Майкл Лесслі

Michael Lesslie

Місце народження: Англія, Великобританія

Всього фільмів (на сайті): 14

Ролі: продюсер (10), сценарист ★ 6.25 (7), режисер (1)

Фільмографія

Знайдено 14 результатів

Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій
Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій (2023) сценарист 7.1 imdb 7.2
Сюжет Історія про молодого Коріолана, який є останньою надією його роду, колись гордого клану Сноу, що впав в немилість післявоєнного Капітолію. Оскільки його статки та життя опиняються під загрозою, Сноу неохоче стає наставником Люсі Грей Берд, триб'юта зі збіднілого Дистрикту 12. Але після того, як Люсі Грей зачаровує аудиторію Панема, Сноу бачить можливість змінити їхню долю. Незважаючи на те, що все, над чим він працював, висить на волосині, Сноу об’єднується з Люсі Грей, щоб переломити ситуацію на свою користь. Розриваючись між добром та злом, Сноу вирушає в гонку з часом, щоб вижити і з'ясувати, чи стане він зрештою співочою пташкою чи змією.
Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій Трейлер

Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій (2023)

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

12+
сценарист
США   2 год 37 хв
Читати опис Історія про молодого Коріолана, який є останньою надією його роду, колись гордого клану Сноу, що впав в немилість післявоєнного Капітолію. Оскільки його статки та життя опиняються під загрозою, Сноу неохоче стає наставником Люсі Грей Берд, триб'юта зі збіднілого Дистрикту 12. Але після того, як Люсі Грей зачаровує аудиторію Панема, Сноу бачить можливість змінити їхню долю. Незважаючи на те, що все, над чим він працював, висить на волосині, Сноу об’єднується з Люсі Грей, щоб переломити ситуацію на свою користь. Розриваючись між добром та злом, Сноу вирушає в гонку з часом, щоб вижити і з'ясувати, чи стане він зрештою співочою пташкою чи змією.
КіноБаза: 7.1 (21)  IMDb: 7.2 (35925)
Моя оцінка:
/10
Голубиний тунель
Голубиний тунель (2023) продюсер 0.0 imdb 7.0
Сюжет Лауреат премії Оскар Еррол Морріс відкриває завісу над легендарним життям і кар'єрою Девіда Корнвела, колишнього шпигуна, відомого в літературному світі як Джон ле Карре.
Голубиний тунель Трейлер

Голубиний тунель (2023)

The Pigeon Tunnel

продюсер
США   1 год 32 хв
Читати опис Лауреат премії Оскар Еррол Морріс відкриває завісу над легендарним життям і кар'єрою Девіда Корнвела, колишнього шпигуна, відомого в літературному світі як Джон ле Карре.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (1021)
Моя оцінка:
/10
13 життів
13 життів (2022) продюсер  ✓ укр. субтитри 7.6 imdb 7.8
Сюжет Історія справжньої мужності за мотивами реальних подій. Через сильну зливу 12 дітей та їхній тренер опиняються замкнутими в затопленій печері Таїланду. Міжнародні спеціалісти та добровольці кидають усі сили задля їхнього спасіння.
13 життів Трейлер

13 життів (2022)

Thirteen Lives

12+
продюсер
Велика Британія   2 год 27 хв
Читати опис Історія справжньої мужності за мотивами реальних подій. Через сильну зливу 12 дітей та їхній тренер опиняються замкнутими в затопленій печері Таїланду. Міжнародні спеціалісти та добровольці кидають усі сили задля їхнього спасіння.
Є українські субтитри
КіноБаза: 7.6 (48)  IMDb: 7.8 (64828)
Моя оцінка:
/10
Порятунок
Порятунок (2021) продюсер 9.0 imdb 8.4
Сюжет (англ.) A chronicle of the enthralling, against-all-odds story that transfixed the world in 2018: the daring rescue of twelve boys and their coach from deep inside a flooded cave in Northern Thailand.
Порятунок Трейлер

Порятунок (2021)

The Rescue

продюсер
Велика Британія, США   1 год 47 хв
Читати опис (англ.) A chronicle of the enthralling, against-all-odds story that transfixed the world in 2018: the daring rescue of twelve boys and their coach from deep inside a flooded cave in Northern Thailand.
КіноБаза: 9.0 (1)  IMDb: 8.4 (19514)
Моя оцінка:
/10
Закриті
Закриті (2021) продюсер  ✓ укр. аудіо 5.6 imdb 5.3
Сюжет Лінда та Пекстон вирішили розійтися, але життя має свої плани: у місті якраз оголосили локдаун через COVID-19, тож пара опиняється в пастці власної квартири. Спільне життя стає для них випробуванням, проте зрештою неочікувано зближує їх (не без допомоги поезії та вина). Разом вони вирішують скористатися пандемією і викрасти з ювелірного магазину коштовний діамант.
Закриті Трейлер

Закриті (2021)

Locked Down

16+
продюсер
Велика Британія, США   1 год 58 хв
Читати опис Лінда та Пекстон вирішили розійтися, але життя має свої плани: у місті якраз оголосили локдаун через COVID-19, тож пара опиняється в пастці власної квартири. Спільне життя стає для них випробуванням, проте зрештою неочікувано зближує їх (не без допомоги поезії та вина). Разом вони вирішують скористатися пандемією і викрасти з ювелірного магазину коштовний діамант.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.6 (10)  IMDb: 5.3 (13390)
Моя оцінка:
/10
Громадянин Х
Громадянин Х (2019) продюсер 7.5 imdb 7.1
Сюжет Стрічка розповідає історію колись найбагатшої людини Росії, а заодно — історію самої країни. В основі фільму — 24-годинне інтерв’ю, яке Міхаіл Ходорковський давав режисеру Алексу Ґібні протягом місяця у Великобританії.
Громадянин Х Трейлер

Громадянин Х (2019)

Citizen K

продюсер
Велика Британія, США   2 год 6 хв
Читати опис Стрічка розповідає історію колись найбагатшої людини Росії, а заодно — історію самої країни. В основі фільму — 24-годинне інтерв’ю, яке Міхаіл Ходорковський давав режисеру Алексу Ґібні протягом місяця у Великобританії.
КіноБаза: 7.5 (2)  IMDb: 7.1 (1550)
Моя оцінка:
/10
American Dharma (2018) продюсер 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) A portrait of controversial Breitbart honcho and Donald J. Trump advisor, Stephen K. Bannon.
Трейлер

American Dharma (2018)

American Dharma

продюсер
США, Велика Британія   1 год 35 хв
Читати опис (англ.) A portrait of controversial Breitbart honcho and Donald J. Trump advisor, Stephen K. Bannon.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (958)
Моя оцінка:
/10
Мала барабанщиця
Мала барабанщиця (2018) сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 7.4
Сюжет Під час відпустки у Греції молода актриса Чарлі знайомиться з Беккєром. Доволі швидко стає зрозумілим, що чоловік має до неї геть не любовний інтерес. Насправді він — офіцер ізраїльської розвідки, який втягує Чарлі у смертельно небезпечну боротьбу між західними спецслужбами та терористами у Європі та на Ближньому Сході.
Мала барабанщиця Трейлер

Мала барабанщиця (2018)

The Little Drummer Girl

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Мінісеріал Завершений
сценарист, продюсер
Велика Британія, США   55 хв
Читати опис Під час відпустки у Греції молода актриса Чарлі знайомиться з Беккєром. Доволі швидко стає зрозумілим, що чоловік має до неї геть не любовний інтерес. Насправді він — офіцер ізраїльської розвідки, який втягує Чарлі у смертельно небезпечну боротьбу між західними спецслужбами та терористами у Європі та на Ближньому Сході.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (19)  IMDb: 7.4 (14370)
Моя оцінка:
/10
Кредо вбивці
Кредо вбивці (2016) сценарист  ✓ укр. аудіо 5.9 imdb 5.6
Сюжет Завдяки революційній технології, яка розблоковує генетичну пам'ять, Каллум Лінч відтворює події із життя свого предка Aguilar, який жив в Іспанії у п'ятнадцятому столітті. Каллум усвідомлює, що є членом таємничого секретного товариства «Assassins», та накопичує неймовірні знання й навички, аби в наші дні протистояти могутній та жорстокій організації «Templar»
Кредо вбивці Трейлер

Кредо вбивці (2016)

Assassin's Creed

16+
сценарист
Велика Британія, Франція, Гонконг, США   1 год 55 хв
Читати опис Завдяки революційній технології, яка розблоковує генетичну пам'ять, Каллум Лінч відтворює події із життя свого предка Aguilar, який жив в Іспанії у п'ятнадцятому столітті. Каллум усвідомлює, що є членом таємничого секретного товариства «Assassins», та накопичує неймовірні знання й навички, аби в наші дні протистояти могутній та жорстокій організації «Templar»
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.9 (218)  IMDb: 5.6 (206401)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Макбет
Макбет (2015) сценарист  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.6
Сюжет Життя воєначальника королівських військ Шотландії лорда Макбета змінюється після зустрічі з трьома сестрами-відьмами. Вони розповіли йому, що бачать в своїх видіннях, ніби Макбету судилося стати великим королем.Підступність і честолюбство розбурхалися в душі Макбета і він, забувши про все, вирішив поквапити звершення передбачення. Він задумав вбити короля та зайняти жаданий престол. Звершивши задумане, головний герой розв’язав ланцюг страшних подій.
Макбет Трейлер

Макбет (2015)

Macbeth

сценарист
Велика Британія, Франція, США   1 год 53 хв
Читати опис Життя воєначальника королівських військ Шотландії лорда Макбета змінюється після зустрічі з трьома сестрами-відьмами. Вони розповіли йому, що бачать в своїх видіннях, ніби Макбету судилося стати великим королем.Підступність і честолюбство розбурхалися в душі Макбета і він, забувши про все, вирішив поквапити звершення передбачення. Він задумав вбити короля та зайняти жаданий престол. Звершивши задумане, головний герой розв’язав ланцюг страшних подій.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (52)  IMDb: 6.6 (58933)
Моя оцінка:
/10
Eleanor (2015) сценарист 0.0 imdb 8.1
Сюжет (англ.) Golden-globe winner Ruth Wilson plays three different women whose lives become fatefully intertwined over one night. A truly innovative and haunting examination of the human psyche - Eleanor will replay in your dreams.

Eleanor (2015)

Eleanor

сценарист
Велика Британія   20 хв
Читати опис (англ.) Golden-globe winner Ruth Wilson plays three different women whose lives become fatefully intertwined over one night. A truly innovative and haunting examination of the human psyche - Eleanor will replay in your dreams.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.1 (28)
Моя оцінка:
/10
Hamlet (2019) режисер, сценарист, продюсер 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) A modern adaptation of Shakespeare's 'Hamlet', set in London.

Hamlet (2019)

Hamlet

У виробництві
режисер, сценарист, продюсер
США
Читати опис (англ.) A modern adaptation of Shakespeare's 'Hamlet', set in London.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Battlestar Galactica () сценарист, продюсер 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) When the humans' twelve planets are destroyed by a Cylon invasion force, the survivors flee in 220 spaceships following the Galactica - a gigantic battlestar spaceship - in a search for a "thirteenth" planet.

Battlestar Galactica ()

Battlestar Galactica

Серіал 1 сезон, 1 епізод
сценарист, продюсер
США
Читати опис (англ.) When the humans' twelve planets are destroyed by a Cylon invasion force, the survivors flee in 220 spaceships following the Galactica - a gigantic battlestar spaceship - in a search for a "thirteenth" planet.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Roads to Freedom () продюсер 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) Roads to Freedom is a 10-episode epic that will tell the story of World War II from several international perspectives, based on Sir Antony Beevor's books.

Roads to Freedom ()

Roads to Freedom

Серіал 1 сезон, 0 епізодів
продюсер
США
Читати опис (англ.) Roads to Freedom is a 10-episode epic that will tell the story of World War II from several international perspectives, based on Sir Antony Beevor's books.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: