Жак Одіар

Jacques Audiard

Дата народження: 30 квітня 1952 (71 рік)

Знак зодіаку: Телець

Місце народження: Париж, Франція

Зріст: 174 см

Всього фільмів (на сайті): 41

Ролі: сценарист ★ 7.43 (26), актор (12), режисер ★ 7.3 (10), продюсер (6)

Фільмографія

Знайдено 41 результат

Spirit of Ecstasy (2023) сценарист 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) Abused by her gendarme father and forced to provide for her younger siblings, Jeanne Francoeur looks to make a living in the world of finance.

Spirit of Ecstasy (2023)

Spirit of Ecstasy

сценарист
Франція   1 год 38 хв
Читати опис (англ.) Abused by her gendarme father and forced to provide for her younger siblings, Jeanne Francoeur looks to make a living in the world of finance.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (75)
Моя оцінка:
/10
Paris, 13th District (2021) продюсер, сценарист, режисер 7.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Émilie meets Camille who is attracted to Nora, who crosses paths with Amber. Three girls and a boy - They're friends, sometimes lovers and often both.
Трейлер

Paris, 13th District (2021)

Paris, 13th District

продюсер, сценарист, режисер
Франція   1 год 45 хв
Читати опис (англ.) Émilie meets Camille who is attracted to Nora, who crosses paths with Amber. Three girls and a boy - They're friends, sometimes lovers and often both.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 7.0 (9146)
Моя оцінка:
/10
Брати Сістерс
Брати Сістерс (2018) сценарист, режисер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 6.9
Сюжет Знайомтеся – це брати Сістерс: Елай і Чарлі. Вони заробляють на життя тим, що вбивають людей. Такі собі ассасіни 50-их років ХІХ століття в Орегоні. Ті часи у США ознаменувалися золотою лихоманкою та постійними вбивствами наліво та направо. Закон тоді був дуже примарним поняттям. Брати Сістерс ніколи не розраховують на свій розум – їхнім головним плюсом є нескінченна удача.
Брати Сістерс Трейлер

Брати Сістерс (2018)

The Sisters Brothers

16+
сценарист, режисер
Франція, Іспанія, Румунія, США, Бельгія   2 год 2 хв
Читати опис Знайомтеся – це брати Сістерс: Елай і Чарлі. Вони заробляють на життя тим, що вбивають людей. Такі собі ассасіни 50-их років ХІХ століття в Орегоні. Ті часи у США ознаменувалися золотою лихоманкою та постійними вбивствами наліво та направо. Закон тоді був дуже примарним поняттям. Брати Сістерс ніколи не розраховують на свій розум – їхнім головним плюсом є нескінченна удача.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (108)  IMDb: 6.9 (69949)
Моя оцінка:
/10
Тебе ніколи тут не було
Тебе ніколи тут не було (2017) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.7
Сюжет Відставний військовий і колишній агент ФБР Джо знаходить собі нове заняття: визволяє дівчат із мереж секс-торгівлі, діючи поза рамками закону. Отримавши замовлення від великого політика, чия дочка-підліток потрапила в бордель, Джо з'ясовує, що брудний бізнес вплетений у павутину масштабної корупції та змов.
Тебе ніколи тут не було Трейлер

Тебе ніколи тут не було (2017)

You Were Never Really Here

16+
продюсер
Велика Британія, Франція, США   1 год 29 хв
Читати опис Відставний військовий і колишній агент ФБР Джо знаходить собі нове заняття: визволяє дівчат із мереж секс-торгівлі, діючи поза рамками закону. Отримавши замовлення від великого політика, чия дочка-підліток потрапила в бордель, Джо з'ясовує, що брудний бізнес вплетений у павутину масштабної корупції та змов.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (96)  IMDb: 6.7 (126847)
Моя оцінка:
/10
120 ударів на хвилину
120 ударів на хвилину (2017) продюсер 6.1 imdb 7.4
Сюжет Париж, 90-і роки ХХ століття. СНІД уже десять років тероризує людей і забрав незліченну кількість життів. Активісти групи "Act UP" готові докласти всіх зусиль, переступати закони й іти проти влади, щоб донести до громадян свої цілі. Мітинги, візити до державних установ і фармацевтичних закладів – далеко не весь список їх дій. В організації з'являється новий член – Натан. Він відразу зацікавлюється рухом "Act UP", і деякими учасниками. Зокрема Шоном, який є геєм, та ще й ВІЛ-інфікованим. Між хлопцями зав'язуються не просто ділові стосунки... Коли людині залишається жити мало часу, вона починає цінувати своє життя і життя інших людей.
120 ударів на хвилину Трейлер

120 ударів на хвилину (2017)

BPM (Beats per Minute)

18+
продюсер
Франція   2 год 23 хв
Читати опис Париж, 90-і роки ХХ століття. СНІД уже десять років тероризує людей і забрав незліченну кількість життів. Активісти групи "Act UP" готові докласти всіх зусиль, переступати закони й іти проти влади, щоб донести до громадян свої цілі. Мітинги, візити до державних установ і фармацевтичних закладів – далеко не весь список їх дій. В організації з'являється новий член – Натан. Він відразу зацікавлюється рухом "Act UP", і деякими учасниками. Зокрема Шоном, який є геєм, та ще й ВІЛ-інфікованим. Між хлопцями зав'язуються не просто ділові стосунки... Коли людині залишається жити мало часу, вона починає цінувати своє життя і життя інших людей.
КіноБаза: 6.1 (8)  IMDb: 7.4 (16634)
Моя оцінка:
/10
Quotidien (2016—) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) Yan Barthes and his team debrief about breaking news every week.

Quotidien (2016—)

Quotidien

Серіал 7 сезонів, 157 епізодів Новини Поновлений серіал
зіграв самого себе
Франція   1 год 35 хв
Читати опис (англ.) Yan Barthes and his team debrief about breaking news every week.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (146)
Моя оцінка:
/10
Діпан
Діпан (2015) режисер, сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.2
Сюжет Бойовик «Тамільських тигрів» тікає зі Шрі-Ланки після завершення громадянської війни. Задля отримання притулку у Франції він видає незнайому жінку з дитиною за свою сім'ю. Троє втікачів оселяються у передмісті Парижа і поступово зближуються, особливо перед лицем жорстокості іммігрантських кварталів…
Діпан Трейлер

Діпан (2015)

Dheepan

16+
режисер, сценарист, продюсер
Франція   1 год 55 хв
Читати опис Бойовик «Тамільських тигрів» тікає зі Шрі-Ланки після завершення громадянської війни. Задля отримання притулку у Франції він видає незнайому жінку з дитиною за свою сім'ю. Троє втікачів оселяються у передмісті Парижа і поступово зближуються, особливо перед лицем жорстокості іммігрантських кварталів…
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (13)  IMDb: 7.2 (16725)
Моя оцінка:
/10
Бюро легенд
Бюро легенд (2015—2020) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 8.7
Сюжет Агент французької розвідки повертається після успішного завдання з Сирії, де він провів останні шість років, працюючи під прикриттям. Всупереч інструкціям і прийнятою процедурою він не повертає собі справжнє ім’я і особистість, а продовжує залишатися в ролі.
Бюро легенд Трейлер

Бюро легенд (2015—2020)

The Bureau

16+
Серіал 5 сезонів, 50 епізодів Завершений
режисер, сценарист
Франція   52 хв
Читати опис Агент французької розвідки повертається після успішного завдання з Сирії, де він провів останні шість років, працюючи під прикриттям. Всупереч інструкціям і прийнятою процедурою він не повертає собі справжнє ім’я і особистість, а продовжує залишатися в ролі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (7)  IMDb: 8.7 (13890)
Моя оцінка:
/10
Іржа і кістка
Іржа і кістка (2012) продюсер, сценарист, режисер  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.4
Сюжет Алі з маленьким сином на руках і з рюкзаком за плечима переїжджає в місто Антіб на півдні Франції. Не маючи ні копійки грошей, він проситься жити у сестри. Тут же влаштовується працювати викидайлом в клубі, де знайомиться зі Стефані, дресирувальницею дельфінів-косаток. Вона красива і впевнена в собі, він же - навпаки. Через кілька місяців у нього дзвонить телефон. Виявляється, через нещасний випадок жінка позбулася обох ніг...
Іржа і кістка Трейлер

Іржа і кістка (2012)

Rust and Bone

16+
продюсер, сценарист, режисер
Франція, Бельгія   2 год 0 хв
Читати опис Алі з маленьким сином на руках і з рюкзаком за плечима переїжджає в місто Антіб на півдні Франції. Не маючи ні копійки грошей, він проситься жити у сестри. Тут же влаштовується працювати викидайлом в клубі, де знайомиться зі Стефані, дресирувальницею дельфінів-косаток. Вона красива і впевнена в собі, він же - навпаки. Через кілька місяців у нього дзвонить телефон. Виявляється, через нещасний випадок жінка позбулася обох ніг...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (41)  IMDb: 7.4 (70037)
Моя оцінка:
/10
Im Glad My Mother Is Alive (2009) продюсер 0.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) Given up for adoption as a toddler, troubled teenager Thomas becomes obsessed with tracking down his birth mother. After years of searching, Thomas finds her single, with a small child, living in a nearby suburb and begins a relationship with her which slowly drives him to an act of madness.
Трейлер

Im Glad My Mother Is Alive (2009)

Im Glad My Mother Is Alive

продюсер
Франція   1 год 31 хв
Читати опис (англ.) Given up for adoption as a toddler, troubled teenager Thomas becomes obsessed with tracking down his birth mother. After years of searching, Thomas finds her single, with a small child, living in a nearby suburb and begins a relationship with her which slowly drives him to an act of madness.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (577)
Моя оцінка:
/10
Пророк
Пророк (2009) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.8
Сюжет Присуджений до шести років в'язниці, Малік Ель Джебена здається на тлі інших ув'язнених самим «зеленим» і самим уразливим. Йому 19 років. Він не вміє не писати, не читати. За стінами в'язниці в нього немає близьких.
Усе міняється, коли Лучано, лідер авторитетної банди корсиканців, вирішує доручити Маліку ряд небезпечних і ризикованих місій… Виконання кожної із цих «місій» під пресингом корсиканців могло б зломити кого завгодно, але не його. Кожне завдання загартовує Маліка. Він швидко вчиться життя в новому для себе світі.
Пророк Трейлер

Пророк (2009)

A Prophet

16+
режисер, сценарист
Франція, Італія   2 год 35 хв
Читати опис Присуджений до шести років в'язниці, Малік Ель Джебена здається на тлі інших ув'язнених самим «зеленим» і самим уразливим. Йому 19 років. Він не вміє не писати, не читати. За стінами в'язниці в нього немає близьких.
Усе міняється, коли Лучано, лідер авторитетної банди корсиканців, вирішує доручити Маліку ряд небезпечних і ризикованих місій… Виконання кожної із цих «місій» під пресингом корсиканців могло б зломити кого завгодно, але не його. Кожне завдання загартовує Маліка. Він швидко вчиться життя в новому для себе світі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (44)  IMDb: 7.8 (101812)
Моя оцінка:
/10
Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграв самого себе 5.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 201 епізод Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.0 (439)
Моя оцінка:
/10
І моє серце завмерло
І моє серце завмерло (2005) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 7.2
Сюжет Ми вже звикли, що в Голлівуді схильні знімати римейки успішних французьких фільмів – прикладів тому безліч. Навпаки буває рідко. Та маємо саме такий випадок: стрічка Жака Одіара – римейк фільму американського кінорежисера Джеймса Тобака „Пальці” – з молодим Гарві Кейтелем у головній ролі. То був 1978 рік. Французька ж версія 2005-го, попри чималі зміни, слідує сюжетній канві ориґіналу: 28-літній герой Тома, що його грає один з найцікавіших французьких акторів молодшого покоління – Ромен Дюріс, продовжує батькову справу, а це бізнес на нерухомості. Методи достатньо жорстокі та брудні, один із найбезневинніших – підкидання щурів у будинок, щоб „викурити” звідтіля мешканців... Та якось Тома зустрічає друга своєї покійної матері, відомої піаністки, і пригадує: його теж колись мали за перспективного музиканта. Чому б не повернутися до світу музики? Ось тут усе і починається...
І моє серце завмерло Трейлер

І моє серце завмерло (2005)

The Beat That My Heart Skipped

16+
режисер, сценарист
Франція   1 год 48 хв
Читати опис Ми вже звикли, що в Голлівуді схильні знімати римейки успішних французьких фільмів – прикладів тому безліч. Навпаки буває рідко. Та маємо саме такий випадок: стрічка Жака Одіара – римейк фільму американського кінорежисера Джеймса Тобака „Пальці” – з молодим Гарві Кейтелем у головній ролі. То був 1978 рік. Французька ж версія 2005-го, попри чималі зміни, слідує сюжетній канві ориґіналу: 28-літній герой Тома, що його грає один з найцікавіших французьких акторів молодшого покоління – Ромен Дюріс, продовжує батькову справу, а це бізнес на нерухомості. Методи достатньо жорстокі та брудні, один із найбезневинніших – підкидання щурів у будинок, щоб „викурити” звідтіля мешканців... Та якось Тома зустрічає друга своєї покійної матері, відомої піаністки, і пригадує: його теж колись мали за перспективного музиканта. Чому б не повернутися до світу музики? Ось тут усе і починається...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (8)  IMDb: 7.2 (20430)
Моя оцінка:
/10
Le grand journal de Canal+ (2004—2010) зіграв самого себе 5.0 imdb 6.0
Сюжет Французька нічна телепрограма новин і ток-шоу, яка виходила на Canal+ щодня ввечері з 19:10 до 20:20

Le grand journal de Canal+ (2004—2010)

Le grand journal de Canal+

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Завершений
зіграв самого себе
Франція   60 хв
Читати опис Французька нічна телепрограма новин і ток-шоу, яка виходила на Canal+ щодня ввечері з 19:10 до 20:20
КіноБаза: 5.0 (2)  IMDb: 6.0 (301)
Моя оцінка:
/10
At the Movies (2004—) зіграв самого себе 0.0 imdb 8.3
Сюжет (англ.) Following the 18-year success of their reviews on The Movie Show (1991), renowned Australian critics and film supporters David Stratton and Margaret Pomeranz take to a new show, where each week they review five of the latest relea...

At the Movies (2004—)

At the Movies

Серіал 5 сезонів, 79 епізодів Поновлений серіал
зіграв самого себе
Австралія   30 хв
Читати опис (англ.) Following the 18-year success of their reviews on The Movie Show (1991), renowned Australian critics and film supporters David Stratton and Margaret Pomeranz take to a new show, where each week they review five of the latest relea...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.3 (239)
Моя оцінка:
/10
L'invité (2000—) зіграв самого себе 0.0 imdb 3.9

L'invité (2000—)

L'invité

Серіал 19 сезонів, 4724 епізоди Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
Франція   8 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.9 (35)
Моя оцінка:
/10
Читай по губах
Читай по губах (2001) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.3
Сюжет Карла Бем багато років пропрацювала секретаркою в торговій компанії, проте ніяких зисків їй це не принесло: платять Карлі мало, та і поводяться з нею гірше нікуди. Вона ж вважає, що заслуговує кращої долі. Але на що в цьому жорстокому світі може розраховувати не відмінна особливою красою тридцятип'ятирічна жінка, вимушена до того ж користуватися слуховим апаратом? Але коли в компанію в якості практиканта приходить Поль Анджелі, колишній злодій, тільки-но звільнений з в'язниці, доля Карли Бем різко змінюється.
Читай по губах Трейлер

Читай по губах (2001)

Read My Lips

16+
режисер, сценарист
Франція   1 год 55 хв
Читати опис Карла Бем багато років пропрацювала секретаркою в торговій компанії, проте ніяких зисків їй це не принесло: платять Карлі мало, та і поводяться з нею гірше нікуди. Вона ж вважає, що заслуговує кращої долі. Але на що в цьому жорстокому світі може розраховувати не відмінна особливою красою тридцятип'ятирічна жінка, вимушена до того ж користуватися слуховим апаратом? Але коли в компанію в якості практиканта приходить Поль Анджелі, колишній злодій, тільки-но звільнений з в'язниці, доля Карли Бем різко змінюється.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (11)  IMDb: 7.3 (16395)
Моя оцінка:
/10
Салон краси «Венера»
Салон краси «Венера» (1999) сценарист  ✓ укр. субтитри 4.5 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Employees of a beauty parlor in search of love and happiness.
Салон краси «Венера»

Салон краси «Венера» (1999)

Venus Beauty Institute

сценарист
Франція   1 год 45 хв
Читати опис (англ.) Employees of a beauty parlor in search of love and happiness.
Є українські субтитри
КіноБаза: 4.5 (2)  IMDb: 6.3 (4384)
Моя оцінка:
/10
A Self-Made Hero (1996) режисер, сценарист 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) Set in France at the end of World War II Albert Dehousse finds out his father wasn't a war hero and his mother is a collaborator. He leaves his wife and goes to Paris. Gradually he ...

A Self-Made Hero (1996)

A Self-Made Hero

режисер, сценарист
Франція   1 год 47 хв
Читати опис (англ.) Set in France at the end of World War II Albert Dehousse finds out his father wasn't a war hero and his mother is a collaborator. He leaves his wife and goes to Paris. Gradually he ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (3247)
Моя оцінка:
/10
Kulturzeit (1995—) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) Culture time on 3sat.

Kulturzeit (1995—)

Kulturzeit

Серіал 26 сезонів, 900 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
Німеччина   40 хв
Читати опис (англ.) Culture time on 3sat.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (53)
Моя оцінка:
/10
See How They Fall (1994) сценарист, режисер 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) Simon is a sales representative about fifty. When Mickey, his cop friend, is being shot, he leaves everything to find the murderers. Two years before, Marx, an old gambler, met Frederic, a ...

See How They Fall (1994)

See How They Fall

сценарист, режисер
Франція   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Simon is a sales representative about fifty. When Mickey, his cop friend, is being shot, he leaves everything to find the murderers. Two years before, Marx, an old gambler, met Frederic, a ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (1310)
Моя оцінка:
/10
Dead Tired (1994) сценарист 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) What is going on here?!? French director, Michel Blanc (as Himself), just doesn't understand why his life is suddenly falling apart. This nightmarish comedy-thriller is all about identity. What defines a famous person? Is it their public self or their private self? What is the public's legitimate claim on their fame? With the glitterati of French Cinema starring as themselves, the anonymous faces in the audience gain a glimpse into the downside of public recognition.
Трейлер

Dead Tired (1994)

Dead Tired

сценарист
Франція   1 год 32 хв
Читати опис (англ.) What is going on here?!? French director, Michel Blanc (as Himself), just doesn't understand why his life is suddenly falling apart. This nightmarish comedy-thriller is all about identity. What defines a famous person? Is it their public self or their private self? What is the public's legitimate claim on their fame? With the glitterati of French Cinema starring as themselves, the anonymous faces in the audience gain a glimpse into the downside of public recognition.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (2000)
Моя оцінка:
/10
Barjo (1992) сценарист 0.0 imdb 5.7
Сюжет (англ.) The narrator, "Barjo" (nutcase, crap artist), is an obsessive simpleton, given to filling his notebook with verbatim dialog, observed trivia, and oddball speculation on human behavior and ...

Barjo (1992)

Barjo

сценарист
Франція   1 год 25 хв
Читати опис (англ.) The narrator, "Barjo" (nutcase, crap artist), is an obsessive simpleton, given to filling his notebook with verbatim dialog, observed trivia, and oddball speculation on human behavior and ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.7 (319)
Моя оцінка:
/10
Días de cine (1991—) актор у ролі Self - Interviewee 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Antonio Gasset hosts this show in which recently released movies and DVDs are thoughtfully discussed in a documentary-like way.

Días de cine (1991—)

Días de cine

Серіал 3 сезони, 4 епізоди Поновлений серіал
актор у ролі Self - Interviewee
Іспанія   60 хв
Читати опис (англ.) Antonio Gasset hosts this show in which recently released movies and DVDs are thoughtfully discussed in a documentary-like way.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (335)
Моя оцінка:
/10
Swing troubadour (1991) сценарист 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) In Brazzaville, in 1944, Alex Emmerich was sentenced to wander the seas by Hélène Latray, the wife of Félix Beauvois, the man Alex loved. In 1962, exiled on Hatray cruises and feeling the ...

Swing troubadour (1991)

Swing troubadour

сценарист
Франція, Португалія   1 год 26 хв
Читати опис (англ.) In Brazzaville, in 1944, Alex Emmerich was sentenced to wander the seas by Hélène Latray, the wife of Félix Beauvois, the man Alex loved. In 1962, exiled on Hatray cruises and feeling the ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Baby Blood (1990) актор у ролі Le décapité / Jogger 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) A cruel circus owner beats and abuses his pregnant wife. One day the circus receives a leopard newly captured in Africa, but the animal soon dies. However, an evil creature that was inside the leopard bursts out of the animal's body, burrows into the wife's body and takes over her fetus. It soon starts demanding blood, and the woman goes searching for victims for her new "baby."
Трейлер

Baby Blood (1990)

Baby Blood

актор у ролі Le décapité / Jogger
Франція   1 год 22 хв
Читати опис (англ.) A cruel circus owner beats and abuses his pregnant wife. One day the circus receives a leopard newly captured in Africa, but the animal soon dies. However, an evil creature that was inside the leopard bursts out of the animal's body, burrows into the wife's body and takes over her fetus. It soon starts demanding blood, and the woman goes searching for victims for her new "baby."
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (2296)
Моя оцінка:
/10
Australia (1989) сценарист 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Australia is about Edouard Pierson, a Belgian-born wool dealer who emigrated to Australia after World War Two. The movie actual takes place in Belgium as he returns to his homeland to ...

Australia (1989)

Australia

сценарист
Франція, Швейцарія, Бельгія   2 год 20 хв
Читати опис (англ.) Australia is about Edouard Pierson, a Belgian-born wool dealer who emigrated to Australia after World War Two. The movie actual takes place in Belgium as he returns to his homeland to ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (229)
Моя оцінка:
/10
Baxter (1989) сценарист 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) A white bull terrier named Baxter is given to an elderly woman by her daughter. As time passes, the dog develops aggressive and murderous behavior in order to be adopted by another family.

Baxter (1989)

Baxter

сценарист
Франція   1 год 22 хв
Читати опис (англ.) A white bull terrier named Baxter is given to an elderly woman by her daughter. As time passes, the dog develops aggressive and murderous behavior in order to be adopted by another family.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (2713)
Моя оцінка:
/10
Frequent Death (1988) сценарист 0.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) Jeanne Quester is a psychologist-on-the-airwaves in a radio station.She got a raw deal when she was a child.

Frequent Death (1988)

Frequent Death

сценарист
Франція   1 год 43 хв
Читати опис (англ.) Jeanne Quester is a psychologist-on-the-airwaves in a radio station.She got a raw deal when she was a child.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.4 (294)
Моя оцінка:
/10
Saxo (1988) сценарист 0.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) A record company manager is on the verge of bankruptcy. He meets two musicians, a saxophonist (Joe) and his sister (Puppet), a singer and guitarist, who he will launch successfully. But Puppet is to be murdered.

Saxo (1988)

Saxo

сценарист
Франція   1 год 56 хв
Читати опис (англ.) A record company manager is on the verge of bankruptcy. He meets two musicians, a saxophonist (Joe) and his sister (Puppet), a singer and guitarist, who he will launch successfully. But Puppet is to be murdered.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.4 (43)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: