Anthony Ramos

Всього фільмів (на сайті): 25

Ролі: актор

Фільмографія

Знайдено 25 результатів

Смерчі
Смерчі (2024) актор 0.0 imdb 0.0
Сюжет Кейт Купер (Дейзі Едґар-Джонс) – колишня мисливиця за смерчами. Її переслідують спогади з минулого про катастрофічну зустріч з торнадо під час навчання в коледжі. Зараз Кейт живе у Нью-Йорку в цілковитій безпеці і вивчає моделі торнадо лише на моніторах компʼютерів. Якось її друг Хаві (Ентоні Рамос) заманює дівчину назад на відкриті рівнини, щоб випробувати нову революційну систему стеження за торнадо. Там Кейт знайомиться з Тайлером Овенсом (Ґвен Павелл), чарівною і безрозсудною суперзіркою соціальних мереж. Разом зі своєю невгамовною командою Тайлер показує підписникам пригоди мисливців за смерчами. І що небезпечніші погоні, то краще.
Коли сезон смерчів посилюється, зʼявляються жахливі явища, небачені раніше. Опинившись на шляху кількох штормових систем, що насуваються на центральну Оклахому, Кейт, Тайлер та їхні команди змушені боротися за власні життя.
Смерчі Трейлер

Смерчі (2024)

Twisters

Пост-продакшн
актор
США
Читати опис Кейт Купер (Дейзі Едґар-Джонс) – колишня мисливиця за смерчами. Її переслідують спогади з минулого про катастрофічну зустріч з торнадо під час навчання в коледжі. Зараз Кейт живе у Нью-Йорку в цілковитій безпеці і вивчає моделі торнадо лише на моніторах компʼютерів. Якось її друг Хаві (Ентоні Рамос) заманює дівчину назад на відкриті рівнини, щоб випробувати нову революційну систему стеження за торнадо. Там Кейт знайомиться з Тайлером Овенсом (Ґвен Павелл), чарівною і безрозсудною суперзіркою соціальних мереж. Разом зі своєю невгамовною командою Тайлер показує підписникам пригоди мисливців за смерчами. І що небезпечніші погоні, то краще.
Коли сезон смерчів посилюється, зʼявляються жахливі явища, небачені раніше. Опинившись на шляху кількох штормових систем, що насуваються на центральну Оклахому, Кейт, Тайлер та їхні команди змушені боротися за власні життя.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)

Голосування буде доступне після релізу

Distant (2023) актор у ролі Andy Ramirez 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) It follows an asteroid miner who, after crash-landing on an alien planet, must make his way across the harsh terrain, running out of oxygen, hunted by strange creatures, to the only other survivor.
Трейлер

Distant (2023)

Distant

Пост-продакшн
актор у ролі Andy Ramirez
США
Читати опис (англ.) It follows an asteroid miner who, after crash-landing on an alien planet, must make his way across the harsh terrain, running out of oxygen, hunted by strange creatures, to the only other survivor.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Залізне серце
Залізне серце (2023—) актор 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) Genius teenage inventor Riri Williams creates the most advanced suit of armor since Iron Man.
Залізне серце

Залізне серце (2023—)

Ironheart

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал У виробництві
актор
США
Читати опис (англ.) Genius teenage inventor Riri Williams creates the most advanced suit of armor since Iron Man.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Шалені гроші
Шалені гроші (2023) актор у ролі Marcus Barcia  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.9
Сюжет «Шалені гроші» – це класична історія про Давида та Голіафа, заснована на божевільній реальній пригоді звичайних людей. Вони перетворили GameStop, магазин відеоігор у торговельному центрі, на найпопулярнішу компанію у світі, перехитрували Волл-стріт і шалено розбагатіли. У центрі подій – звичайний хлопець Кіт Ґілл, який вкладає свої заощадження в акції і постить про це в соцмережах. Раптово соціальні мережі Кіта вибухають успіхом, так само як і його життя та життя всіх, хто слідує за ним. Коли біржовий трюк перетворюється на рух – усі багатіють. Аж поки мільярдери з Волл-стріт не вирішують завдати удару у відповідь. Обидві сторони розуміють, що їхні світи перевернулися з ніг на голову, і життя вже не буде таким, як раніше.
Шалені гроші Трейлер

Шалені гроші (2023)

Dumb Money

16+
актор у ролі Marcus Barcia
США   1 год 45 хв
Читати опис «Шалені гроші» – це класична історія про Давида та Голіафа, заснована на божевільній реальній пригоді звичайних людей. Вони перетворили GameStop, магазин відеоігор у торговельному центрі, на найпопулярнішу компанію у світі, перехитрували Волл-стріт і шалено розбагатіли. У центрі подій – звичайний хлопець Кіт Ґілл, який вкладає свої заощадження в акції і постить про це в соцмережах. Раптово соціальні мережі Кіта вибухають успіхом, так само як і його життя та життя всіх, хто слідує за ним. Коли біржовий трюк перетворюється на рух – усі багатіють. Аж поки мільярдери з Волл-стріт не вирішують завдати удару у відповідь. Обидві сторони розуміють, що їхні світи перевернулися з ніг на голову, і життя вже не буде таким, як раніше.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (27)  IMDb: 6.9 (35031)
Моя оцінка:
/10
Трансформери: Час Звіроботів
Трансформери: Час Звіроботів (2023) актор у ролі Noah Diaz  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 6.0
Сюжет Культова франшиза продовжиться! В гру вступають нові види трансформерів: Максимали, Предакони й Терракони. Коли світ опиниться за крок до прірви, людству доведеться об’єднати сили в глобальному протистоянні.
Трансформери: Час Звіроботів Трейлер

Трансформери: Час Звіроботів (2023)

Transformers: Rise of the Beasts

12+
актор у ролі Noah Diaz
США   2 год 7 хв
Читати опис Культова франшиза продовжиться! В гру вступають нові види трансформерів: Максимали, Предакони й Терракони. Коли світ опиниться за крок до прірви, людству доведеться об’єднати сили в глобальному протистоянні.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (101)  IMDb: 6.0 (100096)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $5.99 / купівля від $8.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 170 грн
Поганці
Поганці (2022) актор у ролі Piranha  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 6.8
Сюжет Коли пограбування йде не за планом, хитрий вовк і його спільники вирішують стати зразковими членами суспільства… або принаймні вдати таких.
Поганці Трейлер

Поганці (2022)

The Bad Guys

2+
актор у ролі Piranha
США   1 год 40 хв
Читати опис Коли пограбування йде не за планом, хитрий вовк і його спільники вирішують стати зразковими членами суспільства… або принаймні вдати таких.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (93)  IMDb: 6.8 (57014)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 124 грн

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Сліпі плями
Сліпі плями (2021—2023) актор у ролі Yorkie 6.0 imdb 6.6
Сюжет В центрі сюжету – історія молодої жіночки на ім’я Ешлі, яка разом із сином змушена переїхати до матері свого бойфренда Майлза після його ув’язнення. Їй доведеться навчитись розраховувати виключно на власні сили, упорядкувати свій життєвий хаос, знайти спосіб годувати та виховувати сина та приборкати внутрішню емоційну кризу.
Сліпі плями Трейлер

Сліпі плями (2021—2023)

Blindspotting

Серіал 2 сезони, 16 епізодів Скасований
актор у ролі Yorkie
США   30 хв
Читати опис В центрі сюжету – історія молодої жіночки на ім’я Ешлі, яка разом із сином змушена переїхати до матері свого бойфренда Майлза після його ув’язнення. Їй доведеться навчитись розраховувати виключно на власні сили, упорядкувати свій життєвий хаос, знайти спосіб годувати та виховувати сина та приборкати внутрішню емоційну кризу.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 6.6 (1694)
Моя оцінка:
/10
На висотах Нью-Йорка
На висотах Нью-Йорка (2021) актор у ролі Usnavi  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.3
Сюжет Запах гарячої кави витає у повітрі біля станції метро «181-а вулиця», а калейдоскоп бажань єднає там гучних і дружніх жителів цього району Нью-Йорка. У цей вихор потрапляє Уснаві, харизматичний власник невеликої крамнички, який економить кожен зароблений нелегкою працею цент для втілення своєї мрії про краще життя.
На висотах Нью-Йорка Трейлер

На висотах Нью-Йорка (2021)

In the Heights

12+
актор у ролі Usnavi
США   2 год 23 хв
Читати опис Запах гарячої кави витає у повітрі біля станції метро «181-а вулиця», а калейдоскоп бажань єднає там гучних і дружніх жителів цього району Нью-Йорка. У цей вихор потрапляє Уснаві, харизматичний власник невеликої крамнички, який економить кожен зароблений нелегкою працею цент для втілення своєї мрії про краще життя.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (11)  IMDb: 7.3 (51696)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / купівля від $10.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 149 грн / купівля від 199 грн
Чесний злодій
Чесний злодій (2020) актор у ролі Agent Hall  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.0
Сюжет Том Картер — професійний грабіжник банків, який нарешті вирішує почати жити чесним життям. Проте не так легко стати чесним після стількох років життя поза законом. Картер вирішує здатися поліції, але з часом усвідомлює, що йому доведеться мати справу із продажними копами. Тепер Том Картер повинен дати їм відсіч, щоб очистити своє ім’я і врятувати кохану.
Чесний злодій Трейлер

Чесний злодій (2020)

Honest Thief

16+
актор у ролі Agent Hall
США   1 год 39 хв
Читати опис Том Картер — професійний грабіжник банків, який нарешті вирішує почати жити чесним життям. Проте не так легко стати чесним після стількох років життя поза законом. Картер вирішує здатися поліції, але з часом усвідомлює, що йому доведеться мати справу із продажними копами. Тепер Том Картер повинен дати їм відсіч, щоб очистити своє ім’я і врятувати кохану.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (61)  IMDb: 6.0 (57088)
Моя оцінка:
/10
Celebrity Game Face (2020—) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) Kevin Hart and his wife challenge other celebrity couples to games that they can play in their own homes.

Celebrity Game Face (2020—)

Celebrity Game Face

Серіал 3 сезони, 14 епізодів Поновлений серіал
зіграв самого себе
США
Читати опис (англ.) Kevin Hart and his wife challenge other celebrity couples to games that they can play in their own homes.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (298)
Моя оцінка:
/10
Some Good News (2020) актор у ролі Self - Special Guest 0.0 imdb 9.0
Сюжет (англ.) Heartwarming, feel good news show hosted by John Krasinski.
Трейлер

Some Good News (2020)

Some Good News

Серіал 1 сезон, 9 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
актор у ролі Self - Special Guest
США   15 хв
Читати опис (англ.) Heartwarming, feel good news show hosted by John Krasinski.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 9.0 (1223)
Моя оцінка:
/10
Тролі 2: Світове турне
Тролі 2: Світове турне (2020) актор у ролі King Trollex  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.1
Сюжет Нова пригода виведе яскравих тролів далеко за межі звичного. Герої з’ясують, що вони тут не самі – крім них існують ще й інші племена. Усі вони наслідують і шанують свій власний стиль: фанк, кантрі, техно, класика, поп та рок. На порозі нових викликів і небезпек тролі зазвучать на повну силу різними голосами!
Тролі 2: Світове турне Трейлер

Тролі 2: Світове турне (2020)

Trolls World Tour

2+
актор у ролі King Trollex
США   1 год 31 хв
Читати опис Нова пригода виведе яскравих тролів далеко за межі звичного. Герої з’ясують, що вони тут не самі – крім них існують ще й інші племена. Усі вони наслідують і шанують свій власний стиль: фанк, кантрі, техно, класика, поп та рок. На порозі нових викликів і небезпек тролі зазвучать на повну силу різними голосами!
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (45)  IMDb: 6.1 (28348)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $6.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 49 грн / купівля від 129 грн
Шоу Келлі Кларксон
Шоу Келлі Кларксон (2019—) актор у ролі Self - Musical Guest 5.0 imdb 5.9
Сюжет Ток-шоу американської співачки та акторки Келлі Кларксон.
Шоу Келлі Кларксон

Шоу Келлі Кларксон (2019—)

The Kelly Clarkson Show

Серіал 4 сезони, 439 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
актор у ролі Self - Musical Guest
США   60 хв
Читати опис Ток-шоу американської співачки та акторки Келлі Кларксон.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.9 (1075)
Моя оцінка:
/10
Ґодзілла 2. Король монстрів
Ґодзілла 2. Король монстрів (2019) актор у ролі Staff Sergeant Martinez  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.0
Сюжет Картина розповідає про героїчні зусилля криптозоологічного агентства «Монарх», яке намагається стримати велетенських монстрів. Цього разу проти потужної Ґодзілли виступають Мотра, Родан і ультимативний кайдзю — триголовий монстр Кінґ Ґідора. І коли ці древні суперхижаки, які з плином часу перетворились на напівзабуті міфи, повстають знову, щоб зійтися у масштабному протистоянні, людству тільки й залишається, що відійти у сторону і намагатися не загинути.
Ґодзілла 2. Король монстрів Трейлер

Ґодзілла 2. Король монстрів (2019)

Godzilla: King of the Monsters

16+
актор у ролі Staff Sergeant Martinez
США, Японія   2 год 12 хв
Читати опис Картина розповідає про героїчні зусилля криптозоологічного агентства «Монарх», яке намагається стримати велетенських монстрів. Цього разу проти потужної Ґодзілли виступають Мотра, Родан і ультимативний кайдзю — триголовий монстр Кінґ Ґідора. І коли ці древні суперхижаки, які з плином часу перетворились на напівзабуті міфи, повстають знову, щоб зійтися у масштабному протистоянні, людству тільки й залишається, що відійти у сторону і намагатися не загинути.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (141)  IMDb: 6.0 (202147)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 129 грн
Monsters and Men (2018) актор у ролі Manny 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) The aftermath of a police killing of a black man, told through the eyes of the bystander who filmed the act, an African-American police officer and a high-school baseball phenom inspired to take a stand.
Трейлер

Monsters and Men (2018)

Monsters and Men

актор у ролі Manny
США   1 год 36 хв
Читати опис (англ.) The aftermath of a police killing of a black man, told through the eyes of the bystander who filmed the act, an African-American police officer and a high-school baseball phenom inspired to take a stand.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (2683)
Моя оцінка:
/10
Народження зірки
Народження зірки (2018) актор у ролі Ramon  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.6
Сюжет Бредлі Купер грає роль Джексона Майна, зірку кантрі-музики, чия популярність поступово згасає. Одного разу він знайомиться з талановитою Еллі. Молоді люди закохуються, і Джек допомагає дівчині досягти успіху. Але коли кар’єра Еллі затьмарює його власну, Джексону стає дедалі важче прийняти той факт, що часи його слави минули.
Народження зірки Трейлер

Народження зірки (2018)

A Star Is Born

16+
актор у ролі Ramon
США   2 год 16 хв
Читати опис Бредлі Купер грає роль Джексона Майна, зірку кантрі-музики, чия популярність поступово згасає. Одного разу він знайомиться з талановитою Еллі. Молоді люди закохуються, і Джек допомагає дівчині досягти успіху. Але коли кар’єра Еллі затьмарює його власну, Джексону стає дедалі важче прийняти той факт, що часи його слави минули.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (196)  IMDb: 7.6 (415357)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 129 грн
Голівудський інсайдер
Голівудський інсайдер (2018) зіграв самого себе 5.0 imdb 3.5
Сюжет Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
Голівудський інсайдер

Голівудський інсайдер (2018)

Hollywood Insider

Серіал 16 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
США
Читати опис Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.5 (1404)
Моя оцінка:
/10
Summer Days, Summer Nights (2018) актор у ролі Frankie Espinoza 0.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) It's the summer of 1982 on Long Island. JJ is working for his dad, when he falls for Debbie. Frankie reconnects with a long lost love. But as temperatures cool, so do their relationships, leaving the young men to accept summer is end
Трейлер

Summer Days, Summer Nights (2018)

Summer Days, Summer Nights

актор у ролі Frankie Espinoza
США   2 год 4 хв
Читати опис (англ.) It's the summer of 1982 on Long Island. JJ is working for his dad, when he falls for Debbie. Frankie reconnects with a long lost love. But as temperatures cool, so do their relationships, leaving the young men to accept summer is end
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (972)
Моя оцінка:
/10
Їй це потрібно
Їй це потрібно (2017—2019) актор у ролі Mars Blackmon 3.5 imdb 6.9
Сюжет (англ.) The story of one woman and her three lovers. TV series based on the film by Spike Lee.
Їй це потрібно Трейлер

Їй це потрібно (2017—2019)

She's Gotta Have It

Серіал 2 сезони, 19 епізодів Скасований
актор у ролі Mars Blackmon
США   35 хв
Читати опис (англ.) The story of one woman and her three lovers. TV series based on the film by Spike Lee.
КіноБаза: 3.5 (2)  IMDb: 6.9 (4992)
Моя оцінка:
/10
Celebrity Page (2013—2011) зіграв самого себе 3.0 imdb 2.4
Сюжет (англ.) A look at the top stories in entertainment and celebrity news.

Celebrity Page (2013—2011)

Celebrity Page

Серіал 1 сезон, 53 епізоди Ток-шоу Завершений
зіграв самого себе
США   30 хв
Читати опис (англ.) A look at the top stories in entertainment and celebrity news.
КіноБаза: 3.0 (1)  IMDb: 2.4 (393)
Моя оцінка:
/10
Пацієнти
Пацієнти (2008—2021) актор у ролі Eladio 5.8 imdb 8.3
Сюжет Пол Уенстон вельми хороший психотерапевт. Кожен день він намагається зробити життя своїх пацієнтів кращим. Багато людей зобов’язані своїм щастям його майстерності. Однак ніхто не помічає, що Пол також є звичайною людиною. Зі своїми внутрішніми проблемами й особистою драмою.
Пацієнти Трейлер

Пацієнти (2008—2021)

In Treatment

Серіал 4 сезони, 130 епізодів Завершений
актор у ролі Eladio
США   30 хв
Читати опис Пол Уенстон вельми хороший психотерапевт. Кожен день він намагається зробити життя своїх пацієнтів кращим. Багато людей зобов’язані своїм щастям його майстерності. Однак ніхто не помічає, що Пол також є звичайною людиною. Зі своїми внутрішніми проблемами й особистою драмою.
КіноБаза: 5.8 (5)  IMDb: 8.3 (18180)
Моя оцінка:
/10
Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграв самого себе 5.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 201 епізод Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.0 (439)
Моя оцінка:
/10
Шоу Елен Дедженерес
Шоу Елен Дедженерес (2003—2022) актор у ролі Self - Musical Guest 5.8 imdb 6.6
Сюжет (англ.) A mix of celebrity interviews, musical performers, audience participation games, and segments spotlighting real people with extraordinary stories and talents.
Шоу Елен Дедженерес

Шоу Елен Дедженерес (2003—2022)

The Ellen DeGeneres Show

Серіал 38 сезонів, 5230 епізодів Ток-шоу Завершений
актор у ролі Self - Musical Guest
США   60 хв
Читати опис (англ.) A mix of celebrity interviews, musical performers, audience participation games, and segments spotlighting real people with extraordinary stories and talents.
КіноБаза: 5.8 (6)  IMDb: 6.6 (17555)
Моя оцінка:
/10
Last Call with Carson Daly (2002—2014) зіграв самого себе 5.0 imdb 3.1
Сюжет (англ.) Join Carson Daly as he checks out the coolest places in LA and talks with today's big names in film and television and introduces you to up-and-coming bands and musicians that rock.

Last Call with Carson Daly (2002—2014)

Last Call with Carson Daly

Серіал 2 сезони, 4 епізоди Завершений
зіграв самого себе
США   30 хв
Читати опис (англ.) Join Carson Daly as he checks out the coolest places in LA and talks with today's big names in film and television and introduces you to up-and-coming bands and musicians that rock.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.1 (1330)
Моя оцінка:
/10
Access Hollywood (1996—) зіграв самого себе 0.0 imdb 3.2
Сюжет (англ.) Celebrity information, Hollywood gossip, and other news from the world of entertainment.

Access Hollywood (1996—)

Access Hollywood

Серіал 9 сезонів, 187 епізодів Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   30 хв
Читати опис (англ.) Celebrity information, Hollywood gossip, and other news from the world of entertainment.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.2 (912)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: