Мей Вітман

Mae Whitman

Дата народження: 9 червня 1988 (35 років)

Знак зодіаку: Близнята

Місце народження: Лос-Анджелес, Каліфорнія, США

Зріст: 155 см

Всього фільмів (на сайті): 149

Ролі: актриса (148), продюсерка (1)

Фільмографія

Знайдено 149 результатів

Скотт Піліґрим стає до бою
Скотт Піліґрим стає до бою (2023) актриса у ролі Roxie  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.7
Сюжет Скотт Пілігрим зустрічає дівчину своєї мрії — Рамону Флаверс. Але незабаром виявляється, що їхньому коханню заважають семеро її злих колишніх. І всупереч усім очікуванням, Скотт програє вже перший бій. Рамона, втім, сумнівається, що Скотт загинув, і береться з'ясувати, що сталося насправді.
Скотт Піліґрим стає до бою Трейлер

Скотт Піліґрим стає до бою (2023)

Scott Pilgrim Takes Off

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Мінісеріал Завершений
актриса у ролі Roxie
США, Японія, Канада   28 хв
Читати опис Скотт Пілігрим зустрічає дівчину своєї мрії — Рамону Флаверс. Але незабаром виявляється, що їхньому коханню заважають семеро її злих колишніх. І всупереч усім очікуванням, Скотт програє вже перший бій. Рамона, втім, сумнівається, що Скотт загинув, і береться з'ясувати, що сталося насправді.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (23)  IMDb: 7.7 (16622)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Острів черепа
Острів черепа (2023) актриса у ролі Annie  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.6
Сюжет Переживши корабельну аварію в південній частині Тихого океану, дослідники натрапляють на страшних звірів, зокрема Конга — гігантську мавпу, яка править островом.
Острів черепа Трейлер

Острів черепа (2023)

Skull Island

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Завершений
актриса у ролі Annie
США   20 хв
Читати опис Переживши корабельну аварію в південній частині Тихого океану, дослідники натрапляють на страшних звірів, зокрема Конга — гігантську мавпу, яка править островом.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (8)  IMDb: 6.6 (2608)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Below the Belt (2023) продюсерка 0.0 imdb 8.3
Сюжет (англ.) This documentary is about women suffering with endometriosis. Endometriosis is a disease in which tissue similar to the lining of the uterus grows outside the uterus.

Below the Belt (2023)

Below the Belt

продюсерка
США   1 год 14 хв
Читати опис (англ.) This documentary is about women suffering with endometriosis. Endometriosis is a disease in which tissue similar to the lining of the uterus grows outside the uterus.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.3 (118)
Моя оцінка:
/10
Up Here (2023) актриса у ролі Lindsay 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) Following the extraordinary story of one ordinary couple, as they fall in love and discover that the single greatest obstacle to finding happiness together might just be themselves.
Трейлер

Up Here (2023)

Up Here

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Скасований
актриса у ролі Lindsay
США
Читати опис (англ.) Following the extraordinary story of one ordinary couple, as they fall in love and discover that the single greatest obstacle to finding happiness together might just be themselves.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (1196)
Моя оцінка:
/10
Невразливий
Невразливий (2021) актриса у ролі Connie  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.7
Сюжет 17-річний Марк Ґрейсон дізнається, що його батько наймогутніший супергерой на Землі. Тепер підлітку належить впоратися з силами, які дісталися йому у спадок.
Невразливий Трейлер

Невразливий (2021)

Invincible

Серіал 2 сезони, 17 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Connie
США   50 хв
Читати опис 17-річний Марк Ґрейсон дізнається, що його батько наймогутніший супергерой на Землі. Тепер підлітку належить впоратися з силами, які дісталися йому у спадок.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (101)  IMDb: 8.7 (199380)
Моя оцінка:
/10
Допитливий Даг
Допитливий Даг (2020—) актриса у ролі Becky Bot 0.0 imdb 7.2
Сюжет Юний робот Даг переконаний, що життя — дещо більше за звичайні факти. Поки інші роботи під’єднуються до мережі, щоб отримати інформацію, Даг разом зі своєю подругою Еммою вирушає назустріч пригодам до світу людей.
Допитливий Даг Трейлер

Допитливий Даг (2020—)

Doug Unplugs

Серіал 2 сезони, 51 епізод Поновлений серіал
актриса у ролі Becky Bot
США   23 хв
Читати опис Юний робот Даг переконаний, що життя — дещо більше за звичайні факти. Поки інші роботи під’єднуються до мережі, щоб отримати інформацію, Даг разом зі своєю подругою Еммою вирушає назустріч пригодам до світу людей.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (97)
Моя оцінка:
/10
Шоу Дрю Беррімор
Шоу Дрю Беррімор (2020—) зіграла саму себе 0.0 imdb 5.1
Сюжет Ток-шоу американської акторки Дрю Берімор з цікавими історіями та гостями.
Шоу Дрю Беррімор Трейлер

Шоу Дрю Беррімор (2020—)

The Drew Barrymore Show

Серіал 3 сезони, 354 епізоди Ток-шоу Поновлений серіал
зіграла саму себе
США   60 хв
Читати опис Ток-шоу американської акторки Дрю Берімор з цікавими історіями та гостями.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.1 (988)
Моя оцінка:
/10
Скотт Пілігрим проти Світової водної кризи
Скотт Пілігрим проти Світової водної кризи (2020) актриса у ролі Roxy Richter / Tamara Chen 0.0 imdb 8.4
Сюжет (англ.) A majority of the Scott Pilgrim cast reunite for a read through of the screenplay on behalf of Water for People.
Скотт Пілігрим проти Світової водної кризи

Скотт Пілігрим проти Світової водної кризи (2020)

Scott Pilgrim vs. the World Water Crisis

актриса у ролі Roxy Richter / Tamara Chen
США   1 год 26 хв
Читати опис (англ.) A majority of the Scott Pilgrim cast reunite for a read through of the screenplay on behalf of Water for People.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.4 (723)
Моя оцінка:
/10
Дівчина з долини
Дівчина з долини (2020) актриса у ролі Jack 0.0 imdb 5.5
Сюжет Музична адаптація фільму "Дівчина з долини" 1983 року. 80-ті роки минулого століття. Пара молодих закоханих з різних верств суспільства вирішує кинути виклик своїм батькам і друзям, щоб залишитися разом назавжди.
Дівчина з долини Трейлер

Дівчина з долини (2020)

Valley Girl

12+
актриса у ролі Jack
США   1 год 42 хв
Читати опис Музична адаптація фільму "Дівчина з долини" 1983 року. 80-ті роки минулого століття. Пара молодих закоханих з різних верств суспільства вирішує кинути виклик своїм батькам і друзям, щоб залишитися разом назавжди.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.5 (4125)
Моя оцінка:
/10
Совиний Дім
Совиний Дім (2020—2023) актриса у ролі Amity  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 8.5
Сюжет Луз – юна, життєрадісна і допитлива дівчинка, якій абсолютно не сидиться на місці. Одного разу вона виявила старовинне дзеркало, яке було не просто предметом інтер'єру, а порталом в магічне царство демонів. І вона без найменшого страху приступила до дослідження нової реальності. Тут дівчинка познайомилася з відьмою-бунтарка на ім'я Еда і крихітним, але войовничим дракончиком на прізвисько Кінг, які стали для неї новими і вірними друзями, а в подальшому і зовсім стали для неї сім'єю. І дивлячись на них, Луз вирішила непросто затриматися в даному світі, а стати справжній відьмою, навіть незважаючи на повну відсутність магічних здібностей у себе.
Ось тільки царство демонів – дуже небезпечний світ і набагато страшніший, ніж може здатися на перший погляд. Він населений страшними і шкідливими істотами, які звикли завдавати оточуючим лише біль і страждання...
Совиний Дім Трейлер

Совиний Дім (2020—2023)

The Owl House

Серіал 3 сезони, 43 епізоди Завершений
актриса у ролі Amity
США   22 хв
Читати опис Луз – юна, життєрадісна і допитлива дівчинка, якій абсолютно не сидиться на місці. Одного разу вона виявила старовинне дзеркало, яке було не просто предметом інтер'єру, а порталом в магічне царство демонів. І вона без найменшого страху приступила до дослідження нової реальності. Тут дівчинка познайомилася з відьмою-бунтарка на ім'я Еда і крихітним, але войовничим дракончиком на прізвисько Кінг, які стали для неї новими і вірними друзями, а в подальшому і зовсім стали для неї сім'єю. І дивлячись на них, Луз вирішила непросто затриматися в даному світі, а стати справжній відьмою, навіть незважаючи на повну відсутність магічних здібностей у себе.
Ось тільки царство демонів – дуже небезпечний світ і набагато страшніший, ніж може здатися на перший погляд. Він населений страшними і шкідливими істотами, які звикли завдавати оточуючим лише біль і страждання...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (24)  IMDb: 8.5 (19185)
Моя оцінка:
/10
Жартую
Жартую (2018—2020) актриса у ролі Chloe  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 8.0
Сюжет Джефа добре знають за іменем Містера Піклза, адже він є легендою дитячого телебачення. Чимало років чоловік веде програму, яка навчає юне покоління добру та надії. Однак зі своєю власною родиною у Джефа не все так гладко, і тепер іграшки, з якими він з’являється у шоу, не можуть допомогти йому самому.
Жартую Трейлер

Жартую (2018—2020)

Kidding

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Скасований
актриса у ролі Chloe
США   30 хв
Читати опис Джефа добре знають за іменем Містера Піклза, адже він є легендою дитячого телебачення. Чимало років чоловік веде програму, яка навчає юне покоління добру та надії. Однак зі своєю власною родиною у Джефа не все так гладко, і тепер іграшки, з якими він з’являється у шоу, не можуть допомогти йому самому.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (47)  IMDb: 8.0 (20081)
Моя оцінка:
/10
Duck Butter (2018) актриса у ролі Ellen 4.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) Two women, who are dissatisfied with the dishonesty they see in dating and relationships, decide to make a pact to spend 24 hours together hoping to find a new way to create intimacy.
Трейлер

Duck Butter (2018)

Duck Butter

актриса у ролі Ellen
США   1 год 33 хв
Читати опис (англ.) Two women, who are dissatisfied with the dishonesty they see in dating and relationships, decide to make a pact to spend 24 hours together hoping to find a new way to create intimacy.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 5.3 (4598)
Моя оцінка:
/10
Хороші дівчата
Хороші дівчата (2018—2021) актриса у ролі Annie Marks  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.7
Сюжет У трьох матерів з передмістя, скрутні часи і вони вирішують їх за допомогою пограбування, але це спричиняє ще більше проблем коли виявляється, що гроші які вони вкрали належали бандитам.
Хороші дівчата Трейлер

Хороші дівчата (2018—2021)

Good Girls

Серіал 4 сезони, 50 епізодів Скасований
актриса у ролі Annie Marks
США   60 хв
Читати опис У трьох матерів з передмістя, скрутні часи і вони вирішують їх за допомогою пограбування, але це спричиняє ще більше проблем коли виявляється, що гроші які вони вкрали належали бандитам.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (15)  IMDb: 7.7 (60380)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

A Dog and Pony Show (2018) актриса у ролі Dede 0.0 imdb 3.1
Сюжет (англ.) When a fussy performing dog is left behind by a traveling carnival and adopted by a lonely farm boy, bumbling thieves from a rival circus plot to kidnap the priceless pooch.
Трейлер

A Dog and Pony Show (2018)

A Dog and Pony Show

актриса у ролі Dede
США   1 год 25 хв
Читати опис (англ.) When a fussy performing dog is left behind by a traveling carnival and adopted by a lonely farm boy, bumbling thieves from a rival circus plot to kidnap the priceless pooch.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.1 (125)
Моя оцінка:
/10
Bernard and Huey (2017) актриса у ролі Zelda 0.0 imdb 5.2
Сюжет (англ.) Based on characters that originally appeared in Oscar/Pulitzer-winner Jules Feiffer's Village Voice comic strip dating back to 1957, Jules wrote the screenplay to "Bernard and Huey" in 1986. It took director Dan Mirvish (Slamdance co-founder) four years to track down the script and work with Feiffer - now 88 and still extremely active as a graphic novelist and playwright - to reinvigorate the project. Cast includes Oscar-winner Jim Rash, Richard Kind, Nancy Travis, Sasha Alexander, Bellamy Young and Mae Whitman, among others. Shot on Super16 film and Alexa. The film starts with post-collegiate Huey (a roguish ladies man) and Bernard (his nebbishy best friend). We flash forward 25 years and now Bernard is a successful New York bachelor, and Huey arrives on his doorstep looking old and washed up. As the two reconnect, Bernard starts a relationship with Huey's estranged daughter Zelda, an aspiring cartoonist. Huey slowly gets his mojo back and tries to seduce various women in Bernard's ...

Трейлер

Bernard and Huey (2017)

Bernard and Huey

актриса у ролі Zelda
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Based on characters that originally appeared in Oscar/Pulitzer-winner Jules Feiffer's Village Voice comic strip dating back to 1957, Jules wrote the screenplay to "Bernard and Huey" in 1986. It took director Dan Mirvish (Slamdance co-founder) four years to track down the script and work with Feiffer - now 88 and still extremely active as a graphic novelist and playwright - to reinvigorate the project. Cast includes Oscar-winner Jim Rash, Richard Kind, Nancy Travis, Sasha Alexander, Bellamy Young and Mae Whitman, among others. Shot on Super16 film and Alexa. The film starts with post-collegiate Huey (a roguish ladies man) and Bernard (his nebbishy best friend). We flash forward 25 years and now Bernard is a successful New York bachelor, and Huey arrives on his doorstep looking old and washed up. As the two reconnect, Bernard starts a relationship with Huey's estranged daughter Zelda, an aspiring cartoonist. Huey slowly gets his mojo back and tries to seduce various women in Bernard's ...

КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.2 (334)
Моя оцінка:
/10
Великий рот
Великий рот (2017—) актриса у ролі Tallulah Levine  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.8
Сюжет В центрі сюжету – історія кращих друзів, семикласників Ніка Берча і Ендрю Ґлоубермана. Прийшов час статевого дозрівання, що раптово змінює їхнє життя. Ціла купа гормональних монстрів вривається у життя хлопців. Вони лякають та бентежать, заважаючи нормально жити.
Великий рот Трейлер

Великий рот (2017—)

Big Mouth

Серіал 7 сезонів, 71 епізод Поновлений серіал
актриса у ролі Tallulah Levine
США   30 хв
Читати опис В центрі сюжету – історія кращих друзів, семикласників Ніка Берча і Ендрю Ґлоубермана. Прийшов час статевого дозрівання, що раптово змінює їхнє життя. Ціла купа гормональних монстрів вривається у життя хлопців. Вони лякають та бентежать, заважаючи нормально жити.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (11)  IMDb: 7.8 (89248)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Кімната 104
Кімната 104 (2017—2020) актриса у ролі Liza  ✓ укр. субтитри 3.5 imdb 6.1
Сюжет Сюжет історії обертається навколо однієї невеликої кімнати під номером 104 в досить милому і прибраному готелі. За стільки років існування закладу, ця кімната побачила і стерпіла багато. Її стіни чули радощі, крики гніву, сльози і навіть погрози. Кого тільки доля не приносила в апартаменти 104. Тут неодноразово з'являлися багатії, які люблять смітити грошима на всі боки, а також часом, але все ж рідше заглядали і бідняки. Сьогодні у них ще були гроші на оплату номера, а завтра кишені порожні і знову вулиця, холод, байдужість перехожих. Але все це для кімнати дрібниці, до такого її стіни звикли, але пам'ятають вони страшніші справи, які пригнічують і лякають, колись навіть заьруднивши номер людською кров'ю. Це не пройшло безслідно і відбиток тих жахливих справ, ніби клеймо, яке в'їлося в номер 104.
Кімната 104 Трейлер

Кімната 104 (2017—2020)

Room 104

Серіал 4 сезони, 48 епізодів Завершений
актриса у ролі Liza
США   30 хв
Читати опис Сюжет історії обертається навколо однієї невеликої кімнати під номером 104 в досить милому і прибраному готелі. За стільки років існування закладу, ця кімната побачила і стерпіла багато. Її стіни чули радощі, крики гніву, сльози і навіть погрози. Кого тільки доля не приносила в апартаменти 104. Тут неодноразово з'являлися багатії, які люблять смітити грошима на всі боки, а також часом, але все ж рідше заглядали і бідняки. Сьогодні у них ще були гроші на оплату номера, а завтра кишені порожні і знову вулиця, холод, байдужість перехожих. Але все це для кімнати дрібниці, до такого її стіни звикли, але пам'ятають вони страшніші справи, які пригнічують і лякають, колись навіть заьруднивши номер людською кров'ю. Це не пройшло безслідно і відбиток тих жахливих справ, ніби клеймо, яке в'їлося в номер 104.
Є українські субтитри
КіноБаза: 3.5 (6)  IMDb: 6.1 (6164)
Моя оцінка:
/10
Каліфорнійський дорожній патруль
Каліфорнійський дорожній патруль (2017) актриса у ролі Beebee  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 6.0
Сюжет Каліфорнійські патрульні Джон Бейкер і Френк “Понч” Пончелло їздять автострадами Лос-Анджелесу, розкриваючи злочини та допомагаючи людям у біді.
Каліфорнійський дорожній патруль Трейлер

Каліфорнійський дорожній патруль (2017)

CHIPS

16+
актриса у ролі Beebee
США   1 год 40 хв
Читати опис Каліфорнійські патрульні Джон Бейкер і Френк “Понч” Пончелло їздять автострадами Лос-Анджелесу, розкриваючи злочини та допомагаючи людям у біді.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (57)  IMDb: 6.0 (50656)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 89 грн
Гаррі
Гаррі (2016—2018) зіграла саму себе 0.0 imdb 5.7
Сюжет (англ.) Singer and entertainer Harry Connick Jr. hosts this new self-titled daytime talk show, featuring interviews with big celebrities and segments spotlighting heroes in the community.
Гаррі

Гаррі (2016—2018)

Harry

Серіал 2 сезони, 4 епізоди Завершений
зіграла саму себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Singer and entertainer Harry Connick Jr. hosts this new self-titled daytime talk show, featuring interviews with big celebrities and segments spotlighting heroes in the community.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.7 (208)
Моя оцінка:
/10
Дівчата Ґілмор: Пори року
Дівчата Ґілмор: Пори року (2016) актриса у ролі Marcy 7.2 imdb 7.5
Сюжет (англ.) Set nearly a decade after the finale of the original series, this revival follows Lorelai, Rory and Emily Gilmore through four seasons of change.
Дівчата Ґілмор: Пори року Трейлер

Дівчата Ґілмор: Пори року (2016)

Gilmore Girls: A Year in the Life

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
актриса у ролі Marcy
США   6 год 10 хв
Читати опис (англ.) Set nearly a decade after the finale of the original series, this revival follows Lorelai, Rory and Emily Gilmore through four seasons of change.
КіноБаза: 7.2 (22)  IMDb: 7.5 (44664)
Моя оцінка:
/10
Operator (2016) актриса у ролі Emily Klein 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) Joe, a programmer and obsessive self-quantifier, and Emily, a budding comedy performer, are happily married until they decide to use one another in their work.
Трейлер

Operator (2016)

Operator

актриса у ролі Emily Klein
США   1 год 27 хв
Читати опис (англ.) Joe, a programmer and obsessive self-quantifier, and Emily, a budding comedy performer, are happily married until they decide to use one another in their work.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (2082)
Моя оцінка:
/10
Рок Дог
Рок Дог (2016) актриса у ролі Darma  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 5.9
Сюжет устрічайте, новий герой вирушає підкорювати місто звірів! Він - пес Боуден, і він не сумує, незважаючи ні на що. Йому на роду написано вартувати рідне село від вовків, а він мріє стати учнем живої рок-легенди, кота на ім'я Енгус. Однак у Енгуса зовсім інші плани, та й вовки підстерігають за кожним кутом. Але якщо не вішати хвіст, то все в твоїх лапах!
Рок Дог Трейлер

Рок Дог (2016)

Rock Dog

0+
актриса у ролі Darma
Китай, США   1 год 30 хв
Читати опис устрічайте, новий герой вирушає підкорювати місто звірів! Він - пес Боуден, і він не сумує, незважаючи ні на що. Йому на роду написано вартувати рідне село від вовків, а він мріє стати учнем живої рок-легенди, кота на ім'я Енгус. Однак у Енгуса зовсім інші плани, та й вовки підстерігають за кожним кутом. Але якщо не вішати хвіст, то все в твоїх лапах!
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (11)  IMDb: 5.9 (5981)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $1.99 / купівля від $1.99
Voltron (2016—2018) актриса у ролі Plaxum 7.7 imdb 8.1
Сюжет (англ.) Five Earth teens - Keith, Lance, Hunk, Pidge and Shiro - who become the last line of defense for the galaxy in an intergalactic battle against the evil alien force led by King Zarkon.
Трейлер

Voltron (2016—2018)

Voltron

Серіал 8 сезонів, 78 епізодів Завершений
актриса у ролі Plaxum
США   23 хв
Читати опис (англ.) Five Earth teens - Keith, Lance, Hunk, Pidge and Shiro - who become the last line of defense for the galaxy in an intergalactic battle against the evil alien force led by King Zarkon.
КіноБаза: 7.7 (7)  IMDb: 8.1 (9740)
Моя оцінка:
/10
Зливай нечисть
Зливай нечисть (2015) актриса у ролі Jenna Zombie  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.9
Сюжет Коли прибульці нападають на Землю, підліток Даг опиняється в будинку разом з гарячою вампіршей Петрою і зомбі на ім'я Нед. Щоб вижити, вони повинні співпрацювати. Проблема в тому, що є суттєва перешкода - особливий апетит Петри і Неда.
Зливай нечисть Трейлер

Зливай нечисть (2015)

Freaks of Nature

актриса у ролі Jenna Zombie
США   1 год 32 хв
Читати опис Коли прибульці нападають на Землю, підліток Даг опиняється в будинку разом з гарячою вампіршей Петрою і зомбі на ім'я Нед. Щоб вижити, вони повинні співпрацювати. Проблема в тому, що є суттєва перешкода - особливий апетит Петри і Неда.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (21)  IMDb: 5.9 (13346)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 29 грн
Robot Chicken DC Comics Special 3: Magical Friendship (2015) актриса у ролі Power Girl 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) Batman and Superman's bromance turns competitive and the fate of the universe hangs in the balance.
Трейлер

Robot Chicken DC Comics Special 3: Magical Friendship (2015)

Robot Chicken DC Comics Special 3: Magical Friendship

актриса у ролі Power Girl
США   23 хв
Читати опис (англ.) Batman and Superman's bromance turns competitive and the fate of the universe hangs in the balance.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (756)
Моя оцінка:
/10
DC Super Hero Girls (2015—2018) актриса у ролі Batgirl 4.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) At Super Hero High, iconic Super Heroes like Wonder Woman, Supergirl, Batgirl, Harley Quinn, Bumblebee, Poison Ivy, and Katana navigate all the twists and turns of high school. United by ...

DC Super Hero Girls (2015—2018)

DC Super Hero Girls

Серіал 5 сезонів, 99 епізодів Завершений
актриса у ролі Batgirl
США   3 хв
Читати опис (англ.) At Super Hero High, iconic Super Heroes like Wonder Woman, Supergirl, Batgirl, Harley Quinn, Bumblebee, Poison Ivy, and Katana navigate all the twists and turns of high school. United by ...
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 6.2 (839)
Моя оцінка:
/10
Cake Wars (2015—2017) актриса у ролі Herself - Guest Judge 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Bakers compete to have their cakes showcased at a major party or special event.

Cake Wars (2015—2017)

Cake Wars

Серіал 4 сезони, 49 епізодів Завершений
актриса у ролі Herself - Guest Judge
США   60 хв
Читати опис (англ.) Bakers compete to have their cakes showcased at a major party or special event.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (470)
Моя оцінка:
/10
Дракони: Перегони безстрашних
Дракони: Перегони безстрашних (2015—2018) актриса у ролі Heather  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 8.2
Сюжет Минуло три роки відтоді, як завершилася війна з берсерками, і весь цей час Гикавка з друзями насолоджувалися мирним життям. Та все змінилося, коли Гикавка знайшов таємничий предмет, що відкрив команді шляхи до невідомих раніше земель. Тим часом, ватажок берсерків Даґар вже втік із в'язниці та жадає помсти ...
Дракони: Перегони безстрашних Трейлер

Дракони: Перегони безстрашних (2015—2018)

Dragons: Race to the Edge

Серіал 6 сезонів, 78 епізодів Завершений
актриса у ролі Heather
США   22 хв
Читати опис Минуло три роки відтоді, як завершилася війна з берсерками, і весь цей час Гикавка з друзями насолоджувалися мирним життям. Та все змінилося, коли Гикавка знайшов таємничий предмет, що відкрив команді шляхи до невідомих раніше земель. Тим часом, ватажок берсерків Даґар вже втік із в'язниці та жадає помсти ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (3)  IMDb: 8.2 (8189)
Моя оцінка:
/10
Простачка
Простачка (2015) актриса у ролі Bianca Piper  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.4
Сюжет Качок, ботан, рокер, стерво – у кожній компанії є персонажі з такими прізвиськами. Б’янка Пайпер не підозрює, як її називають позаочі. Подружки списують у неї фізику і беруть її з собою на тусовки, щоб крутіше виглядати на її фоні. Шкільний плейбой Веслі Раш відкриває їй очі на правду... Як Б’янці позбавиться від ганебного статусу, стати чарівною і завоювати серце першого красеня?
Простачка Трейлер

Простачка (2015)

The DUFF

16+
актриса у ролі Bianca Piper
США   1 год 40 хв
Читати опис Качок, ботан, рокер, стерво – у кожній компанії є персонажі з такими прізвиськами. Б’янка Пайпер не підозрює, як її називають позаочі. Подружки списують у неї фізику і беруть її з собою на тусовки, щоб крутіше виглядати на її фоні. Шкільний плейбой Веслі Раш відкриває їй очі на правду... Як Б’янці позбавиться від ганебного статусу, стати чарівною і завоювати серце першого красеня?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (73)  IMDb: 6.4 (101496)
Моя оцінка:
/10
Феї і легенда загадкового звіра
Феї і легенда загадкового звіра (2014) актриса у ролі Tinker Bell  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.1
Сюжет Улюблениці всього світу чарівні і кмітливі Феї знову з нами. Фея тварин Фауна потоваришувала зі злим таємничим Звіром, який наводить жах на всю Небувалію. Однак тепер вона мусить довести усім, що це добра істота і не шкодить іншим.
Феї і легенда загадкового звіра Трейлер

Феї і легенда загадкового звіра (2014)

Tinker Bell and the Legend of the NeverBeast

0+
актриса у ролі Tinker Bell
США   1 год 17 хв
Читати опис Улюблениці всього світу чарівні і кмітливі Феї знову з нами. Фея тварин Фауна потоваришувала зі злим таємничим Звіром, який наводить жах на всю Небувалію. Однак тепер вона мусить довести усім, що це добра істота і не шкодить іншим.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (20)  IMDb: 7.1 (10013)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: