Стівен Куейл

Steven Quale

Дата народження: 30 листопада 1965 (58 років)

Знак зодіаку: Стрілець

Місце народження: Evanston, Іллінойс, США

Всього фільмів (на сайті): 6

Ролі: режисер ★ 6.32 (4), актор (2)

Фільмографія

Знайдено 6 результатів

Шибайголови
Шибайголови (2017) режисер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.5
Сюжет В одному з озер Боснії, що постраждали від війни, команда спецназу ВМС «Морські котики» знаходить скарби і тепер необхідно розгадати таємницю, що пов'язана з цією підводною знахідкою.
Шибайголови Трейлер

Шибайголови (2017)

American Renegades

16+
режисер
Франція, Німеччина   1 год 46 хв
Читати опис В одному з озер Боснії, що постраждали від війни, команда спецназу ВМС «Морські котики» знаходить скарби і тепер необхідно розгадати таємницю, що пов'язана з цією підводною знахідкою.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (26)  IMDb: 5.5 (10828)
Моя оцінка:
/10
Шторму назустріч
Шторму назустріч (2014) режисер  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 5.8
Сюжет Всього лише за один день неймовірне «навала» смерчів практично знищило містечко Сільверстон. Всі його мешканці були віддані на розтерзання непередбачуваним і смертельно небезпечним торнадо, і при цьому метеорологи кажуть, що найгірше ще попереду. Більшість шукають притулку, в той час як деякі сміливці йдуть назустріч стихії, відчуваючи себе: наскільки далеко зможе зайти «мисливець за торнадо» заради одного єдиного - зате якого! - Знімка.
Шторму назустріч Трейлер

Шторму назустріч (2014)

Into the Storm

16+
режисер
США   1 год 29 хв
Читати опис Всього лише за один день неймовірне «навала» смерчів практично знищило містечко Сільверстон. Всі його мешканці були віддані на розтерзання непередбачуваним і смертельно небезпечним торнадо, і при цьому метеорологи кажуть, що найгірше ще попереду. Більшість шукають притулку, в той час як деякі сміливці йдуть назустріч стихії, відчуваючи себе: наскільки далеко зможе зайти «мисливець за торнадо» заради одного єдиного - зате якого! - Знімка.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (69)  IMDb: 5.8 (71255)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 89 грн
Пункт призначення 5
Пункт призначення 5 (2011) режисер  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 5.9
Сюжет У Сема Лоутона відбувається страшне видіння: підвісний міст, на якому він перебуває зі своїми друзями, валиться, і багато людей, включаючи його самого, гинуть. Сем починає панікувати і вмовляє своїх друзів і ще кількох «щасливчиків» піти з мосту. І якраз вчасно: як і передбачав Сем, міст руйнується на їхніх очах і безліч людей гине. Проте Сем і його дівчина Моллі розуміють, що Смерть дала їм лише відстрочку, тому що ті, хто вижив, починають гинути один за одним. Він повинен зрозуміти, як обдуривши Смерть одного разу, обдурити її ще раз, перш ніж настане його черга.
Пункт призначення 5 Трейлер

Пункт призначення 5 (2011)

Final Destination 5

18+
режисер
США, Канада, Гонконг, Сінгапур   1 год 32 хв
Читати опис У Сема Лоутона відбувається страшне видіння: підвісний міст, на якому він перебуває зі своїми друзями, валиться, і багато людей, включаючи його самого, гинуть. Сем починає панікувати і вмовляє своїх друзів і ще кількох «щасливчиків» піти з мосту. І якраз вчасно: як і передбачав Сем, міст руйнується на їхніх очах і безліч людей гине. Проте Сем і його дівчина Моллі розуміють, що Смерть дала їм лише відстрочку, тому що ті, хто вижив, починають гинути один за одним. Він повинен зрозуміти, як обдуривши Смерть одного разу, обдурити її ще раз, перш ніж настане його черга.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (136)  IMDb: 5.9 (124215)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 89 грн
Я - Легенда
Я - Легенда (2007) актор у ролі Cowboy  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 7.2
Сюжет Адаптація однойменного роману Річарда Метісона про невідомий вірус, що знищив більше половини населення земної кулі, а решту перетворив на вампірів. Сюжет будується навколо єдиної вцілілої людини з імунітетом, що по ночах тримає нескінченну облогу, а вдень намагається знайти протиотруту та з'ясувати причини епідемії.
Я - Легенда Трейлер

Я - Легенда (2007)

I Am Legend

16+
актор у ролі Cowboy
США   1 год 41 хв
Читати опис Адаптація однойменного роману Річарда Метісона про невідомий вірус, що знищив більше половини населення земної кулі, а решту перетворив на вампірів. Сюжет будується навколо єдиної вцілілої людини з імунітетом, що по ночах тримає нескінченну облогу, а вдень намагається знайти протиотруту та з'ясувати причини епідемії.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (528)  IMDb: 7.2 (807436)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Чужі глибин
Чужі глибин (2005) режисер 7.6 imdb 6.3
Сюжет Джеймс Кемерон пропонує нам відправитися в дивну подорож до самого дна світового океану. Глядачі дістануть рідкісну можливість зануритися разом з експедицією Кемерона до підводних діючих вулканів і зустрітися з незвичайними істотами, які живуть в екстремальних умовах океанічного дна. Творці фільму припускають, що форми життя, які існують на дні океану - це те, що можуть зустріти космічні експедиції на інших планетах всесвіту.
Чужі глибин

Чужі глибин (2005)

Aliens of the Deep

0+
режисер
США   1 год 40 хв
Читати опис Джеймс Кемерон пропонує нам відправитися в дивну подорож до самого дна світового океану. Глядачі дістануть рідкісну можливість зануритися разом з експедицією Кемерона до підводних діючих вулканів і зустрітися з незвичайними істотами, які живуть в екстремальних умовах океанічного дна. Творці фільму припускають, що форми життя, які існують на дні океану - це те, що можуть зустріти космічні експедиції на інших планетах всесвіту.
КіноБаза: 7.6 (3)  IMDb: 6.3 (3397)
Моя оцінка:
/10
Титанік
Титанік (1997) актор у ролі Engine Room Worker  ✓ укр. аудіо 8.2 imdb 7.9
Сюжет Джек і Роуз, юні коханці розділені класовими забобонами, по велінню долі що знайшли один одного в першій подорожі «непотоплюваного» Титаніка. Але коли приречений, розкішний лайнер стикається з айсбергом в крижаній Північній Антлантиці, їх пристрасний роман перетворюється на захоплюючу гонку на виживання. На що здатне кохання? Чи врятуються вони... Історія торжествування забороненої любові і мужності перед лицем катастрофи, від легендарного режисера, багатократного лауреата премії Оскар Джеймса Камерона визнана справжнім кінематографічним шедевром.
Титанік Трейлер

Титанік (1997)

Titanic

12+
Топ #79 фільм
актор у ролі Engine Room Worker
США, Мексика   3 год 14 хв
Читати опис Джек і Роуз, юні коханці розділені класовими забобонами, по велінню долі що знайшли один одного в першій подорожі «непотоплюваного» Титаніка. Але коли приречений, розкішний лайнер стикається з айсбергом в крижаній Північній Антлантиці, їх пристрасний роман перетворюється на захоплюючу гонку на виживання. На що здатне кохання? Чи врятуються вони... Історія торжествування забороненої любові і мужності перед лицем катастрофи, від легендарного режисера, багатократного лауреата премії Оскар Джеймса Камерона визнана справжнім кінематографічним шедевром.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.2 (662)  IMDb: 7.9 (1270474)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: