No Image

Пітер Б. Ковальскі

Peter B. Kowalski

Всього фільмів (на сайті): 14

Ролі: кінематографіст (14), режисер ★ 7.31 (4)

Фільмографія

Знайдено 14 результатів

Вокер
Вокер (2021) кінематографіст, режисер  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 6.2
Сюжет За сюжетом Вокер — техаський рейнджер. Його дружина померла, залишилося двоє дітей. Вокер повертається в рідний Остін після двох років роботи під прикриттям. У місті він продовжує боротьбу зі злочинністю. Його напарник — жінка. Серед рейнджерів це рідкість.
Вокер Трейлер

Вокер (2021)

Walker

Серіал 4 сезони, 70 епізодів Поновлений серіал
кінематографіст, режисер
США   42 хв
Читати опис За сюжетом Вокер — техаський рейнджер. Його дружина померла, залишилося двоє дітей. Вокер повертається в рідний Остін після двох років роботи під прикриттям. У місті він продовжує боротьбу зі злочинністю. Його напарник — жінка. Серед рейнджерів це рідкість.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (11)  IMDb: 6.2 (15298)
Моя оцінка:
/10
Болотне чудовисько
Болотне чудовисько (2019) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 7.4
Сюжет Головну героїню звуть Еббі Аркейн. Вона досить професійний біолог, яка застосовує власні навички, в тому середовищі, де це життєво необхідно. Керівництво приймає серйозне рішення відправити кращого фахівця в даній області одне провінційне містечко, де розбушувався якийсь смертельний вірус. Прибувши в пункт призначення дівчина знаходить спільну мову зі своїм напарником і колегою Алеком.
Болотне чудовисько Трейлер

Болотне чудовисько (2019)

Swamp Thing

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
кінематографіст
США   60 хв
Читати опис Головну героїню звуть Еббі Аркейн. Вона досить професійний біолог, яка застосовує власні навички, в тому середовищі, де це життєво необхідно. Керівництво приймає серйозне рішення відправити кращого фахівця в даній області одне провінційне містечко, де розбушувався якийсь смертельний вірус. Прибувши в пункт призначення дівчина знаходить спільну мову зі своїм напарником і колегою Алеком.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (35)  IMDb: 7.4 (27926)
Моя оцінка:
/10
Обдаровані
Обдаровані (2017—2019) кінематографіст 6.9 imdb 7.2
Сюжет Сюжет будується навколо двох звичайних батьків, чиї діти відкривають в собі надприродні здібності. Сім'я змушена ховатися від уряду, недружелюбно налаштованого по відношенню до юних мутантів, і приєднується до підпільної організації суперлюдей.
Обдаровані Трейлер

Обдаровані (2017—2019)

The Gifted

16+
Серіал 2 сезони, 29 епізодів Скасований
кінематографіст
США   43 хв
Читати опис Сюжет будується навколо двох звичайних батьків, чиї діти відкривають в собі надприродні здібності. Сім'я змушена ховатися від уряду, недружелюбно налаштованого по відношенню до юних мутантів, і приєднується до підпільної організації суперлюдей.
КіноБаза: 6.9 (27)  IMDb: 7.2 (38107)
Моя оцінка:
/10
Останній корабель
Останній корабель (2014—2018) кінематографіст 7.3 imdb 7.4
Сюжет Після глобальної пандемії, яка вбила чи заразила понад 80 % населення світу, команда (що складається з 217 чоловіків і жінок) ізольованого неінфікованого есмінця ВМФ США, вигаданого «Нейтана Джеймса», повинна спробувати знайти ліки і зупинити вірус, щоб врятувати людство.
Останній корабель Трейлер

Останній корабель (2014—2018)

The Last Ship

16+
Серіал 5 сезонів, 56 епізодів Завершений
кінематографіст
США   60 хв
Читати опис Після глобальної пандемії, яка вбила чи заразила понад 80 % населення світу, команда (що складається з 217 чоловіків і жінок) ізольованого неінфікованого есмінця ВМФ США, вигаданого «Нейтана Джеймса», повинна спробувати знайти ліки і зупинити вірус, щоб врятувати людство.
КіноБаза: 7.3 (35)  IMDb: 7.4 (64429)
Моя оцінка:
/10
Рейвенсвуд
Рейвенсвуд (2013—2014) кінематографіст 5.4 imdb 6.3
Сюжет П’ятьох незнайомців пов’язує прокляття, яке мучило Рейвенсвуд протягом поколінь.
Рейвенсвуд Трейлер

Рейвенсвуд (2013—2014)

Ravenswood

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
кінематографіст
США   43 хв
Читати опис П’ятьох незнайомців пов’язує прокляття, яке мучило Рейвенсвуд протягом поколінь.
КіноБаза: 5.4 (7)  IMDb: 6.3 (9337)
Моя оцінка:
/10
Різзолі та Айлз
Різзолі та Айлз (2010—2016) кінематографіст, режисер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.6
Сюжет Кожна серія являє собою розслідування одного вбивства або серії вбивств, що відбулися в Бостоні. Ним займається Джейн Різзолі, її напарник Баррі Фрост і її колишній напарник Вінс Корсак. На відміну від інших детективних серіалів, тут велика увага приділяється позаробочому життю героїв, зокрема - дружбі між Різзолі і Айлз.
Різзолі та Айлз Трейлер

Різзолі та Айлз (2010—2016)

Rizzoli & Isles

16+
Серіал 7 сезонів, 105 епізодів Завершений
кінематографіст, режисер
США   60 хв
Читати опис Кожна серія являє собою розслідування одного вбивства або серії вбивств, що відбулися в Бостоні. Ним займається Джейн Різзолі, її напарник Баррі Фрост і її колишній напарник Вінс Корсак. На відміну від інших детективних серіалів, тут велика увага приділяється позаробочому життю героїв, зокрема - дружбі між Різзолі і Айлз.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (14)  IMDb: 7.6 (38537)
Моя оцінка:
/10
Школа виживання
Школа виживання (2003—2012) кінематографіст, режисер  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.8
Сюжет Крім любові до баскетболу у Лукаса й Нейтана, двох молодих людей здається немає нічого спільного. За винятком темної таємниці, яка полягає в тім, що в них один батько. Зарозумілий і впевнений Нейтан - зірка баскетбольної команди середньої школи й належить самій багатій сім'ї в місті.
Тихий і замислений Лукас - одинак, єдина дитина матері-одиначки. Він завжди тримався на відстані від Нейтана. Але їхні життя зіштовхуються, коли Лукас потрапляє в команду Нейтана.
Школа виживання Трейлер

Школа виживання (2003—2012)

One Tree Hill

12+
Серіал 9 сезонів, 188 епізодів Завершений
кінематографіст, режисер
США   60 хв
Читати опис Крім любові до баскетболу у Лукаса й Нейтана, двох молодих людей здається немає нічого спільного. За винятком темної таємниці, яка полягає в тім, що в них один батько. Зарозумілий і впевнений Нейтан - зірка баскетбольної команди середньої школи й належить самій багатій сім'ї в місті.
Тихий і замислений Лукас - одинак, єдина дитина матері-одиначки. Він завжди тримався на відстані від Нейтана. Але їхні життя зіштовхуються, коли Лукас потрапляє в команду Нейтана.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (44)  IMDb: 7.8 (88027)
Моя оцінка:
/10
The Swap (2002) кінематографіст 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) A divorcing British couple arrange a holiday house swap with an Australian family. However their counterpart guest is not all he seems to be.

The Swap (2002)

The Swap

кінематографіст
Велика Британія, ПАР   2 год 29 хв
Читати опис (англ.) A divorcing British couple arrange a holiday house swap with an Australian family. However their counterpart guest is not all he seems to be.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (100)
Моя оцінка:
/10
Дві сторони медалі
Дві сторони медалі (2001) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 4.3
Сюжет Молодий хлопець Баррі приїжджає до свого старого друга в Каліфорнію. У того є все: прекрасний будинок, розкішна машина, гроші, друзі, жінки. Але незабаром друг Баррі безслідно зникає. Баррі вирішує тимчасово видати себе за нього. Все йде добре до тих пір, поки не з'являються люди, які вбивають справжнього Баррі...
Дві сторони медалі Трейлер

Дві сторони медалі (2001)

Face Value

кінематографіст
США   1 год 34 хв
Читати опис Молодий хлопець Баррі приїжджає до свого старого друга в Каліфорнію. У того є все: прекрасний будинок, розкішна машина, гроші, друзі, жінки. Але незабаром друг Баррі безслідно зникає. Баррі вирішує тимчасово видати себе за нього. Все йде добре до тих пір, поки не з'являються люди, які вбивають справжнього Баррі...
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.3 (268)
Моя оцінка:
/10
A Mother's Testimony (2001) кінематографіст 0.0 imdb 4.9
Сюжет (англ.) An ex-convict's mother's worst suspicions about her son are confirmed when he is implicated in a murder

A Mother's Testimony (2001)

A Mother's Testimony

кінематографіст
США   1 год 32 хв
Читати опис (англ.) An ex-convict's mother's worst suspicions about her son are confirmed when he is implicated in a murder
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.9 (248)
Моя оцінка:
/10
Програвший
Програвший (2000) кінематографіст 0.0 imdb 4.4
Сюжет Троє вірних друзів - Бред, Зік і Джонатан - завзяті донжуани: не проходить і уїкенду, щоб вони не познайомилися з наївними дівчатами, віруючими в їх красиві казки про любов. Незабаром вони так захопилися своєю грою, що не помітили на горизонті справжню загрозу їх щастю - чарівну Мію, готову зіграти з ними на рівних.
Не довго думаючи, вона зав'язала відносини з кожним з них. Але оскільки хлопцям, які по вуха закохалися в неї, вона про це не сказала, жарка боротьба романтиків-професіоналів за чарівну дівчину різко загострилася.
Програвший Трейлер

Програвший (2000)

Whipped

16+
кінематографіст
США   1 год 22 хв
Читати опис Троє вірних друзів - Бред, Зік і Джонатан - завзяті донжуани: не проходить і уїкенду, щоб вони не познайомилися з наївними дівчатами, віруючими в їх красиві казки про любов. Незабаром вони так захопилися своєю грою, що не помітили на горизонті справжню загрозу їх щастю - чарівну Мію, готову зіграти з ними на рівних.
Не довго думаючи, вона зав'язала відносини з кожним з них. Але оскільки хлопцям, які по вуха закохалися в неї, вона про це не сказала, жарка боротьба романтиків-професіоналів за чарівну дівчину різко загострилася.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.4 (4419)
Моя оцінка:
/10
Poor White Trash (2000) кінематографіст 0.0 imdb 4.9
Сюжет (англ.) In rural Sunrise, Illinois, waitress Linda Bronco wants her son Mike to go to college, but all summer after high school, his dim friend Lenny Lake leads Mike into trouble. Their life of crime soon involves Linda, too, as they need money for a lawyer (Lenny's charlatan grandpa Ron, whose trophy wife is the ex-girlfriend of Brian, Linda's latest lover). When Ron fails Mike, Linda decides to send Mike to private college, so she needs more money. After Brian gives them a tip on cash at Mr. Snack, a fast food joint, it's robbery time. Then there's Suzi and Suzy, young women who work at Mr. Snack and have their eyes on Mike and Lenny. Is there a ticket out of the trailer park?
Трейлер

Poor White Trash (2000)

Poor White Trash

кінематографіст
США   1 год 25 хв
Читати опис (англ.) In rural Sunrise, Illinois, waitress Linda Bronco wants her son Mike to go to college, but all summer after high school, his dim friend Lenny Lake leads Mike into trouble. Their life of crime soon involves Linda, too, as they need money for a lawyer (Lenny's charlatan grandpa Ron, whose trophy wife is the ex-girlfriend of Brian, Linda's latest lover). When Ron fails Mike, Linda decides to send Mike to private college, so she needs more money. After Brian gives them a tip on cash at Mr. Snack, a fast food joint, it's robbery time. Then there's Suzi and Suzy, young women who work at Mr. Snack and have their eyes on Mike and Lenny. Is there a ticket out of the trailer park?
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.9 (1399)
Моя оцінка:
/10
Затока Доусона
Затока Доусона (1998—2003) кінематографіст, режисер  ✓ укр. аудіо 8.6 imdb 6.8
Сюжет Друзі-підлітки Доусон, Джої, Пейсі та Джен переживають злети та падіння в школі та за її межами. Їхнє життя сповнене мрій, бажань та пристрастей.
Затока Доусона Трейлер

Затока Доусона (1998—2003)

Dawson's Creek

18+
Серіал 6 сезонів, 128 епізодів Завершений
кінематографіст, режисер
США   60 хв
Читати опис Друзі-підлітки Доусон, Джої, Пейсі та Джен переживають злети та падіння в школі та за її межами. Їхнє життя сповнене мрій, бажань та пристрастей.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.6 (8)  IMDb: 6.8 (45007)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

A Time to Revenge (1997) кінематографіст 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) A modern day version of the old Western story of a big rancher "buying" up all the smaller ranches, doing whatever necessary to achieve this and a group of men willing to fight back.
Трейлер

A Time to Revenge (1997)

A Time to Revenge

кінематографіст
США   1 год 39 хв
Читати опис (англ.) A modern day version of the old Western story of a big rancher "buying" up all the smaller ranches, doing whatever necessary to achieve this and a group of men willing to fight back.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (93)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: