Джош Хилд

Josh Heald

Дата народження: 12 грудня 1977 (46 років)

Знак зодіаку: Стрілець

Місце народження: Red Bank, Нью-Джерсі, США

Зріст: 185 см

Всього фільмів (на сайті): 9

Ролі: сценарист ★ 6.56 (6), актор (5), продюсер (3), режисер ★ 7.94 (2), ідея (1)

Фільмографія

Знайдено 9 результатів

Готові
Готові (2023) режисер, продюсер, сценарист  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 6.8
Сюжет Команда спецпризначенців святкує зрив смертельно небезпечної змови в Місті гріхів. Але коли у Вегасі з’являється реальна загроза, їм доведеться швидко протверезіти.
Готові Трейлер

Готові (2023)

Obliterated

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Скасований
режисер, продюсер, сценарист
США   45 хв
Читати опис Команда спецпризначенців святкує зрив смертельно небезпечної змови в Місті гріхів. Але коли у Вегасі з’являється реальна загроза, їм доведеться швидко протверезіти.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (20)  IMDb: 6.8 (18146)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Plan B (2021) продюсер 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Follows a straight-laced high school student and her slacker best friend who, after a regrettable first sexual encounter, have 24 hours to hunt down a Plan B pill in America's heartland.
Трейлер

Plan B (2021)

Plan B

продюсер
США   1 год 47 хв
Читати опис (англ.) Follows a straight-laced high school student and her slacker best friend who, after a regrettable first sexual encounter, have 24 hours to hunt down a Plan B pill in America's heartland.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (4749)
Моя оцінка:
/10
Кобра Кай
Кобра Кай (2018—) ідея, сценарист, режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 8.5
Сюжет У минулому хуліган, а нині бідний невдаха, Джонні Лоуренс вважає, що єдиний його шанс повернутися до нормального життя - заново відкрити сумнозвісну школу карате «Кобра Кай». Спроба налагодити свої справи зводить Джонні з Деніелом Ларусс - успішним чоловіком, який з усіх сил намагається зберігати життєву гармонію, якої колись вчив його містер Міягі. Зустрівшись знову, Денні і Джонні намагаються позбутися від демонів минулого і проблем сьогодення єдиним відомим їм способом - за допомогою карате.
Кобра Кай Трейлер

Кобра Кай (2018—)

Cobra Kai

Серіал 5 сезонів, 50 епізодів Поновлений серіал
ідея, сценарист, режисер, продюсер
США   30 хв
Читати опис У минулому хуліган, а нині бідний невдаха, Джонні Лоуренс вважає, що єдиний його шанс повернутися до нормального життя - заново відкрити сумнозвісну школу карате «Кобра Кай». Спроба налагодити свої справи зводить Джонні з Деніелом Ларусс - успішним чоловіком, який з усіх сил намагається зберігати життєву гармонію, якої колись вчив його містер Міягі. Зустрівшись знову, Денні і Джонні намагаються позбутися від демонів минулого і проблем сьогодення єдиним відомим їм способом - за допомогою карате.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (46)  IMDb: 8.5 (203513)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Loucuras De Carnaval (2016) сценарист 0.0 imdb 9.8
Сюжет (англ.) Mike Morgan went to the Mardi Gras in New Orleans, Louisiana. He met a special girl called Lucy Mills. Now, he's back to his hotel after a big party, and he wants to find her. The problem is: her name is the only thing he knows.

Loucuras De Carnaval (2016)

Loucuras De Carnaval

сценарист
Бразилія   2 хв
Читати опис (англ.) Mike Morgan went to the Mardi Gras in New Orleans, Louisiana. He met a special girl called Lucy Mills. Now, he's back to his hotel after a big party, and he wants to find her. The problem is: her name is the only thing he knows.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 9.8 (100)
Моя оцінка:
/10
Машина часу в джакузі 2
Машина часу в джакузі 2 (2015) сценарист, актор у ролі Terry  ✓ укр. аудіо 4.7 imdb 5.0
Сюжет Коли Лу потрапляє в біду, Нік і Джейкоб вирішують скористатися машиною часу в джакузі, щоб повернутися в минуле, але несподівано опиняються в майбутньому з Адамом молодшим. Тепер їм доведеться змінити майбутнє, щоб виправити події в минулому.
Машина часу в джакузі 2 Трейлер

Машина часу в джакузі 2 (2015)

Hot Tub Time Machine 2

18+
сценарист, актор у ролі Terry
США   1 год 33 хв
Читати опис Коли Лу потрапляє в біду, Нік і Джейкоб вирішують скористатися машиною часу в джакузі, щоб повернутися в минуле, але несподівано опиняються в майбутньому з Адамом молодшим. Тепер їм доведеться змінити майбутнє, щоб виправити події в минулому.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.7 (27)  IMDb: 5.0 (41599)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $12.99
Канікули в Новому Орлеані
Канікули в Новому Орлеані (2011) сценарист, актор у ролі Dude in Crowd  ✓ укр. аудіо 5.4 imdb 5.1
Сюжет Три однокласники навчаються останній рік в універі, але задоволення під час навчання не отримують. Їх рішення: Поїздка в Марді Ґрас, де гарні дівки із задоволенням знімають футболки і алкоголь в громадських місцях нікому не мішає, але навпаки. Ситуація хлопакам виходить з-під контролю, коли вони вдягнуться до жіночого одягу, потраплять в готельний номер секс скандалістки Кармен Електри, візьмуть участь у скандальному еротичному шоу а ще, щоб того не було мало, нехотячи проведуть фекальний теракт в залі шикарного готелю. Спрацює магія Марді Ґрас та перетворяться їхні дикуваті фантазії в реальність?
Канікули в Новому Орлеані Трейлер

Канікули в Новому Орлеані (2011)

Mardi Gras: Spring Break

сценарист, актор у ролі Dude in Crowd
США   1 год 28 хв
Читати опис Три однокласники навчаються останній рік в універі, але задоволення під час навчання не отримують. Їх рішення: Поїздка в Марді Ґрас, де гарні дівки із задоволенням знімають футболки і алкоголь в громадських місцях нікому не мішає, але навпаки. Ситуація хлопакам виходить з-під контролю, коли вони вдягнуться до жіночого одягу, потраплять в готельний номер секс скандалістки Кармен Електри, візьмуть участь у скандальному еротичному шоу а ще, щоб того не було мало, нехотячи проведуть фекальний теракт в залі шикарного готелю. Спрацює магія Марді Ґрас та перетворяться їхні дикуваті фантазії в реальність?
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.4 (9)  IMDb: 5.1 (6187)
Моя оцінка:
/10
Машина часу в джакузі
Машина часу в джакузі (2010) сценарист, актор у ролі Terry  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.4
Сюжет У 2010 році четверо «геніїв», завдяки своїм експериментам з алкоголем, навчилися управляти просторово-часовим континуумом. Портал, розташований безпосередньо в джакузі на гірськолижному курорті, як їм здалося, дозволяє повернутися в далекий 1986 рік.
Машина часу в джакузі Трейлер

Машина часу в джакузі (2010)

Hot Tub Time Machine

18+
сценарист, актор у ролі Terry
США   1 год 41 хв
Читати опис У 2010 році четверо «геніїв», завдяки своїм експериментам з алкоголем, навчилися управляти просторово-часовим континуумом. Портал, розташований безпосередньо в джакузі на гірськолижному курорті, як їм здалося, дозволяє повернутися в далекий 1986 рік.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (112)  IMDb: 6.4 (186253)
Моя оцінка:
/10
Звіт з червоної доріжки
Звіт з червоної доріжки (2009) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) Red Carpet Report, Hollywood's number one independently owned and operated source for Red Carpet interviews, reviews, and news. We never go after gossip and #WeAskMore.
https://www.youtube.com/c/Minglemediatv/videos
Звіт з червоної доріжки

Звіт з червоної доріжки (2009)

Red Carpet Report

Серіал 13 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
США
Читати опис (англ.) Red Carpet Report, Hollywood's number one independently owned and operated source for Red Carpet interviews, reviews, and news. We never go after gossip and #WeAskMore.
https://www.youtube.com/c/Minglemediatv/videos
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (103)
Моя оцінка:
/10
Гарольд і Кумар 2
Гарольд і Кумар 2 (2008) актор у ролі Terry Air Marshal #3  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.5
Сюжет Гарольд і Кумар розраховують весело провести канікули в Амстердамі й удосталь розширити свідомість, однак надто пильні попутники приймають друзів за терористів...
Парочка біжить по всій країні від влади, яка підозрює в цих двох обкурених - терористів після того, як ті безуспішно намагалися протягти на літак, який летить в Амстердам, кальян для паління травички... Серйозно, навіщо в Амстердамі ще один кальян?!
Гарольд і Кумар 2 Трейлер

Гарольд і Кумар 2 (2008)

Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay

16+
актор у ролі Terry Air Marshal #3
США   1 год 44 хв
Читати опис Гарольд і Кумар розраховують весело провести канікули в Амстердамі й удосталь розширити свідомість, однак надто пильні попутники приймають друзів за терористів...
Парочка біжить по всій країні від влади, яка підозрює в цих двох обкурених - терористів після того, як ті безуспішно намагалися протягти на літак, який летить в Амстердам, кальян для паління травички... Серйозно, навіщо в Амстердамі ще один кальян?!
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (29)  IMDb: 6.5 (141919)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: