Йоган Ренк

Johan Renck

Дата народження: 5 грудня 1966 (57 років)

Знак зодіаку: Стрілець

Місце народження: Швеція

Зріст: 190 см

Всього фільмів (на сайті): 23

Ролі: режисер ★ 8.53 (12), актор (11), продюсер (4)

Фільмографія

Знайдено 23 результати

Космонавт
Космонавт (2024) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 5.7 imdb 5.7
Сюжет Через 6 місяців після початку самотньої місії космонавт намагається врятувати свій шлюб із допомогою таємничої істоти, яка ховається на його кораблі.
Космонавт Трейлер

Космонавт (2024)

Spaceman

режисер, продюсер
Чехія, США   1 год 47 хв
Читати опис Через 6 місяців після початку самотньої місії космонавт намагається врятувати свій шлюб із допомогою таємничої істоти, яка ховається на його кораблі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.7 (40)  IMDb: 5.7 (35935)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Чорнобиль
Чорнобиль (2019) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 9.2 imdb 9.3
Сюжет Сюжет розгортається у 1986 році під час трагічних подій на Чорнобильський АЕС. У центрі уваги радянський науковець, який повинен провести розслідування того, що трапилось.
Чорнобиль Трейлер

Чорнобиль (2019)

Chornobyl

Серіал 1 сезон, 5 епізодів Мінісеріал Завершений
Топ #1 серіал
режисер, продюсер
США, Велика Британія   5 год 30 хв
Читати опис Сюжет розгортається у 1986 році під час трагічних подій на Чорнобильський АЕС. У центрі уваги радянський науковець, який повинен провести розслідування того, що трапилось.
Є українське аудіо
КіноБаза: 9.2 (560)  IMDb: 9.3 (879412)
Моя оцінка:
/10
IMDb on the Scene - Interviews (2017) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) IMDb takes you on the scene in interviews with the cast and filmmakers of upcoming films.

IMDb on the Scene - Interviews (2017)

IMDb on the Scene - Interviews

Серіал 6 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
Читати опис (англ.) IMDb takes you on the scene in interviews with the cast and filmmakers of upcoming films.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (684)
Моя оцінка:
/10
Девід Бові. Останні п'ять років
Девід Бові. Останні п'ять років (2017) зіграв самого себе  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.5
Сюжет Документальний фільм режисера Френсіса Вотлі вийшов на телеканалі BBC Two за три дні до першої річниці смерті співака, що помер у віці 69 років. У фільмі показано кадри зі світового турне A Reality Tour у 2003-04 роках, а також розповідається про останні чотири роки життя артиста. Це продовження фільму 2013 року "Девід Бові. П'ять років" - у тому ж стилі, але з іншим задумом. Режисер кліпу "Lazarus" Йохан Ренк у новому фільмі розповідає, що співак дізнався про те, що його хвороба не піддається лікуванню, коли працював над кліпом до цієї пісні. Однак, Ренк каже, що відео, в якому Бові лежить на лікарняному ліжку з пов'язкою на обличчі і ґудзиками на місці очей, було не про хворобу співака. "Для мене це більше пов'язано з біблійським аспектом, розумієте... людина, що повстає з мертвих. Це не мало нічого спільного з його хворобою", - пояснив він.
Девід Бові. Останні п'ять років Трейлер

Девід Бові. Останні п'ять років (2017)

David Bowie: The Last Five Years

16+
зіграв самого себе
Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис Документальний фільм режисера Френсіса Вотлі вийшов на телеканалі BBC Two за три дні до першої річниці смерті співака, що помер у віці 69 років. У фільмі показано кадри зі світового турне A Reality Tour у 2003-04 роках, а також розповідається про останні чотири роки життя артиста. Це продовження фільму 2013 року "Девід Бові. П'ять років" - у тому ж стилі, але з іншим задумом. Режисер кліпу "Lazarus" Йохан Ренк у новому фільмі розповідає, що співак дізнався про те, що його хвороба не піддається лікуванню, коли працював над кліпом до цієї пісні. Однак, Ренк каже, що відео, в якому Бові лежить на лікарняному ліжку з пов'язкою на обличчі і ґудзиками на місці очей, було не про хворобу співака. "Для мене це більше пов'язано з біблійським аспектом, розумієте... людина, що повстає з мертвих. Це не мало нічого спільного з його хворобою", - пояснив він.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (4)  IMDb: 7.5 (2873)
Моя оцінка:
/10
Ясновидець
Ясновидець (2016—2017) режисер 6.6 imdb 7.3
Сюжет Похмуро-комічний погляд на діяльність екстрасенсів і контролюючий їх злочинний синдикат. У центрі уваги - розсерджений представник цього світу, у якого раптово з'являються бачення.
Ясновидець Трейлер

Ясновидець (2016—2017)

Shut Eye

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Скасований
режисер
США   45 хв
Читати опис Похмуро-комічний погляд на діяльність екстрасенсів і контролюючий їх злочинний синдикат. У центрі уваги - розсерджений представник цього світу, у якого раптово з'являються бачення.
КіноБаза: 6.6 (3)  IMDb: 7.3 (4017)
Моя оцінка:
/10
Останні пантери
Останні пантери (2015) продюсер 6.6 imdb 6.7
Сюжет Поглинаючий екшн, захоплюючі персонажі та розумно побудований сюжет – усе це Останні Пантери. Назва серіалу – присвята групі крадіїв коштовностей, відомих як «Рожеві Пантери», які спланували зухвале викрадення діамантів, щоб проникнути до темної європейської мережі наркодилерів, гангстерів та банківської мафії, і все це ви побачите очима поліцейського, страховика та злочинця. Сценарій Джека Торна (Це Англія '86, '88 і '90) та режисура Йохана Ренка (Пуститися берега) триматимуть вас у напруженні до самого кінця.
Останні пантери Трейлер

Останні пантери (2015)

The Last Panthers

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
продюсер
Велика Британія, Франція   48 хв
Читати опис Поглинаючий екшн, захоплюючі персонажі та розумно побудований сюжет – усе це Останні Пантери. Назва серіалу – присвята групі крадіїв коштовностей, відомих як «Рожеві Пантери», які спланували зухвале викрадення діамантів, щоб проникнути до темної європейської мережі наркодилерів, гангстерів та банківської мафії, і все це ви побачите очима поліцейського, страховика та злочинця. Сценарій Джека Торна (Це Англія '86, '88 і '90) та режисура Йохана Ренка (Пуститися берега) триматимуть вас у напруженні до самого кінця.
КіноБаза: 6.6 (3)  IMDb: 6.7 (2479)
Моя оцінка:
/10
Родовід
Родовід (2015—2017) режисер, актор у ролі Swedish Brother #2  ✓ укр. субтитри 6.0 imdb 7.9
Сюжет Історія про дорослих братів і сестер, чиї секрети спливають назовні, коли їх брат, який є ганьбою їх сім'ї, повертається додому.
Родовід Трейлер

Родовід (2015—2017)

Bloodline

17+
Серіал 3 сезони, 33 епізоди Завершений
режисер, актор у ролі Swedish Brother #2
США   60 хв
Читати опис Історія про дорослих братів і сестер, чиї секрети спливають назовні, коли їх брат, який є ганьбою їх сім'ї, повертається додому.
Є українські субтитри
КіноБаза: 6.0 (4)  IMDb: 7.9 (59310)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Зупинись і гори
Зупинись і гори (2014—2017) режисер  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 8.4
Сюжет Дія серіалу відбувається у Кремнієвих Преріях Техасу в 1983 і розповідає про революцію персональних комп'ютерів з погляду працівників вигаданої компанії Cardiff Electric.
Зупинись і гори Трейлер

Зупинись і гори (2014—2017)

Halt and Catch Fire

16+
Серіал 4 сезони, 40 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис Дія серіалу відбувається у Кремнієвих Преріях Техасу в 1983 і розповідає про революцію персональних комп'ютерів з погляду працівників вигаданої компанії Cardiff Electric.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (33)  IMDb: 8.4 (35544)
Моя оцінка:
/10
The Fat and the Angry (2014) режисер 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) An explosion happens and body parts are scattered. As a result "Sebbe" is taken in for questioning by the city police, but time is short since Interpol and FBI wants him to be handed over to them.
Трейлер

The Fat and the Angry (2014)

The Fat and the Angry

Серіал 1 сезон, 0 епізодів
режисер
Швеція   3 год 0 хв
Читати опис (англ.) An explosion happens and body parts are scattered. As a result "Sebbe" is taken in for questioning by the city police, but time is short since Interpol and FBI wants him to be handed over to them.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (557)
Моя оцінка:
/10
Мотель Бейтсів
Мотель Бейтсів (2013—2017) режисер  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 8.1
Сюжет Серіал є передісторією фільму Гічкока, але його події перенесено в наші дні[8]. Після смерті чоловіка Норма Бейтс переїжджає зі своїм сином-підліткомНорманом до тихого містечка під назвою «Вайт-Пайн Бей» в Орегоні, де вона купує невеличкий мотель та будиночок, які раніше належали родині Саммерс. Наступного дня Кіт Саммерс, який втратив родинне гніздо, приходить до Бейтсів, погрожуючи Нормі в будь-який спосіб вигнати її з дому. Того ж вечора Кіт вривається в будинок та ґвалтує Норму. Коли додому повертається Норман, вони з матір'ю обеззброюють нападника, але коли Норман іде по аптечку, Норма вбиває Кіта. Позбавившися тіла, матір з сином змушені оберігати темну таємницю, а це є не так вже й легко під прискіпливим поглядом місцевого шерифа Алекса Ромеро та його помічника Зака Шелбі, з яким в Норми починається роман. Незабаром Бейтси розуміють, що мотель зберігає власні таємниці, як й маленьке містечко: миле ззовні й гниле зсередини.
Мотель Бейтсів Трейлер

Мотель Бейтсів (2013—2017)

Bates Motel

Серіал 5 сезонів, 50 епізодів Завершений
режисер
США   45 хв
Читати опис Серіал є передісторією фільму Гічкока, але його події перенесено в наші дні[8]. Після смерті чоловіка Норма Бейтс переїжджає зі своїм сином-підліткомНорманом до тихого містечка під назвою «Вайт-Пайн Бей» в Орегоні, де вона купує невеличкий мотель та будиночок, які раніше належали родині Саммерс. Наступного дня Кіт Саммерс, який втратив родинне гніздо, приходить до Бейтсів, погрожуючи Нормі в будь-який спосіб вигнати її з дому. Того ж вечора Кіт вривається в будинок та ґвалтує Норму. Коли додому повертається Норман, вони з матір'ю обеззброюють нападника, але коли Норман іде по аптечку, Норма вбиває Кіта. Позбавившися тіла, матір з сином змушені оберігати темну таємницю, а це є не так вже й легко під прискіпливим поглядом місцевого шерифа Алекса Ромеро та його помічника Зака Шелбі, з яким в Норми починається роман. Незабаром Бейтси розуміють, що мотель зберігає власні таємниці, як й маленьке містечко: миле ззовні й гниле зсередини.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (46)  IMDb: 8.1 (117966)
Моя оцінка:
/10
Вікінги
Вікінги (2013—2020) режисер  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 8.5
Сюжет Це історія про пригоди найбільшого героя свого часу - Рагнара Лодброка. У серіалі показаний Рагнар зі своїм племенем братів-вікінгів і його сім'єю в процесі становлення королем усіх племен вікінгів.  Рагнар - безстрашний воїн і релігійний вікінг, який об'єднує всі племена і поширює серед них поклоніння скандинавським богам. Згідно з легендою, він - прямий нащадок Одіна, бога війни і воїнів.
Вікінги Трейлер

Вікінги (2013—2020)

Vikings

18+
Серіал 6 сезонів, 90 епізодів Завершений
режисер
Ірландія, Канада   44 хв
Читати опис Це історія про пригоди найбільшого героя свого часу - Рагнара Лодброка. У серіалі показаний Рагнар зі своїм племенем братів-вікінгів і його сім'єю в процесі становлення королем усіх племен вікінгів.  Рагнар - безстрашний воїн і релігійний вікінг, який об'єднує всі племена і поширює серед них поклоніння скандинавським богам. Згідно з легендою, він - прямий нащадок Одіна, бога війни і воїнів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (232)  IMDb: 8.5 (589529)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Min sanning (2012—) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.7

Min sanning (2012—)

Min sanning

Серіал 13 сезонів, 100 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
Швеція   60 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (10)
Моя оцінка:
/10
І мертві підуть
І мертві підуть (2010—2022) режисер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 8.1
Сюжет Після зомбі-апокаліпсису єдина надія для тих, хто вижив — згуртуватися, аби врятувати свої життя.
І мертві підуть Трейлер

І мертві підуть (2010—2022)

The Walking Dead

18+
Серіал 11 сезон, 177 епізодів Завершений
режисер
США   44 хв
Читати опис Після зомбі-апокаліпсису єдина надія для тих, хто вижив — згуртуватися, аби врятувати свої життя.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (307)  IMDb: 8.1 (1093376)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Downloading Nancy (2008) режисер 4.0 imdb 5.7
Сюжет (англ.) Sick of her life, housewife Nancy just wants it to be over and done with, but rather than kill herself, she hires a stranger from the Internet to do the job for her. But fate takes a strange turn when she meets her killer and the two fall in love. Of course, Nancy realizes that love and murder do not naturally go hand in hand.
Трейлер

Downloading Nancy (2008)

Downloading Nancy

режисер
США   1 год 42 хв
Читати опис (англ.) Sick of her life, housewife Nancy just wants it to be over and done with, but rather than kill herself, she hires a stranger from the Internet to do the job for her. But fate takes a strange turn when she meets her killer and the two fall in love. Of course, Nancy realizes that love and murder do not naturally go hand in hand.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 5.7 (3108)
Моя оцінка:
/10
Пуститися берега
Пуститися берега (2008—2013) режисер  ✓ укр. аудіо 8.9 imdb 9.5
Сюжет Шкільний учитель хімії Волтер Вайт дізнається, що хворий на рак легенів. З огляду на складний фінансовий стан справ сім'ї, а також перспективи, Волтер вирішує зайнятися виготовленням метамфетаміну. Для цього він залучає свого колишнього учня Джессі Пінкмана, колись виключеного зі школи за активного сприяння Вайта. Пінкман сам займався «варінням мета», але напередодні, в ході рейду ОБН, він позбувся напарника і лабораторії …
Пуститися берега Трейлер

Пуститися берега (2008—2013)

Breaking Bad

18+
Серіал 5 сезонів, 62 епізоди Завершений
Топ #4 серіал
режисер
США   49 хв
Читати опис Шкільний учитель хімії Волтер Вайт дізнається, що хворий на рак легенів. З огляду на складний фінансовий стан справ сім'ї, а також перспективи, Волтер вирішує зайнятися виготовленням метамфетаміну. Для цього він залучає свого колишнього учня Джессі Пінкмана, колись виключеного зі школи за активного сприяння Вайта. Пінкман сам займався «варінням мета», але напередодні, в ході рейду ОБН, він позбувся напарника і лабораторії …
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.9 (551)  IMDb: 9.5 (2169269)
Моя оцінка:
/10
100 Hojdare (2004—2008) актор у ролі Attending the Sundance Film Festival 0.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) Fredrik Wikingsson and Filip Hammar, with a guest or sometimes two, lists and discusses 10 funny clips in every episode (100 per season).

100 Hojdare (2004—2008)

100 Hojdare

Серіал 6 сезонів, 52 епізоди Документальний Завершений
актор у ролі Attending the Sundance Film Festival
Швеція   60 хв
Читати опис (англ.) Fredrik Wikingsson and Filip Hammar, with a guest or sometimes two, lists and discusses 10 funny clips in every episode (100 per season).
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (584)
Моя оцінка:
/10
Making the Video (1999—2005) режисер, зіграв самого себе 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) A series on MTV showing the making of popular music videos.

Making the Video (1999—2005)

Making the Video

Серіал 12 сезонів, 177 епізодів Документальний Завершений
режисер, зіграв самого себе
США   30 хв
Читати опис (англ.) A series on MTV showing the making of popular music videos.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (192)
Моя оцінка:
/10
Eurotrash (1993—2005) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) A 30-minute magazine-format programme in English. Despite being a big-budget show, it was surreal and had a deliberate low-budget feel.

Eurotrash (1993—2005)

Eurotrash

Серіал 15 сезонів, 120 епізодів Завершений
зіграв самого себе
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) A 30-minute magazine-format programme in English. Despite being a big-budget show, it was surreal and had a deliberate low-budget feel.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (370)
Моя оцінка:
/10
Слово
Слово (1990—1991) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) The show that pushed forward the boundries of youth TV, always coming close to going too far.
Слово

Слово (1990—1991)

The Word

Серіал 1 сезон, 28 епізодів Завершений
зіграв самого себе
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) The show that pushed forward the boundries of youth TV, always coming close to going too far.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (221)
Моя оцінка:
/10
BingoLotto (1989—) актор у ролі Self - Musical Guest 0.0 imdb 3.6
Сюжет (англ.) "BingoLotto" is the most famous game show in Sweden. There's several ways to win prizes or money, the most obvious one is that you get bingo. When you get bingo you automatically win a standard sum of money, but you also get the c...

BingoLotto (1989—)

BingoLotto

Серіал 32 сезони, 210 епізодів Реаліті-шоу Поновлений серіал
актор у ролі Self - Musical Guest
Швеція
Читати опис (англ.) "BingoLotto" is the most famous game show in Sweden. There's several ways to win prizes or money, the most obvious one is that you get bingo. When you get bingo you automatically win a standard sum of money, but you also get the c...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.6 (168)
Моя оцінка:
/10
Top of the Pops (1964—2006) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) A rundown of the latest chart hits, featuring in-studio performances from popular music artists.

Top of the Pops (1964—2006)

Top of the Pops

Серіал 43 сезони, 1499 епізодів Завершений
зіграв самого себе
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) A rundown of the latest chart hits, featuring in-studio performances from popular music artists.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (1133)
Моя оцінка:
/10
Дюна: Пророцтво
Дюна: Пророцтво (2024—) продюсер 0.0 imdb 0.0
Сюжет За 10 000 років до піднесення Пола Атріда, Сестри Харконнен борються з силами, які загрожують майбутньому людства, і створюють легендарну секту, відому як Бене Гессерит.
Дюна: Пророцтво Трейлер

Дюна: Пророцтво (2024—)

Dune: Prophecy

Серіал 1 сезон, 6 епізодів У виробництві
продюсер
США
Читати опис За 10 000 років до піднесення Пола Атріда, Сестри Харконнен борються з силами, які загрожують майбутньому людства, і створюють легендарну секту, відому як Бене Гессерит.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Monte Video (1994) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.2

Monte Video (1994)

Monte Video

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
Австрія   45 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (12)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: