schebetykivan

Попередження: рецензія містить спойлери

"Керрі" перша екранізація твору Стівена Кінга. І можливо твір, який найбільше екранізували.
За сюжетом дівчинка Керрі почувається ізгоєм, у неї немає друзів, її цькують. Вдома фанатично релігійна мати.
Хто ще не бачив, далі СПОЙЛЕРИ.

Після інциденту у душі, коли Керрі налякалась перших місячних і її засміяли. Учасників цькування покарали та погрожували недопустити на випускний бал.
Керрі виявила здібності до телекінезу, які почала тренувати.
А одна з дівчат, що насміхалася у роздягальні вирішила загладити свою вину і попросила свого хлопця запросити Керрі на бал. Все було б чудово, якби ображені дівчата не змовились, підлаштували перемогу Керрі на звання "Королева балу" і на сцені привселюдно не обіляли її свинячою кровю...
Тут Кері зриває дах і вона використовуючи свої здібності починає всіх вбивати.

1976 Керрі / Carrie
5/10
Класика, з цього почався кіношний Стівен Кінг. Режисер Браян де Пальма (Обличчя зі шрамом, Недоторкані, Шлях Карліто, Місія неможлива та ін.). В головній ролі Сіссі Спейсек, гарно справилась з роллю. На другому плані задіяний, ще молодий Джон Траволта.
В цілому фільм просто норм. Нічого особливого.
1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: