Скотт Во

Scott Waugh

Дата народження: 1 січня 1970 (54 роки)

Знак зодіаку: Козоріг

Місце народження: США

Всього фільмів (на сайті): 21

Ролі: актор (13), продюсер (7), режисер ★ 6.46 (5), сценарист (1)

Фільмографія

Знайдено 21 результат

Нестримні 4
Нестримні 4 (2023) режисер  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 4.8
Сюжет Максимально озброєні і з навичками найвищого рівня. «Нестримні» – остання лінія оборони світу. Це команда, яку кличуть, коли інших варіантів уже немає. А нові члени групи, котрі мають власний стиль і тактику, нададуть вислову «свіжа кров» абсолютно нового значення.
Нестримні 4 Трейлер

Нестримні 4 (2023)

Expend4bles

16+
режисер
США   1 год 43 хв
Читати опис Максимально озброєні і з навичками найвищого рівня. «Нестримні» – остання лінія оборони світу. Це команда, яку кличуть, коли інших варіантів уже немає. А нові члени групи, котрі мають власний стиль і тактику, нададуть вислову «свіжа кров» абсолютно нового значення.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (50)  IMDb: 4.8 (33205)
Моя оцінка:
/10
Місія на двох
Місія на двох (2023) режисер  ✓ укр. аудіо 5.6 imdb 5.3
Сюжет Недалеке майбутнє. Нафтові війни набирають обертів. Спецпризначенці Кріс Ван Хорнта Луо Фенґ усього за 24 години перетворилися з ворогів на напарників, яким треба перевести групу цивільних уздовж "шосе смерті" до безпечної зони. Напарникам по неволі доведеться втриматися від бажання повбивати один одного, щоб виконати свою небезпечну та епічну місію на двох...
Місія на двох Трейлер

Місія на двох (2023)

Hidden Strike

16+
режисер
Китай, США   1 год 42 хв
Читати опис Недалеке майбутнє. Нафтові війни набирають обертів. Спецпризначенці Кріс Ван Хорнта Луо Фенґ усього за 24 години перетворилися з ворогів на напарників, яким треба перевести групу цивільних уздовж "шосе смерті" до безпечної зони. Напарникам по неволі доведеться втриматися від бажання повбивати один одного, щоб виконати свою небезпечну та епічну місію на двох...
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.6 (31)  IMDb: 5.3 (18002)
Моя оцінка:
/10
На глибині 6-ти футів
На глибині 6-ти футів (2017) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 5.7
Сюжет Професійний хокеїст Ерік Лемарк вирішує провести час у горах. Він узяв сноуборд, дістався до самих вершин і просто насолоджується швидкістю, адреналіном і холодним зимовим вітром, який його обдуває. У цей же час у гори насувається сильна снігова буря. Через неї Лемарк губиться і не може до ночі добратися додому. У пошуках шляху назад він бореться з вовками, переживає провал у крижану воду і ледь не падає зі скелі. Лемарк виживав цілих 8 днів... За цей час він думав і про своє важке дитинство, і про те, що встиг накоїти за доросле життя, і згадав усіх людей, які йому дорогі. Якщо Лемарк і виживе, то заплатить дуже велику ціну за це.
На глибині 6-ти футів Трейлер

На глибині 6-ти футів (2017)

6 Below: Miracle on the Mountain

12+
режисер, продюсер
США   1 год 38 хв
Читати опис Професійний хокеїст Ерік Лемарк вирішує провести час у горах. Він узяв сноуборд, дістався до самих вершин і просто насолоджується швидкістю, адреналіном і холодним зимовим вітром, який його обдуває. У цей же час у гори насувається сильна снігова буря. Через неї Лемарк губиться і не може до ночі добратися додому. У пошуках шляху назад він бореться з вовками, переживає провал у крижану воду і ледь не падає зі скелі. Лемарк виживав цілих 8 днів... За цей час він думав і про своє важке дитинство, і про те, що встиг накоїти за доросле життя, і згадав усіх людей, які йому дорогі. Якщо Лемарк і виживе, то заплатить дуже велику ціну за це.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (27)  IMDb: 5.7 (8465)
Моя оцінка:
/10
Жага швидкості
Жага швидкості (2014) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.4
Сюжет Відсидівши у в'язниці за злочин, якого він не скоював, автомеханік і вуличний гонщик Тобі виходить на волю сповнений рішучості помститися тим, хто його підставив.
Жага швидкості Трейлер

Жага швидкості (2014)

Need for Speed

14+
режисер, продюсер
США, Велика Британія, Франція   2 год 12 хв
Читати опис Відсидівши у в'язниці за злочин, якого він не скоював, автомеханік і вуличний гонщик Тобі виходить на волю сповнений рішучості помститися тим, хто його підставив.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (182)  IMDb: 6.4 (177687)
Моя оцінка:
/10
В очікуванні блискавки
В очікуванні блискавки (2012) продюсер 0.0 imdb 7.3
Сюжет Документальна стрічка розповідає аудиторії історію слави та шляхи до успіху чемпіона зі скейтбордингу, якому вдалося надихнути багатьох. Тут показано, чого може досягти людина, яка поставила перед собою конкретну мету, вірячи в те, що зможе її досягти. Пізніше Денні Вей поставить перед собою ще більш зухвале завдання...
В очікуванні блискавки Трейлер

В очікуванні блискавки (2012)

Waiting for Lightning

продюсер
США   1 год 36 хв
Читати опис Документальна стрічка розповідає аудиторії історію слави та шляхи до успіху чемпіона зі скейтбордингу, якому вдалося надихнути багатьох. Тут показано, чого може досягти людина, яка поставила перед собою конкретну мету, вірячи в те, що зможе її досягти. Пізніше Денні Вей поставить перед собою ще більш зухвале завдання...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (701)
Моя оцінка:
/10
Закон Доблесті
Закон Доблесті (2012) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.4
Сюжет Історія про нелегкі будні елітної групи «морські котики», яким доручено витягнути з полону агентів ЦРУ. Виконуючи завдання, бійці попутно знищують терористичну групу, в плани якої входила масштабна атака на США.
Закон Доблесті Трейлер

Закон Доблесті (2012)

Act of Valor

16+
режисер, продюсер
США   1 год 50 хв
Читати опис Історія про нелегкі будні елітної групи «морські котики», яким доручено витягнути з полону агентів ЦРУ. Виконуючи завдання, бійці попутно знищують терористичну групу, в плани якої входила масштабна атака на США.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (29)  IMDb: 6.4 (71553)
Моя оцінка:
/10
MSN Exclusives (2012) актор у ролі Self (2014) unknown episodes 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) A Canadian talk show.

MSN Exclusives (2012)

MSN Exclusives

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів
актор у ролі Self (2014) unknown episodes
Канада   10 хв
Читати опис (англ.) A Canadian talk show.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (51)
Моя оцінка:
/10
Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграв самого себе 5.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 200 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.0 (439)
Моя оцінка:
/10
Dust to Glory (2005) продюсер 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) An action-adventure documentary chronicling the most notorious and dangerous race in the world--the Tecate SCORE Baja 1000. Rivaling the Indy 500 and 25 Hours of Daytona, the race across Baja's peninsula is unpredictable, grueling and raw--just like the uncharted American West of yesteryear. To capture the vast desert panoramas and intense action of the race, the film team utilized, fifty-five cameras, four helicopters, a four-passenger buggy camera car and a crew of over eighty people. Thousands of participants, generations of families and racing icons such as Robby Gordon, Mario Andretti, Jimmy Vasser and Motorcycle Supercross legend Mike Mouse McCoy joined together to experience the thrill and glory of the infamous race--an event of sheer human determination.
Трейлер

Dust to Glory (2005)

Dust to Glory

продюсер
США   1 год 37 хв
Читати опис (англ.) An action-adventure documentary chronicling the most notorious and dangerous race in the world--the Tecate SCORE Baja 1000. Rivaling the Indy 500 and 25 Hours of Daytona, the race across Baja's peninsula is unpredictable, grueling and raw--just like the uncharted American West of yesteryear. To capture the vast desert panoramas and intense action of the race, the film team utilized, fifty-five cameras, four helicopters, a four-passenger buggy camera car and a crew of over eighty people. Thousands of participants, generations of families and racing icons such as Robby Gordon, Mario Andretti, Jimmy Vasser and Motorcycle Supercross legend Mike Mouse McCoy joined together to experience the thrill and glory of the infamous race--an event of sheer human determination.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (1006)
Моя оцінка:
/10
Обертальний момент
Обертальний момент (2004) актор у ролі Red Car Driver  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 4.1
Сюжет Кері Форд – природжений байкер. Він щасливий тільки за кермом свого мотоцикла, коли мчить по шосе. Але якось обставини стають такими, що за ним починають полювання одночасно його колишній бос Генрі, ФБР і ватажок банди мотоциклістів Трей. Генрі шукає мотоцикли, заховані Кері, бо в їхніх бензобаках знаходиться не тільки бензин, а Кері про це не знає. ФБР шукає Кері за спалену автомайстерню Генрі. Трей же вважає, що Кері винен у смерті його молодшого брата – але вбив його Генрі, щоб піймати Кері. Тепер єдина надія Форда – переконати Трея в своїй невинності та переманити на свою сторону...
Обертальний момент Трейлер

Обертальний момент (2004)

Torque

16+
актор у ролі Red Car Driver
США   1 год 24 хв
Читати опис Кері Форд – природжений байкер. Він щасливий тільки за кермом свого мотоцикла, коли мчить по шосе. Але якось обставини стають такими, що за ним починають полювання одночасно його колишній бос Генрі, ФБР і ватажок банди мотоциклістів Трей. Генрі шукає мотоцикли, заховані Кері, бо в їхніх бензобаках знаходиться не тільки бензин, а Кері про це не знає. ФБР шукає Кері за спалену автомайстерню Генрі. Трей же вважає, що Кері винен у смерті його молодшого брата – але вбив його Генрі, щоб піймати Кері. Тепер єдина надія Форда – переконати Трея в своїй невинності та переманити на свою сторону...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (31)  IMDb: 4.1 (29372)
Моя оцінка:
/10
Shootout (2003) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Big time producer Peter Guber and Variety's Peter Bart sit down with the biggest names in the business.

Shootout (2003)

Shootout

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів Завершений
зіграв самого себе
США   30 хв
Читати опис (англ.) Big time producer Peter Guber and Variety's Peter Bart sit down with the biggest names in the business.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (201)
Моя оцінка:
/10
Step Into Liquid (2003) продюсер 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Surfers and secret spots from around the world are profiled in this documentary.

Step Into Liquid (2003)

Step Into Liquid

продюсер
США   1 год 27 хв
Читати опис (англ.) Surfers and secret spots from around the world are profiled in this documentary.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (2765)
Моя оцінка:
/10
Три ікси
Три ікси (2002) актор у ролі Stockbroker  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 5.8
Сюжет Сумнозвісного екстремала, недоторканного з точки зору закону, змушують співпрацювати з урядом задля проникнення в російське кримінальне угруповання.
Три ікси Трейлер

Три ікси (2002)

xXx

16+
актор у ролі Stockbroker
США   2 год 4 хв
Читати опис Сумнозвісного екстремала, недоторканного з точки зору закону, змушують співпрацювати з урядом задля проникнення в російське кримінальне угруповання.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (162)  IMDb: 5.8 (185782)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

24
24 (2001—2014) актор у ролі Terrorist  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 8.4
Сюжет Джек Бауер, директор антитерористичного підрозділу в Лос-Анджелесі, робить все, щоб зірвати терористичні змови і врятувати свою країну від остаточної катастрофи.
24 Трейлер

24 (2001—2014)

24

16+
Серіал 9 сезонів, 219 епізодів Завершений
актор у ролі Terrorist
США   44 хв
Читати опис Джек Бауер, директор антитерористичного підрозділу в Лос-Анджелесі, робить все, щоб зірвати терористичні змови і врятувати свою країну від остаточної катастрофи.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (32)  IMDb: 8.4 (195886)
Моя оцінка:
/10
The Learning Curve (1999) актор у ролі Jack 0.0 imdb 5.1
Сюжет (англ.) A pair of young amateur grifters in L.A. try to run a scam on a real pro. He owns a record label and has very ambitious aspirations. He ends up forcing them to do his dirty work and for awhile everything goes well.
Трейлер

The Learning Curve (1999)

The Learning Curve

актор у ролі Jack
США   1 год 53 хв
Читати опис (англ.) A pair of young amateur grifters in L.A. try to run a scam on a real pro. He owns a record label and has very ambitious aspirations. He ends up forcing them to do his dirty work and for awhile everything goes well.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.1 (503)
Моя оцінка:
/10
У тінях
У тінях (2001) актор у ролі Graham  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) When a stunt man dies in Miami, his uncle, a New York mob boss, sends a hit man to tail the stunt coordinator, whom the boss wants dead. The hit man, Eric O'Bryne, gets close to his mark's daughter, and through her he asks her dad to teach him to do stunts. While waiting for the word to kill this mentor, Eric discovers the joy of stunt work and of being part of a family. Meanwhile, several people are looking for the dead man's briefcase of money and a cloth bag of illegal drugs that he stole from an undercover FBI agent now desperate to get the borrowed drugs back to the bureau. The stunt coordinator says that 'we dance in the shadows of death.' Can Eric step out into the sun?
У тінях Трейлер

У тінях (2001)

In the Shadows

актор у ролі Graham
США   1 год 45 хв
Читати опис (англ.) When a stunt man dies in Miami, his uncle, a New York mob boss, sends a hit man to tail the stunt coordinator, whom the boss wants dead. The hit man, Eric O'Bryne, gets close to his mark's daughter, and through her he asks her dad to teach him to do stunts. While waiting for the word to kill this mentor, Eric discovers the joy of stunt work and of being part of a family. Meanwhile, several people are looking for the dead man's briefcase of money and a cloth bag of illegal drugs that he stole from an undercover FBI agent now desperate to get the borrowed drugs back to the bureau. The stunt coordinator says that 'we dance in the shadows of death.' Can Eric step out into the sun?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 5.0 (1003)
Моя оцінка:
/10
Двохсотрічна людина
Двохсотрічна людина (1999) актор у ролі Motorcycle Punk  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 6.9
Сюжет На початку нового тисячоліття стався прорив у глобальних технологіях. Люди вже не тримають вдома кішок і собак, вони заводять собі роботів. Так чинить і Річард Мартін. Він купує незвичний подарунок - нового робота NDR-114. Маленька дочка Річарда назвала його Ендрю. Оскільки робот, створений і куплений, як домашній побутовий прилад, запрограмований на виконання невдячної і брудної роботи, поступово починає відчувати емоції і в нього виникають творчі ідеї, родина Мартіна згодом виявляє, що Ендрю - далеко не звичайний робот...
Двохсотрічна людина Трейлер

Двохсотрічна людина (1999)

Bicentennial Man

12+
актор у ролі Motorcycle Punk
США, Німеччина   2 год 12 хв
Читати опис На початку нового тисячоліття стався прорив у глобальних технологіях. Люди вже не тримають вдома кішок і собак, вони заводять собі роботів. Так чинить і Річард Мартін. Він купує незвичний подарунок - нового робота NDR-114. Маленька дочка Річарда назвала його Ендрю. Оскільки робот, створений і куплений, як домашній побутовий прилад, запрограмований на виконання невдячної і брудної роботи, поступово починає відчувати емоції і в нього виникають творчі ідеї, родина Мартіна згодом виявляє, що Ендрю - далеко не звичайний робот...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (162)  IMDb: 6.9 (123949)
Моя оцінка:
/10
12 доларів
12 доларів (1998) сценарист, актор у ролі Johnny, продюсер  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 4.3
Сюжет Два молодих хлопця стикаються з поганим поводженням батька з матір'ю. Один з них піднімає пістолет, і це назавжди змінює їх життя. Той, хто стріляв, ступає на шлях криміналу, в той час як другий вступає до коледжу і стає успішним студентом. Через 15 років вони возз'єднуються, беруть машину і вирушають в дорогу. Але як бути якщо в кишені на двох 12 баксів...
12 доларів

12 доларів (1998)

12 Bucks

сценарист, актор у ролі Johnny, продюсер
США   1 год 26 хв
Читати опис Два молодих хлопця стикаються з поганим поводженням батька з матір'ю. Один з них піднімає пістолет, і це назавжди змінює їх життя. Той, хто стріляв, ступає на шлях криміналу, в той час як другий вступає до коледжу і стає успішним студентом. Через 15 років вони возз'єднуються, беруть машину і вирушають в дорогу. Але як бути якщо в кишені на двох 12 баксів...
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.3 (154)
Моя оцінка:
/10
Відчайдушні заходи
Відчайдушні заходи (1998) актор у ролі Motorcyclist  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.1
Сюжет Два чоловіки з діаметрально протилежними устремліннями вступають у непримиренну боротьбу. Поліцейський Френк Коннор стоїть перед важкою дилемою. З одного боку, його син смертельно хворий і йому необхідна пересадка кісткового мозку. Але з іншої, єдиний підходящий донор Пітер Маккейб - жорстокий убивця, присуджений до страти - робить втечу з госпіталю куди він був доставлений з в'язниці.
Якщо Френк до кінця виконає свій борг, злочинець загине, і тоді нещасна дитина приречена.
Відчайдушні заходи Трейлер

Відчайдушні заходи (1998)

Desperate Measures

16+
актор у ролі Motorcyclist
США   1 год 40 хв
Читати опис Два чоловіки з діаметрально протилежними устремліннями вступають у непримиренну боротьбу. Поліцейський Френк Коннор стоїть перед важкою дилемою. З одного боку, його син смертельно хворий і йому необхідна пересадка кісткового мозку. Але з іншої, єдиний підходящий донор Пітер Маккейб - жорстокий убивця, присуджений до страти - робить втечу з госпіталю куди він був доставлений з в'язниці.
Якщо Френк до кінця виконає свій борг, злочинець загине, і тоді нещасна дитина приречена.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (4)  IMDb: 6.1 (17726)
Моя оцінка:
/10
Спеціаліст
Спеціаліст (1994) актор у ролі Punk #1  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 5.6
Сюжет Мей присягнулася помститися гангстерам, які убили її батьків, і вже вибрала спосіб, як з ними розправитися, знайшла людину, яка це зробить: зовні незворушний колишній експерт - підривник ЦРУ Рей.
Спеціаліст Трейлер

Спеціаліст (1994)

The Specialist

16+
актор у ролі Punk #1
Перу, США   1 год 50 хв
Читати опис Мей присягнулася помститися гангстерам, які убили її батьків, і вже вибрала спосіб, як з ними розправитися, знайшла людину, яка це зробить: зовні незворушний колишній експерт - підривник ЦРУ Рей.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (48)  IMDb: 5.6 (69469)
Моя оцінка:
/10
Рятівники Малібу
Рятівники Малібу (1989—2001) актор у ролі Russell Peterson 5.9 imdb 5.4
Сюжет Американський телесеріал про рятівників, що патрулюють пляжі округу Лос-Анджелес в Каліфорнії.
Рятівники Малібу Трейлер

Рятівники Малібу (1989—2001)

Baywatch

18+
Серіал 11 сезон, 244 епізоди Завершений
актор у ролі Russell Peterson
США   60 хв
Читати опис Американський телесеріал про рятівників, що патрулюють пляжі округу Лос-Анджелес в Каліфорнії.
КіноБаза: 5.9 (15)  IMDb: 5.4 (30040)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: