Лі Ґолдберґ

Lee Goldberg

Всього фільмів (на сайті): 28

Ролі: сценарист ★ 7.03 (28), продюсер (6)

Фільмографія

Знайдено 28 результатів

Чарлі Куля
Чарлі Куля (2023) сценарист  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.2
Сюжет Чарлі Свіфт – професійний кілер, якого наймають, щоби вирішити складні проблеми. Заручившись підтримкою Марсі, колишньої дружини однієї зі своїх жертв, Чарлі стає на шлях помсти зрадникам, які вбили його боса. Захоплюючий бойовик з Пірсом Броснаном та Мореною Баккарін.
Чарлі Свіфт на прізвисько Куля працює на мафіозі Стена, який живе з хворобою Альцгеймера. Одного разу Чарлі вирушає на завдання, яке йде не за планом - вони з напарником усувають ціль, але жертва без голови. Куля звертається до Марсі, колишньої дружини вбитого, яка займається таксидермією. Коли конкуренти Стена зрадливо атакують його, Чарлі об'єднується з Марсі, щоб звести рахунки.
Чарлі Куля Трейлер

Чарлі Куля (2023)

Fast Charlie

сценарист
США   1 год 30 хв
Читати опис Чарлі Свіфт – професійний кілер, якого наймають, щоби вирішити складні проблеми. Заручившись підтримкою Марсі, колишньої дружини однієї зі своїх жертв, Чарлі стає на шлях помсти зрадникам, які вбили його боса. Захоплюючий бойовик з Пірсом Броснаном та Мореною Баккарін.
Чарлі Свіфт на прізвисько Куля працює на мафіозі Стена, який живе з хворобою Альцгеймера. Одного разу Чарлі вирушає на завдання, яке йде не за планом - вони з напарником усувають ціль, але жертва без голови. Куля звертається до Марсі, колишньої дружини вбитого, яка займається таксидермією. Коли конкуренти Стена зрадливо атакують його, Чарлі об'єднується з Марсі, щоб звести рахунки.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (14)  IMDb: 6.2 (18878)
Моя оцінка:
/10
Mystery 101: An Education in Murder (2020) сценарист 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) A young writer's research prompts the police to revisit a famous murder case that convicted Amy's colleague at Elmstead, so Travis and Amy get a second chance at clearing the professor's name.
Трейлер

Mystery 101: An Education in Murder (2020)

Mystery 101: An Education in Murder

сценарист
США   1 год 24 хв
Читати опис (англ.) A young writer's research prompts the police to revisit a famous murder case that convicted Amy's colleague at Elmstead, so Travis and Amy get a second chance at clearing the professor's name.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (1055)
Моя оцінка:
/10
Mystery 101: Dead Talk (2019) сценарист 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) Amy, professor in "Who Dunnit" and speaker at Teachable Talk in Seattle, meets her ex there. She also meets the owner of a crime solving software, who's later found dead. Amy and her detective friend start investigating.

Mystery 101: Dead Talk (2019)

Mystery 101: Dead Talk

сценарист
США   1 год 26 хв
Читати опис (англ.) Amy, professor in "Who Dunnit" and speaker at Teachable Talk in Seattle, meets her ex there. She also meets the owner of a crime solving software, who's later found dead. Amy and her detective friend start investigating.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (1085)
Моя оцінка:
/10
Mystery 101: Words Can Kill (2019) сценарист 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) When a guest at the college book festival is killed, Amy and Travis clash after he arrests an unlikely person for murder. Amy must fight to prove he's got the wrong person behind bars.

Mystery 101: Words Can Kill (2019)

Mystery 101: Words Can Kill

сценарист
США   1 год 24 хв
Читати опис (англ.) When a guest at the college book festival is killed, Amy and Travis clash after he arrests an unlikely person for murder. Amy must fight to prove he's got the wrong person behind bars.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (1091)
Моя оцінка:
/10
Mystery 101: Playing Dead (2019) сценарист 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) College professor, Amy (Jill Wagner) is working on a play, when the main actress' life is threatened, so she works with Detective Burke (Kristoffer Polaha) and try to figure out who is lying and keeping secrets.
Трейлер

Mystery 101: Playing Dead (2019)

Mystery 101: Playing Dead

сценарист
США   1 год 27 хв
Читати опис (англ.) College professor, Amy (Jill Wagner) is working on a play, when the main actress' life is threatened, so she works with Detective Burke (Kristoffer Polaha) and try to figure out who is lying and keeping secrets.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (1192)
Моя оцінка:
/10
Mystery 101 (2019) сценарист 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) A cute college professor teaching "Who Dunnit" fiction gets involved in the police investigation of the theft of a mega dollar research plant, the death of a student, disappearance of another and an alleged suicide.

Mystery 101 (2019)

Mystery 101

сценарист
  1 год 26 хв
Читати опис (англ.) A cute college professor teaching "Who Dunnit" fiction gets involved in the police investigation of the theft of a mega dollar research plant, the death of a student, disappearance of another and an alleged suicide.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (1797)
Моя оцінка:
/10
Galip Dervis (2013—2014) сценарист 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) Galip Dervis, is an adapted version of the Monk series.

Galip Dervis (2013—2014)

Galip Dervis

Серіал 3 сезони, 56 епізодів Завершений
сценарист
Туреччина   1 год 10 хв
Читати опис (англ.) Galip Dervis, is an adapted version of the Monk series.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (1846)
Моя оцінка:
/10
Болота
Болота (2010—2013) сценарист  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 7.4
Сюжет Джим Лонгворт, детектив з відділу вбивств, справляє незабутнє враження на жінок, розумний і красивий, але дещо важкий у спілкуванні. Йому довелося покинути Чикаго після неприємного випадку, коли капітан поліції, його начальник, підстрелив його, запідозривши роман між ним і його дружиною. Покинувши Чикаго не з доброї волі, він осів у містечку Палм Глейдс, де життя схоже на тихе болото. На перший погляд, найстрашніше, що може статися в Палм Глейдс - черговий гравець у гольф отримає сонячний удар в полуденний час. Тільки це містечко на краю Національного парку Еверглейдс, нескінченної низки боліт, що кишать крокодилами, не в такій ідилії, як здається. Вбивць там не менше, ніж у хмарних районах країни. І кожен випадок змушує Джима відкласти ключку для гольфу і застосувати весь свій талант у розкритті вбивств, яким, на додаток до поліцейського значка, його щедро нагородила доля. У коротких перервах між новими вбивствами, він примудряється вдосконалюватися в гольфі і зустрічатися з дотепною і симпатичною дівчиною Келлі...
Болота Трейлер

Болота (2010—2013)

The Glades

Серіал 4 сезони, 49 епізодів Завершений
сценарист
США   60 хв
Читати опис Джим Лонгворт, детектив з відділу вбивств, справляє незабутнє враження на жінок, розумний і красивий, але дещо важкий у спілкуванні. Йому довелося покинути Чикаго після неприємного випадку, коли капітан поліції, його начальник, підстрелив його, запідозривши роман між ним і його дружиною. Покинувши Чикаго не з доброї волі, він осів у містечку Палм Глейдс, де життя схоже на тихе болото. На перший погляд, найстрашніше, що може статися в Палм Глейдс - черговий гравець у гольф отримає сонячний удар в полуденний час. Тільки це містечко на краю Національного парку Еверглейдс, нескінченної низки боліт, що кишать крокодилами, не в такій ідилії, як здається. Вбивць там не менше, ніж у хмарних районах країни. І кожен випадок змушує Джима відкласти ключку для гольфу і застосувати весь свій талант у розкритті вбивств, яким, на додаток до поліцейського значка, його щедро нагородила доля. У коротких перервах між новими вбивствами, він примудряється вдосконалюватися в гольфі і зустрічатися з дотепною і симпатичною дівчиною Келлі...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (6)  IMDb: 7.4 (14828)
Моя оцінка:
/10
Без гальм
Без гальм (2008) продюсер, сценарист  ✓ укр. аудіо 1.0 imdb 5.0
Сюжет Кеті працює в автомайстерні, що дісталася їй у спадок від батька - любителя машин, який багато років витратив на реставрацію раритетного «Мустанга». Майк - рознощик піци. Ніколь - молода жінка, одружена на багатієві, який на багато старший за неї. Ерік - поліцейський. Цих чотирьох людей об'єднує пристрасть до нічних вуличних автогонок. Швидкість для них - це свобода, ризик, адреналін в крові, втеча від сумної дійсності. Але все має свою ціну...
Без гальм Трейлер

Без гальм (2008)

Fast Track: No Limits

продюсер, сценарист
Німеччина   1 год 40 хв
Читати опис Кеті працює в автомайстерні, що дісталася їй у спадок від батька - любителя машин, який багато років витратив на реставрацію раритетного «Мустанга». Майк - рознощик піци. Ніколь - молода жінка, одружена на багатієві, який на багато старший за неї. Ерік - поліцейський. Цих чотирьох людей об'єднує пристрасть до нічних вуличних автогонок. Швидкість для них - це свобода, ризик, адреналін в крові, втеча від сумної дійсності. Але все має свою ціну...
Є українське аудіо
КіноБаза: 1.0 (1)  IMDb: 5.0 (2424)
Моя оцінка:
/10
Ясновидець
Ясновидець (2006—2014) сценарист  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 8.4
Сюжет Шон Спенсер - молодий консультант поліції в Санта-Барбарі, чия тонко розвинена спостережливість і неординарні дедуктивні здібності дозволяють йому переконати всіх у тому, що він ясновидець. Батько Шона - співробітник поліції - з дитинства вчив сина помічати найдрібніші деталі навколишнього оточення, і тепер Шон, використовуючи свої унікальні навички, разом зі своїм другом Гасом допомагає розслідувати складні кримінальні справи.
Ясновидець Трейлер

Ясновидець (2006—2014)

Psych

12+
Серіал 8 сезонів, 121 епізод Завершений
сценарист
США   44 хв
Читати опис Шон Спенсер - молодий консультант поліції в Санта-Барбарі, чия тонко розвинена спостережливість і неординарні дедуктивні здібності дозволяють йому переконати всіх у тому, що він ясновидець. Батько Шона - співробітник поліції - з дитинства вчив сина помічати найдрібніші деталі навколишнього оточення, і тепер Шон, використовуючи свої унікальні навички, разом зі своїм другом Гасом допомагає розслідувати складні кримінальні справи.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (33)  IMDb: 8.4 (105645)
Моя оцінка:
/10
1-800-Missing (2003—2006) сценарист  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.4
Сюжет (англ.) Two FBI agents - one guided by reason, and another by intuition - looking for missing people in Washington DC.
Трейлер

1-800-Missing (2003—2006)

1-800-Missing

Серіал 3 сезони, 55 епізодів Завершений
сценарист
США, Канада   60 хв
Читати опис (англ.) Two FBI agents - one guided by reason, and another by intuition - looking for missing people in Washington DC.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (3)  IMDb: 6.4 (1518)
Моя оцінка:
/10
She Spies (2002—2004) сценарист 9.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) Three gorgeous female convicts are paroled from prison to work for an unnamed federal agency. While saving the world, they take verbal pokes at anything and everything, and take absolutely nothing seriously, including themselves.

She Spies (2002—2004)

She Spies

Серіал 2 сезони, 40 епізодів Скасований
сценарист
США   60 хв
Читати опис (англ.) Three gorgeous female convicts are paroled from prison to work for an unnamed federal agency. While saving the world, they take verbal pokes at anything and everything, and take absolutely nothing seriously, including themselves.
КіноБаза: 9.0 (1)  IMDb: 6.0 (1461)
Моя оцінка:
/10
Монк
Монк (2002—2009) сценарист  ✓ укр. аудіо 8.2 imdb 8.1
Сюжет Здається, ніщо не в змозі перешкодити стрімкому сходженню до вершин кар'єри детектива Едріана Монка. Але нерозкрите вбивство коханої дружини - Труді - стало занадто сильним ударом для професіонала. Драма, яку він пережив, призвела до серйозних психологічних розладів, абсолютно несумісних з роботою у поліції. І він був змушений покинути службу. Поряд з Монком тепер постійно знаходиться медсестра Шарона, яка намагається йому допомогти відновити втрачені душевні і фізичні сили. І поступово Шарона стає для Монка кимось на зразок доктора Ватсона для Шерлока Голмса. А тим часом поліційний департамент намагається розкрити чергову заплутану справу і, в решті решт, усвідомлює необхідність підключення Монка в якості приватного консультанта до розслідування.
Монк Трейлер

Монк (2002—2009)

Monk

12+
Серіал 8 сезонів, 126 епізодів Завершений
сценарист
США   44 хв
Читати опис Здається, ніщо не в змозі перешкодити стрімкому сходженню до вершин кар'єри детектива Едріана Монка. Але нерозкрите вбивство коханої дружини - Труді - стало занадто сильним ударом для професіонала. Драма, яку він пережив, призвела до серйозних психологічних розладів, абсолютно несумісних з роботою у поліції. І він був змушений покинути службу. Поряд з Монком тепер постійно знаходиться медсестра Шарона, яка намагається йому допомогти відновити втрачені душевні і фізичні сили. І поступово Шарона стає для Монка кимось на зразок доктора Ватсона для Шерлока Голмса. А тим часом поліційний департамент намагається розкрити чергову заплутану справу і, в решті решт, усвідомлює необхідність підключення Монка в якості приватного консультанта до розслідування.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.2 (21)  IMDb: 8.1 (87836)
Моя оцінка:
/10
The Nightmare Room (2001) сценарист 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) Anthology series centered on teens facing supernatural threats, many based on the books by R.L. Stine.

The Nightmare Room (2001)

The Nightmare Room

Серіал 1 сезон, 0 епізодів Завершений
сценарист
США   30 хв
Читати опис (англ.) Anthology series centered on teens facing supernatural threats, many based on the books by R.L. Stine.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (579)
Моя оцінка:
/10
A Nero Wolfe Mystery (2000—2002) сценарист 8.0 imdb 8.4
Сюжет (англ.) Genius detective Nero Wolfe and his right-hand man, Archie Goodwin, solve seemingly impossible crimes.

A Nero Wolfe Mystery (2000—2002)

A Nero Wolfe Mystery

Серіал 2 сезони, 28 епізодів Завершений
сценарист
США   46 хв
Читати опис (англ.) Genius detective Nero Wolfe and his right-hand man, Archie Goodwin, solve seemingly impossible crimes.
КіноБаза: 8.0 (2)  IMDb: 8.4 (1987)
Моя оцінка:
/10
З привітом із Шанхая
З привітом із Шанхая (1998—2000) продюсер, сценарист  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.9
Сюжет Поліціянт з Шанхаю приїжджає на пошуки свого зниклого друга у Лос-Анджелес, де починає війну з наркомафією.
З привітом із Шанхая Трейлер

З привітом із Шанхая (1998—2000)

Martial Law

Серіал 2 сезони, 44 епізоди Завершений
продюсер, сценарист
США   45 хв
Читати опис Поліціянт з Шанхаю приїжджає на пошуки свого зниклого друга у Лос-Анджелес, де починає війну з наркомафією.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (5)  IMDb: 6.9 (3136)
Моя оцінка:
/10
Фліппер
Фліппер (1995—2000) сценарист 0.0 imdb 5.3
Сюжет Юному Майку разом з матір’ю доводиться приїхати на невеликий острів, де знаходиться науково-дослідна станція. Спочатку Майк дуже засмучений, адже на цьому острові абсолютно нічого робити: у нього немає ні друзів, ні розваг. Але трохи згодом Майк знайомиться із симпатичною дівчинкою на ім’я Майя, а їх кращим другом стає чарівний і дуже розумний дельфін Фліппер.
Фліппер

Фліппер (1995—2000)

Flipper

Серіал 4 сезони, 87 епізодів Завершений
сценарист
США, Австралія   60 хв
Читати опис Юному Майку разом з матір’ю доводиться приїхати на невеликий острів, де знаходиться науково-дослідна станція. Спочатку Майк дуже засмучений, адже на цьому острові абсолютно нічого робити: у нього немає ні друзів, ні розваг. Але трохи згодом Майк знайомиться із симпатичною дівчинкою на ім’я Майя, а їх кращим другом стає чарівний і дуже розумний дельфін Фліппер.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (1116)
Моя оцінка:
/10
Deadly Games (1995—1996) сценарист 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) To take his mind off his divorce, antimatter physicist Gus Lloyd started programming an action video game where he was the hero, his ex-wife Lauren Ashborne was the sidekick, and his father Jordan Kenneth Lloyd was Sebastian Jacka...

Deadly Games (1995—1996)

Deadly Games

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
сценарист
США   60 хв
Читати опис (англ.) To take his mind off his divorce, antimatter physicist Gus Lloyd started programming an action video game where he was the hero, his ex-wife Lauren Ashborne was the sidekick, and his father Jordan Kenneth Lloyd was Sebastian Jacka...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (153)
Моя оцінка:
/10
Вир світів
Вир світів (1995—2000) сценарист  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.4
Сюжет Молодий студент-фізик Квіна Мелорі, ґрунтуючись на теорії Енштейна-Роузена-Подальського, провів багато досліджень з гравітації. У результаті він замість гравітаційної машини одержав машину-портал що дозволяє ковзати по паралельних світах. Квін разом зі своїм вчителем професором Артуро і подружкою Вейд відправляється ковзати у паралельний світ. Випадково вони захоплюють з собою у паралельний світ нервового афроамериканця Рембрандта Брауна...
Вир світів Трейлер

Вир світів (1995—2000)

Sliders

Серіал 5 сезонів, 88 епізодів Завершений
сценарист
США   60 хв
Читати опис Молодий студент-фізик Квіна Мелорі, ґрунтуючись на теорії Енштейна-Роузена-Подальського, провів багато досліджень з гравітації. У результаті він замість гравітаційної машини одержав машину-портал що дозволяє ковзати по паралельних світах. Квін разом зі своїм вчителем професором Артуро і подружкою Вейд відправляється ковзати у паралельний світ. Випадково вони захоплюють з собою у паралельний світ нервового афроамериканця Рембрандта Брауна...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (30)  IMDb: 7.4 (20378)
Моя оцінка:
/10
The Cosby Mysteries (1994—1995) продюсер, сценарист 0.0 imdb 4.7
Сюжет (англ.) Guy Hanks is a criminologist who works for the New York Police Department. After winning the lottery, he retires. But feeling bored, he occasionally helps his friend, Detective Adam Sully, whenever he is stumped.

The Cosby Mysteries (1994—1995)

The Cosby Mysteries

Серіал 1 сезон, 18 епізодів Завершений
продюсер, сценарист
США   60 хв
Читати опис (англ.) Guy Hanks is a criminologist who works for the New York Police Department. After winning the lottery, he retires. But feeling bored, he occasionally helps his friend, Detective Adam Sully, whenever he is stumped.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.7 (308)
Моя оцінка:
/10
Морські пригоди
Морські пригоди (1993—1996) сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 6.7
Сюжет До середини 21 століття людство остаточно освоїть океан і колонізує його. Навіть у найглибших океанічних западинах з'являться шахти, заводи і підприємства. Для підтримки правопорядку в підводному просторі буде створена Організація Об'єднаних Океанів Землі. Експериментальна бойова субмарина "SeaQuest" повинна стати флагманом підводної поліції.
Морські пригоди Трейлер

Морські пригоди (1993—1996)

Seaquest DSV

Серіал 3 сезони, 59 епізодів Завершений
сценарист, продюсер
США   60 хв
Читати опис До середини 21 століття людство остаточно освоїть океан і колонізує його. Навіть у найглибших океанічних западинах з'являться шахти, заводи і підприємства. Для підтримки правопорядку в підводному просторі буде створена Організація Об'єднаних Океанів Землі. Експериментальна бойова субмарина "SeaQuest" повинна стати флагманом підводної поліції.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (15)  IMDb: 6.7 (7767)
Моя оцінка:
/10
Diagnosis Murder (1993—2001) сценарист, продюсер 4.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) Dr. Mark Sloan is a doctor at Community General Hospital, and he is a consultant for the police department. His son Steve Sloan is a detective for the department. He and his father, along with emergency room resident Dr. Jesse Travis and Dr. Amanda Bentley, who is the pathologist at the hospital help to solve some very strange murder cases in Diagnosis Murder.

Diagnosis Murder (1993—2001)

Diagnosis Murder

Серіал 8 сезонів, 180 епізодів Завершений
сценарист, продюсер
США   45 хв
Читати опис (англ.) Dr. Mark Sloan is a doctor at Community General Hospital, and he is a consultant for the police department. His son Steve Sloan is a detective for the department. He and his father, along with emergency room resident Dr. Jesse Travis and Dr. Amanda Bentley, who is the pathologist at the hospital help to solve some very strange murder cases in Diagnosis Murder.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 6.8 (8607)
Моя оцінка:
/10
Кобра
Кобра (1993—1994) сценарист 7.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) When the traditional judicial system fails, there is an alternative: a special government agency that focuses on the victims.
Кобра

Кобра (1993—1994)

Cobra

Серіал 1 сезон, 22 епізоди Завершений
сценарист
США   60 хв
Читати опис (англ.) When the traditional judicial system fails, there is an alternative: a special government agency that focuses on the victims.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 6.4 (567)
Моя оцінка:
/10
She-Wolf of London (1990—1991) продюсер, сценарист 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) A female American graduate student in London is bitten by a werewolf, then teams up with an English professor to investigate supernatural occurrences.

She-Wolf of London (1990—1991)

She-Wolf of London

Серіал 1 сезон, 20 епізодів Завершений
продюсер, сценарист
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) A female American graduate student in London is bitten by a werewolf, then teams up with an English professor to investigate supernatural occurrences.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (421)
Моя оцінка:
/10
Рятівники Малібу
Рятівники Малібу (1989—2001) сценарист 5.8 imdb 5.4
Сюжет Американський телесеріал про рятівників, що патрулюють пляжі округу Лос-Анджелес в Каліфорнії.
Рятівники Малібу Трейлер

Рятівники Малібу (1989—2001)

Baywatch

18+
Серіал 11 сезон, 244 епізоди Завершений
сценарист
США   60 хв
Читати опис Американський телесеріал про рятівників, що патрулюють пляжі округу Лос-Анджелес в Каліфорнії.
КіноБаза: 5.8 (16)  IMDb: 5.4 (30292)
Моя оцінка:
/10
The Highwayman (1987—1988) сценарист 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Series starring a big high-tech 18-wheeler. The driver, the title's 'Highwayman' was one of a team of federal marshals empowered to right wrongs "where ordinary laws do not reach" - and to ...

The Highwayman (1987—1988)

The Highwayman

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Завершений
сценарист
США   60 хв
Читати опис (англ.) Series starring a big high-tech 18-wheeler. The driver, the title's 'Highwayman' was one of a team of federal marshals empowered to right wrongs "where ordinary laws do not reach" - and to ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (544)
Моя оцінка:
/10
Spenser: For Hire (1985—1988) сценарист 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) Mystery and suspense series based on Robert Parker's "Spenser" novels. Spenser, a private investigator living in Boston, gets involved in a new murder mystery each episode.
Трейлер

Spenser: For Hire (1985—1988)

Spenser: For Hire

Серіал 3 сезони, 57 епізодів Завершений
сценарист
США   60 хв
Читати опис (англ.) Mystery and suspense series based on Robert Parker's "Spenser" novels. Spenser, a private investigator living in Boston, gets involved in a new murder mystery each episode.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (3264)
Моя оцінка:
/10
Hunter (1984—1991) сценарист 0.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) Rick Hunter is a renegade cop who breaks the rules and takes justice into his own hands. Partnered with the equally stunning and rebellious Sgt. McCall, the tough-minded duo set out to crack down on L.A.'s slimiest criminals.
Трейлер

Hunter (1984—1991)

Hunter

Серіал 7 сезонів, 152 епізоди Завершений
сценарист
США   48 хв
Читати опис (англ.) Rick Hunter is a renegade cop who breaks the rules and takes justice into his own hands. Partnered with the equally stunning and rebellious Sgt. McCall, the tough-minded duo set out to crack down on L.A.'s slimiest criminals.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (5641)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: