Меймі МакКой

Maimie McCoy

Дата народження: 1 січня 1980 (44 роки)

Знак зодіаку: Козоріг

Місце народження: Йоркшир, Англія, Великобританія

Всього фільмів (на сайті): 29

Ролі: актриса (29), продюсерка (1)

Фільмографія

Знайдено 29 результатів

Усі створіння, великі й малі
Усі створіння, великі й малі (2020) актриса у ролі Dorothy  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 8.6
Сюжет Дія серіалу відбувається наприкінці тридцятих років у Британії. Недосвідчений ветеринар Джеймс розпочинає свою практику у сільській місцевості під чуйним керівництвом ексцентричного доктора Зіґфріда Фарнона. Новенький має пережити численні випробування, але в цього йому допомагає витримка й допитливість.
Усі створіння, великі й малі Трейлер

Усі створіння, великі й малі (2020)

All Creatures Great and Small

Серіал 4 сезони, 28 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Dorothy
Велика Британія   50 хв
Читати опис Дія серіалу відбувається наприкінці тридцятих років у Британії. Недосвідчений ветеринар Джеймс розпочинає свою практику у сільській місцевості під чуйним керівництвом ексцентричного доктора Зіґфріда Фарнона. Новенький має пережити численні випробування, але в цього йому допомагає витримка й допитливість.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (8)  IMDb: 8.6 (17226)
Моя оцінка:
/10
Ван Дер Валк
Ван Дер Валк (2020—) актриса у ролі Lucienne Hassell 5.0 imdb 6.9
Сюжет Ван дер Валк – британський кримінальний серіал про детектива з Амстердаму, заснований на романах Ніколаса Фрілінґа.
Серіал розповість про данського детектива, який повертається в Амстердам, щоб розслідувати два на перший погляд не пов’язані між собою вбивства.
Ван Дер Валк Трейлер

Ван Дер Валк (2020—)

Van der Valk

Серіал 2 сезони, 6 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Lucienne Hassell
Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис Ван дер Валк – британський кримінальний серіал про детектива з Амстердаму, заснований на романах Ніколаса Фрілінґа.
Серіал розповість про данського детектива, який повертається в Амстердам, щоб розслідувати два на перший погляд не пов’язані між собою вбивства.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.9 (5047)
Моя оцінка:
/10
Убивство на фермі «Вайтгаус»
Убивство на фермі «Вайтгаус» (2020) актриса у ролі Nancy Raynott 7.0 imdb 7.4
Сюжет Серіал заснований на реальних подіях. У 1985 році ця трагедія сколихнула Британію. На фермі були знайдені мертвими Шейла Каффелл, її прийомні батьки та два її маленьких сина. Спочатку поліція підозрювала Шейлу в скоєнні злочину та самогубстві. Але потім підозри правоохоронців викликав прийомний син вбитих старих Джеремі Бамбер. То хто і чому влаштував жахливу стрілянину? До речі, хоча вирок по справі був винесений ще у 1986-му, вона досі викликає чимало суперечок. У грудні 2019 року адвокати затребували повторного розгляду деяких доказів.
Убивство на фермі «Вайтгаус» Трейлер

Убивство на фермі «Вайтгаус» (2020)

White House Farm

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Завершений
актриса у ролі Nancy Raynott
Велика Британія   4 год 37 хв
Читати опис Серіал заснований на реальних подіях. У 1985 році ця трагедія сколихнула Британію. На фермі були знайдені мертвими Шейла Каффелл, її прийомні батьки та два її маленьких сина. Спочатку поліція підозрювала Шейлу в скоєнні злочину та самогубстві. Але потім підозри правоохоронців викликав прийомний син вбитих старих Джеремі Бамбер. То хто і чому влаштував жахливу стрілянину? До речі, хоча вирок по справі був винесений ще у 1986-му, вона досі викликає чимало суперечок. У грудні 2019 року адвокати затребували повторного розгляду деяких доказів.
КіноБаза: 7.0 (6)  IMDb: 7.4 (12182)
Моя оцінка:
/10
Trick or Treat (2019) актриса у ролі Gemma 0.0 imdb 4.6
Сюжет (англ.) Greg Kielty's life is turned upside down when his estranged brother Dan turns up, claiming to have drunkenly run someone over. But has Dan just murdered a gangster's son? Or maybe there's an even more sinister explanation.
Трейлер

Trick or Treat (2019)

Trick or Treat

актриса у ролі Gemma
Велика Британія   1 год 24 хв
Читати опис (англ.) Greg Kielty's life is turned upside down when his estranged brother Dan turns up, claiming to have drunkenly run someone over. But has Dan just murdered a gangster's son? Or maybe there's an even more sinister explanation.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.6 (743)
Моя оцінка:
/10
Сповідь
Сповідь (2019) актриса у ролі DC Tracy Joyce 7.0 imdb 7.6
Сюжет Головним героєм є старший інспектор із поліцейського відділення Стів Фулчер. Він береться за розслідування вбивства дівчини. Заради упіймання злочинця йому доводиться порушувати закон і наявний протокол. Щоправда, подібний вибір руйнує його кар'єру та псує репутацію, але герой має намір дістатися до правди за всяку ціну.
Сповідь Трейлер

Сповідь (2019)

A Confession

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Завершений
актриса у ролі DC Tracy Joyce
Велика Британія   45 хв
Читати опис Головним героєм є старший інспектор із поліцейського відділення Стів Фулчер. Він береться за розслідування вбивства дівчини. Заради упіймання злочинця йому доводиться порушувати закон і наявний протокол. Щоправда, подібний вибір руйнує його кар'єру та псує репутацію, але герой має намір дістатися до правди за всяку ціну.
КіноБаза: 7.0 (8)  IMDb: 7.6 (10242)
Моя оцінка:
/10
Лондон вбиває
Лондон вбиває (2019—) актриса у ролі Grace Harper 5.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) Follows the detectives of an elite murder investigation squad in London.
Лондон вбиває Трейлер

Лондон вбиває (2019—)

London Kills

Серіал 3 сезони, 15 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Grace Harper
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) Follows the detectives of an elite murder investigation squad in London.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.8 (3515)
Моя оцінка:
/10
Early Days (2018) актриса у ролі Kate, продюсерка 0.0 imdb 7.9
Сюжет (англ.) EARLY DAYS is a short drama about a new mother, Kate. In the days following her return from hospital, she's rocked by finding her world altered beyond recognition.

Early Days (2018)

Early Days

актриса у ролі Kate, продюсерка
Велика Британія   12 хв
Читати опис (англ.) EARLY DAYS is a short drama about a new mother, Kate. In the days following her return from hospital, she's rocked by finding her world altered beyond recognition.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.9 (11)
Моя оцінка:
/10
Lore (2017—2018) актриса у ролі Elizabeth Bathory 4.8 imdb 6.6
Сюжет (англ.) From the executive producer of The Walking Dead and the executive producer of The X-Files, this anthology series brings to life Aaron Mahnke's "Lore" podcast and uncovers the real-life ...
Трейлер

Lore (2017—2018)

Lore

Серіал 2 сезони, 12 епізодів Скасований
актриса у ролі Elizabeth Bathory
США   40 хв
Читати опис (англ.) From the executive producer of The Walking Dead and the executive producer of The X-Files, this anthology series brings to life Aaron Mahnke's "Lore" podcast and uncovers the real-life ...
КіноБаза: 4.8 (5)  IMDb: 6.6 (6031)
Моя оцінка:
/10
Запалюючи зірки
Запалюючи зірки (2014) актриса у ролі Rosie  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 5.8
Сюжет Дія відбувається в п'ятдесятих роках минулого століття. Джон запрошує знаменитого поета Ділана Томаса виступити на серії літературних вечорів у Нью-Йорку. Незважаючи на чутки про легковажність поета, Джон зустрічає гостя із розкритими обіймами. Незабаром, змучений пильною увагою своїх університетських наставників, Джон вимушений забрати Томаса до сімейного маєтку в лісах Коннектикуту. Але навіть у глушині винахідливий Томас знаходить, кому адресувати своє мистецтво, свою пристрасть, любов і агресію
Запалюючи зірки Трейлер

Запалюючи зірки (2014)

Set Fire to the Stars

16+
актриса у ролі Rosie
Велика Британія   1 год 37 хв
Читати опис Дія відбувається в п'ятдесятих роках минулого століття. Джон запрошує знаменитого поета Ділана Томаса виступити на серії літературних вечорів у Нью-Йорку. Незважаючи на чутки про легковажність поета, Джон зустрічає гостя із розкритими обіймами. Незабаром, змучений пильною увагою своїх університетських наставників, Джон вимушений забрати Томаса до сімейного маєтку в лісах Коннектикуту. Але навіть у глушині винахідливий Томас знаходить, кому адресувати своє мистецтво, свою пристрасть, любов і агресію
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (4)  IMDb: 5.8 (1489)
Моя оцінка:
/10
Ґранчестер
Ґранчестер (2014) актриса у ролі Linda Morgan  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.9
Сюжет Детектив-інспектор Джон Кітінґ і преподобний Вілл Девенпорт знову об’єднуються, щоби розкривати заплутані таємниці у невеличкому селищі Ґранчестер.
Ґранчестер Трейлер

Ґранчестер (2014)

Grantchester

Серіал 9 сезонів, 59 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Linda Morgan
Велика Британія   45 хв
Читати опис Детектив-інспектор Джон Кітінґ і преподобний Вілл Девенпорт знову об’єднуються, щоби розкривати заплутані таємниці у невеличкому селищі Ґранчестер.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (4)  IMDb: 7.9 (17536)
Моя оцінка:
/10
Мушкетери
Мушкетери (2014—2016) актриса у ролі Milady  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 7.8
Сюжет Дуже бурхливі події відбуваються в сімнадцятому столітті. Головні герої, відважні і мужні мушкетери, знаходяться в центрі майже всіх подій. В їхніх руках завжди є гостра шпага.

Атос, Портос і Араміс - найкращі стражники короля Людовіка XIII. Вони також і неперевершені воїни, які майже завжди беруть участь у боях. Ніхто не може їх перемогти. Цим вони можуть похвалитися.

Головні герої будуть переживати багато битв, приходитимуть на допомогу один одному. Заради безпеки інших вони готові пожертвувати своїми життями. Мушкетери люблять справедливість і божевільні вчинки, коли потрібно відстояти свою честь.
Мушкетери Трейлер

Мушкетери (2014—2016)

The Musketeers

16+
Серіал 3 сезони, 30 епізодів Завершений
актриса у ролі Milady
Велика Британія   55 хв
Читати опис Дуже бурхливі події відбуваються в сімнадцятому столітті. Головні герої, відважні і мужні мушкетери, знаходяться в центрі майже всіх подій. В їхніх руках завжди є гостра шпага.

Атос, Портос і Араміс - найкращі стражники короля Людовіка XIII. Вони також і неперевершені воїни, які майже завжди беруть участь у боях. Ніхто не може їх перемогти. Цим вони можуть похвалитися.

Головні герої будуть переживати багато битв, приходитимуть на допомогу один одному. Заради безпеки інших вони готові пожертвувати своїми життями. Мушкетери люблять справедливість і божевільні вчинки, коли потрібно відстояти свою честь.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (20)  IMDb: 7.8 (24010)
Моя оцінка:
/10
Молодий Морс
Молодий Морс (2012—) актриса у ролі Alice Vexin  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.6
Сюжет 1965 рік. Ендевор Морс розслідує зникнення школярки, по ходу справи розуміючи, що повертається назад в Оксфорд - до місця, яке незабаром вирішить його подальшу долю. Він бере участь в великому розслідуванні вбивства, головним інспектором якого є Фред Фьоздей. Ендевор зі справою опиняється в тупику, і його усувають від справи. Знову Зіткнувшись зі своїм не дуже приємним минулим, він вирішує почати похід в ім'я справедливості. Йому доведеться зіткнутися з безліччю неприємностей.
Молодий Морс Трейлер

Молодий Морс (2012—)

Endeavour

Серіал 9 сезонів, 35 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Alice Vexin
Велика Британія   1 год 29 хв
Читати опис 1965 рік. Ендевор Морс розслідує зникнення школярки, по ходу справи розуміючи, що повертається назад в Оксфорд - до місця, яке незабаром вирішить його подальшу долю. Він бере участь в великому розслідуванні вбивства, головним інспектором якого є Фред Фьоздей. Ендевор зі справою опиняється в тупику, і його усувають від справи. Знову Зіткнувшись зі своїм не дуже приємним минулим, він вирішує почати похід в ім'я справедливості. Йому доведеться зіткнутися з безліччю неприємностей.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (14)  IMDb: 8.6 (33943)
Моя оцінка:
/10
Loving Miss Hatto (2012) актриса у ролі Young Joyce 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) In 1953 William Barrington-Coupe - known as Barrie - spots concert pianist Joyce Hatto and recognizes her talent. They marry with Barrie becoming Joyce's agent. She makes several records,...

Loving Miss Hatto (2012)

Loving Miss Hatto

актриса у ролі Young Joyce
Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) In 1953 William Barrington-Coupe - known as Barrie - spots concert pianist Joyce Hatto and recognizes her talent. They marry with Barrie becoming Joyce's agent. She makes several records,...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (267)
Моя оцінка:
/10
Without You (2011) актриса у ролі Christine 7.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) Ellie's beloved husband is killed in a car accident. A woman was in the car with him and killed too. Who was she? Was he having an affair? Was it an accident?

Without You (2011)

Without You

Серіал 1 сезон, 3 епізоди Завершений
актриса у ролі Christine
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) Ellie's beloved husband is killed in a car accident. A woman was in the car with him and killed too. Who was she? Was he having an affair? Was it an accident?
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 6.5 (671)
Моя оцінка:
/10
DCI Banks (2010—2016) актриса у ролі Tamsin Richards 8.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) The tenacious and stubborn DCI Banks unravels disturbing murder mysteries aided by his young assistants, DS Annie Cabbot and DI Helen Morton.

DCI Banks (2010—2016)

DCI Banks

Серіал 5 сезонів, 30 епізодів Завершений
актриса у ролі Tamsin Richards
Велика Британія   45 хв
Читати опис (англ.) The tenacious and stubborn DCI Banks unravels disturbing murder mysteries aided by his young assistants, DS Annie Cabbot and DI Helen Morton.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 7.7 (9244)
Моя оцінка:
/10
Desperate Romantics (2009) актриса у ролі Margaret 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Period drama set in London about the rise of the Pre-Raphaelite Brotherhood.

Desperate Romantics (2009)

Desperate Romantics

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
актриса у ролі Margaret
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) Period drama set in London about the rise of the Pre-Raphaelite Brotherhood.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (2039)
Моя оцінка:
/10
Personal Affairs (2009) актриса у ролі Nicole Palmerston-Amory 5.0 imdb 5.9
Сюжет (англ.) An off-beat, fast-paced, funny, sexy and candid depiction of office life which follows the fortunes of four Desperate Workwives trying to break through the glass ceiling.

Personal Affairs (2009)

Personal Affairs

Серіал 1 сезон, 5 епізодів Завершений
актриса у ролі Nicole Palmerston-Amory
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) An off-beat, fast-paced, funny, sexy and candid depiction of office life which follows the fortunes of four Desperate Workwives trying to break through the glass ceiling.
КіноБаза: 5.0 (2)  IMDb: 5.9 (201)
Моя оцінка:
/10
Волландер
Волландер (2008—2016) актриса у ролі Anna Westin 7.2 imdb 7.8
Сюжет (англ.) A TV program centered on a soul-searching Swedish cop.
Волландер Трейлер

Волландер (2008—2016)

Wallander

Серіал 4 сезони, 12 епізодів Завершений
актриса у ролі Anna Westin
Велика Британія, Швеція, США, Німеччина   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) A TV program centered on a soul-searching Swedish cop.
КіноБаза: 7.2 (4)  IMDb: 7.8 (16607)
Моя оцінка:
/10
Територія незайманих
Територія незайманих (2007) актриса у ролі Simona  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 4.7
Сюжет Дія фільму розвертається на вулицях, площах і в розкішних палаццо вічного Римау і красуні Тоскани. Декілька новел знаменитого твору Боккаччо в стилі раннього Відродження, створених під час страшної епідемії чуми в Європі в середині ХIV століття, перетворюються на веселі, сумні, а іноді і хуліганські і пікантні кіноісторії, розказані сучасними молодими людьми.
Територія незайманих Трейлер

Територія незайманих (2007)

Virgin Territory

16+
актриса у ролі Simona
Італія, Велика Британія, Франція, Люксембург   1 год 37 хв
Читати опис Дія фільму розвертається на вулицях, площах і в розкішних палаццо вічного Римау і красуні Тоскани. Декілька новел знаменитого твору Боккаччо в стилі раннього Відродження, створених під час страшної епідемії чуми в Європі в середині ХIV століття, перетворюються на веселі, сумні, а іноді і хуліганські і пікантні кіноісторії, розказані сучасними молодими людьми.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (22)  IMDb: 4.7 (8799)
Моя оцінка:
/10
Мінотавр
Мінотавр (2006) актриса у ролі Morna  ✓ укр. аудіо 4.2 imdb 3.7
Сюжет З покон віку в світі існувала легенда про Мінотавра - жахливого монстра - напівбика-напівлюдину. За стародавніх давен на далекому і похмурому острові міфічній істоті регулярно кожні п'ять років приносили в жертву дев'яти молодиків, мешканців місцевого міста. Кожний, хто потрапляв в нескінченний лабіринт до чудовиська, ніколи не виходив назовні. Всих їх наздоганяла страшна смерть. Але одного разу знайшовся герой, що не побоявся кинути виклик цьому любителю людської плоті.
Мінотавр Трейлер

Мінотавр (2006)

Minotaur

18+
актриса у ролі Morna
Велика Британія, Люксембург, Німеччина, Франція, Іспанія, Італія, США   1 год 33 хв
Читати опис З покон віку в світі існувала легенда про Мінотавра - жахливого монстра - напівбика-напівлюдину. За стародавніх давен на далекому і похмурому острові міфічній істоті регулярно кожні п'ять років приносили в жертву дев'яти молодиків, мешканців місцевого міста. Кожний, хто потрапляв в нескінченний лабіринт до чудовиська, ніколи не виходив назовні. Всих їх наздоганяла страшна смерть. Але одного разу знайшовся герой, що не побоявся кинути виклик цьому любителю людської плоті.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.2 (7)  IMDb: 3.7 (5177)
Моя оцінка:
/10
Top Buzzer (2004—2005) актриса у ролі Sophie 0.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) A scouse drug dealer in london

Top Buzzer (2004—2005)

Top Buzzer

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Завершений
актриса у ролі Sophie
Велика Британія
Читати опис (англ.) A scouse drug dealer in london
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (211)
Моя оцінка:
/10
Розпусник
Розпусник (2004) актриса у ролі Acting Troop  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.2
Сюжет Історія поета і розпусника Джона Уїлмота, графа Рочестера, фаворита короля Карла II. Сифіліс звів Уїлмота в могилу раніше, ніж це встиг зробити алкоголізм - у віці 30 років. Але слава його, як поета, залишилася в віках.
Розпусник Трейлер

Розпусник (2004)

The Libertine

18+
актриса у ролі Acting Troop
Велика Британія, Австралія   1 год 54 хв
Читати опис Історія поета і розпусника Джона Уїлмота, графа Рочестера, фаворита короля Карла II. Сифіліс звів Уїлмота в могилу раніше, ніж це встиг зробити алкоголізм - у віці 30 років. Але слава його, як поета, залишилася в віках.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (33)  IMDb: 6.2 (37906)
Моя оцінка:
/10
Waking the Dead (2000—2011) актриса у ролі Sarah Faulkner 6.0 imdb 7.9
Сюжет (англ.) Detective Superintendent Peter Boyd is the leader of a Police team which investigates unsolved murders using modern technology.

Waking the Dead (2000—2011)

Waking the Dead

Серіал 9 сезонів, 92 епізоди Завершений
актриса у ролі Sarah Faulkner
Велика Британія   1 год 40 хв
Читати опис (англ.) Detective Superintendent Peter Boyd is the leader of a Police team which investigates unsolved murders using modern technology.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.9 (6499)
Моя оцінка:
/10
Лікарі
Лікарі (2000—) актриса у ролі Shelley Garrett 0.0 imdb 4.7
Сюжет (англ.) The daily lives of staff at a Birmingham medical practice, including their often-dramatic involvements with their patients.
Лікарі Трейлер

Лікарі (2000—)

Doctors

Серіал 23 сезони, 3506 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Shelley Garrett
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) The daily lives of staff at a Birmingham medical practice, including their often-dramatic involvements with their patients.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.7 (1729)
Моя оцінка:
/10
Суто англійські вбивства
Суто англійські вбивства (1997—) актриса у ролі Rowan Yarrow  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 7.9
Сюжет Суто англійський серіал за суто англійським романом Кароліни Грем. Від зміни місць доданків сума англійського детективу не змінюється, і час не владний над істинними цінностями. Манірні остров'яни, як і раніше здійснюють найвитонченіші злочини, за ними з ґрунтовним і шанобливим виглядом слідують елегантні нишпорки, а тлом для цих стриманих пристрастей залишаються зелені галявини й тінисті алеї, похмурі кабінети й холодні спальні. Майже вся дія відбувається в селах невеликого, зразково безтурботного графства Мідсамер. Іноді на цьому пасторальному тлі відбувається таке, чого і в столицях не бачили. А службу, яка небезпечна і важка, сільські поліціанти не вибирають.
Суто англійські вбивства Трейлер

Суто англійські вбивства (1997—)

Midsomer Murders

12+
Серіал 23 сезони, 138 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Rowan Yarrow
Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис Суто англійський серіал за суто англійським романом Кароліни Грем. Від зміни місць доданків сума англійського детективу не змінюється, і час не владний над істинними цінностями. Манірні остров'яни, як і раніше здійснюють найвитонченіші злочини, за ними з ґрунтовним і шанобливим виглядом слідують елегантні нишпорки, а тлом для цих стриманих пристрастей залишаються зелені галявини й тінисті алеї, похмурі кабінети й холодні спальні. Майже вся дія відбувається в селах невеликого, зразково безтурботного графства Мідсамер. Іноді на цьому пасторальному тлі відбувається таке, чого і в столицях не бачили. А службу, яка небезпечна і важка, сільські поліціанти не вибирають.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (15)  IMDb: 7.9 (40110)
Моя оцінка:
/10
Цього ранку
Цього ранку (1988—) зіграла саму себе 5.0 imdb 4.4
Сюжет (англ.) Magazine show featuring lifestyle, cookery, fashion and news segments, along with celebrity interviews and gossip.
Цього ранку

Цього ранку (1988—)

This Morning

Серіал 25 сезонів, 1034 епізоди Ток-шоу Поновлений серіал
зіграла саму себе
Велика Британія   2 год 0 хв
Читати опис (англ.) Magazine show featuring lifestyle, cookery, fashion and news segments, along with celebrity interviews and gossip.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 4.4 (913)
Моя оцінка:
/10
Casualty (1986—) актриса у ролі Sarah Maddick 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) The everyday lives of the people frequenting the frenetic Accident and Emergency department of Holby City Hospital.
Трейлер

Casualty (1986—)

Casualty

Серіал 37 сезонів, 1171 епізод Поновлений серіал
актриса у ролі Sarah Maddick
Велика Британія   50 хв
Читати опис (англ.) The everyday lives of the people frequenting the frenetic Accident and Emergency department of Holby City Hospital.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (3732)
Моя оцінка:
/10
The Bill (1984—2010) актриса у ролі Meg Lawson 8.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Uniform officers and detectives from Sun Hill police station enforce law and order on a day to day basis. A policeman's job is much more than just catching criminals; in order to survive each day they must deal with frustrating members of the public, and often their own colleagues. From petty thieves to violent drug dealers, life is never easy for the members of the Metropolitan Police Force.

The Bill (1984—2010)

The Bill

Серіал 26 сезонів, 2349 епізодів Скасований
актриса у ролі Meg Lawson
Велика Британія   25 хв
Читати опис (англ.) Uniform officers and detectives from Sun Hill police station enforce law and order on a day to day basis. A policeman's job is much more than just catching criminals; in order to survive each day they must deal with frustrating members of the public, and often their own colleagues. From petty thieves to violent drug dealers, life is never easy for the members of the Metropolitan Police Force.
КіноБаза: 8.0 (2)  IMDb: 6.7 (4171)
Моя оцінка:
/10
Таґґарт
Таґґарт (1983—2011) актриса у ролі Jessica Flowers 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) The Maryhill CID investigates gruesome murders against the bleak backdrop of the city of Glasgow.
Таґґарт Трейлер

Таґґарт (1983—2011)

Taggart

Серіал 27 сезонів, 149 епізодів Завершений
актриса у ролі Jessica Flowers
Велика Британія   2 год 0 хв
Читати опис (англ.) The Maryhill CID investigates gruesome murders against the bleak backdrop of the city of Glasgow.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (2039)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: