Steven McMichael

Дата народження: 28 серпня 1970 (53 роки)

Знак зодіаку: Діва

Місце народження: Енглвуд, Колорадо, США

Зріст: 184 см

Всього фільмів (на сайті): 13

Ролі: актор (12), продюсер (1)

Фільмографія

Знайдено 13 результатів

Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій
Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій (2023) актор у ролі District 12 Peacekeeper  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 6.8
Сюжет Історія про молодого Коріолана, який є останньою надією його роду, колись гордого клану Сноу, що впав в немилість післявоєнного Капітолію. Оскільки його статки та життя опиняються під загрозою, Сноу неохоче стає наставником Люсі Грей Берд, триб'юта зі збіднілого Дистрикту 12. Але після того, як Люсі Грей зачаровує аудиторію Панема, Сноу бачить можливість змінити їхню долю. Незважаючи на те, що все, над чим він працював, висить на волосині, Сноу об’єднується з Люсі Грей, щоб переломити ситуацію на свою користь. Розриваючись між добром та злом, Сноу вирушає в гонку з часом, щоб вижити і з'ясувати, чи стане він зрештою співочою пташкою чи змією.
Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій Трейлер

Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій (2023)

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

12+
актор у ролі District 12 Peacekeeper
США, Канада   2 год 37 хв
Читати опис Історія про молодого Коріолана, який є останньою надією його роду, колись гордого клану Сноу, що впав в немилість післявоєнного Капітолію. Оскільки його статки та життя опиняються під загрозою, Сноу неохоче стає наставником Люсі Грей Берд, триб'юта зі збіднілого Дистрикту 12. Але після того, як Люсі Грей зачаровує аудиторію Панема, Сноу бачить можливість змінити їхню долю. Незважаючи на те, що все, над чим він працював, висить на волосині, Сноу об’єднується з Люсі Грей, щоб переломити ситуацію на свою користь. Розриваючись між добром та злом, Сноу вирушає в гонку з часом, щоб вижити і з'ясувати, чи стане він зрештою співочою пташкою чи змією.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (118)  IMDb: 6.8 (100871)
Моя оцінка:
/10
Abducted (2021) продюсер 0.0 imdb 4.4
Сюжет (англ.) An inner-city teenage boy's life is turned upside-down when his drug-running sister goes missing. Lakota's sudden disappearance leaves Derrick to piece together the clues of her abduction. ...

Abducted (2021)

Abducted

продюсер
Канада   1 год 45 хв
Читати опис (англ.) An inner-city teenage boy's life is turned upside-down when his drug-running sister goes missing. Lakota's sudden disappearance leaves Derrick to piece together the clues of her abduction. ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.4 (114)
Моя оцінка:
/10
Сталева зірка
Сталева зірка (2017—2020) актор у ролі Shooter  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 7.2
Сюжет (англ.) Ex undercover UK cop turned police chief of a small town in the Canadian Rockies does what he must to defend his family from those in power whether it's the oilmen, the preachers or the gangsters.
Сталева зірка Трейлер

Сталева зірка (2017—2020)

Tin Star

Серіал 3 сезони, 25 епізодів Завершений
актор у ролі Shooter
Велика Британія, Канада, США   60 хв
Читати опис (англ.) Ex undercover UK cop turned police chief of a small town in the Canadian Rockies does what he must to defend his family from those in power whether it's the oilmen, the preachers or the gangsters.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (9)  IMDb: 7.2 (15879)
Моя оцінка:
/10
Metallica: Крізь неможливе
Metallica: Крізь неможливе (2013) актор у ролі Police  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.1
Сюжет Учасник технічної команди групи Metallica отримує завдання - привезти сумку, вміст якої необхідний групі для виступу. Супроводжуючи таємничу сумку, він потрапляє в неймовірні халепи. Картина являє собою суміш ігрового фільму і концерту.
Metallica: Крізь неможливе Трейлер

Metallica: Крізь неможливе (2013)

Metallica: Through the Never

16+
актор у ролі Police
США   1 год 33 хв
Читати опис Учасник технічної команди групи Metallica отримує завдання - привезти сумку, вміст якої необхідний групі для виступу. Супроводжуючи таємничу сумку, він потрапляє в неймовірні халепи. Картина являє собою суміш ігрового фільму і концерту.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (34)  IMDb: 7.1 (18130)
Моя оцінка:
/10
Білий шум 2: Сяйво
Білий шум 2: Сяйво (2007) актор у ролі Ambulance Driver  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 5.7
Сюжет Дружина і дитина головного героя картини Ейба Дейла були по-звірячому вбиті на його очах. Він не зміг врятувати їх... Тепер у Ейба немає бажання вести нормальне життя. Не знайшовши іншого виходу, він зважується на відчайдушний крок — здійснює самогубство. Він йде по білому коридору до світла, до дружини і сина, які кличуть його. Вони вже зовсім близько, варто тільки простягнути руку... Але раптово все обривається. Лікарям вдається витягнути Ейба з того світу. Клінічна смерть змінила його. Ейб розуміє, що отримав дивовижну здатність серед тисяч людей бачити тих, кому належить незабаром померти. Герой одержимий своєю місією врятувати людей. Яка плата чекає його за це?
Білий шум 2: Сяйво Трейлер

Білий шум 2: Сяйво (2007)

White Noise 2: The Light

16+
актор у ролі Ambulance Driver
США, Канада   1 год 39 хв
Читати опис Дружина і дитина головного героя картини Ейба Дейла були по-звірячому вбиті на його очах. Він не зміг врятувати їх... Тепер у Ейба немає бажання вести нормальне життя. Не знайшовши іншого виходу, він зважується на відчайдушний крок — здійснює самогубство. Він йде по білому коридору до світла, до дружини і сина, які кличуть його. Вони вже зовсім близько, варто тільки простягнути руку... Але раптово все обривається. Лікарям вдається витягнути Ейба з того світу. Клінічна смерть змінила його. Ейб розуміє, що отримав дивовижну здатність серед тисяч людей бачити тих, кому належить незабаром померти. Герой одержимий своєю місією врятувати людей. Яка плата чекає його за це?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (18)  IMDb: 5.7 (13683)
Моя оцінка:
/10
Кровососи
Кровососи (2005) актор у ролі Vorhee #2  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 4.3
Сюжет У далекому майбутньому людство обов'язково відкриє вікно у Галактику! Та чи готове воно до страхіття, з яким зустрінеться там? Не виключено, що Всесвіт населений розумними вампірами, ласими до людської крові. Кровососам потрібен тотальний контроль над людством: деякі земляни будуть перетворені на вампірів, аби роздобути корисні людські якості. Тож крові проллється багато!
Кровососи Трейлер

Кровососи (2005)

Bloodsuckers

актор у ролі Vorhee #2
Канада   1 год 39 хв
Читати опис У далекому майбутньому людство обов'язково відкриє вікно у Галактику! Та чи готове воно до страхіття, з яким зустрінеться там? Не виключено, що Всесвіт населений розумними вампірами, ласими до людської крові. Кровососам потрібен тотальний контроль над людством: деякі земляни будуть перетворені на вампірів, аби роздобути корисні людські якості. Тож крові проллється багато!
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.3 (1838)
Моя оцінка:
/10
Едісон
Едісон (2005) актор у ролі Bank Robber #2  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 5.3
Сюжет Хороший репортер хоче одержати Пулітцерівську премію і зрости в очах своєї розумної дівчини (досі вона йому каже прямо, що він потрібен їй тільки для сексу). Заради цього він береться розплутати справу про двох поліцейських, які безкарно застрелили наркодилера. Ниточки, природно, ведуть на самісінький верх, і в репортера досить швидко залишається тільки двоє живих друзів – чорношкірий видавець єврейської газети, який багато п’є, та позбавлений людських якостей працівник прокуратури.
Едісон Трейлер

Едісон (2005)

Edison

16+
актор у ролі Bank Robber #2
США, Німеччина   1 год 39 хв
Читати опис Хороший репортер хоче одержати Пулітцерівську премію і зрости в очах своєї розумної дівчини (досі вона йому каже прямо, що він потрібен їй тільки для сексу). Заради цього він береться розплутати справу про двох поліцейських, які безкарно застрелили наркодилера. Ниточки, природно, ведуть на самісінький верх, і в репортера досить швидко залишається тільки двоє живих друзів – чорношкірий видавець єврейської газети, який багато п’є, та позбавлений людських якостей працівник прокуратури.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (6)  IMDb: 5.3 (16155)
Моя оцінка:
/10
Блейд Трійця
Блейд Трійця (2004) актор у ролі Denlinger  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 5.8
Сюжет І знову Блейд – єдиний, хто може запобігти страшним змінам і перешкодити перетворенню нашого світу в "Планету вампірів".Нарешті у Блейда найшовся гідний ворог, з яким можна годинку - другу позмагатися за долю людства. Його ім’я - граф Дракула. Так що Уеслі Снайпс знову повертається на екрани в ролі легендарного мисливця на вампірів вже в третій частині «Блейд: Трійця». Цього разу йому доведеться добряче пововтузитися. Адже вампіри вирішують дискредитувати його, виставивши монстром-убивцею перед хлопцями з ФБР. А ще вони викопали у пам’ятнику іракської архітектури нещадного, злого і вічно живого Дракулу… Ну немає в цьому житті Блейду спокою, немає!
Блейд Трійця Трейлер

Блейд Трійця (2004)

Blade: Trinity

18+
актор у ролі Denlinger
США   1 год 53 хв
Читати опис І знову Блейд – єдиний, хто може запобігти страшним змінам і перешкодити перетворенню нашого світу в "Планету вампірів".Нарешті у Блейда найшовся гідний ворог, з яким можна годинку - другу позмагатися за долю людства. Його ім’я - граф Дракула. Так що Уеслі Снайпс знову повертається на екрани в ролі легендарного мисливця на вампірів вже в третій частині «Блейд: Трійця». Цього разу йому доведеться добряче пововтузитися. Адже вампіри вирішують дискредитувати його, виставивши монстром-убивцею перед хлопцями з ФБР. А ще вони викопали у пам’ятнику іракської архітектури нещадного, злого і вічно живого Дракулу… Ну немає в цьому житті Блейду спокою, немає!
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (165)  IMDb: 5.8 (187252)
Моя оцінка:
/10
Урятувати від нареченої (Стерво)
Урятувати від нареченої (Стерво) (2001) актор у ролі Josh  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 5.8
Сюжет Друзі допоможуть. Навіть коли їх про це не просять.
Коли Джей Ді і Уейн знаходять, що їх нерозлучний друг Даррен Сільверман зібрався вчинити найжахливішу помилку в своєму житті - піти до вівтаря із стервозною красунею Джудіт, вони тут же замишляють змову порятунку свого невдалого приятеля з лап злої і амбітної дівчини. До нещастя, вони самі не можуть похвалитися умінням все робити правильно і без осічок, тому не знаходять нічого кращого, як зіграти в Джеймсів Бондов і викрасти Джудіт.
Урятувати від нареченої (Стерво) Трейлер

Урятувати від нареченої (Стерво) (2001)

Saving Silverman

16+
актор у ролі Josh
США, Австралія   1 год 30 хв
Читати опис Друзі допоможуть. Навіть коли їх про це не просять.
Коли Джей Ді і Уейн знаходять, що їх нерозлучний друг Даррен Сільверман зібрався вчинити найжахливішу помилку в своєму житті - піти до вівтаря із стервозною красунею Джудіт, вони тут же замишляють змову порятунку свого невдалого приятеля з лап злої і амбітної дівчини. До нещастя, вони самі не можуть похвалитися умінням все робити правильно і без осічок, тому не знаходять нічого кращого, як зіграти в Джеймсів Бондов і викрасти Джудіт.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (15)  IMDb: 5.8 (42512)
Моя оцінка:
/10
Безсмертний
Безсмертний (2000—2001) актор у ролі Demon Derelict #1  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 4.5
Сюжет Він дав клятву, клятву помститися за відібране життя, за знищене минуле і непевне майбутнє. Він — ворог Пітьми, його битва вічна і не знатиме він жалю. Його місія — вистежити посланців зла і повернути їх до Пекла. Тепер доля Землі залежить від Безсмертного.
Безсмертний

Безсмертний (2000—2001)

L'invincible

Серіал 1 сезон, 23 епізоди Завершений
актор у ролі Demon Derelict #1
Канада   60 хв
Читати опис Він дав клятву, клятву помститися за відібране життя, за знищене минуле і непевне майбутнє. Він — ворог Пітьми, його битва вічна і не знатиме він жалю. Його місія — вистежити посланців зла і повернути їх до Пекла. Тепер доля Землі залежить від Безсмертного.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.5 (317)
Моя оцінка:
/10
Темний ангел
Темний ангел (2000—2002) актор у ролі Phalanx Warrior 7.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) A group of genetically-enhanced children escape from a lab project. Years later we meet Max, one of the escapees who now works for a messenger service in the post-apocalyptic Pacific Northwest.
Темний ангел Трейлер

Темний ангел (2000—2002)

Dark Angel

16+
Серіал 2 сезони, 43 епізоди Завершений
актор у ролі Phalanx Warrior
США   60 хв
Читати опис (англ.) A group of genetically-enhanced children escape from a lab project. Years later we meet Max, one of the escapees who now works for a messenger service in the post-apocalyptic Pacific Northwest.
КіноБаза: 7.0 (19)  IMDb: 7.3 (34414)
Моя оцінка:
/10
Андромеда
Андромеда (2000—2005) актор у ролі The Alien 5.9 imdb 6.6
Сюжет У невизначеному майбутньому зореліт "Андромеда" потрапив у чорну діру в момент вирішальної битви. Він переноситься на кілька століть уперед, екіпаж виявляє, що рідна Співдружність систем розпалася і повсюди панує варварство. Капітан Ділан Гант і його команда беруться відновити Співдружність і спинити могутніх ворогів, які насуваються на мирні планети.
Андромеда Трейлер

Андромеда (2000—2005)

Andromeda

Серіал 5 сезонів, 110 епізодів Завершений
актор у ролі The Alien
Канада, США   43 хв
Читати опис У невизначеному майбутньому зореліт "Андромеда" потрапив у чорну діру в момент вирішальної битви. Він переноситься на кілька століть уперед, екіпаж виявляє, що рідна Співдружність систем розпалася і повсюди панує варварство. Капітан Ділан Гант і його команда беруться відновити Співдружність і спинити могутніх ворогів, які насуваються на мирні планети.
КіноБаза: 5.9 (11)  IMDb: 6.6 (14733)
Моя оцінка:
/10
Зоряна брама: SG-1
Зоряна брама: SG-1 (1997—2007) актор у ролі SG-5 Team Member  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.4
Сюжет Серіал продовжує події, початі в оригінальному фільмі. Зоряна брама знову вмикається і передова команда SG-1, поряд з іншими SG-командами подорожує крізь неї на далекі планети. Команді SG-1 доручаються найважливіші та нейнебезпечніші завдання. Ветеран Джек О'Нілл, вчений Деніел Джексон, капітан Саманта Картер та інопланетянин Тіл'к стають на захист Землі від космічних загроз.
Зоряна брама: SG-1 Трейлер

Зоряна брама: SG-1 (1997—2007)

Stargate SG-1

Серіал 10 сезонів, 214 епізоди Завершений
актор у ролі SG-5 Team Member
США, Канада   44 хв
Читати опис Серіал продовжує події, початі в оригінальному фільмі. Зоряна брама знову вмикається і передова команда SG-1, поряд з іншими SG-командами подорожує крізь неї на далекі планети. Команді SG-1 доручаються найважливіші та нейнебезпечніші завдання. Ветеран Джек О'Нілл, вчений Деніел Джексон, капітан Саманта Картер та інопланетянин Тіл'к стають на захист Землі від космічних загроз.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (58)  IMDb: 8.4 (100602)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: