Ларс фон Трієр
Lars von Trier
Дата народження: 30 квітня 1956 (70 років)
Знак зодіаку: Телець
Місце народження: Копенгаґен, Данія
Зріст: 170 см
Всього фільмів (на сайті): 74
Ролі: актор (41), сценарист ★ 6.94 (35), режисер ★ 6.93 (34), кінематографіст (9), продюсер (8)
Ларс фон Трієр засудив рішення Данії передати Україні винищувачі F-16.
У 2011 році Каннський кінофестиваль оголосив режисера персоною нон ґрата після того, як він на пресконференції, присвяченій картині «Меланхолія», заявив, що «співчуває гітлеру та розуміє його, незважаючи на те, що він зробив кілька неправильних вчинків».
Знайдено 34 результати
Сюжет
Історія Джека, неймовірно розумного хлопця, який за 12 років став майстерним серійним вбивцею.Сюжет
Це світла і поетична історія еротичних переживань жінки від народження до п'ятдесятиріччя, розказана від імені головної героїні, жінки на ім'я Джо, що поставила собі діагноз - німфоманія. Холодним зимовим ранком Селіґман, немолодий самотній холостяк, натикається в провулку на Джо, побиту в напівнепритомному стані. Доставивши жінку додому, він розглядає її рани і задається питанням, як дійшла вона до такого життя. Джо розповідає Селіґману історію своєї насиченої молодості, багату паралельними сюжетами і несподіваними відступами...Німфоманка: Частина 2 (2013)
Nymphomaniac: Vol. II
18+Читати опис
Це світла і поетична історія еротичних переживань жінки від народження до п'ятдесятиріччя, розказана від імені головної героїні, жінки на ім'я Джо, що поставила собі діагноз - німфоманія. Холодним зимовим ранком Селіґман, немолодий самотній холостяк, натикається в провулку на Джо, побиту в напівнепритомному стані. Доставивши жінку додому, він розглядає її рани і задається питанням, як дійшла вона до такого життя. Джо розповідає Селіґману історію своєї насиченої молодості, багату паралельними сюжетами і несподіваними відступами...Сюжет
Це світла і поетична історія еротичних переживань жінки від народження до п'ятдесятиріччя, розказана від імені головної героїні, жінки на ім'я Джо, що поставила собі діагноз - німфоманія. Холодним зимовим ранком Селіґман, немолодий самотній холостяк, натикається в провулку на Джо, побиту в напівнепритомному стані. Доставивши жінку додому, він розглядає її рани і задається питанням, як дійшла вона до такого життя. Джо розповідає Селіґману історію своєї насиченої молодості, багату паралельними сюжетами і несподіваними відступами...Німфоманка: Частина 1 (2013)
Nymphomaniac: Vol. I
18+Читати опис
Це світла і поетична історія еротичних переживань жінки від народження до п'ятдесятиріччя, розказана від імені головної героїні, жінки на ім'я Джо, що поставила собі діагноз - німфоманія. Холодним зимовим ранком Селіґман, немолодий самотній холостяк, натикається в провулку на Джо, побиту в напівнепритомному стані. Доставивши жінку додому, він розглядає її рани і задається питанням, як дійшла вона до такого життя. Джо розповідає Селіґману історію своєї насиченої молодості, багату паралельними сюжетами і несподіваними відступами...Сюжет
Щоб відзначити своє весілля, молодята Жюстін і Майкл влаштовують розкішний прийом в будинку сестри Жюстін та її чоловіка. Але планета на ім'я Печаль уже наближається до Землі...Меланхолія (2011)
Melancholia
16+Читати опис
Щоб відзначити своє весілля, молодята Жюстін і Майкл влаштовують розкішний прийом в будинку сестри Жюстін та її чоловіка. Але планета на ім'я Печаль уже наближається до Землі...Сюжет
Молода пара втрачає сина – дворічний хлопчик падає з вікна, коли батьки займаються сексом. Почуття провини буквально зводить з розуму матір дитини, його батько – психотерапевт, намагається допомогти дружині і відвозить її до старого будинку у лісовій гущі. Там герої фільму занурюються у світ дивних символів, в їхнє життя стукають божевілля і насильство. Але навіть найжахливіші страждання чоловіка і жінки не в силах притупити їхнього розкаяння і душевного болю...Антихрист (2009)
Antichrist
18+Читати опис
Молода пара втрачає сина – дворічний хлопчик падає з вікна, коли батьки займаються сексом. Почуття провини буквально зводить з розуму матір дитини, його батько – психотерапевт, намагається допомогти дружині і відвозить її до старого будинку у лісовій гущі. Там герої фільму занурюються у світ дивних символів, в їхнє життя стукають божевілля і насильство. Але навіть найжахливіші страждання чоловіка і жінки не в силах притупити їхнього розкаяння і душевного болю...Сюжет
Тридцять три (33!) всесвітньо відомих режисери взяли участь у створенні цього альманаха на замовлення Дирекції кінофестивалю Канн спеціально до 60-го ювілея. Кожен зняв короткометражний фільм на тему кіно.У кожного своє кіно (2007)
To Each His Own Cinema
16+Читати опис
Тридцять три (33!) всесвітньо відомих режисери взяли участь у створенні цього альманаха на замовлення Дирекції кінофестивалю Канн спеціально до 60-го ювілея. Кожен зняв короткометражний фільм на тему кіно.Сюжет
Равн (Петер Гантцлер) хоче укласти угоду з ісландцем (Фрідрік Тор Фрідрікссон), але покупець вимагає, щоб переговори велися лише з керівником фірми. Біда у тому, що директора IT-фірми видумав сам Равн, щоб звалювати на нього усі непопулярні рішення, а сам назвався лише його заступником. Скориставшись тим, що начальника ніхто не бачив, Равн наймає актора Кристофера (Йенс Альбінус), котрий має виконати роль «найголовнішого боса» і підписати контракт. Кристофер, який зовсім не розуміється ні в інформаційних технологіях, ні у відносинах, що склалися в колективі показує себе цілковитим бовдуром і наступає на усі граблі, які були розкладені на його шляху.Найголовніший бос (2006)
The Boss of It All
16+Читати опис
Равн (Петер Гантцлер) хоче укласти угоду з ісландцем (Фрідрік Тор Фрідрікссон), але покупець вимагає, щоб переговори велися лише з керівником фірми. Біда у тому, що директора IT-фірми видумав сам Равн, щоб звалювати на нього усі непопулярні рішення, а сам назвався лише його заступником. Скориставшись тим, що начальника ніхто не бачив, Равн наймає актора Кристофера (Йенс Альбінус), котрий має виконати роль «найголовнішого боса» і підписати контракт. Кристофер, який зовсім не розуміється ні в інформаційних технологіях, ні у відносинах, що склалися в колективі показує себе цілковитим бовдуром і наступає на усі граблі, які були розкладені на його шляху.Сюжет
Друга частина «американської» трилогії Ларса фон Трієра, розпочатої фільмом «Доґвілль». Через два місяці після описаних в «Доґвіллі» подій, Грейс виявляється на плантації в Алабамі, де робітники не знають, що рабство було скасовано 70 років тому. Сам Трієр говорить про свій проект так: «Я очікую, що мій фільм об'єднає ку-клукс-клан і кольорових, тому що і ті, й інші захочуть після цього мене вбити».Мандерлей (2005)
Manderlay
16+Читати опис
Друга частина «американської» трилогії Ларса фон Трієра, розпочатої фільмом «Доґвілль». Через два місяці після описаних в «Доґвіллі» подій, Грейс виявляється на плантації в Алабамі, де робітники не знають, що рабство було скасовано 70 років тому. Сам Трієр говорить про свій проект так: «Я очікую, що мій фільм об'єднає ку-клукс-клан і кольорових, тому що і ті, й інші захочуть після цього мене вбити».Сюжет (англ.)
Dogville: The Pilot was shot during 2001 in the pre-production phase to test whether the concept of chalk lines and sparse scenery would work. The 15-minute pilot film starred Danish actors Sidse Babett Knudsen (as Grace) and Nikolaj Lie Kaas (as Tom).Dogville: The Pilot (2003)
Dogville: The Pilot
Читати опис (англ.)
Dogville: The Pilot was shot during 2001 in the pre-production phase to test whether the concept of chalk lines and sparse scenery would work. The 15-minute pilot film starred Danish actors Sidse Babett Knudsen (as Grace) and Nikolaj Lie Kaas (as Tom).Сюжет
Фільм-експеримент. Фон Трієр списався з культовим данським режисером Йоргеном Летом, на картинах якого він вчився професії в юності, і запропонував зустрітися. Зустріч задокументована у фільмі. Ларс пропонує Йоргену зробити п'ять римейків його класичної короткометражки 1967 року "Ідеальна людина", при кожному римейку виконуючи ряд умов і обходячи ряд перешкод, придуманих фон Трієром. Той погоджується. У Лета з Трієром вийшов навіть не зовсім фільм, а свого роду концептуальний продукт.П'ять перешкод (2003)
The Five Obstructions
16+Читати опис
Фільм-експеримент. Фон Трієр списався з культовим данським режисером Йоргеном Летом, на картинах якого він вчився професії в юності, і запропонував зустрітися. Зустріч задокументована у фільмі. Ларс пропонує Йоргену зробити п'ять римейків його класичної короткометражки 1967 року "Ідеальна людина", при кожному римейку виконуючи ряд умов і обходячи ряд перешкод, придуманих фон Трієром. Той погоджується. У Лета з Трієром вийшов навіть не зовсім фільм, а свого роду концептуальний продукт.Сюжет
Дія фільму відбувається у 1930-ті роки у США (часи Великої депресії). Режисер використовує надзвичайно мінімальний набір декорацій, щоб висвітлити історію Ґрейс, утікачки від бандитів, котра прибуває до маленького містечка Доґвіль, і знаходить там притулок, за який розплачується фізичною працею.Доґвіль (2003)
Dogville
18+Читати опис
Дія фільму відбувається у 1930-ті роки у США (часи Великої депресії). Режисер використовує надзвичайно мінімальний набір декорацій, щоб висвітлити історію Ґрейс, утікачки від бандитів, котра прибуває до маленького містечка Доґвіль, і знаходить там притулок, за який розплачується фізичною працею.Сюжет (англ.)
Four people plan to rob a bank on new years eve, where no one will notice because of the celebration.D-Day: The Finished Film (2001)
D-Day: The Finished Film
Читати опис (англ.)
Four people plan to rob a bank on new years eve, where no one will notice because of the celebration.Сюжет
А чи знаєте Ви, що таке камера-обскура? Це прірва, яка обриває світ сонячного світла і тіней та вводить в царство похмурої, чорної порожнечі. Відчай, страх, здивування і... надія, адже надія, як відомо, завжди вмирає останньою. Або зовсім не вмирає... І музика, яка звучить звідусіль.Та, що танцює у темряві (2000)
Dancer in the Dark
16+Читати опис
А чи знаєте Ви, що таке камера-обскура? Це прірва, яка обриває світ сонячного світла і тіней та вводить в царство похмурої, чорної порожнечі. Відчай, страх, здивування і... надія, адже надія, як відомо, завжди вмирає останньою. Або зовсім не вмирає... І музика, яка звучить звідусіль.Сюжет (англ.)
We follow Lise on her way to help her partners with a bank robbery.D-dag - Lise (2000)
D-dag - Lise
Читати опис (англ.)
We follow Lise on her way to help her partners with a bank robbery.Сюжет (англ.)
Four people plan to rob a bank on new years eve, where no one will notice because of the celebration.Сюжет
Група цілком розумних, освічених людей вирішують зреагувати на існування в суспільтві культу інтелекту, позбавленого мети, значення, творчого підходу, тому вони живуть в комуні "ідіотів". Їх головним занняттям стає виходити у світ нормальних людей і вдавати розумово відсталих. Вони якомога більше стараються змусити людей почуватися роздратованими, засмученими, висміяними, розлюченими, шокованими. Фільм починається тим, що заблукала душа приєднується до їх незвичайної компанії та знайомиться з їх лідером, що слабує на манію величі.Ідіоти (1998)
The Idiots
18+Читати опис
Група цілком розумних, освічених людей вирішують зреагувати на існування в суспільтві культу інтелекту, позбавленого мети, значення, творчого підходу, тому вони живуть в комуні "ідіотів". Їх головним занняттям стає виходити у світ нормальних людей і вдавати розумово відсталих. Вони якомога більше стараються змусити людей почуватися роздратованими, засмученими, висміяними, розлюченими, шокованими. Фільм починається тим, що заблукала душа приєднується до їх незвичайної компанії та знайомиться з їх лідером, що слабує на манію величі.Сюжет
Бесс виросла у вкрай консервативній католицькій громаді на півночі Шотландії. Одного разу вона закохалася в Яна, що працює на буровій вежі в морі. Дівчина вирішила, що ця людина обрана для неї Богом, і стала молитися кожен день, щоб Ян повернувся до неї. І він повернувся, але скалічений - через це вони не могли мати дітей. І тоді Бесс пішла на рішучі заходи, заради збереження їх молодої сім'ї.Розсікаючи хвилі (1996)
Breaking the Waves
18+Читати опис
Бесс виросла у вкрай консервативній католицькій громаді на півночі Шотландії. Одного разу вона закохалася в Яна, що працює на буровій вежі в морі. Дівчина вирішила, що ця людина обрана для неї Богом, і стала молитися кожен день, щоб Ян повернувся до неї. І він повернувся, але скалічений - через це вони не могли мати дітей. І тоді Бесс пішла на рішучі заходи, заради збереження їх молодої сім'ї.Сюжет
Химерну сагу про Королівський шпиталь у центрі Копенгагена Трієр став знімати ще на початку 90-х, під впливом «Твін Пікса». Перші два сезони вийшли в 1994 та 1997 роках. Прем’єру третього переносили через смерть акторів — передовсім Ернста-Хуго Ярегорда, який зіграв шведського нейрохірурга Стіга Хельмера. Через чверть століття, у 2022 році вийшла завершальна частина серіалу - "Riget. Exodus".Королівство (1994)
The Kingdom
18+Читати опис
Химерну сагу про Королівський шпиталь у центрі Копенгагена Трієр став знімати ще на початку 90-х, під впливом «Твін Пікса». Перші два сезони вийшли в 1994 та 1997 роках. Прем’єру третього переносили через смерть акторів — передовсім Ернста-Хуго Ярегорда, який зіграв шведського нейрохірурга Стіга Хельмера. Через чверть століття, у 2022 році вийшла завершальна частина серіалу - "Riget. Exodus".Сюжет (англ.)
Six-part experimental talk-show blending reality and fiction. Concept by Lars von Trier.The Teacher's Room (1994)
The Teacher's Room
Читати опис (англ.)
Six-part experimental talk-show blending reality and fiction. Concept by Lars von Trier.Сюжет
1945 рік, Німеччина. Країна окупована військами союзників. Усе населення перебуває під ретельним наглядом. У цей неспокійний час в атмосфері, просоченій страхом і насильством, розгортаються основні події життя двох абсолютно різних, але дуже близьких одне одному людей.Європа (1991)
Europa
16+Читати опис
1945 рік, Німеччина. Країна окупована військами союзників. Усе населення перебуває під ретельним наглядом. У цей неспокійний час в атмосфері, просоченій страхом і насильством, розгортаються основні події життя двох абсолютно різних, але дуже близьких одне одному людей.Сюжет (англ.)
Medea is in Corinth with Jason and their two young sons. King Kreon wants to reward Jason for his exploits: he gives the hand of his daughter, Glauce, to Jason as well as the promise of the...Сюжет
Ларс та Нільс працюють над сценарієм до фільму «Інспектор та повія». Роботу майже закінчено і вже скоро сценарій буде представлено експерту Данського інституту кінематографії. Проте комп'ютерний вірус знищує все написане і у сценаристів є лише 5 днів для написання нового сценарію.Епідемія (1987)
Epidemic
18+Читати опис
Ларс та Нільс працюють над сценарієм до фільму «Інспектор та повія». Роботу майже закінчено і вже скоро сценарій буде представлено експерту Данського інституту кінематографії. Проте комп'ютерний вірус знищує все написане і у сценаристів є лише 5 днів для написання нового сценарію.Сюжет
Слідчий, що живе в Каїрі, з Європи повертається на батьківщину, щоб розслідувати ланцюг злочинів, здійснених маніяком на ім'я Гарі Грей. Використовуючи метод ідентифікації зі злочинцем, сищик мимоволі перетворюється на нього самого.Елемент злочину (1984)
The Element of Crime
16+Читати опис
Слідчий, що живе в Каїрі, з Європи повертається на батьківщину, щоб розслідувати ланцюг злочинів, здійснених маніяком на ім'я Гарі Грей. Використовуючи метод ідентифікації зі злочинцем, сищик мимоволі перетворюється на нього самого.Сюжет (англ.)
A German officer visits his Danish mistress the days after the occupation of Denmark has ended.Images of Liberation (1982)
Images of Liberation
Читати опис (англ.)
A German officer visits his Danish mistress the days after the occupation of Denmark has ended.Сюжет
Жінка проводить у свєму домі безсону ніч, готуючись вранці полетіти в іншу країну.«Ноктюрн» - перший професійний фільм Ларса фон Трієра і одночасно перший доступний його фільм.
Ноктюрн (1980)
Nocturne
Читати опис
Жінка проводить у свєму домі безсону ніч, готуючись вранці полетіти в іншу країну.«Ноктюрн» - перший професійний фільм Ларса фон Трієра і одночасно перший доступний його фільм.
Сюжет (англ.)
Based on the sadomasochistic novel by Dominique Aury, "Story of O", tells the story of a voluntary female submission.Menthe: The Benefactor (1979)
Menthe: The Benefactor
Читати опис (англ.)
Based on the sadomasochistic novel by Dominique Aury, "Story of O", tells the story of a voluntary female submission.Сюжет (англ.)
A young artist of Jewish descent has shunned his heritage. He has arrived at the realization that he is alone, doubting humanity's willingness to extend help to one another. He has been ...The Orchid Gardener (1978)
The Orchid Gardener
Читати опис (англ.)
A young artist of Jewish descent has shunned his heritage. He has arrived at the realization that he is alone, doubting humanity's willingness to extend help to one another. He has been ...Сюжет (англ.)
A boy grows a seed into a flower while the world around him marches on.Сюжет (англ.)
Early film by Lars von Trier.Why Try to Escape from That Which You Know You Can't Escape From? Because You Are a Coward (1970)
Why Try to Escape from That Which You Know You Can't Escape From? Because You Are a Coward
Читати опис (англ.)
Early film by Lars von Trier.Сюжет (англ.)
Lars von Trier himself has one of the lead roles in this short film about a bank employee being subjected to a brutal robbery.Good Night, Dear (1968)
Good Night, Dear
Читати опис (англ.)
Lars von Trier himself has one of the lead roles in this short film about a bank employee being subjected to a brutal robbery.Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати
Фільтр Скинути фільтри