Пітер Дінклейдж

Peter Dinklage

Дата народження: 11 червня 1969 (55 років)

Знак зодіаку: Близнята

Місце народження: Моррістаун, Нью-Джерсі, США

Зріст: 135 см

Всього фільмів (на сайті): 102

Ролі: актор (102), продюсер (10)

Фільмографія

Знайдено 102 результати

Wicked: Чародійка
Wicked: Чародійка (2024) актор у ролі Dr. Dillamond 0.0 imdb 0.0
Сюжет Цієї осені одна із найулюбленіших світових історій оживе у захопливій та величній кінопригоді! Зустрічайте лауреатку премії «Еммі» Синтію Еріво у ролі Ельфаби – зеленошкірої чаклунки-вигнанниці, та володарку мультиплатинової премії «Ґреммі», суперзірку світового масштабу Аріану Ґранде у ролі молодої та амбітної Глінди. Неймовірна історія кохання, суперництва та магії, що розкриє неповторний світ країни Оз!
Wicked: Чародійка Трейлер

Wicked: Чародійка (2024)

Wicked

Пост-продакшн
актор у ролі Dr. Dillamond
США
Читати опис Цієї осені одна із найулюбленіших світових історій оживе у захопливій та величній кінопригоді! Зустрічайте лауреатку премії «Еммі» Синтію Еріво у ролі Ельфаби – зеленошкірої чаклунки-вигнанниці, та володарку мультиплатинової премії «Ґреммі», суперзірку світового масштабу Аріану Ґранде у ролі молодої та амбітної Глінди. Неймовірна історія кохання, суперництва та магії, що розкриє неповторний світ країни Оз!
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)

Голосування буде доступне після релізу

Без глазурі
Без глазурі (2024) актор у ролі Harry Friendly  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.5
Сюжет У часи, коли всі снідали пластівцями з молоком, між двома корпораціями почалася запекла боротьба через нову революційну випічку. Комедія про печиво від Джеррі Сайнфелда.
Без глазурі Трейлер

Без глазурі (2024)

Unfrosted

актор у ролі Harry Friendly
США   1 год 37 хв
Читати опис У часи, коли всі снідали пластівцями з молоком, між двома корпораціями почалася запекла боротьба через нову революційну випічку. Комедія про печиво від Джеррі Сайнфелда.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (12)  IMDb: 5.5 (26863)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій
Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій (2023) актор у ролі Dean Casca Highbottom  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.7
Сюжет Історія про молодого Коріолана, який є останньою надією його роду, колись гордого клану Сноу, що впав в немилість післявоєнного Капітолію. Оскільки його статки та життя опиняються під загрозою, Сноу неохоче стає наставником Люсі Грей Берд, триб'юта зі збіднілого Дистрикту 12. Але після того, як Люсі Грей зачаровує аудиторію Панема, Сноу бачить можливість змінити їхню долю. Незважаючи на те, що все, над чим він працював, висить на волосині, Сноу об’єднується з Люсі Грей, щоб переломити ситуацію на свою користь. Розриваючись між добром та злом, Сноу вирушає в гонку з часом, щоб вижити і з'ясувати, чи стане він зрештою співочою пташкою чи змією.
Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій Трейлер

Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій (2023)

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

12+
актор у ролі Dean Casca Highbottom
США, Канада   2 год 37 хв
Читати опис Історія про молодого Коріолана, який є останньою надією його роду, колись гордого клану Сноу, що впав в немилість післявоєнного Капітолію. Оскільки його статки та життя опиняються під загрозою, Сноу неохоче стає наставником Люсі Грей Берд, триб'юта зі збіднілого Дистрикту 12. Але після того, як Люсі Грей зачаровує аудиторію Панема, Сноу бачить можливість змінити їхню долю. Незважаючи на те, що все, над чим він працював, висить на волосині, Сноу об’єднується з Люсі Грей, щоб переломити ситуацію на свою користь. Розриваючись між добром та злом, Сноу вирушає в гонку з часом, щоб вижити і з'ясувати, чи стане він зрештою співочою пташкою чи змією.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (144)  IMDb: 6.7 (127680)
Моя оцінка:
/10
Як стати босом мафії
Як стати босом мафії (2023) актор у ролі Narrator, продюсер 0.0 imdb 6.6
Сюжет This darkly satirical how-to guide explores the rise and fall of history's most notorious mob bosses and their tactics for success.
Як стати босом мафії Трейлер

Як стати босом мафії (2023)

How to Become a Mob Boss

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
актор у ролі Narrator, продюсер
США   3 год 3 хв
Читати опис This darkly satirical how-to guide explores the rise and fall of history's most notorious mob bosses and their tactics for success.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (1169)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Токсичний месник
Токсичний месник (2023) актор у ролі Winston 0.0 imdb 5.9
Сюжет У центрі сюжету опиниться звичайний чоловік, якого зіштовхують у бочку з токсичними відходами, після чого він перетворюється на жахливого мутанта. Невдаха, якого усі цураються, має трансформуватися у героя-вигнанця, щоб урятувати сина, друзів і свою громаду від корупції і жадоби.

Осучаснена версія культового фільму 1984 року порушуватиме питання екології та запропонує нетиповий погляд на жанр супергероїки (у дусі «Дедпула»).
Токсичний месник Трейлер

Токсичний месник (2023)

The Toxic Avenger

актор у ролі Winston
США   1 год 42 хв
Читати опис У центрі сюжету опиниться звичайний чоловік, якого зіштовхують у бочку з токсичними відходами, після чого він перетворюється на жахливого мутанта. Невдаха, якого усі цураються, має трансформуватися у героя-вигнанця, щоб урятувати сина, друзів і свою громаду від корупції і жадоби.

Осучаснена версія культового фільму 1984 року порушуватиме питання екології та запропонує нетиповий погляд на жанр супергероїки (у дусі «Дедпула»).
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.9 (432)
Моя оцінка:
/10
Як стати лідером культу
Як стати лідером культу (2023) актор у ролі Narrator, продюсер 7.6 imdb 6.7
Сюжет Зазирніть у посібник лідера культу та дізнайтеся, як отримати безумовне кохання, безкінечну відданість і здатність контролювати розум, тіло й душу людей.
Як стати лідером культу Трейлер

Як стати лідером культу (2023)

How to Become a Cult Leader

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
актор у ролі Narrator, продюсер
США   30 хв
Читати опис Зазирніть у посібник лідера культу та дізнайтеся, як отримати безумовне кохання, безкінечну відданість і здатність контролювати розум, тіло й душу людей.
КіноБаза: 7.6 (3)  IMDb: 6.7 (2318)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Трансформери: Час Звіроботів
Трансформери: Час Звіроботів (2023) актор у ролі Scourge  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.0
Сюжет Культова франшиза продовжиться! В гру вступають нові види трансформерів: Максимали, Предакони й Терракони. Коли світ опиниться за крок до прірви, людству доведеться об’єднати сили в глобальному протистоянні.
Трансформери: Час Звіроботів Трейлер

Трансформери: Час Звіроботів (2023)

Transformers: Rise of the Beasts

12+
актор у ролі Scourge
США   2 год 7 хв
Читати опис Культова франшиза продовжиться! В гру вступають нові види трансформерів: Максимали, Предакони й Терракони. Коли світ опиниться за крок до прірви, людству доведеться об’єднати сили в глобальному протистоянні.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (113)  IMDb: 6.0 (106865)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $5.99 / купівля від $9.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 170 грн
She Came to Me (2023) актор у ролі Steven 7.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) Follows a composer who suffers writer's block and rediscovers his passion after an adventurous one-night stand.

She Came to Me (2023)

She Came to Me

актор у ролі Steven
США   1 год 42 хв
Читати опис (англ.) Follows a composer who suffers writer's block and rediscovers his passion after an adventurous one-night stand.
КіноБаза: 7.0 (3)  IMDb: 6.0 (5490)
Моя оцінка:
/10
Американський мрійник
Американський мрійник (2022) актор у ролі Dr. Phil Loder, продюсер  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 5.8
Сюжет Доктор Філ Лодер, професор економіки в Гарварді, завжди мріяв мати дім. Його бажання стає можливим, коли самотня вдова пропонує Філу свій розлогий маєток за копійки. Угода, однак, занадто гарна, щоб бути правдою.
Американський мрійник Трейлер

Американський мрійник (2022)

American Dreamer

актор у ролі Dr. Phil Loder, продюсер
США   1 год 46 хв
Читати опис Доктор Філ Лодер, професор економіки в Гарварді, завжди мріяв мати дім. Його бажання стає можливим, коли самотня вдова пропонує Філу свій розлогий маєток за копійки. Угода, однак, занадто гарна, щоб бути правдою.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (6)  IMDb: 5.8 (963)
Моя оцінка:
/10
Сірано
Сірано (2021) актор у ролі Cyrano  ✓ укр. аудіо 5.4 imdb 6.4
Сюжет Головний герой Сірано де Бержерак безмовно закоханий у кузину Роксану. Він страждає комплексом неповноцінності через зовнішність і боїться розкрити їй свої почуття. Коли біля Роксани з'являється симпатичний залицяльник, Сірано допомагає красеневі зачарувати Роксану, використовуючи свій гострий розум і творчий талант.
Сірано Трейлер

Сірано (2021)

Cyrano

актор у ролі Cyrano
Велика Британія, США, Канада, Італія   2 год 3 хв
Читати опис Головний герой Сірано де Бержерак безмовно закоханий у кузину Роксану. Він страждає комплексом неповноцінності через зовнішність і боїться розкрити їй свої почуття. Коли біля Роксани з'являється симпатичний залицяльник, Сірано допомагає красеневі зачарувати Роксану, використовуючи свій гострий розум і творчий талант.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.4 (5)  IMDb: 6.4 (14990)
Моя оцінка:
/10
Як стати тираном
Як стати тираном (2021) актор у ролі Narrator, продюсер 7.9 imdb 7.4
Сюжет Документальний серіал розповідає як прийшли до влади диктатори, зокрема такі як Адольф Гітлер, Саддам Гусейн, Іді Амін, Іосіф Сталін, Муаммар Каддафі.
Як стати тираном Трейлер

Як стати тираном (2021)

How to Become a Tyrant

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Документальний Завершений
актор у ролі Narrator, продюсер
США   30 хв
Читати опис Документальний серіал розповідає як прийшли до влади диктатори, зокрема такі як Адольф Гітлер, Саддам Гусейн, Іді Амін, Іосіф Сталін, Муаммар Каддафі.
КіноБаза: 7.9 (30)  IMDb: 7.4 (11471)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Аферистка
Аферистка (2020) актор у ролі Roman Lunyov  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.4
Сюжет Побудувавши успішну юридичну кар’єру, Марла Ґрейсон майстерно використовує людей, прикриваючись турботою про них. Вона звикла безкарно обдирати своїх заможних клієнтів за рахунок рідкісної чарівності та чималої частки цинізму. Але її нова підопічна — не така проста, як здається, і солодке життя головної героїні незабаром перетвориться у гру на виживання...
Аферистка Трейлер

Аферистка (2020)

I Care a Lot

16+
актор у ролі Roman Lunyov
США, Велика Британія   1 год 58 хв
Читати опис Побудувавши успішну юридичну кар’єру, Марла Ґрейсон майстерно використовує людей, прикриваючись турботою про них. Вона звикла безкарно обдирати своїх заможних клієнтів за рахунок рідкісної чарівності та чималої частки цинізму. Але її нова підопічна — не така проста, як здається, і солодке життя головної героїні незабаром перетвориться у гру на виживання...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (118)  IMDb: 6.4 (147170)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $1.99 / купівля від $2.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 39 грн / купівля від 79 грн
Сімейка Крудсів: Нова Ера
Сімейка Крудсів: Нова Ера (2020) актор у ролі Phil Betterman  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.9
Сюжет У пошуках нового дому сімейка Крудсів натрапляє на захищений стінами рай, де живе винахідлива родина Беттерманів. І все лететить шкереберть.
Сімейка Крудсів: Нова Ера Трейлер

Сімейка Крудсів: Нова Ера (2020)

The Croods: A New Age

2+
актор у ролі Phil Betterman
США   1 год 35 хв
Читати опис У пошуках нового дому сімейка Крудсів натрапляє на захищений стінами рай, де живе винахідлива родина Беттерманів. І все лететить шкереберть.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (113)  IMDb: 6.9 (53526)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 49 грн / купівля від 124 грн

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Між двома папоротями: Фільм
Між двома папоротями: Фільм (2019) актор у ролі Peter Dinklage 5.9 imdb 6.1
Сюжет Зак Ґаліфіанакіс і його незвичайна команда відправляються в подорож, щоб завершити серію гучних інтерв'ю зі знаменитостями.
Між двома папоротями: Фільм Трейлер

Між двома папоротями: Фільм (2019)

Between Two Ferns: The Movie

актор у ролі Peter Dinklage
США   1 год 22 хв
Читати опис Зак Ґаліфіанакіс і його незвичайна команда відправляються в подорож, щоб завершити серію гучних інтерв'ю зі знаменитостями.
КіноБаза: 5.9 (13)  IMDb: 6.1 (36978)
Моя оцінка:
/10
Angry Birds у кіно 2
Angry Birds у кіно 2 (2019) актор у ролі Mighty Eagle  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.4
Сюжет На улюблених пташок чекають нові виклики! Продовження карколомних анімаційних пригод попереду.
Angry Birds у кіно 2 Трейлер

Angry Birds у кіно 2 (2019)

The Angry Birds Movie 2

2+
актор у ролі Mighty Eagle
Фінляндія, США   1 год 36 хв
Читати опис На улюблених пташок чекають нові виклики! Продовження карколомних анімаційних пригод попереду.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (73)  IMDb: 6.4 (35675)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Гра престолів: Остання варта
Гра престолів: Остання варта (2019) зіграв самого себе  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.1
Сюжет Документальний фільм, що розкриває особливості створення серіалу «Гра престолів». Режисерові вдалося отримати безпрецедентний доступ до лаштунків фентезі-саги. Цей фільм — розповідь про групу людей, які своїми руками створили світ, який захопив людство. У цій історії є все: піт і сльози, бруд та кров, а також досягнення, здавалося б, немислимих висот. Картина вийшла докладним і щирим звітом про труднощі виробництва, з якими зіткнулася знімальна група, вистояла в битві з екстремальними погодними умовами, постійними дедлайнами і пристрасним бажанням фанатів вивідати спойлери фінального сезону.
Гра престолів: Остання варта Трейлер

Гра престолів: Остання варта (2019)

Game of Thrones: The Last Watch

зіграв самого себе
США   1 год 54 хв
Читати опис Документальний фільм, що розкриває особливості створення серіалу «Гра престолів». Режисерові вдалося отримати безпрецедентний доступ до лаштунків фентезі-саги. Цей фільм — розповідь про групу людей, які своїми руками створили світ, який захопив людство. У цій історії є все: піт і сльози, бруд та кров, а також досягнення, здавалося б, немислимих висот. Картина вийшла докладним і щирим звітом про труднощі виробництва, з якими зіткнулася знімальна група, вистояла в битві з екстремальними погодними умовами, постійними дедлайнами і пристрасним бажанням фанатів вивідати спойлери фінального сезону.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (14)  IMDb: 7.1 (6689)
Моя оцінка:
/10
My Dinner with Hervé (2018) актор у ролі Hervé Villechaize, продюсер 6.4 imdb 6.9
Сюжет (англ.) A look at the life of French actor Hervé Villechaize, co-star of the hit '70s TV series "Fantasy Island", who took his own life in 1993 at the age of 50.
Трейлер

My Dinner with Hervé (2018)

My Dinner with Hervé

актор у ролі Hervé Villechaize, продюсер
США   1 год 50 хв
Читати опис (англ.) A look at the life of French actor Hervé Villechaize, co-star of the hit '70s TV series "Fantasy Island", who took his own life in 1993 at the age of 50.
КіноБаза: 6.4 (5)  IMDb: 6.9 (6688)
Моя оцінка:
/10
Здається, ми залишилися самі
Здається, ми залишилися самі (2018) актор у ролі Del, продюсер 6.0 imdb 5.7
Сюжет Дел — карлик, який завжди відчував себе ізгоєм. Він був самотній, навіть коли поруч з ним знаходилася безліч людей. Найбільше в своєму житті він мріє про те, щоб людство зникло. На його превеликий подив мрія здійснилася і сталося загадкове спустошення. Дел залишився єдиною людиною і тепер він безмежно щасливий. Чоловік живе в своє задоволення і піклується про місто, в якому більше нікого не залишилося. Але одного разу в його життя знову увірвався інший чоловік. Грейс — молода дівчина, якій, як йому пощастило вижити. От тільки, на відміну від Дела, вона не збирається провести все життя на самоті, тому має намір залишитися в місті, що чоловіка ніяк не влаштовує…
Здається, ми залишилися самі Трейлер

Здається, ми залишилися самі (2018)

I Think We're Alone Now

16+
актор у ролі Del, продюсер
США   1 год 40 хв
Читати опис Дел — карлик, який завжди відчував себе ізгоєм. Він був самотній, навіть коли поруч з ним знаходилася безліч людей. Найбільше в своєму житті він мріє про те, щоб людство зникло. На його превеликий подив мрія здійснилася і сталося загадкове спустошення. Дел залишився єдиною людиною і тепер він безмежно щасливий. Чоловік живе в своє задоволення і піклується про місто, в якому більше нікого не залишилося. Але одного разу в його життя знову увірвався інший чоловік. Грейс — молода дівчина, якій, як йому пощастило вижити. От тільки, на відміну від Дела, вона не збирається провести все життя на самоті, тому має намір залишитися в місті, що чоловіка ніяк не влаштовує…
КіноБаза: 6.0 (7)  IMDb: 5.7 (12803)
Моя оцінка:
/10
IMDb on the Scene - Interviews (2017) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) IMDb takes you on the scene in interviews with the cast and filmmakers of upcoming films.

IMDb on the Scene - Interviews (2017)

IMDb on the Scene - Interviews

Серіал 6 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
Читати опис (англ.) IMDb takes you on the scene in interviews with the cast and filmmakers of upcoming films.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (662)
Моя оцінка:
/10
Голівудський інсайдер
Голівудський інсайдер (2018) зіграв самого себе 5.0 imdb 3.4
Сюжет Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
Голівудський інсайдер

Голівудський інсайдер (2018)

Hollywood Insider

Серіал 16 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
США
Читати опис Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.4 (1424)
Моя оцінка:
/10
Месники: Війна нескінченності
Месники: Війна нескінченності (2018) актор у ролі Eitri  ✓ укр. аудіо 8.2 imdb 8.4
Сюжет Після довгих років підготовки, божевільний титан Танос нарешті зміг досягти своєї мети — захопити всі шість каменів нескінченності, об'єднавши їх у могутній артефакт — Рукавичку Нескінченності, за допомогою якої Танос стає найсильнішою істотою у всесвіті, по могутності якому немає рівних. Всесвіт у страшній небезпеці. Небезпека загрожує всім, змушуючи людство знову звернутися за допомогою до Месників. Але як бути, якщо події "Громадянської Війни" і "Рагнарека" встигли попсувати і роз'єднати Найбільших Героїв Землі? Навіть за наявності нових членів команди в особі Людини-Павука і Доктора Стрендж, чи зможуть Месники забути розбіжності, і стати пліч-о-пліч проти страшної загрози, яка назрівала вже давно?
Месники: Війна нескінченності Трейлер

Месники: Війна нескінченності (2018)

Avengers: Infinity War

12+
Топ #84 фільм
актор у ролі Eitri
США   2 год 29 хв
Читати опис Після довгих років підготовки, божевільний титан Танос нарешті зміг досягти своєї мети — захопити всі шість каменів нескінченності, об'єднавши їх у могутній артефакт — Рукавичку Нескінченності, за допомогою якої Танос стає найсильнішою істотою у всесвіті, по могутності якому немає рівних. Всесвіт у страшній небезпеці. Небезпека загрожує всім, змушуючи людство знову звернутися за допомогою до Месників. Але як бути, якщо події "Громадянської Війни" і "Рагнарека" встигли попсувати і роз'єднати Найбільших Героїв Землі? Навіть за наявності нових членів команди в особі Людини-Павука і Доктора Стрендж, чи зможуть Месники забути розбіжності, і стати пліч-о-пліч проти страшної загрози, яка назрівала вже давно?
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.2 (592)  IMDb: 8.4 (1213059)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 89 грн
Три білборди під Еббінґом, Міссурі
Три білборди під Еббінґом, Міссурі (2017) актор у ролі James  ✓ укр. аудіо 8.2 imdb 8.1
Сюжет У центрі сюжету жінка, яка вийшла на стежку війни з поліцією міста, що відмовилася розслідувати вбивство її дочки.
Три білборди під Еббінґом, Міссурі Трейлер

Три білборди під Еббінґом, Міссурі (2017)

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

18+
Топ #97 фільм
актор у ролі James
Велика Британія, США   1 год 55 хв
Читати опис У центрі сюжету жінка, яка вийшла на стежку війни з поліцією міста, що відмовилася розслідувати вбивство її дочки.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.2 (432)  IMDb: 8.1 (558100)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 99 грн
Три Христа
Три Христа (2017) актор у ролі Joseph 4.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Three Christs follows Dr. Alan Stone who is treating three paranoid schizophrenic patients at the Ypsilanti State Hospital in Michigan, each of whom believed they were Jesus Christ. What transpires is both comic and deeply moving.
Три Христа Трейлер

Три Христа (2017)

Three Christs

актор у ролі Joseph
США   1 год 57 хв
Читати опис (англ.) Three Christs follows Dr. Alan Stone who is treating three paranoid schizophrenic patients at the Ypsilanti State Hospital in Michigan, each of whom believed they were Jesus Christ. What transpires is both comic and deeply moving.
КіноБаза: 4.0 (3)  IMDb: 6.3 (3774)
Моя оцінка:
/10
Згадати заново
Згадати заново (2017) актор у ролі Sam Bloom  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.1
Сюжет  Фільм розповість про геніального вченого, загадковим чином вмираючому рівно за день до подання свого унікального відкриття - приладу, який може записувати і відтворювати спогади.
Згадати заново Трейлер

Згадати заново (2017)

Rememory

12+
актор у ролі Sam Bloom
США, Канада   1 год 51 хв
Читати опис  Фільм розповість про геніального вченого, загадковим чином вмираючому рівно за день до подання свого унікального відкриття - приладу, який може записувати і відтворювати спогади.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (19)  IMDb: 6.1 (17843)
Моя оцінка:
/10
Our Life (2017) актор у ролі Chad Johnson 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) The TV character, Chad Johnson is a spirit guide to the confused Anton who later joins Chad in a journey to his past.

Our Life (2017)

Our Life

актор у ролі Chad Johnson
Іспанія   16 хв
Читати опис (англ.) The TV character, Chad Johnson is a spirit guide to the confused Anton who later joins Chad in a journey to his past.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (170)
Моя оцінка:
/10
Angry Birds у кіно
Angry Birds у кіно (2016) актор у ролі Mighty Eagle  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.3
Сюжет Фільм розповість про те, як почалося знамените протистояння пташок і свинок, персонажів популярної комп'ютерної гри, а також розкриє деякі секрети улюблених героїв.
Angry Birds у кіно Трейлер

Angry Birds у кіно (2016)

The Angry Birds Movie

6+
актор у ролі Mighty Eagle
Фінляндія, США   1 год 37 хв
Читати опис Фільм розповість про те, як почалося знамените протистояння пташок і свинок, персонажів популярної комп'ютерної гри, а також розкриє деякі секрети улюблених героїв.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (160)  IMDb: 6.3 (104672)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Леді Бос
Леді Бос (2016) актор у ролі Renault  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 5.4
Сюжет Відбувши покарання за інсайдерську торгівлю, колишня бізнеследі намагається знову завоювати славу за допомогою домашніх брауні. Але на неї чекає жорстка конкуренція!
Леді Бос Трейлер

Леді Бос (2016)

The Boss

16+
актор у ролі Renault
США   1 год 39 хв
Читати опис Відбувши покарання за інсайдерську торгівлю, колишня бізнеследі намагається знову завоювати славу за допомогою домашніх брауні. Але на неї чекає жорстка конкуренція!
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (52)  IMDb: 5.4 (48850)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $6.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

IMDb Originals (2015) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) IMDb Originals informs, entertains, and engages fans of all ages with video content that covers movies, television, special events, awards shows, holidays, and more.

IMDb Originals (2015)

IMDb Originals

Серіал 7 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
США   2 хв
Читати опис (англ.) IMDb Originals informs, entertains, and engages fans of all ages with video content that covers movies, television, special events, awards shows, holidays, and more.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (1252)
Моя оцінка:
/10
Taxi (2015) актор у ролі Marc 6.0 imdb 5.9
Сюжет (англ.) Hamburg, mid 80s, ALEX is a cabby. The sound is hard, pubs are dark and loud, people constantly argue about anything and everything, people smoke all the time, and not just cigarettes. Alex wants love and freedom and sleeps with DIETRICH. It's far from being love, but the sex is okay. With MARC, a little person full of dignity, she finds more than that. The rest is struggles with her passengers, the indifferent and the doomed, brutes as other nuisances. This sort of life could go on and on, Alex could drive away from her own life and in doing so lose Marc and not getting rid of Dietrich. Wouldn't there be a small monkey with the same invincible desire for freedom as hers.
Трейлер

Taxi (2015)

Taxi

актор у ролі Marc
Німеччина   1 год 34 хв
Читати опис (англ.) Hamburg, mid 80s, ALEX is a cabby. The sound is hard, pubs are dark and loud, people constantly argue about anything and everything, people smoke all the time, and not just cigarettes. Alex wants love and freedom and sleeps with DIETRICH. It's far from being love, but the sex is okay. With MARC, a little person full of dignity, she finds more than that. The rest is struggles with her passengers, the indifferent and the doomed, brutes as other nuisances. This sort of life could go on and on, Alex could drive away from her own life and in doing so lose Marc and not getting rid of Dietrich. Wouldn't there be a small monkey with the same invincible desire for freedom as hers.
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 5.9 (565)
Моя оцінка:
/10
Пікселі
Пікселі (2015) актор у ролі Eddie  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 5.6
Сюжет Прибульці з космосу помилково тлумачать тематику комп'ютерних ігор як оголошення їм війни і атакують Землю, використовуючи відеоігри 80-х в якості моделей для різноманітних стратегій вторгнення. Президент країни звертається за допомогою до друга дитинства, чемпіона тих років по грі в автомати Сема Бреннера. Той збирає команду гравців, фахівців з відеоігор, щоб спільно здолати прибульців і врятувати планету.
Пікселі Трейлер

Пікселі (2015)

Pixels

12+
актор у ролі Eddie
США, Китай, Канада   1 год 45 хв
Читати опис Прибульці з космосу помилково тлумачать тематику комп'ютерних ігор як оголошення їм війни і атакують Землю, використовуючи відеоігри 80-х в якості моделей для різноманітних стратегій вторгнення. Президент країни звертається за допомогою до друга дитинства, чемпіона тих років по грі в автомати Сема Бреннера. Той збирає команду гравців, фахівців з відеоігор, щоб спільно здолати прибульців і врятувати планету.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (184)  IMDb: 5.6 (160455)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: