Ліндсі Джей. Сміт

Lindsey G. Smith

Зріст: 163 см

Всього фільмів (на сайті): 16

Ролі: актриса

Фільмографія

Знайдено 16 результатів

Чарлі Куля
Чарлі Куля (2023) актриса у ролі Giselle  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.2
Сюжет Чарлі Свіфт – професійний кілер, якого наймають, щоби вирішити складні проблеми. Заручившись підтримкою Марсі, колишньої дружини однієї зі своїх жертв, Чарлі стає на шлях помсти зрадникам, які вбили його боса. Захоплюючий бойовик з Пірсом Броснаном та Мореною Баккарін.
Чарлі Свіфт на прізвисько Куля працює на мафіозі Стена, який живе з хворобою Альцгеймера. Одного разу Чарлі вирушає на завдання, яке йде не за планом - вони з напарником усувають ціль, але жертва без голови. Куля звертається до Марсі, колишньої дружини вбитого, яка займається таксидермією. Коли конкуренти Стена зрадливо атакують його, Чарлі об'єднується з Марсі, щоб звести рахунки.
Чарлі Куля Трейлер

Чарлі Куля (2023)

Fast Charlie

актриса у ролі Giselle
США   1 год 30 хв
Читати опис Чарлі Свіфт – професійний кілер, якого наймають, щоби вирішити складні проблеми. Заручившись підтримкою Марсі, колишньої дружини однієї зі своїх жертв, Чарлі стає на шлях помсти зрадникам, які вбили його боса. Захоплюючий бойовик з Пірсом Броснаном та Мореною Баккарін.
Чарлі Свіфт на прізвисько Куля працює на мафіозі Стена, який живе з хворобою Альцгеймера. Одного разу Чарлі вирушає на завдання, яке йде не за планом - вони з напарником усувають ціль, але жертва без голови. Куля звертається до Марсі, колишньої дружини вбитого, яка займається таксидермією. Коли конкуренти Стена зрадливо атакують його, Чарлі об'єднується з Марсі, щоб звести рахунки.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (14)  IMDb: 6.2 (18878)
Моя оцінка:
/10
Я – діва
Я – діва (2023) актриса у ролі Vanetta Brooks 0.0 imdb 7.1
Сюжет Історія про чотириметрового чорношкірого хлопця, який живе в Окленді, штат Каліфорнія.
Я – діва Трейлер

Я – діва (2023)

I'm a Virgo

Серіал 1 сезон, 7 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Vanetta Brooks
США   3 год 31 хв
Читати опис Історія про чотириметрового чорношкірого хлопця, який живе в Окленді, штат Каліфорнія.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (3881)
Моя оцінка:
/10
Грабуй награбоване: Спокута
Грабуй награбоване: Спокута (2021—) актриса у ролі Libby Barnes 6.6 imdb 8.2
Сюжет Сюжет продовжує лінію оригінального серіалу «Грабуй награбоване», а група благородних та харизматичних шахраїв повертається після десятирічної відпустки, аби знову допомогти жертвам справжніх злодіїв та шахраїв. На зміну Нейту Форду приходить корпоративний юрист Гаррі Вілсон, який стає новим лідером команди. З ним співпрацюють хакер Хардисон, талановита аферистка Паркер, актриса та шахрайка Софі, та вибивайло Елліот...
Грабуй награбоване: Спокута Трейлер

Грабуй награбоване: Спокута (2021—)

Leverage: Redemption

Серіал 2 сезони, 29 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Libby Barnes
США
Читати опис Сюжет продовжує лінію оригінального серіалу «Грабуй награбоване», а група благородних та харизматичних шахраїв повертається після десятирічної відпустки, аби знову допомогти жертвам справжніх злодіїв та шахраїв. На зміну Нейту Форду приходить корпоративний юрист Гаррі Вілсон, який стає новим лідером команди. З ним співпрацюють хакер Хардисон, талановита аферистка Паркер, актриса та шахрайка Софі, та вибивайло Елліот...
КіноБаза: 6.6 (8)  IMDb: 8.2 (20206)
Моя оцінка:
/10
Непристойно багаті
Непристойно багаті (2020) актриса у ролі Female Server  ✓ укр. аудіо 5.3 imdb 6.3
Сюжет Історія про одну з найбагатших сімей США, яка володіє найбільшою релігійною медіакорпорацією. Коли глава сім'ї Юджин гине в авіакатастрофі, його спадщиною починає розпоряджатися вдова Маргарет, свої частки отримають дочка Роуз і син Ерік. Однак тут на порозі сімейного маєтку з'являються троє незаконнонароджених дітей Юджина, які теж вписані в заповіт. Після цього, зрозуміло, почнеться війна за гроші покійного патріарха.
Непристойно багаті Трейлер

Непристойно багаті (2020)

Filthy Rich

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
актриса у ролі Female Server
США   42 хв
Читати опис Історія про одну з найбагатших сімей США, яка володіє найбільшою релігійною медіакорпорацією. Коли глава сім'ї Юджин гине в авіакатастрофі, його спадщиною починає розпоряджатися вдова Маргарет, свої частки отримають дочка Роуз і син Ерік. Однак тут на порозі сімейного маєтку з'являються троє незаконнонароджених дітей Юджина, які теж вписані в заповіт. Після цього, зрозуміло, почнеться війна за гроші покійного патріарха.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.3 (3)  IMDb: 6.3 (1936)
Моя оцінка:
/10
Sacrifice (2019) актриса у ролі Diane 0.0 imdb 4.5
Сюжет (англ.) A entertainment lawyer navigates the nefarious lives of her rich and famous clients.
Трейлер

Sacrifice (2019)

Sacrifice

актриса у ролі Diane
США   1 год 16 хв
Читати опис (англ.) A entertainment lawyer navigates the nefarious lives of her rich and famous clients.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.5 (383)
Моя оцінка:
/10
Щасливий день смерті 2
Щасливий день смерті 2 (2019) актриса у ролі Waitress  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.2
Сюжет Минуло 2 роки з часу подій першого фільму, Тріш і компанію знову затягує у жахливу петлю часу, в якій вона переживає власний день смерті. Щоб розірвати це моторошне коло, героям доведеться з’ясувати причини загадкового феномену…
Щасливий день смерті 2 Трейлер

Щасливий день смерті 2 (2019)

Happy Death Day 2U

16+
актриса у ролі Waitress
США, Японія   1 год 40 хв
Читати опис Минуло 2 роки з часу подій першого фільму, Тріш і компанію знову затягує у жахливу петлю часу, в якій вона переживає власний день смерті. Щоб розірвати це моторошне коло, героям доведеться з’ясувати причини загадкового феномену…
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (104)  IMDb: 6.2 (85211)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Щасливий день смерті
Щасливий день смерті (2017) актриса у ролі Waitress  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.6
Сюжет На день народження вона отримала справжній сюрприз – смерть. Але на цьому історія не скінчилася, якась невідома сила дає дівчині другий шанс. Вона повинна пережити цей день знову і знову, щоб з’ясувати, хто і чому хоче її вбити.
Щасливий день смерті Трейлер

Щасливий день смерті (2017)

Happy Death Day

16+
актриса у ролі Waitress
США   1 год 36 хв
Читати опис На день народження вона отримала справжній сюрприз – смерть. Але на цьому історія не скінчилася, якась невідома сила дає дівчині другий шанс. Вона повинна пережити цей день знову і знову, щоб з’ясувати, хто і чому хоче її вбити.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (180)  IMDb: 6.6 (162520)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн
Паралелі
Паралелі (2015) актриса у ролі Food Stand Waitress 4.8 imdb 6.0
Сюжет (англ.) An underground MMA fighter must confront his sister and his past in an adventure through parallel universes
Паралелі Трейлер

Паралелі (2015)

Parallels

актриса у ролі Food Stand Waitress
США   1 год 23 хв
Читати опис (англ.) An underground MMA fighter must confront his sister and his past in an adventure through parallel universes
КіноБаза: 4.8 (5)  IMDb: 6.0 (15046)
Моя оцінка:
/10
Чорне або біле
Чорне або біле (2015) актриса у ролі Andrea 6.5 imdb 6.6
Сюжет Його дружина загинула в автокатастрофі. Їхня донька померла під час пологів і він змушений поодинці ростити внучку. Але бабуся по батьківській лінії вирішує боротися за опікунство, оскільки вважає, що негоже темношкірій дівчинці рости в будинку білого чоловіка.
Чорне або біле Трейлер

Чорне або біле (2015)

Black or White

актриса у ролі Andrea
США   2 год 1 хв
Читати опис Його дружина загинула в автокатастрофі. Їхня донька померла під час пологів і він змушений поодинці ростити внучку. Але бабуся по батьківській лінії вирішує боротися за опікунство, оскільки вважає, що негоже темношкірій дівчинці рости в будинку білого чоловіка.
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 6.6 (13879)
Моя оцінка:
/10
Бог не помер
Бог не помер (2014) актриса у ролі Ticket Girl  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 4.6
Сюжет Джош Вітон (Шейн Харпер), християнин, студент коледжу, навчається в класі філософії де викладає професор Джефрі Редісон (Кевін Сорбо), атеїст, який вимагає, щоб його учні задекларували, що "Бог помер", щоб отримати прохідний бал. Джош є єдиним студентом в класі, який відмовляється підписати і потім сперечається Редісоном, щоб обговорити цю тему з ним, а члени класу визначать того, хто переможе.
Бог не помер Трейлер

Бог не помер (2014)

God's Not Dead

актриса у ролі Ticket Girl
США   1 год 53 хв
Читати опис Джош Вітон (Шейн Харпер), християнин, студент коледжу, навчається в класі філософії де викладає професор Джефрі Редісон (Кевін Сорбо), атеїст, який вимагає, щоб його учні задекларували, що "Бог помер", щоб отримати прохідний бал. Джош є єдиним студентом в класі, який відмовляється підписати і потім сперечається Редісоном, щоб обговорити цю тему з ним, а члени класу визначать того, хто переможе.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (8)  IMDb: 4.6 (44921)
Моя оцінка:
/10
Два стволи
Два стволи (2013) актриса у ролі Gina Corrales  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 6.7
Сюжет Це історія двох грабіжників, які насправді не ті, ким здаються. Один з них - агент з управління по боротьбі з наркотиками, а інший - таємний агент розвідки ВМС. Самі того не бажаючи, вони займаються розслідуванням справ один одного, а також крадуть гроші у мафії. Через деякий час героям доведеться вкрасти 50 мільйонів доларів у ЦРУ.
Два стволи Трейлер

Два стволи (2013)

2 Guns

16+
актриса у ролі Gina Corrales
США   1 год 49 хв
Читати опис Це історія двох грабіжників, які насправді не ті, ким здаються. Один з них - агент з управління по боротьбі з наркотиками, а інший - таємний агент розвідки ВМС. Самі того не бажаючи, вони займаються розслідуванням справ один одного, а також крадуть гроші у мафії. Через деякий час героям доведеться вкрасти 50 мільйонів доларів у ЦРУ.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (162)  IMDb: 6.7 (225235)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99

Доступно в netflix (укр. субтитри)

From the Rough (2013) актриса у ролі Petite Girl 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Catana Starks, from historically black university Tennessee State, became the first woman ever to coach an all-men's team at the collegiate level. Through grit and determination, she overcame incredible odds and deep-seated prejudice from all corners to guide a rag-tag group of golfers to an all-time record championship season.
Трейлер

From the Rough (2013)

From the Rough

актриса у ролі Petite Girl
США   1 год 37 хв
Читати опис (англ.) Catana Starks, from historically black university Tennessee State, became the first woman ever to coach an all-men's team at the collegiate level. Through grit and determination, she overcame incredible odds and deep-seated prejudice from all corners to guide a rag-tag group of golfers to an all-time record championship season.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (1075)
Моя оцінка:
/10
Гниле місто
Гниле місто (2013) актриса у ролі Premiere Cast Member  ✓ укр. аудіо 5.9 imdb 6.1
Сюжет Фільм розповідає історію колишнього поліцейського Біллі Таггерта. Вісім років тому він стріляв у 16-річного підлітка, за це його звільнили з поліції, і тепер Таггерт працює приватним детективом, якого наймає мер міста, щоб дізнатися, чи не зраджує йому дружина. Проте розслідування переростає в справжній скандал і на поверхню спливають справжні причини подій.
Гниле місто Трейлер

Гниле місто (2013)

Broken City

16+
актриса у ролі Premiere Cast Member
США   1 год 49 хв
Читати опис Фільм розповідає історію колишнього поліцейського Біллі Таггерта. Вісім років тому він стріляв у 16-річного підлітка, за це його звільнили з поліції, і тепер Таггерт працює приватним детективом, якого наймає мер міста, щоб дізнатися, чи не зраджує йому дружина. Проте розслідування переростає в справжній скандал і на поверхню спливають справжні причини подій.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.9 (53)  IMDb: 6.1 (83350)
Моя оцінка:
/10
Фортуна Веґаса
Фортуна Веґаса (2012) актриса у ролі Curacao Girl  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 4.8
Сюжет Молодій Бет Реймер зовсім не подобається її робота. Вона стриптизерка одного з посередніх нічних клубів Флориди. У пошуках нового щастя і кращого майбутнього, вона вирішує виїхати до Лас Веґаса. Після приїзду, вона влаштовується офіціанткою в одному з казино, де зустрічає вже немолодого Дінка, для якого вона стає музою в його, іноді, не зовсім легальних іграх з казино. Напевно, в цьому допомагає дівчині її вміння працювати з числами. Але фригідна і самозакохана дружина Дінка думає інакше. Так починається шлях веселих афер і драматичних стосунків між героями.
Фортуна Веґаса Трейлер

Фортуна Веґаса (2012)

Lay the Favorite

16+
актриса у ролі Curacao Girl
США, Велика Британія, Франція   1 год 34 хв
Читати опис Молодій Бет Реймер зовсім не подобається її робота. Вона стриптизерка одного з посередніх нічних клубів Флориди. У пошуках нового щастя і кращого майбутнього, вона вирішує виїхати до Лас Веґаса. Після приїзду, вона влаштовується офіціанткою в одному з казино, де зустрічає вже немолодого Дінка, для якого вона стає музою в його, іноді, не зовсім легальних іграх з казино. Напевно, в цьому допомагає дівчині її вміння працювати з числами. Але фригідна і самозакохана дружина Дінка думає інакше. Так починається шлях веселих афер і драматичних стосунків між героями.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (9)  IMDb: 4.8 (12060)
Моя оцінка:
/10
Hurricane Season (2009) актриса у ролі Courtney 7.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) A year after Hurricane Katrina, Al Collins, a high school basketball coach in Marrero, Louisiana, assembles a team of players who had previously attended five different schools before the disaster and leads them on the path to the state championships.
Трейлер

Hurricane Season (2009)

Hurricane Season

актриса у ролі Courtney
США   1 год 42 хв
Читати опис (англ.) A year after Hurricane Katrina, Al Collins, a high school basketball coach in Marrero, Louisiana, assembles a team of players who had previously attended five different schools before the disaster and leads them on the path to the state championships.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 6.5 (3217)
Моя оцінка:
/10
Halfway to Amarillo (2023) актриса у ролі Naomi 0.0 imdb 7.9
Сюжет (англ.) When Michael Coleman gets stuck while writing his second novel, a Western, the two main characters leap off the page and wreak havoc on his life, forcing him to reevaluate his priorities.

Halfway to Amarillo (2023)

Halfway to Amarillo

актриса у ролі Naomi
США   1 год 22 хв
Читати опис (англ.) When Michael Coleman gets stuck while writing his second novel, a Western, the two main characters leap off the page and wreak havoc on his life, forcing him to reevaluate his priorities.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.9 (12)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: