Фільмографія

Знайдено 11 результат

Ланцюг убивств
Ланцюг убивств (2019) сценарист, режисер  ✓ укр. аудіо 5.1 imdb 5.0
Сюжет Одного разу доля зводить разом трьох незнайомців. Це відбувається проти їхньої волі, але їх пов’язує жага помсти, відчайдушний пошук порятунку та ланцюг загадкових убивств. Трійця стає мимовільними учасниками жорстокого конфлікту, до якого жоден з них не готовий.
Ланцюг убивств Трейлер

Ланцюг убивств (2019)

Kill Chain

16+
сценарист, режисер
США   1 год 31 хв
Читати опис Одного разу доля зводить разом трьох незнайомців. Це відбувається проти їхньої волі, але їх пов’язує жага помсти, відчайдушний пошук порятунку та ланцюг загадкових убивств. Трійця стає мимовільними учасниками жорстокого конфлікту, до якого жоден з них не готовий.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.1 (8)  IMDb: 5.0 (5915)
Моя оцінка:
/10
Reef Break (2019) ідея, сценарист 3.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) A crime drama featuring main character Cat Chambers, a thief-turned-fixer for the governor of a stunning and seductive Pacific Island paradise. Impulsive, reckless and irresistible, Cat's ...
Трейлер

Reef Break (2019)

Reef Break

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
ідея, сценарист
Франція, Австралія, США   60 хв
Читати опис (англ.) A crime drama featuring main character Cat Chambers, a thief-turned-fixer for the governor of a stunning and seductive Pacific Island paradise. Impulsive, reckless and irresistible, Cat's ...
КіноБаза: 3.0 (2)  IMDb: 6.0 (2220)
Моя оцінка:
/10
Бої в бронежилетах
Бої в бронежилетах (2015) сценарист, режисер  ✓ укр. аудіо 4.5 imdb 4.6
Сюжет Джон і Кольт - дуже відчайдушна пара і звикли до небезпеки. Найнеймовірніше полягає в тому, що в найнебезпечніших і екстремальних ситуаціях у них знаходиться час для кохання. Вони є одночасно і напарниками, і коханцями, але рано чи пізно їм доведеться зробити вибір і зрозуміти, що для них важливіше: гроші чи почуття ..
Бої в бронежилетах Трейлер

Бої в бронежилетах (2015)

Blunt Force Trauma

сценарист, режисер
Колумбія   1 год 37 хв
Читати опис Джон і Кольт - дуже відчайдушна пара і звикли до небезпеки. Найнеймовірніше полягає в тому, що в найнебезпечніших і екстремальних ситуаціях у них знаходиться час для кохання. Вони є одночасно і напарниками, і коханцями, але рано чи пізно їм доведеться зробити вибір і зрозуміти, що для них важливіше: гроші чи почуття ..
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.5 (2)  IMDb: 4.6 (1937)
Моя оцінка:
/10
Ironside (2013) продюсер 5.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) Centers on Robert T. Ironside, a tough, sexy and acerbic police detective relegated to a wheelchair after a shooting who is hardly limited by his disability as he pushes and prods his hand-picked team to solve the most difficult c...

Ironside (2013)

Ironside

Серіал 1 сезон, 9 епізодів Скасований
продюсер
США   42 хв
Читати опис (англ.) Centers on Robert T. Ironside, a tough, sexy and acerbic police detective relegated to a wheelchair after a shooting who is hardly limited by his disability as he pushes and prods his hand-picked team to solve the most difficult c...
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.4 (1609)
Моя оцінка:
/10
NYC 22 (2012) сценарист, режисер, продюсер 6.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) Six diverse NYPD rookies patrol the gritty streets of upper Manhattan.
Трейлер

NYC 22 (2012)

NYC 22

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
сценарист, режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Six diverse NYPD rookies patrol the gritty streets of upper Manhattan.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 6.5 (1582)
Моя оцінка:
/10
Блакитна кров
Блакитна кров (2010) сценарист, продюсер 7.5 imdb 7.7
Сюжет Френк Рейган - глава поліції Нью-Йорка і патріарх сімейства Рейганів, яким він керує настільки ж дипломатично, як управляє поліцією, навіть коли має справу з політикою, що докучала його надмірно сміливому батьку, Генрі, коли той був главою поліції. Джерелом гордості і занепокоєння Френка є його старший син, Денні, досвідчений детектив, сімейна людина і ветеран війни в Іраку, який іноді вдається до сумнівних методів для розкриття справ. Єдина жінка в сім'ї, Ерін, працює помічником прокурора Нью-Йорка, мати-одиначка, яка служить компасом закону для братів і батька. Джеймі - молодший з Рейганів, недавно закінчив юридичний Гарварду і вважається «золотим дитиною» сім'ї. Але він вирішив слідувати сімейної традиції, і відмовився від роботи в престижній юридичній фірмі, щоб стати копом. Його рішення ніби як підтримує його дівчина, красуня Сідні, початківець адвокат. Життя Джеймі раптово бере крутий поворот, коли йому пропонують брати участь у внутрішньому розслідуванні, про який не знає навіть його батько, і яке може вплинути на всю сім'ю.
Блакитна кров Трейлер

Блакитна кров (2010)

Blue Bloods

16+
Серіал 14 сезонів, 285 епізодів Поновлений серіал
сценарист, продюсер
США   43 хв
Читати опис Френк Рейган - глава поліції Нью-Йорка і патріарх сімейства Рейганів, яким він керує настільки ж дипломатично, як управляє поліцією, навіть коли має справу з політикою, що докучала його надмірно сміливому батьку, Генрі, коли той був главою поліції. Джерелом гордості і занепокоєння Френка є його старший син, Денні, досвідчений детектив, сімейна людина і ветеран війни в Іраку, який іноді вдається до сумнівних методів для розкриття справ. Єдина жінка в сім'ї, Ерін, працює помічником прокурора Нью-Йорка, мати-одиначка, яка служить компасом закону для братів і батька. Джеймі - молодший з Рейганів, недавно закінчив юридичний Гарварду і вважається «золотим дитиною» сім'ї. Але він вирішив слідувати сімейної традиції, і відмовився від роботи в престижній юридичній фірмі, щоб стати копом. Його рішення ніби як підтримує його дівчина, красуня Сідні, початківець адвокат. Життя Джеймі раптово бере крутий поворот, коли йому пропонують брати участь у внутрішньому розслідуванні, про який не знає навіть його батько, і яке може вплинути на всю сім'ю.
КіноБаза: 7.5 (2)  IMDb: 7.7 (48603)
Моя оцінка:
/10
4исла
4исла (2005—2010) сценарист, режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 6.9
Сюжет Щодня ми використовуємо числа, щоб прогнозувати погоду, визначати час, рахувати гроші...
За допомогою математики ми можемо аналізувати злочини, виявляти закономірності, передбачати поведінку...
Використовуючи числа, ми можемо вирішити найбільші загадки.
Цей серіал про агента ФБР, якому брат-математик допомагає розкрити серію злочинів в Лос-Анжелесі.
4исла Трейлер

4исла (2005—2010)

Numb3rs

16+
Серіал 6 сезонів, 119 епізодів Скасований
сценарист, режисер, продюсер
США   43 хв
Читати опис Щодня ми використовуємо числа, щоб прогнозувати погоду, визначати час, рахувати гроші...
За допомогою математики ми можемо аналізувати злочини, виявляти закономірності, передбачати поведінку...
Використовуючи числа, ми можемо вирішити найбільші загадки.
Цей серіал про агента ФБР, якому брат-математик допомагає розкрити серію злочинів в Лос-Анжелесі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (20)  IMDb: 6.9 (46044)
Моя оцінка:
/10
Jonny Zero (2005) ідея, сценарист 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) An ex-con wants to start an honest life. His old crime outfit wants him, as well as an FBI agent who's working on a case against his former partners in crime. All he wants is to regain his family's trust and help those in need.

Jonny Zero (2005)

Jonny Zero

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
ідея, сценарист
США   60 хв
Читати опис (англ.) An ex-con wants to start an honest life. His old crime outfit wants him, as well as an FBI agent who's working on a case against his former partners in crime. All he wants is to regain his family's trust and help those in need.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (226)
Моя оцінка:
/10
Lone Hero (2002) сценарист, режисер 0.0 imdb 5.5
Сюжет (англ.) An actor in a Wild West show must become a mythical Western Hero when a biker gang descends upon a small Montana town.

Lone Hero (2002)

Lone Hero

сценарист, режисер
Канада, США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) An actor in a Wild West show must become a mythical Western Hero when a biker gang descends upon a small Montana town.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.5 (772)
Моя оцінка:
/10
Scar City (1998) сценарист, режисер 0.0 imdb 5.1
Сюжет (англ.) After a young cop gets involved in his third shooting, he is recruited into a special police unit. He quickly learns that the unit is an assassination corps for hoodlums and they don't care who gets in the way. Saving the life of a child gets him a beating by the unit, which they call an initiation. When they raid a mobster's home and start killing hoods and call girls who just happens to be there, he draws a line when he finds one hiding in a closet. He then goes on the run with her with gangsters and the cops both in pursuit.
Трейлер

Scar City (1998)

Scar City

сценарист, режисер
США   1 год 40 хв
Читати опис (англ.) After a young cop gets involved in his third shooting, he is recruited into a special police unit. He quickly learns that the unit is an assassination corps for hoodlums and they don't care who gets in the way. Saving the life of a child gets him a beating by the unit, which they call an initiation. When they raid a mobster's home and start killing hoods and call girls who just happens to be there, he draws a line when he finds one hiding in a closet. He then goes on the run with her with gangsters and the cops both in pursuit.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.1 (934)
Моя оцінка:
/10
Вбивці на заміну
Вбивці на заміну (1998) сценарист  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.1
Сюжет Професійний убивця Джон Лі одержує нове завдання — вбити поліцейського. Але у вирішальний момент він не зміг натиснути на гачок: під прицілом виявилася дитина. А мафія не прощає помилок. На заміну вона посилає своїх людей, і Джон стає мішенню. Тепер він і шахрайка Меґ, яка випадково стає учасницею усіх подій, потрапляє під перехресний вогонь злочинців і поліції. Єдиний спосіб врятуватися — ховатися і від тих і від інших, але рано чи пізно їм доведеться зіткнутися...
Вбивці на заміну Трейлер

Вбивці на заміну (1998)

The Replacement Killers

16+
сценарист
США   1 год 27 хв
Читати опис Професійний убивця Джон Лі одержує нове завдання — вбити поліцейського. Але у вирішальний момент він не зміг натиснути на гачок: під прицілом виявилася дитина. А мафія не прощає помилок. На заміну вона посилає своїх людей, і Джон стає мішенню. Тепер він і шахрайка Меґ, яка випадково стає учасницею усіх подій, потрапляє під перехресний вогонь злочинців і поліції. Єдиний спосіб врятуватися — ховатися і від тих і від інших, але рано чи пізно їм доведеться зіткнутися...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (13)  IMDb: 6.1 (30696)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: