Стефані Нізнік

Stephanie Niznik

Дата народження: 20 травня 1967 (57 років)

Знак зодіаку: Телець

Місце народження: Бангор, Мен, США

Всього фільмів (на сайті): 33

Ролі: актриса

Фільмографія

Знайдено 33 результати

Eli Stone (2008—2009) актриса у ролі Delia Slater 7.1 imdb 7.7
Сюжет (англ.) San Francisco lawyer Eli Stone begins to see things, which leads him to discover a brain aneurysm. But his visions lead him to accept cases with little monetary gain but a lot of moral goodness.

Eli Stone (2008—2009)

Eli Stone

Серіал 2 сезони, 26 епізодів Скасований
актриса у ролі Delia Slater
США   60 хв
Читати опис (англ.) San Francisco lawyer Eli Stone begins to see things, which leads him to discover a brain aneurysm. But his visions lead him to accept cases with little monetary gain but a lot of moral goodness.
КіноБаза: 7.1 (7)  IMDb: 7.7 (10980)
Моя оцінка:
/10
Life Is Wild (2007—2008) актриса у ролі Jo Weller-Clarke 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) A new York veterinarian moves with his family -- his second wife and their two sets of kids -- to his father-in-law's game reserve in South Africa.

Life Is Wild (2007—2008)

Life Is Wild

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
актриса у ролі Jo Weller-Clarke
США, ПАР   60 хв
Читати опис (англ.) A new York veterinarian moves with his family -- his second wife and their two sets of kids -- to his father-in-law's game reserve in South Africa.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (533)
Моя оцінка:
/10
Тревелер
Тревелер (2007) актриса у ролі Kate  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 8.1
Сюжет Джей, Тайлер і Вілл - кращі друзі, які провели останні 2 роки в старшій школі, живучи разом. Вони збиралися в спільну подорож з розвагами. Вона починається весело, але чи таке вони очікували продовження? Начебто б звичайна витівка - катання на роликах по одному з найвідоміших Нью-Йоркських музеїв - робить Джей і Тайлера головними підозрюваними в терористичній атаці, що знищила музей. Як сталося, що вони не досить добре впізнали один одного за два роки... а одного з них взагалі немає на жодній спільній фотографії..
Тревелер

Тревелер (2007)

Traveler

Серіал 1 сезон, 9 епізодів Скасований
актриса у ролі Kate
США   45 хв
Читати опис Джей, Тайлер і Вілл - кращі друзі, які провели останні 2 роки в старшій школі, живучи разом. Вони збиралися в спільну подорож з розвагами. Вона починається весело, але чи таке вони очікували продовження? Начебто б звичайна витівка - катання на роликах по одному з найвідоміших Нью-Йоркських музеїв - робить Джей і Тайлера головними підозрюваними в терористичній атаці, що знищила музей. Як сталося, що вони не досить добре впізнали один одного за два роки... а одного з них взагалі немає на жодній спільній фотографії..
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (4)  IMDb: 8.1 (4779)
Моя оцінка:
/10
Анатомія Ґрей
Анатомія Ґрей (2005) актриса у ролі Carol  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.6
Сюжет У центрі подій молода хірургиня, Мередіт Ґрей, що працює у міській лікарні Сіетлу, і її колеги, такі ж лікарі-початківці, як вона. Хірурги, не покладаючи рук, оперують і закохуються, заводять історії хвороби й службові романи, зберігають свої лікарські таємниці, борються з ускладненнями в пацієнтів і у власному особистому житті. І найчастіше відносини з протилежною статтю (а подеколи і їхньої статі) хвилюють їх не менше , ніж питання отримання ними професійного досвіду.
Анатомія Ґрей Трейлер

Анатомія Ґрей (2005)

Grey's Anatomy

16+
Серіал 21 сезон, 438 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Carol
США   41 хв
Читати опис У центрі подій молода хірургиня, Мередіт Ґрей, що працює у міській лікарні Сіетлу, і її колеги, такі ж лікарі-початківці, як вона. Хірурги, не покладаючи рук, оперують і закохуються, заводять історії хвороби й службові романи, зберігають свої лікарські таємниці, борються з ускладненнями в пацієнтів і у власному особистому житті. І найчастіше відносини з протилежною статтю (а подеколи і їхньої статі) хвилюють їх не менше , ніж питання отримання ними професійного досвіду.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (44)  IMDb: 7.6 (346098)
Моя оцінка:
/10
Загублені
Загублені (2004—2010) актриса у ролі Dr. Evelyn Ariza  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 8.3
Сюжет Трансатлантичний авіалайнер, відхилившись від курсу на 1000 миль, зазнав аварії на невідомому тропічному острові. Герої серіалу - 48 пасажирів, що вцілили після авіакатастрофи. Без будь-яких контактів із зовнішнім світом, сподіваючись тільки на себе, вони змушені жити на цій Богом забутій землі, з усіх сил намагаючись не піддаватися паніці. Їжі і води дуже мало... Надії на те, що їх коли-небудь знайдуть, ще менше... Але найстрашніші події того фатального дня, коли вони опинилися на цьому загубленому клаптику суші, були лише початком – подальший розвиток подій сповнений ще більшої загадковості та небезпеки. Яким буде завтра? Хто поруч - друг або ворог? Що за таємниці зберігає це місце? Хто ще живе на ньому?..
Загублені Трейлер

Загублені (2004—2010)

Lost

16+
Серіал 6 сезонів, 121 епізод Завершений
Топ #74 серіал
актриса у ролі Dr. Evelyn Ariza
США   44 хв
Читати опис Трансатлантичний авіалайнер, відхилившись від курсу на 1000 миль, зазнав аварії на невідомому тропічному острові. Герої серіалу - 48 пасажирів, що вцілили після авіакатастрофи. Без будь-яких контактів із зовнішнім світом, сподіваючись тільки на себе, вони змушені жити на цій Богом забутій землі, з усіх сил намагаючись не піддаватися паніці. Їжі і води дуже мало... Надії на те, що їх коли-небудь знайдуть, ще менше... Але найстрашніші події того фатального дня, коли вони опинилися на цьому загубленому клаптику суші, були лише початком – подальший розвиток подій сповнений ще більшої загадковості та небезпеки. Яким буде завтра? Хто поруч - друг або ворог? Що за таємниці зберігає це місце? Хто ще живе на ньому?..
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (278)  IMDb: 8.3 (602089)
Моя оцінка:
/10
Морська поліція: Спецвідділ
Морська поліція: Спецвідділ (2003) актриса у ролі Sharon Bellows  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.8
Сюжет Спостерігайте, як ексцентрична команда в складі військово-морської поліції вистежує терористів та інших особливо небезпечних злочинців.
Морська поліція: Спецвідділ Трейлер

Морська поліція: Спецвідділ (2003)

NCIS: Naval Criminal Investigative Service (Navy CIS)

16+
Серіал 21 сезон, 472 епізоди Поновлений серіал
актриса у ролі Sharon Bellows
США   60 хв
Читати опис Спостерігайте, як ексцентрична команда в складі військово-морської поліції вистежує терористів та інших особливо небезпечних злочинців.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (26)  IMDb: 7.8 (165010)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

CSI: Маямі
CSI: Маямі (2002—2012) актриса у ролі Deborah Radley  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.5
Сюжет Телесеріал про роботу співробітників криміналістської лабораторії Маямі. У кожному окремому епізоді звичайно розказується про розслідування одного-двох злочинів, скоєних в Маямі чи його околицях.
Серіал не має єдиного сюжету, але в кожному сезоні є скрізні сюжетні лінії, звичайно пов'язані з розслідуванням серійних вбивств. Також робиться акцент на особисті проблеми і складнощі співробітників — сімейні проблеми, психологічні травми, відносини з колегами по роботі і родичами. У серіалі особливо широко зачіпається безліч складних соціальних і особистих проблем, незвичайні людські захоплення і звички, часто непіддатливі однозначному визначенню і оцінці.
CSI: Маямі Трейлер

CSI: Маямі (2002—2012)

CSI: Miami

16+
Серіал 10 сезонів, 232 епізоди Завершений
актриса у ролі Deborah Radley
США   43 хв
Читати опис Телесеріал про роботу співробітників криміналістської лабораторії Маямі. У кожному окремому епізоді звичайно розказується про розслідування одного-двох злочинів, скоєних в Маямі чи його околицях.
Серіал не має єдиного сюжету, але в кожному сезоні є скрізні сюжетні лінії, звичайно пов'язані з розслідуванням серійних вбивств. Також робиться акцент на особисті проблеми і складнощі співробітників — сімейні проблеми, психологічні травми, відносини з колегами по роботі і родичами. У серіалі особливо широко зачіпається безліч складних соціальних і особистих проблем, незвичайні людські захоплення і звички, часто непіддатливі однозначному визначенню і оцінці.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (29)  IMDb: 6.5 (61575)
Моя оцінка:
/10
Любов вдівця
Любов вдівця (2002—2006) актриса у ролі Nina Feeney 6.0 imdb 7.5
Сюжет Покійна дружина Енді Брауна взяла з нього обіцянку, що він буде хорошим батьком - турботливим і люблячим для своїх дітей, яким вона завжди мріяла його бачити. Але Енді Браун відомий фахівець в нейрохірургії, лікар-дослідник, і приїхавши в Евервуд, Енді бачить, як жителям Евервуд необхідна його допомога. Він розуміє, що виконати свою обіцянку покійній дружині не так просто. Син Енді вимагає від нього заради інтересів сім'ї відмовитися від колишніх досягнень і звинувачує в нездатності це зробити. У Делі в школі неприємності. А тут ще відбуваються події, які можуть повністю зруйнувати довіру населення міста до Енді Брауну...
Любов вдівця Трейлер

Любов вдівця (2002—2006)

Everwood

Серіал 4 сезони, 89 епізодів Скасований
актриса у ролі Nina Feeney
США   60 хв
Читати опис Покійна дружина Енді Брауна взяла з нього обіцянку, що він буде хорошим батьком - турботливим і люблячим для своїх дітей, яким вона завжди мріяла його бачити. Але Енді Браун відомий фахівець в нейрохірургії, лікар-дослідник, і приїхавши в Евервуд, Енді бачить, як жителям Евервуд необхідна його допомога. Він розуміє, що виконати свою обіцянку покійній дружині не так просто. Син Енді вимагає від нього заради інтересів сім'ї відмовитися від колишніх досягнень і звинувачує в нездатності це зробити. У Делі в школі неприємності. А тут ще відбуваються події, які можуть повністю зруйнувати довіру населення міста до Енді Брауну...
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.5 (15399)
Моя оцінка:
/10
Rip It Off (2001) актриса у ролі Reporter 0.0 imdb 3.9
Сюжет (англ.) Three women outsmart unsavory men who try to cheat them out of their take in an almost-botched casino heist.

Rip It Off (2001)

Rip It Off

актриса у ролі Reporter
Канада, США   1 год 31 хв
Читати опис (англ.) Three women outsmart unsavory men who try to cheat them out of their take in an almost-botched casino heist.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.9 (691)
Моя оцінка:
/10
Епоха
Епоха (2001) актриса у ролі Dr. KC Czaban  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 4.8
Сюжет Коли наша планета ще була неживим каменем в темряві всесвіту, її відвідав величезний таємничий гість. Проникнувши в товщу Землі, чекав мільярди років, щоб у наші дні прокинутися і піднятися на поверхню на очах у вражених очевидців. Дізнавшись про це, американська розвідка направила війська і вчених для дослідження прибульця, не тільки здатного повертати людей до життя і зціляти смертельні хвороби, але і наділеного якимось надприродним розумом. Тепер тільки геніальний експерт Мейсон Ренд та його смілива помічниця доктор Цзабан, що потрапили в гущу міжнародної кризи, зможуть зрозуміти, чим є цей невідомий об'єкт - порятунком для людства, яке загрузло у проблемах і конфліктах, чи жахливим знаряддям Страшного суду?
Епоха

Епоха (2001)

Epoch

актриса у ролі Dr. KC Czaban
США   1 год 36 хв
Читати опис Коли наша планета ще була неживим каменем в темряві всесвіту, її відвідав величезний таємничий гість. Проникнувши в товщу Землі, чекав мільярди років, щоб у наші дні прокинутися і піднятися на поверхню на очах у вражених очевидців. Дізнавшись про це, американська розвідка направила війська і вчених для дослідження прибульця, не тільки здатного повертати людей до життя і зціляти смертельні хвороби, але і наділеного якимось надприродним розумом. Тепер тільки геніальний експерт Мейсон Ренд та його смілива помічниця доктор Цзабан, що потрапили в гущу міжнародної кризи, зможуть зрозуміти, чим є цей невідомий об'єкт - порятунком для людства, яке загрузло у проблемах і конфліктах, чи жахливим знаряддям Страшного суду?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 4.8 (2598)
Моя оцінка:
/10
Зоряний шлях: Ентерпрайс
Зоряний шлях: Ентерпрайс (2001—2005) актриса у ролі The Wraith  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.6
Сюжет Надворі 22 вік. Людство, яке довго утримувалося вулканцями в межах Сонячної системи, нарешті виходить у далекий космос. На дослідження відправляється зореліт NX-01 «Ентерпрайз», побудований з використанням новітніх технологій й оснащений першим двигуном зі швидкістю Варп-5. Під командуванням капітана Арчера, хороброму екіпажу доведеться досліджувати десятки планет, зіштовхнутися з безліччю дружніх і ворожих цивілізацій, вплутатися в Часову холодну війну й урятувати Землю від знищення расою Зинді, що живе в таємничій Дельфійській зоні.
Зоряний шлях: Ентерпрайс Трейлер

Зоряний шлях: Ентерпрайс (2001—2005)

Star Trek: Enterprise

Серіал 4 сезони, 98 епізодів Скасований
актриса у ролі The Wraith
США   60 хв
Читати опис Надворі 22 вік. Людство, яке довго утримувалося вулканцями в межах Сонячної системи, нарешті виходить у далекий космос. На дослідження відправляється зореліт NX-01 «Ентерпрайз», побудований з використанням новітніх технологій й оснащений першим двигуном зі швидкістю Варп-5. Під командуванням капітана Арчера, хороброму екіпажу доведеться досліджувати десятки планет, зіштовхнутися з безліччю дружніх і ворожих цивілізацій, вплутатися в Часову холодну війну й урятувати Землю від знищення расою Зинді, що живе в таємничій Дельфійській зоні.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (23)  IMDb: 7.6 (59743)
Моя оцінка:
/10
Павуки 2: Розплідник
Павуки 2: Розплідник (2001) актриса у ролі Alexandra  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 3.3
Сюжет Молоді жінка й чоловік Олександра та Джейсон, які втратили під час бурі свою яхту, опиняються на борту вантажного судна «Таємниця морів», де їх радо приймає лікар Грбак. Але незабаром вони дізнаються, що корабельний лікар вводить людям ДНК павуків, створюючи у такий спосіб гігантських павуків-мутантів. Тепер Джейсон розуміє, що вони не стануть черговою жертвою його експериментів, якщо втечуть з проклятого корабля, який у будь-який момент можуть обплутати своєю липкою павутиною павуки-мутанти.
Павуки 2: Розплідник Трейлер

Павуки 2: Розплідник (2001)

Spiders II: Breeding Ground

актриса у ролі Alexandra
США   1 год 36 хв
Читати опис Молоді жінка й чоловік Олександра та Джейсон, які втратили під час бурі свою яхту, опиняються на борту вантажного судна «Таємниця морів», де їх радо приймає лікар Грбак. Але незабаром вони дізнаються, що корабельний лікар вводить людям ДНК павуків, створюючи у такий спосіб гігантських павуків-мутантів. Тепер Джейсон розуміє, що вони не стануть черговою жертвою його експериментів, якщо втечуть з проклятого корабля, який у будь-який момент можуть обплутати своєю липкою павутиною павуки-мутанти.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.3 (1752)
Моя оцінка:
/10
Anywhere But Here (1999) актриса у ролі Waitress 6.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) In this adaptation of the Mona Simpson novel, single mother Adele August is bad with money, and even worse when it comes to making decisions. Her straight-laced daughter, Ann, is a successful high school student with Ivy League aspirations. When Adele decides to pack up and move the two of them from the Midwest to Beverly Hills, Calif., to pursue her dreams of Hollywood success, Ann grows frustrated with her mother's irresponsible and impulsive ways.
Трейлер

Anywhere But Here (1999)

Anywhere But Here

16+
актриса у ролі Waitress
США   1 год 54 хв
Читати опис (англ.) In this adaptation of the Mona Simpson novel, single mother Adele August is bad with money, and even worse when it comes to making decisions. Her straight-laced daughter, Ann, is a successful high school student with Ivy League aspirations. When Adele decides to pack up and move the two of them from the Midwest to Beverly Hills, Calif., to pursue her dreams of Hollywood success, Ann grows frustrated with her mother's irresponsible and impulsive ways.
КіноБаза: 6.0 (5)  IMDb: 6.2 (18770)
Моя оцінка:
/10
Family Law (1999—2002) актриса у ролі Tina Holmes 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) An upscale law firm specializing in family law undertakes clients with domestic conflicts.

Family Law (1999—2002)

Family Law

Серіал 3 сезони, 69 епізодів Завершений
актриса у ролі Tina Holmes
США   60 хв
Читати опис (англ.) An upscale law firm specializing in family law undertakes clients with domestic conflicts.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (559)
Моя оцінка:
/10
Memorial Day (1998) актриса у ролі Robin Conners 0.0 imdb 3.3
Сюжет (англ.) An embittered satellite expert gets the opportunity for revenge against the USA by aiding terrorists in a plan to destroy the country's military base.

Memorial Day (1998)

Memorial Day

актриса у ролі Robin Conners
США   1 год 35 хв
Читати опис (англ.) An embittered satellite expert gets the opportunity for revenge against the USA by aiding terrorists in a plan to destroy the country's military base.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.3 (238)
Моя оцінка:
/10
Зоряний шлях: Повстання
Зоряний шлях: Повстання (1998) актриса у ролі Perim  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.4
Сюжет Планета «Ба Ку» — справжній рай. Люди, що живуть на ній ніколи не старіють і мають низку парапсихологічних здібностей. Багато високопоставлених осіб Об'єднаної Федерації Планет готові віддати все за секрет безсмертя. Вступивши в союз з однією з рас, агенти Федерації таємно перебувають на планеті та намагаються розкрити секрет. Волею випадку, екіпаж зорельота «USS Enterprise» під командуванням капітана Пікарда виявляє цю таємну діяльність, що суперечить «Першій Директиві про невтручання». Пікард вирішує припинити таємну діяльність на планеті будь-яким доступним способом …
Зоряний шлях: Повстання Трейлер

Зоряний шлях: Повстання (1998)

Star Trek: Insurrection

актриса у ролі Perim
США   1 год 43 хв
Читати опис Планета «Ба Ку» — справжній рай. Люди, що живуть на ній ніколи не старіють і мають низку парапсихологічних здібностей. Багато високопоставлених осіб Об'єднаної Федерації Планет готові віддати все за секрет безсмертя. Вступивши в союз з однією з рас, агенти Федерації таємно перебувають на планеті та намагаються розкрити секрет. Волею випадку, екіпаж зорельота «USS Enterprise» під командуванням капітана Пікарда виявляє цю таємну діяльність, що суперечить «Першій Директиві про невтручання». Пікард вирішує припинити таємну діяльність на планеті будь-яким доступним способом …
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (18)  IMDb: 6.4 (79871)
Моя оцінка:
/10
L.A. Doctors (1998—1999) актриса у ролі Alyssa 0.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) Four Doctors run an upmarket practice in LA in this drama which focuses as much on the problems in the US medical system as it does on the patients

L.A. Doctors (1998—1999)

L.A. Doctors

Серіал 1 сезон, 24 епізоди Завершений
актриса у ролі Alyssa
США   60 хв
Читати опис (англ.) Four Doctors run an upmarket practice in LA in this drama which focuses as much on the problems in the US medical system as it does on the patients
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (174)
Моя оцінка:
/10
Mr. Murder (1998) актриса у ролі Dr. Roget 0.0 imdb 5.1
Сюжет (англ.) A group of scientists are trying to produce the perfect soldier by cloning. The day the clone is born, Marty Stillwater, a mystery novel writer, feels that something strange is going on ...
Трейлер

Mr. Murder (1998)

Mr. Murder

актриса у ролі Dr. Roget
Німеччина, США   3 год 13 хв
Читати опис (англ.) A group of scientists are trying to produce the perfect soldier by cloning. The day the clone is born, Marty Stillwater, a mystery novel writer, feels that something strange is going on ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.1 (707)
Моя оцінка:
/10
The Twilight of the Golds (1996) актриса у ролі Shauna 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) When Suzanne Stein has a genetic analysis done on her unborn child, she discovers that although she has a healthy baby, the child will most likely be born gay, like her brother, David. She must decide whether to keep the child, or to have an abortion. Her family enters a crisis about love and acceptance as she makes this difficult choice.
Трейлер

The Twilight of the Golds (1996)

The Twilight of the Golds

актриса у ролі Shauna
США   1 год 32 хв
Читати опис (англ.) When Suzanne Stein has a genetic analysis done on her unborn child, she discovers that although she has a healthy baby, the child will most likely be born gay, like her brother, David. She must decide whether to keep the child, or to have an abortion. Her family enters a crisis about love and acceptance as she makes this difficult choice.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (1198)
Моя оцінка:
/10
Apollo 11 (1996) актриса у ролі Reporter #3 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) Fearful that the Russians would continue their lead in the space race and be the first to put a man on the moon, NASA felt an enormous pressure to push the Apollo Program forward as quickly...

Apollo 11 (1996)

Apollo 11

актриса у ролі Reporter #3
США   1 год 33 хв
Читати опис (англ.) Fearful that the Russians would continue their lead in the space race and be the first to put a man on the moon, NASA felt an enormous pressure to push the Apollo Program forward as quickly...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (460)
Моя оцінка:
/10
Dear God (1996) актриса у ролі Emanda Maine 8.0 imdb 5.5
Сюжет (англ.) Tom Turner is a con man, defrauding people from their money with a variety of two-bit hustles. One night he makes the mistake of attempting to hustle some undercover cops, and finds himself in court faced with the dilemma of either going to jail or getting a real job. Choosing to stay out of jail, he gets a job at the post office working in their Dead Letter Office helping to sort Dead Letters (i.e. mail which, for whatever reason, can't be delivered). Some of the mail he recieves can't be delivered because it's addressed to God, and he accidentally answers (sending them money in the process). This starts the ball rolling as more of his co-workers get in on the idea of helping people by answering "God" mail.
Трейлер

Dear God (1996)

Dear God

актриса у ролі Emanda Maine
США   1 год 52 хв
Читати опис (англ.) Tom Turner is a con man, defrauding people from their money with a variety of two-bit hustles. One night he makes the mistake of attempting to hustle some undercover cops, and finds himself in court faced with the dilemma of either going to jail or getting a real job. Choosing to stay out of jail, he gets a job at the post office working in their Dead Letter Office helping to sort Dead Letters (i.e. mail which, for whatever reason, can't be delivered). Some of the mail he recieves can't be delivered because it's addressed to God, and he accidentally answers (sending them money in the process). This starts the ball rolling as more of his co-workers get in on the idea of helping people by answering "God" mail.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 5.5 (4241)
Моя оцінка:
/10
Profiler (1996—2000) актриса у ролі Susan Moss 7.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) Ally Walker stars as Dr. Sam Waters, a detective with the Violent Crimes Task Force, a federal agency which often works with the FBI, ATF, and other crime-solving agencies. The VCTF ...
Трейлер

Profiler (1996—2000)

Profiler

Серіал 4 сезони, 83 епізоди Завершений
актриса у ролі Susan Moss
США   60 хв
Читати опис (англ.) Ally Walker stars as Dr. Sam Waters, a detective with the Violent Crimes Task Force, a federal agency which often works with the FBI, ATF, and other crime-solving agencies. The VCTF ...
КіноБаза: 7.0 (2)  IMDb: 7.2 (4512)
Моя оцінка:
/10
Детектив Неш Бріджес
Детектив Неш Бріджес (1996—2001) актриса у ролі Riley Parker 7.4 imdb 6.8
Сюжет Дон Джонсон грає лейтенанта, главу відділу особливого призначення. Цей відділ займається виключно найзаплутанішими, найскладнішими справами. Формально цей відділ входить до департаменту Сан-Франциско, але до звичайних поліцейських Неш відноситься з часткою презирства. Друг і партнер Бріджеса - Джо Домінгез.
До того ж у відділі працюють знавець комп'ютерів Харві Лік і амбіційний красень Еван Кортез. Дія серіалу розвертається в Сан-Франциско і його околицях.
Детектив Неш Бріджес Трейлер

Детектив Неш Бріджес (1996—2001)

Nash Bridges

12+
Серіал 6 сезонів, 122 епізоди Завершений
актриса у ролі Riley Parker
США   60 хв
Читати опис Дон Джонсон грає лейтенанта, главу відділу особливого призначення. Цей відділ займається виключно найзаплутанішими, найскладнішими справами. Формально цей відділ входить до департаменту Сан-Франциско, але до звичайних поліцейських Неш відноситься з часткою презирства. Друг і партнер Бріджеса - Джо Домінгез.
До того ж у відділі працюють знавець комп'ютерів Харві Лік і амбіційний красень Еван Кортез. Дія серіалу розвертається в Сан-Франциско і його околицях.
КіноБаза: 7.4 (10)  IMDb: 6.8 (8212)
Моя оцінка:
/10
The Sentinel (1996—1999) актриса у ролі Maggie Bryce 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) After spending years in the Peruvian jungle during his tour in Army Special Forces, Cascade PD Detective James Ellison developed hyperactive senses, which came back to him five years after his return to the US. He can see people in darkened windows at night from two hundred yards, hear the music playing on the radio of the car he's chasing after he's lost sight of it, and can distinguish between wood and plastic after both have been in a three thousand degree fire. Blair Sandburg, a local anthropology student, tells Ellison that he is a "Sentinel," who in ancient tribes would protect the village and seek out game using such hyperactive senses. Sandburg becomes Ellison's back-watcher and teacher of how to use his new powers as Ellison brings a whole new edge to the war on crime in Cascade, Washington.
Трейлер

The Sentinel (1996—1999)

The Sentinel

Серіал 4 сезони, 65 епізодів Завершений
актриса у ролі Maggie Bryce
США, Канада   45 хв
Читати опис (англ.) After spending years in the Peruvian jungle during his tour in Army Special Forces, Cascade PD Detective James Ellison developed hyperactive senses, which came back to him five years after his return to the US. He can see people in darkened windows at night from two hundred yards, hear the music playing on the radio of the car he's chasing after he's lost sight of it, and can distinguish between wood and plastic after both have been in a three thousand degree fire. Blair Sandburg, a local anthropology student, tells Ellison that he is a "Sentinel," who in ancient tribes would protect the village and seek out game using such hyperactive senses. Sandburg becomes Ellison's back-watcher and teacher of how to use his new powers as Ellison brings a whole new edge to the war on crime in Cascade, Washington.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (2706)
Моя оцінка:
/10
Військово-юридична служба
Військово-юридична служба (1995—2005) актриса у ролі Lt. 'Hobo' Green 6.5 imdb 6.7
Сюжет (англ.) The cases of Harmon Rabb, former Navy fighter pilot, and his fellow lawyers of the U.S. Navy's Judge Advocate General's office.
Військово-юридична служба

Військово-юридична служба (1995—2005)

JAG

Серіал 10 сезонів, 227 епізодів Завершений
актриса у ролі Lt. 'Hobo' Green
США   60 хв
Читати опис (англ.) The cases of Harmon Rabb, former Navy fighter pilot, and his fellow lawyers of the U.S. Navy's Judge Advocate General's office.
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 6.7 (20276)
Моя оцінка:
/10
Вир світів
Вир світів (1995—2000) актриса у ролі Debra Carbol  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.4
Сюжет Молодий студент-фізик Квіна Мелорі, ґрунтуючись на теорії Енштейна-Роузена-Подальського, провів багато досліджень з гравітації. У результаті він замість гравітаційної машини одержав машину-портал що дозволяє ковзати по паралельних світах. Квін разом зі своїм вчителем професором Артуро і подружкою Вейд відправляється ковзати у паралельний світ. Випадково вони захоплюють з собою у паралельний світ нервового афроамериканця Рембрандта Брауна...
Вир світів Трейлер

Вир світів (1995—2000)

Sliders

Серіал 5 сезонів, 88 епізодів Завершений
актриса у ролі Debra Carbol
США   60 хв
Читати опис Молодий студент-фізик Квіна Мелорі, ґрунтуючись на теорії Енштейна-Роузена-Подальського, провів багато досліджень з гравітації. У результаті він замість гравітаційної машини одержав машину-портал що дозволяє ковзати по паралельних світах. Квін разом зі своїм вчителем професором Артуро і подружкою Вейд відправляється ковзати у паралельний світ. Випадково вони захоплюють з собою у паралельний світ нервового афроамериканця Рембрандта Брауна...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (31)  IMDb: 7.4 (20578)
Моя оцінка:
/10
Райська насолода
Райська насолода (1994) актриса у ролі Diana  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 4.2
Сюжет Професійний фотограф Еліот Слейтер довгі роки старанно пригнічував свою сексуальність і дійшов у цій справі до крайності. Настав час лікуватися!
Еліот вирушає у відпустку на райський острів кохання, де у спеціальній приватній клініці пані Лайзи Емерсон він пройде курс сексуальної терапії, дасть вихід своїм почуттям і назавжди позбавиться від усіх комплексів. У аеропорту Еліот робить велику помилку. За звичкою він фотографує всіх красивих жінок навкруги. Випадково Еліот знімає чорношкіру контрабандистку Ніну у момент передачі крадених діамантів деякому Омарові, що розшукується поліцією всього світу...
Райська насолода Трейлер

Райська насолода (1994)

Exit to Eden

18+
актриса у ролі Diana
США   1 год 53 хв
Читати опис Професійний фотограф Еліот Слейтер довгі роки старанно пригнічував свою сексуальність і дійшов у цій справі до крайності. Настав час лікуватися!
Еліот вирушає у відпустку на райський острів кохання, де у спеціальній приватній клініці пані Лайзи Емерсон він пройде курс сексуальної терапії, дасть вихід своїм почуттям і назавжди позбавиться від усіх комплексів. У аеропорту Еліот робить велику помилку. За звичкою він фотографує всіх красивих жінок навкруги. Випадково Еліот знімає чорношкіру контрабандистку Ніну у момент передачі крадених діамантів деякому Омарові, що розшукується поліцією всього світу...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 4.2 (7389)
Моя оцінка:
/10
Vanishing Son (1995) актриса у ролі Agent Judith Phillips 0.0 imdb 8.0
Сюжет (англ.) 13 episodes of this syndicated show were produced in 1994 and 1995 and first aired in January 1995. Jian-Wa comes to America from Beijing with his brother Wago to find freedom. Wago, who is hot-headed, falls in with a gang and he ...

Vanishing Son (1995)

Vanishing Son

Серіал 2 сезони, 17 епізодів Скасований
актриса у ролі Agent Judith Phillips
США
Читати опис (англ.) 13 episodes of this syndicated show were produced in 1994 and 1995 and first aired in January 1995. Jian-Wa comes to America from Beijing with his brother Wago to find freedom. Wago, who is hot-headed, falls in with a gang and he ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.0 (246)
Моя оцінка:
/10
Viper (1994—1999) актриса у ролі Lena Weisinger 5.5 imdb 5.8
Сюжет (англ.) In the near future, an organized crime group known as the "Outfit" has become a major force in America. Engineer Julian Wilkes develops a high-tech crime-fighting vehicle called the Viper, which is intended to be a "flagship" in a ne

Viper (1994—1999)

Viper

Серіал 4 сезони, 78 епізодів Завершений
актриса у ролі Lena Weisinger
США, Канада   60 хв
Читати опис (англ.) In the near future, an organized crime group known as the "Outfit" has become a major force in America. Engineer Julian Wilkes develops a high-tech crime-fighting vehicle called the Viper, which is intended to be a "flagship" in a ne
КіноБаза: 5.5 (2)  IMDb: 5.8 (2003)
Моя оцінка:
/10
Diagnosis Murder (1993—2001) актриса у ролі Caitlin Sweeney 4.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) Dr. Mark Sloan is a doctor at Community General Hospital, and he is a consultant for the police department. His son Steve Sloan is a detective for the department. He and his father, along with emergency room resident Dr. Jesse Travis and Dr. Amanda Bentley, who is the pathologist at the hospital help to solve some very strange murder cases in Diagnosis Murder.

Diagnosis Murder (1993—2001)

Diagnosis Murder

Серіал 8 сезонів, 180 епізодів Завершений
актриса у ролі Caitlin Sweeney
США   45 хв
Читати опис (англ.) Dr. Mark Sloan is a doctor at Community General Hospital, and he is a consultant for the police department. His son Steve Sloan is a detective for the department. He and his father, along with emergency room resident Dr. Jesse Travis and Dr. Amanda Bentley, who is the pathologist at the hospital help to solve some very strange murder cases in Diagnosis Murder.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 6.8 (8733)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: