Фільмографія
Знайдено 3 результати
Сюжет
Омнібус із трьох новел досліджує людську гідність через різні соціальні теми: життя людей з інвалідністю, самотність літніх і право на відмову від військової служби з релігійних переконань. Кожна історія ставить героїв перед моральним вибором, де співчуття часто стикається з упередженням. Від дружби, затьмареної провиною, до помилкового звинувачення старого та болючого рішення сісти до в’язниці заради совісті — фільм уважно дивиться на те, як суспільство визначає «нормальність». Це сильна гуманістична драма про права людини й емпатію.Якби ти був мною 6 (2013)
If You Were Me 6
12+
актор у ролі Won-jae
24 жовтня 2013 (Світ)
Південна Корея
1 год 49 хв
Читати опис
Омнібус із трьох новел досліджує людську гідність через різні соціальні теми: життя людей з інвалідністю, самотність літніх і право на відмову від військової служби з релігійних переконань. Кожна історія ставить героїв перед моральним вибором, де співчуття часто стикається з упередженням. Від дружби, затьмареної провиною, до помилкового звинувачення старого та болючого рішення сісти до в’язниці заради совісті — фільм уважно дивиться на те, як суспільство визначає «нормальність». Це сильна гуманістична драма про права людини й емпатію.Сюжет
Три короткі історії об’єднані темою самогубства та пошуку сенсу життя. У кожній з них персонажі опиняються на межі відчаю, але переживають незвичайні події, які змінюють їхнє бачення світу. Через символічні ситуації вони поступово знаходять причини жити далі. Фільм досліджує психологічні кризи, самотність і надію, показуючи, що навіть у найтемніші моменти можливі несподівані повороти долі. Це антологія про людську вразливість і силу відновлення.Фантастичні спроби втечі (2007)
Fantastic Parasuicides
актор у ролі Philip (segment "Happy Birthday")
8 листопада 2007 (Світ)
Південна Корея
1 год 32 хв
Читати опис
Три короткі історії об’єднані темою самогубства та пошуку сенсу життя. У кожній з них персонажі опиняються на межі відчаю, але переживають незвичайні події, які змінюють їхнє бачення світу. Через символічні ситуації вони поступово знаходять причини жити далі. Фільм досліджує психологічні кризи, самотність і надію, показуючи, що навіть у найтемніші моменти можливі несподівані повороти долі. Це антологія про людську вразливість і силу відновлення.Сюжет
Холодним зимовим днем Ен дізнається, що чоловік зраджує їй з іншою. У розстроєних почуттях блукаючи по місту, вона згадує, що бачила по телевізору репортаж про одного з ув'язнених на ім'я Чжин, який кілька разів намагався покінчити життя самогубством.Подих (2007)
Breath
12+
актор у ролі Young Cellmate
26 квітня 2007 (Світ)
Південна Корея
1 год 24 хв
Читати опис
Холодним зимовим днем Ен дізнається, що чоловік зраджує їй з іншою. У розстроєних почуттях блукаючи по місту, вона згадує, що бачила по телевізору репортаж про одного з ув'язнених на ім'я Чжин, який кілька разів намагався покінчити життя самогубством.Коментарі:
Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати
Сайти
Фільтр
Публікації
АННА БАЩЕВА — ГОЛОС ЛЕДІ ҐАҐА, ФІБІ ВОЛЛЕР-БРІДЖ, КЕРРІ КОНДОН
10 липня 2026
Де легально дивитися дорами в Україні: гайд та лайфхаки22 травня 2026
Українська Кіноакадемія оголосила номінантів на Десяту Національну кінопремію «Золота Дзиґа». Перелік номінантів кіноакадеміки сформували з довгого списку, до якого увійшло 65 робіт.11 травня 2026
Форум
Історія оцінки
4 серпня 2026, 19:20
Фільми, серіали, анімаційні серіали, які транслювали на телеканалі ICTV3 серпня 2026, 19:47
Слуга народу1 серпня 2026, 14:01
Пропозиції щодо змін у веб-версії сайту30 липня 2026, 16:38
Інтеграція з uakino30 липня 2026, 12:36
Українська доріжка27 липня 2026, 21:16
Онлайн у світі московські фільми24 липня 2026, 22:32
Останні рецензії
«Таємниця Ордену» («The Order» (2001))
Таємниця ордену (2001)
«Chuck»: серіал про шпигунів, який насправді зовсім не про шпигунівЧак (2007)
«Інферно» («Inferno» (1999))Інферно (1999)
«Підривник» («Knock Off» (1998))Підривник (1998)
«Не відступати і не здаватися» («No Retreat, No Surrender» (1986))Не відступати і не здаватися (1985)
Не горор, а сімейна драмаОстанній дім (2026)
Останні коментарі до фільмів
Студія «1+1» транслювала фільм «Таємниця Ордену» (...
Таємниця ордену (2001)
Студія «1+1» транслювала фільм «Інферно» («Inferno...Інферно (1999)
Ну такоє. Фільм аж надто тупуватий і дитячий. Аж з...Володарі Всесвіту (2026)
Студія «1+1» вперше транслювала фільм «Леґіонер» (...Легіонер (1998)
Студія «1+1» вперше транслювала фільм «Вуличний бо...Вуличний боєць (1994)
Вийшла історія про те, чому деякі жінки йшли за ле...Марокко (1930)
**Українське дублювання було недоступним і вважало...Трішки вагітна (2007)
Нещодавно переглянуті: