Michael Cha

Зріст: 183 см

Всього фільмів (на сайті): 12

Ролі: актор

Фільмографія

Знайдено 12 результатів

Монарх: Спадок монстрів
Монарх: Спадок монстрів (2023—) актор у ролі Scowling Guard  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 7.0
Сюжет Після нападу Ґодзілли на Сан-Франциско, але її знову нажахала незбагненна таємниця. Попри небезпеку, вона вирушає у мандри, шукати істину про свою сімʼю – і загадкову організацію під назвою «Монарх»
Монарх: Спадок монстрів Трейлер

Монарх: Спадок монстрів (2023—)

Monarch: Legacy of Monsters

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Scowling Guard
США, Японія
Читати опис Після нападу Ґодзілли на Сан-Франциско, але її знову нажахала незбагненна таємниця. Попри небезпеку, вона вирушає у мандри, шукати істину про свою сімʼю – і загадкову організацію під назвою «Монарх»
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (35)  IMDb: 7.0 (43643)
Моя оцінка:
/10
Alaska Daily (2022—2023) актор у ролі Masa 7.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) A journalist seeks a fresh start in Alaska working for a newspaper in Anchorage.
Трейлер

Alaska Daily (2022—2023)

Alaska Daily

Серіал 1 сезон, 11 епізод Скасований
актор у ролі Masa
США, Канада   47 хв
Читати опис (англ.) A journalist seeks a fresh start in Alaska working for a newspaper in Anchorage.
КіноБаза: 7.0 (2)  IMDb: 7.5 (9793)
Моя оцінка:
/10
Кунг-фу
Кунг-фу (2021—) актор у ролі Eric Han  ✓ укр. аудіо 4.5 imdb 5.7
Сюжет Страждаючи від екзистенціальної кризи, 25-річна Нікі Чен кидає коледж і їде з США у відокремлений китайський монастир. Там дівчина сподівається знайти відповіді на питання, що турбують її. Освоївши бойові мистецтва, героїня повертається додому і, жахнувшись рівнем злочинності в рідному Сан-Франциско, вирішує очистити місто від кримінальних елементів, та заодно помститися загадковому вбивці свого шаоліньського наставника.
Кунг-фу Трейлер

Кунг-фу (2021—)

Kung Fu

Серіал 3 сезони, 39 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Eric Han
США   42 хв
Читати опис Страждаючи від екзистенціальної кризи, 25-річна Нікі Чен кидає коледж і їде з США у відокремлений китайський монастир. Там дівчина сподівається знайти відповіді на питання, що турбують її. Освоївши бойові мистецтва, героїня повертається додому і, жахнувшись рівнем злочинності в рідному Сан-Франциско, вирішує очистити місто від кримінальних елементів, та заодно помститися загадковому вбивці свого шаоліньського наставника.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.5 (4)  IMDb: 5.7 (5121)
Моя оцінка:
/10
Two/One (2019) актор у ролі Client #1 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) Two men. Living on the exact opposite side of the world. When one sleeps, the other one is awake. But when they finally meet, a simple question arises: Who is the dream and who is the dreamer?
Трейлер

Two/One (2019)

Two/One

актор у ролі Client #1
Велика Британія, Китай, Канада, Аргентина   1 год 40 хв
Читати опис (англ.) Two men. Living on the exact opposite side of the world. When one sleeps, the other one is awake. But when they finally meet, a simple question arises: Who is the dream and who is the dreamer?
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (689)
Моя оцінка:
/10
Чародійки
Чародійки (2018—2022) актор у ролі Rugged Man 5.4 imdb 4.8
Сюжет Після смерті матері три сестри — Мейсі, Мел та Меґґі — отримують надприродні здібності. Вони мають використовувати Силу Трьох для боротьби зі злом.
Чародійки Трейлер

Чародійки (2018—2022)

Charmed

Серіал 4 сезони, 72 епізоди Скасований
актор у ролі Rugged Man
США   43 хв
Читати опис Після смерті матері три сестри — Мейсі, Мел та Меґґі — отримують надприродні здібності. Вони мають використовувати Силу Трьох для боротьби зі злом.
КіноБаза: 5.4 (11)  IMDb: 4.8 (18043)
Моя оцінка:
/10
8 Minutes Ahead (2017) актор у ролі Shady Backroom Man 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) When their dying father makes a sudden change to his will, two half-brothers from different worlds - one a Hong Kong labourer, the other a Vancouver businessman - must decide what they value most - money or family.

8 Minutes Ahead (2017)

8 Minutes Ahead

актор у ролі Shady Backroom Man
Канада, Гонконг   1 год 25 хв
Читати опис (англ.) When their dying father makes a sudden change to his will, two half-brothers from different worlds - one a Hong Kong labourer, the other a Vancouver businessman - must decide what they value most - money or family.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (14)
Моя оцінка:
/10
Ice (2016—2018) актор у ролі Mr. Ling 5.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) A diamond dealer navigates the culturally diverse and otherwise treacherous world of the diamond business.

Ice (2016—2018)

Ice

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Скасований
актор у ролі Mr. Ling
США   60 хв
Читати опис (англ.) A diamond dealer navigates the culturally diverse and otherwise treacherous world of the diamond business.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.6 (1254)
Моя оцінка:
/10
The Romeo Section (2015—2016) актор у ролі Eunuch 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Lies, corruption, murder - welcome to the world of The Romeo Section where spies are recruited to seduce for secrets.
Трейлер

The Romeo Section (2015—2016)

The Romeo Section

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Скасований
актор у ролі Eunuch
Канада   44 хв
Читати опис (англ.) Lies, corruption, murder - welcome to the world of The Romeo Section where spies are recruited to seduce for secrets.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (659)
Моя оцінка:
/10
Silk (2015) актор у ролі Toqtai 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) A supernatural epic that spans centuries as we follow the lives of those infected by the WYRM - an evolutionary anomaly that bestows its hosts with certain abilities that seem to keep death at arms length.
Трейлер

Silk (2015)

Silk

Серіал 1 сезон, 1 епізод Поновлений серіал
актор у ролі Toqtai
Канада
Читати опис (англ.) A supernatural epic that spans centuries as we follow the lives of those infected by the WYRM - an evolutionary anomaly that bestows its hosts with certain abilities that seem to keep death at arms length.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (15)
Моя оцінка:
/10
Scammerhead (2014) актор у ролі Yakuza #2 0.0 imdb 8.4
Сюжет (англ.) A Global Film Noir with dark comic elements about Silas Breece, a legendarily unorthodox business hustler who travels the world seeking capitol from bizarre investors, mobsters and ...

Scammerhead (2014)

Scammerhead

актор у ролі Yakuza #2
Канада   1 год 48 хв
Читати опис (англ.) A Global Film Noir with dark comic elements about Silas Breece, a legendarily unorthodox business hustler who travels the world seeking capitol from bizarre investors, mobsters and ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.4 (112)
Моя оцінка:
/10
Стріла
Стріла (2012—2020) актор у ролі Triad Thug  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 7.5
Сюжет Після корабельної аварії плейбоя-мільярдера Олівера Квіна, зниклого безвісти, оголошують померлим. Але через п'ять років його знаходять живим на безлюдному острові в Тихому океані. Коли він повертається додому в Старлинг-сіті, його зустрічає віддана мати Мойра, улюблена сестра Теа і кращий друг Томмі, які відчувають, що випробування на острові змінили Олівера. Олівер приховує правду про те, якою людиною він став, але відчайдушно хоче спокутувати провину за свої минулі вчинки. Зокрема, він хоче помиритися зі своєю колишньою дівчиною Лорел Ленс. Щоб виправити помилки своєї сім'ї, боротися з бідами суспільства і повернути Старлінг-сіті колишню славу, Олівер потай стає героєм-лінчевателем Стрілою, одягненим в зелений костюм з капюшоном і збройним луком і стрілами.
Стріла Трейлер

Стріла (2012—2020)

Arrow

16+
Серіал 8 сезонів, 171 епізод Завершений
актор у ролі Triad Thug
США   42 хв
Читати опис Після корабельної аварії плейбоя-мільярдера Олівера Квіна, зниклого безвісти, оголошують померлим. Але через п'ять років його знаходять живим на безлюдному острові в Тихому океані. Коли він повертається додому в Старлинг-сіті, його зустрічає віддана мати Мойра, улюблена сестра Теа і кращий друг Томмі, які відчувають, що випробування на острові змінили Олівера. Олівер приховує правду про те, якою людиною він став, але відчайдушно хоче спокутувати провину за свої минулі вчинки. Зокрема, він хоче помиритися зі своєю колишньою дівчиною Лорел Ленс. Щоб виправити помилки своєї сім'ї, боротися з бідами суспільства і повернути Старлінг-сіті колишню славу, Олівер потай стає героєм-лінчевателем Стрілою, одягненим в зелений костюм з капюшоном і збройним луком і стрілами.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (163)  IMDb: 7.5 (447509)
Моя оцінка:
/10
Надприродне
Надприродне (2005—2020) актор у ролі Japanese Businessman  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 8.4
Сюжет Колись у місті Лоуренс, штат Канзас, разом зі своїми малолітніми синами, мирно жила сім'я Вінчестерів. Але буквально за один день життя цих людей змінилося назавжди, будинок згорів, у вогні пожежі загинула Мері Вінчестер - любляча мати і улюблена дружина. Чотирилітній Дін Вінчестер виніс з вогню свого шестимісячного братика і з тих пір став для нього ангелом охоронцем, готовим на все ради безпеки молодшого брата. А Джон Вінчестер з простого робочого гаража, перетворився на сміливого мисливця за нечистю, одержимого ідеєю помститися за смерть дружини. З цією думкою він виховував своїх синів, що стали майстерними бійцями, що б'ються пліч-о-пліч з батьком.  І саме з Лоуренса почалася безконечна подорож сім'ї Вінчестерів по безкрайніх просторах Америки у пошуках людей, яким необхідна допомога, кому не звідки чекати підмоги і ні на кого розраховувати, коли в їх життя залізною ходою увірвалося надприродне. 
Надприродне Трейлер

Надприродне (2005—2020)

Supernatural

16+
Серіал 15 сезонів, 327 епізодів Завершений
актор у ролі Japanese Businessman
США   44 хв
Читати опис Колись у місті Лоуренс, штат Канзас, разом зі своїми малолітніми синами, мирно жила сім'я Вінчестерів. Але буквально за один день життя цих людей змінилося назавжди, будинок згорів, у вогні пожежі загинула Мері Вінчестер - любляча мати і улюблена дружина. Чотирилітній Дін Вінчестер виніс з вогню свого шестимісячного братика і з тих пір став для нього ангелом охоронцем, готовим на все ради безпеки молодшого брата. А Джон Вінчестер з простого робочого гаража, перетворився на сміливого мисливця за нечистю, одержимого ідеєю помститися за смерть дружини. З цією думкою він виховував своїх синів, що стали майстерними бійцями, що б'ються пліч-о-пліч з батьком.  І саме з Лоуренса почалася безконечна подорож сім'ї Вінчестерів по безкрайніх просторах Америки у пошуках людей, яким необхідна допомога, кому не звідки чекати підмоги і ні на кого розраховувати, коли в їх життя залізною ходою увірвалося надприродне. 
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (273)  IMDb: 8.4 (488233)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: