Кен Ватанабе

Ken Watanabe

Дата народження: 21 жовтня 1959 (64 роки)

Знак зодіаку: Терези

Місце народження: Uonuma, Японія

Зріст: 184 см

Всього фільмів (на сайті): 59

Ролі: актор (59), продюсер (3)

Фільмографія

Знайдено 59 результатів

Творець
Творець (2023) актор у ролі Harun  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.8
Сюжет Наближається війна між людством і штучним інтелектом. Очолити боротьбу за виживання випадає Джошуа, загартованому у спецопераціях колишньому агенту спецназу, котрий горює через зникнення своєї дружини. Його завербовують, щоб вистежити і вбити Творця, невловимого архітектора прогресивного штучного інтелекту. Творець розробив таємничу зброю, здатну покласти край війні... і всьому людству.
Творець Трейлер

Творець (2023)

The Creator

12+
актор у ролі Harun
США   2 год 13 хв
Читати опис Наближається війна між людством і штучним інтелектом. Очолити боротьбу за виживання випадає Джошуа, загартованому у спецопераціях колишньому агенту спецназу, котрий горює через зникнення своєї дружини. Його завербовують, щоб вистежити і вбити Творця, невловимого архітектора прогресивного штучного інтелекту. Творець розробив таємничу зброю, здатну покласти край війні... і всьому людству.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (125)  IMDb: 6.8 (144860)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $5.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 189 грн
Kubi (2023) актор 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Lord Oda Nobunaga plans to control Japan where rival warlords battle by waging war against several clans. His vassal Araki Murashige stages a rebellion and promptly disappears.
Трейлер

Kubi (2023)

Kubi

актор
Японія   2 год 11 хв
Читати опис (англ.) Lord Oda Nobunaga plans to control Japan where rival warlords battle by waging war against several clans. His vassal Araki Murashige stages a rebellion and promptly disappears.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (127)
Моя оцінка:
/10
Поліція Токіо
Поліція Токіо (2022—) актор у ролі Hiroto Katagiri, продюсер 7.6 imdb 8.0
Сюжет Історія про те, як юний Джейк Адельштейн, приїхавши до Японії, стає кримінальним репортером «Еміурі сімбун» — найбільшої газети країни англійською мовою. Протягом багатьох років Адельштейн висвітлює на її сторінках темний бік японської дійсності. Зрештою, специфіка роботи зводить його віч-на-віч з Тадамасою Ґото, босом якудза.
Поліція Токіо Трейлер

Поліція Токіо (2022—)

Tokyo Vice

Серіал 2 сезони, 18 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Hiroto Katagiri, продюсер
США   60 хв
Читати опис Історія про те, як юний Джейк Адельштейн, приїхавши до Японії, стає кримінальним репортером «Еміурі сімбун» — найбільшої газети країни англійською мовою. Протягом багатьох років Адельштейн висвітлює на її сторінках темний бік японської дійсності. Зрештою, специфіка роботи зводить його віч-на-віч з Тадамасою Ґото, босом якудза.
КіноБаза: 7.6 (23)  IMDb: 8.0 (37738)
Моя оцінка:
/10
Клінт Іствуд. Кіноспадок
Клінт Іствуд. Кіноспадок (2021) актор 0.0 imdb 7.9
Сюжет (англ.) As he enters his eighth decade in the movies, Warner Bros. celebrates this cinematic icon - actor, producer, director, master filmmaker - with 9 new documentaries covering the entire breadth of Eastwood's remarkable career.
Клінт Іствуд. Кіноспадок

Клінт Іствуд. Кіноспадок (2021)

Clint Eastwood: A Cinematic Legacy

Серіал 1 сезон, 0 епізодів
актор
США   2 год 15 хв
Читати опис (англ.) As he enters his eighth decade in the movies, Warner Bros. celebrates this cinematic icon - actor, producer, director, master filmmaker - with 9 new documentaries covering the entire breadth of Eastwood's remarkable career.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.9 (77)
Моя оцінка:
/10
Фукусіма
Фукусіма (2020) актор у ролі Masao Yoshida  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 6.1
Сюжет Після землетрусу на східному узбережжі острова Хонсю на АЕС Фукусіма-1 відбувається масштабна аварія. Це історія про її ліквідаторів, а також керівництво станції та простих співробітників, яким належить приймати серйозні рішення та рятувати ситуацію ціною власного життя.
Фукусіма Трейлер

Фукусіма (2020)

Fukushima 50

актор у ролі Masao Yoshida
Японія   2 год 2 хв
Читати опис Після землетрусу на східному узбережжі острова Хонсю на АЕС Фукусіма-1 відбувається масштабна аварія. Це історія про її ліквідаторів, а також керівництво станції та простих співробітників, яким належить приймати серйозні рішення та рятувати ситуацію ціною власного життя.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 6.1 (3302)
Моя оцінка:
/10
Ґодзілла 2. Король монстрів
Ґодзілла 2. Король монстрів (2019) актор у ролі Dr. Ishiro Serizawa  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.0
Сюжет Картина розповідає про героїчні зусилля криптозоологічного агентства «Монарх», яке намагається стримати велетенських монстрів. Цього разу проти потужної Ґодзілли виступають Мотра, Родан і ультимативний кайдзю — триголовий монстр Кінґ Ґідора. І коли ці древні суперхижаки, які з плином часу перетворились на напівзабуті міфи, повстають знову, щоб зійтися у масштабному протистоянні, людству тільки й залишається, що відійти у сторону і намагатися не загинути.
Ґодзілла 2. Король монстрів Трейлер

Ґодзілла 2. Король монстрів (2019)

Godzilla: King of the Monsters

16+
актор у ролі Dr. Ishiro Serizawa
США, Японія   2 год 12 хв
Читати опис Картина розповідає про героїчні зусилля криптозоологічного агентства «Монарх», яке намагається стримати велетенських монстрів. Цього разу проти потужної Ґодзілли виступають Мотра, Родан і ультимативний кайдзю — триголовий монстр Кінґ Ґідора. І коли ці древні суперхижаки, які з плином часу перетворились на напівзабуті міфи, повстають знову, щоб зійтися у масштабному протистоянні, людству тільки й залишається, що відійти у сторону і намагатися не загинути.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (141)  IMDb: 6.0 (202288)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 129 грн
Покемон детектив Пікачу
Покемон детектив Пікачу (2019) актор у ролі Lieutenant Hide Yoshida  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.5
Сюжет Фільм розпочинається із загадкового зникнення приватного детектива Гаррі Гудмана. Після цього його 21-річному синові Тіму належить з’ясувати, що сталось з батьком. У цьому Тімові допоможе його друг, Покемон детектив Пікачу, милий та мудрий дотепник, який часом є загадкою навіть для себе самого.
Тім та Пікачу разом вирушають у неймовірну пригоду. Вони шукають ключ до розгадки у неоновому мегаполісі Рима-сіті, де люди та Покемони живуть пліч-о-пліч у неймовірно реалістичному світі. Тім та Пікачу знайомляться з різноманітними Покемонами та дізнаються шокуючу правду, здатну покласти край мирному співіснуванню та поставити під загрозу весь світ Покемонів.
Покемон детектив Пікачу Трейлер

Покемон детектив Пікачу (2019)

Pokémon Detective Pikachu

2+
актор у ролі Lieutenant Hide Yoshida
США, Японія, Канада   1 год 44 хв
Читати опис Фільм розпочинається із загадкового зникнення приватного детектива Гаррі Гудмана. Після цього його 21-річному синові Тіму належить з’ясувати, що сталось з батьком. У цьому Тімові допоможе його друг, Покемон детектив Пікачу, милий та мудрий дотепник, який часом є загадкою навіть для себе самого.
Тім та Пікачу разом вирушають у неймовірну пригоду. Вони шукають ключ до розгадки у неоновому мегаполісі Рима-сіті, де люди та Покемони живуть пліч-о-пліч у неймовірно реалістичному світі. Тім та Пікачу знайомляться з різноманітними Покемонами та дізнаються шокуючу правду, здатну покласти край мирному співіснуванню та поставити під загрозу весь світ Покемонів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (225)  IMDb: 6.5 (181213)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 129 грн
The King and I (2018) актор у ролі The King of Siam 0.0 imdb 8.0
Сюжет (англ.) Set in 1860s Bangkok, the musical tells the story of the unconventional relationship that develops between the King of Siam and Anna, a British schoolteacher whom the King brings to teach his many wives and children.

The King and I (2018)

The King and I

актор у ролі The King of Siam
Велика Британія   2 год 40 хв
Читати опис (англ.) Set in 1860s Bangkok, the musical tells the story of the unconventional relationship that develops between the King of Siam and Anna, a British schoolteacher whom the King brings to teach his many wives and children.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.0 (397)
Моя оцінка:
/10
Бельканто
Бельканто (2018) актор у ролі Hosokawa  ✓ укр. аудіо 5.3 imdb 5.5
Сюжет Оперну співачку Роксану Косс запросили на багатий прийом до посольства, і діва погодилася виступити на заході. У самий розпал вечора в будинок вриваються озброєні бойовики, які вимагають звільнення політв’язнів в обмін на життя високопоставлених осіб.
Бельканто Трейлер

Бельканто (2018)

Bel Canto

актор у ролі Hosokawa
США   1 год 40 хв
Читати опис Оперну співачку Роксану Косс запросили на багатий прийом до посольства, і діва погодилася виступити на заході. У самий розпал вечора в будинок вриваються озброєні бойовики, які вимагають звільнення політв’язнів в обмін на життя високопоставлених осіб.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.3 (6)  IMDb: 5.5 (3728)
Моя оцінка:
/10
Острів собак
Острів собак (2018) актор у ролі Head Surgeon  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 7.8
Сюжет Це історія про Атарі Кобаяші, 12-річного хлопчика, який перебуває під опікою корумпованого мера Кобаяші. Коли за наказом мера усіх домашніх собак міста Мегасакі висилають до величезного сміттєзвалища, Атарі самостійно рушає на мініатюрному турбогвинтовому літаку до Сміттєвого Острову у пошуках свого вірного песика Спотса. Там з допомогою зграї нових друзів – дворняжок він організує грандіозний похід, який вирішить долю й майбутнє всієї Префектури.
Острів собак Трейлер

Острів собак (2018)

Isle of Dogs

12+
актор у ролі Head Surgeon
США, Німеччина   1 год 41 хв
Читати опис Це історія про Атарі Кобаяші, 12-річного хлопчика, який перебуває під опікою корумпованого мера Кобаяші. Коли за наказом мера усіх домашніх собак міста Мегасакі висилають до величезного сміттєзвалища, Атарі самостійно рушає на мініатюрному турбогвинтовому літаку до Сміттєвого Острову у пошуках свого вірного песика Спотса. Там з допомогою зграї нових друзів – дворняжок він організує грандіозний похід, який вирішить долю й майбутнє всієї Префектури.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (168)  IMDb: 7.8 (189167)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Трансформери: Останній лицар
Трансформери: Останній лицар (2017) актор у ролі Drift  ✓ укр. аудіо 5.9 imdb 5.2
Сюжет Коли Оптимус Прайм обрав сторону зла, Кейд Єґер об’єднується з групою автоботів, щоб зірвати підступний план зі знищення Землі.
Трансформери: Останній лицар Трейлер

Трансформери: Останній лицар (2017)

Transformers: The Last Knight

12+
актор у ролі Drift
США, Китай, Канада   2 год 34 хв
Читати опис Коли Оптимус Прайм обрав сторону зла, Кейд Єґер об’єднується з групою автоботів, щоб зірвати підступний план зі знищення Землі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.9 (204)  IMDb: 5.2 (167434)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 19 грн / купівля від 150 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

The Memories of Happiness (2017) актор у ролі Taro Miura 0.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) Taro's business failed and he got divorced. He also left his family's home. 5 years later, his oldest daughter Natsumi, second daughter Yuka and ex-wife Junko still live in the same house which Taro left. One day, Taro, who has been
Трейлер

The Memories of Happiness (2017)

The Memories of Happiness

актор у ролі Taro Miura
Японія   2 год 3 хв
Читати опис (англ.) Taro's business failed and he got divorced. He also left his family's home. 5 years later, his oldest daughter Natsumi, second daughter Yuka and ex-wife Junko still live in the same house which Taro left. One day, Taro, who has been
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (49)
Моя оцінка:
/10
Gonenme no hitori (2016) актор у ролі Kizaki Shuji 0.0 imdb 3.9
Сюжет (англ.) Junior high school student Matusnaga Ami is on her way home from a cultural festival when she is stopped by a middle-aged male stranger at an overhead bridge. The man says he saw her dance on stage at the festival. It was beautiful a

Gonenme no hitori (2016)

Gonenme no hitori

актор у ролі Kizaki Shuji
Японія   1 год 48 хв
Читати опис (англ.) Junior high school student Matusnaga Ami is on her way home from a cultural festival when she is stopped by a middle-aged male stranger at an overhead bridge. The man says he saw her dance on stage at the festival. It was beautiful a
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.9 (18)
Моя оцінка:
/10
Rage (2016) актор у ролі Yohei Maki 8.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) A grisly unsolved murder links three seemingly unrelated stories in three different Japanese cities.
Трейлер

Rage (2016)

Rage

актор у ролі Yohei Maki
Японія   2 год 22 хв
Читати опис (англ.) A grisly unsolved murder links three seemingly unrelated stories in three different Japanese cities.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 7.0 (3379)
Моя оцінка:
/10
Море дерев
Море дерев (2016) актор у ролі Takumi Nakamura  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.1
Сюжет Історія про американця, який відправляється в «Ліс самогубців», щоб накласти на себе руки біля підніжжя гори Фудзіяма - популярному місці для суїциду. Перед тим як проковтнути смертельну дозу снодійного, він зустрічає японця, який також хоче накласти на себе руки, разом чоловіки починають подорож по лісу, водночас аналізуючи своє життя.
Море дерев Трейлер

Море дерев (2016)

The Sea of Trees

12+
актор у ролі Takumi Nakamura
США   1 год 50 хв
Читати опис Історія про американця, який відправляється в «Ліс самогубців», щоб накласти на себе руки біля підніжжя гори Фудзіяма - популярному місці для суїциду. Перед тим як проковтнути смертельну дозу снодійного, він зустрічає японця, який також хоче накласти на себе руки, разом чоловіки починають подорож по лісу, водночас аналізуючи своє життя.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (26)  IMDb: 6.1 (17641)
Моя оцінка:
/10
Snow Jack (2014) актор у ролі Reiji kurata 0.0 imdb 4.7
Сюжет (англ.) A ski resort is held to ransom, for some reason this cannot be reported to the police. The key to it all is in the forbidden slopes which were stained with blood the previous year.

Snow Jack (2014)

Snow Jack

актор у ролі Reiji kurata
Японія   2 год 10 хв
Читати опис (англ.) A ski resort is held to ransom, for some reason this cannot be reported to the police. The key to it all is in the forbidden slopes which were stained with blood the previous year.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.7 (31)
Моя оцінка:
/10
Back of Father (2014) актор 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) A 10-part omnibus drama by 10 different scriptwriters on the theme of fathers and their sons and daughters.

Back of Father (2014)

Back of Father

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Завершений
актор
Японія   54 хв
Читати опис (англ.) A 10-part omnibus drama by 10 different scriptwriters on the theme of fathers and their sons and daughters.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (23)
Моя оцінка:
/10
Трансформери: Час вимирання
Трансформери: Час вимирання (2014) актор у ролі Drift  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 5.6
Сюжет Через п'ять років після того, як було зруйновано Чикаго люди, повстали проти всіх роботів. Та один самотній батько й винахідник воскрешає того, хто може врятувати світ.
Трансформери: Час вимирання Трейлер

Трансформери: Час вимирання (2014)

Transformers: Age of Extinction

12+
актор у ролі Drift
США, Китай, Гонконг   2 год 45 хв
Читати опис Через п'ять років після того, як було зруйновано Чикаго люди, повстали проти всіх роботів. Та один самотній батько й винахідник воскрешає того, хто може врятувати світ.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (257)  IMDb: 5.6 (330147)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 19 грн / купівля від 135 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Ґодзілла
Ґодзілла (2014) актор у ролі Dr. Ishiro Serizawa  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.4
Сюжет Людство випадково пробудило гігантську стародавню істоту, що спричинило за собою жахливі наслідки...
Ґодзілла Трейлер

Ґодзілла (2014)

Godzilla

12+
актор у ролі Dr. Ishiro Serizawa
США, Японія   2 год 3 хв
Читати опис Людство випадково пробудило гігантську стародавню істоту, що спричинило за собою жахливі наслідки...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (231)  IMDb: 6.4 (435886)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Unforgiven (2013) актор у ролі Jubee kamata 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Just as Clint Eastwood's star-making spaghetti Western A Fistful of Dollars was inspired by Akira Kurosawa's Yojimbo, Japanese-Korean filmmaker Sang-il Lee (Villain) has decided to reinterpret Eastwood's Oscar®-winning Unforgiven as a Japanese period film. Set in the late 1800s, after the fall of Shogunate Japan, onetime assassin Jubee Kamata (Oscar® nominee Ken Watanabe -- Inception, The Last Samurai) lives in seclusion on a small farm. But when the new government begins harassing the local populace, Jubee is forced to break the promise he made to his dead wife and take up the sword once more.
Трейлер

Unforgiven (2013)

Unforgiven

актор у ролі Jubee kamata
Японія   2 год 15 хв
Читати опис (англ.) Just as Clint Eastwood's star-making spaghetti Western A Fistful of Dollars was inspired by Akira Kurosawa's Yojimbo, Japanese-Korean filmmaker Sang-il Lee (Villain) has decided to reinterpret Eastwood's Oscar®-winning Unforgiven as a Japanese period film. Set in the late 1800s, after the fall of Shogunate Japan, onetime assassin Jubee Kamata (Oscar® nominee Ken Watanabe -- Inception, The Last Samurai) lives in seclusion on a small farm. But when the new government begins harassing the local populace, Jubee is forced to break the promise he made to his dead wife and take up the sword once more.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (2773)
Моя оцінка:
/10
Abroad in Japan (2012) зіграв самого себе 0.0 imdb 9.1
Сюжет (англ.) A sarcastic British man documents his weird and wacky exploits as he travels and discovers everything Japan has to offer.

Abroad in Japan (2012)

Abroad in Japan

Серіал 1 сезон, 3 епізоди Документальний Поновлений серіал
зіграв самого себе
Японія, Велика Британія
Читати опис (англ.) A sarcastic British man documents his weird and wacky exploits as he travels and discovers everything Japan has to offer.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 9.1 (127)
Моя оцінка:
/10
Hayabusa: The Long Voyage Home (2012) актор у ролі Shunichiro Yamaguchi, продюсер 0.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) From the Sumitomo Corporation website "HAYABUSA: The Long Voyage Home" a film in whose production Sumitomo Corporation participated...

Hayabusa: The Long Voyage Home (2012)

Hayabusa: The Long Voyage Home

актор у ролі Shunichiro Yamaguchi, продюсер
Японія   2 год 16 хв
Читати опис (англ.) From the Sumitomo Corporation website "HAYABUSA: The Long Voyage Home" a film in whose production Sumitomo Corporation participated...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.4 (82)
Моя оцінка:
/10
Початок
Початок (2010) актор у ролі Saito  ✓ укр. аудіо 8.7 imdb 8.8
Сюжет Виконавчий директор невеликої фірми заправляє організацією, співробітники якої вміють занурюватися в сни людей, щоб імплантувати в них нову інформацію або, навпаки, видаляти зайву. Тиху наукову роботу порушує замовлення, від якого не можна відмовитися, — імплантувати в мозок успішного бізнесмена «правильні» ідеї, які сподобаються його конкурентам.
Початок Трейлер

Початок (2010)

Inception

12+
Топ #10 фільм
актор у ролі Saito
США, Велика Британія   2 год 28 хв
Читати опис Виконавчий директор невеликої фірми заправляє організацією, співробітники якої вміють занурюватися в сни людей, щоб імплантувати в них нову інформацію або, навпаки, видаляти зайву. Тиху наукову роботу порушує замовлення, від якого не можна відмовитися, — імплантувати в мозок успішного бізнесмена «правильні» ідеї, які сподобаються його конкурентам.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.7 (804)  IMDb: 8.8 (2525312)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Shanghai (2010) актор у ролі Tanaka 6.2 imdb 6.3
Сюжет (англ.) An American man returns to a corrupt, Japanese-occupied Shanghai four months before Pearl Harbor and discovers his friend has been killed. While he unravels the mysteries of the death, he falls in love and discovers a much larger secret.
Трейлер

Shanghai (2010)

Shanghai

актор у ролі Tanaka
Китай, США   1 год 45 хв
Читати опис (англ.) An American man returns to a corrupt, Japanese-occupied Shanghai four months before Pearl Harbor and discovers his friend has been killed. While he unravels the mysteries of the death, he falls in love and discovers a much larger secret.
КіноБаза: 6.2 (8)  IMDb: 6.3 (10301)
Моя оцінка:
/10
Clouds Over the Hill (2009—2011) актор у ролі Narration 0.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) The 19th Century was a turbulent one for Japan. Enduring the throes of change brought about by the Meiji era, it still struggled to join the world and be considered a "civilized, modern nation." After 300 years, samurai turned to lab

Clouds Over the Hill (2009—2011)

Clouds Over the Hill

Серіал 3 сезони, 13 епізодів Завершений
актор у ролі Narration
Японія
Читати опис (англ.) The 19th Century was a turbulent one for Japan. Enduring the throes of change brought about by the Meiji era, it still struggled to join the world and be considered a "civilized, modern nation." After 300 years, samurai turned to lab
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (501)
Моя оцінка:
/10
The Unbroken (2009) актор у ролі Hajime Onchi 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) A drama based on the 1985 plane crash that caused 520 deaths, the worst aviation event in Japanese history.
Трейлер

The Unbroken (2009)

The Unbroken

актор у ролі Hajime Onchi
Японія   3 год 22 хв
Читати опис (англ.) A drama based on the 1985 plane crash that caused 520 deaths, the worst aviation event in Japanese history.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (250)
Моя оцінка:
/10
Асистент вампіра / Історія Одного Вампіра
Асистент вампіра / Історія Одного Вампіра (2009) актор у ролі Mr. Tall  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 5.8
Сюжет Заворожений магічним світом Цирку, 16-річний хлопець міняє своє звичайнісіньке життя на шлях безсмертного вампіра у цій незабутній пригоді за участю Джона С. Райлі і Сальми Гаєк.
Асистент вампіра / Історія Одного Вампіра Трейлер

Асистент вампіра / Історія Одного Вампіра (2009)

Cirque du Freak: The Vampire's Assistant

16+
актор у ролі Mr. Tall
США   1 год 59 хв
Читати опис Заворожений магічним світом Цирку, 16-річний хлопець міняє своє звичайнісіньке життя на шлях безсмертного вампіра у цій незабутній пригоді за участю Джона С. Райлі і Сальми Гаєк.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (37)  IMDb: 5.8 (47922)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

VS Arashi (2008—) зіграв самого себе 0.0 imdb 8.8
Сюжет (англ.) In this highly physical game and variety show, Japanese pop idols Arashi pit their wits, strength and courage against a different team of entertainers or sportspeople every week.

VS Arashi (2008—)

VS Arashi

Серіал 1 сезон, 1 епізод Відео Поновлений серіал
зіграв самого себе
Японія   31 хв
Читати опис (англ.) In this highly physical game and variety show, Japanese pop idols Arashi pit their wits, strength and courage against a different team of entertainers or sportspeople every week.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.8 (86)
Моя оцінка:
/10
Земля
Земля (2007) актор у ролі Narrator 7.5 imdb 7.9
Сюжет Протягом календарного року глядач подорожує від Північного полюсу у січні до Південного у грудні, і побачить, як рослини та тварини реагують на силу Сонця та зміни пір року. Фільм присвячений трьом видам, які потребують уваги: полярному ведмедю, саванному слону та горбатому киту. Уповільнене фільмування використовується для показу квітнення весняних квітів, змін пір року у листяних лісах, хмар, що проносяться над гімалайськими долинами, та зростання спор і грибів у джунґлях.
Земля Трейлер

Земля (2007)

Earth

актор у ролі Narrator
Велика Британія, Німеччина, США   1 год 30 хв
Читати опис Протягом календарного року глядач подорожує від Північного полюсу у січні до Південного у грудні, і побачить, як рослини та тварини реагують на силу Сонця та зміни пір року. Фільм присвячений трьом видам, які потребують уваги: полярному ведмедю, саванному слону та горбатому киту. Уповільнене фільмування використовується для показу квітнення весняних квітів, змін пір року у листяних лісах, хмар, що проносяться над гімалайськими долинами, та зростання спор і грибів у джунґлях.
КіноБаза: 7.5 (4)  IMDb: 7.9 (14719)
Моя оцінка:
/10
The 79th Annual Academy Awards (2007) актор у ролі Self - Presenter 5.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) Films nominated for the annual awards include Babel (2006), The Departed (2006), Letters from Iwo Jima (2006), Little Miss Sunshine (2006), and The Queen (2006).

The 79th Annual Academy Awards (2007)

The 79th Annual Academy Awards

актор у ролі Self - Presenter
США   3 год 52 хв
Читати опис (англ.) Films nominated for the annual awards include Babel (2006), The Departed (2006), Letters from Iwo Jima (2006), Little Miss Sunshine (2006), and The Queen (2006).
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 7.1 (1535)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: