Larry Owens

Всього фільмів (на сайті): 16

Ролі: актор

Фільмографія

Знайдено 16 результатів

Шалені гроші
Шалені гроші (2023) актор у ролі Chris  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.9
Сюжет «Шалені гроші» – це класична історія про Давида та Голіафа, заснована на божевільній реальній пригоді звичайних людей. Вони перетворили GameStop, магазин відеоігор у торговельному центрі, на найпопулярнішу компанію у світі, перехитрували Волл-стріт і шалено розбагатіли. У центрі подій – звичайний хлопець Кіт Ґілл, який вкладає свої заощадження в акції і постить про це в соцмережах. Раптово соціальні мережі Кіта вибухають успіхом, так само як і його життя та життя всіх, хто слідує за ним. Коли біржовий трюк перетворюється на рух – усі багатіють. Аж поки мільярдери з Волл-стріт не вирішують завдати удару у відповідь. Обидві сторони розуміють, що їхні світи перевернулися з ніг на голову, і життя вже не буде таким, як раніше.
Шалені гроші Трейлер

Шалені гроші (2023)

Dumb Money

16+
актор у ролі Chris
США   1 год 45 хв
Читати опис «Шалені гроші» – це класична історія про Давида та Голіафа, заснована на божевільній реальній пригоді звичайних людей. Вони перетворили GameStop, магазин відеоігор у торговельному центрі, на найпопулярнішу компанію у світі, перехитрували Волл-стріт і шалено розбагатіли. У центрі подій – звичайний хлопець Кіт Ґілл, який вкладає свої заощадження в акції і постить про це в соцмережах. Раптово соціальні мережі Кіта вибухають успіхом, так само як і його життя та життя всіх, хто слідує за ним. Коли біржовий трюк перетворюється на рух – усі багатіють. Аж поки мільярдери з Волл-стріт не вирішують завдати удару у відповідь. Обидві сторони розуміють, що їхні світи перевернулися з ніг на голову, і життя вже не буде таким, як раніше.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (27)  IMDb: 6.9 (35649)
Моя оцінка:
/10
Excessive (2023) актор 0.0 imdb 0.0

Excessive (2023)

Excessive

актор
США
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Проблеміста
Проблеміста (2023) актор у ролі Craigslist 0.0 imdb 7.0
Сюжет Алехандро — дизайнер іграшок із Сальвадора, який намагається втілити свої незвичайні ідеї в життя у Нью-Йорку. У міру того, як термін робочої візи спливає, його підробіток—допомагати ексцентричному вигнанцю світу мистецтва, стає його єдиною надією залишитися в країні.
Проблеміста Трейлер

Проблеміста (2023)

Problemista

актор у ролі Craigslist
США   1 год 38 хв
Читати опис Алехандро — дизайнер іграшок із Сальвадора, який намагається втілити свої незвичайні ідеї в життя у Нью-Йорку. У міру того, як термін робочої візи спливає, його підробіток—допомагати ексцентричному вигнанцю світу мистецтва, стає його єдиною надією залишитися в країні.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (116)
Моя оцінка:
/10
Life & Beth (2022) актор у ролі Clark 6.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) After an unexpected incident, Beth starts having flashbacks to her teen self and learns how she became who she is and who she wants to become.
Трейлер

Life & Beth (2022)

Life & Beth

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Clark
США   30 хв
Читати опис (англ.) After an unexpected incident, Beth starts having flashbacks to her teen self and learns how she became who she is and who she wants to become.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 6.7 (8734)
Моя оцінка:
/10
Початкова школа «Ебботт»
Початкова школа «Ебботт» (2021—) актор у ролі Zach 7.7 imdb 8.2
Сюжет Декілька самовідданих вчителів працюють в одній із найгірше профінансованих державних шкіл, але не втрачають надії допомогти своїм учням отримати шанс на світле майбутнє.
Початкова школа «Ебботт» Трейлер

Початкова школа «Ебботт» (2021—)

Abbott Elementary

Серіал 3 сезони, 48 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Zach
США   22 хв
Читати опис Декілька самовідданих вчителів працюють в одній із найгірше профінансованих державних шкіл, але не втрачають надії допомогти своїм учням отримати шанс на світле майбутнє.
КіноБаза: 7.7 (4)  IMDb: 8.2 (32509)
Моя оцінка:
/10
Fairfax (2021—) актор у ролі Jules 4.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) Animated series centering on four middle school friends on their quest for fame on L.A.'s Fairfax Avenue.
Трейлер

Fairfax (2021—)

Fairfax

Серіал 2 сезони, 16 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Jules
США   30 хв
Читати опис (англ.) Animated series centering on four middle school friends on their quest for fame on L.A.'s Fairfax Avenue.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 5.4 (1120)
Моя оцінка:
/10
ZIWE (2021—) актор у ролі Pastor 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) ZIWE, a riotously funny, new variety series from writer, comedian and internet sensation, Ziwe. A no-holds-barred mix of musical numbers, interviews and sketches that challenge America's discomfort with race, politics, and cultura...

ZIWE (2021—)

ZIWE

Серіал 2 сезони, 18 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
актор у ролі Pastor
США
Читати опис (англ.) ZIWE, a riotously funny, new variety series from writer, comedian and internet sensation, Ziwe. A no-holds-barred mix of musical numbers, interviews and sketches that challenge America's discomfort with race, politics, and cultura...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (1114)
Моя оцінка:
/10
Деш і Лілі
Деш і Лілі (2020) актор у ролі Artsy Guide 7.2 imdb 7.5
Сюжет Між цинічним Дешем та оптимістичною Лілі зав’язується різдвяний роман, коли герої починають обмінюватися замітками у книзі, передаючи її одне одному в найрізноматнішніших місцях Нью-Йорку.
Деш і Лілі Трейлер

Деш і Лілі (2020)

Dash & Lily

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Скасований
актор у ролі Artsy Guide
США
Читати опис Між цинічним Дешем та оптимістичною Лілі зав’язується різдвяний роман, коли герої починають обмінюватися замітками у книзі, передаючи її одне одному в найрізноматнішніших місцях Нью-Йорку.
КіноБаза: 7.2 (19)  IMDb: 7.5 (23024)
Моя оцінка:
/10
Бетті
Бетті (2020—2021) актор у ролі Devereaux 2.6 imdb 7.1
Сюжет Основні події розгортаються в галасливому місті Нью-Йорку, де щосили кипить життя. У мегаполісі проживають амбітні й незалежні головні героїні, які намагаються знайти своє призначення та завоювати місце в чоловічому ворожому світі, займаючись скейтбордингом.
Бетті Трейлер

Бетті (2020—2021)

Betty

Серіал 2 сезони, 12 епізодів Скасований
актор у ролі Devereaux
США
Читати опис Основні події розгортаються в галасливому місті Нью-Йорку, де щосили кипить життя. У мегаполісі проживають амбітні й незалежні головні героїні, які намагаються знайти своє призначення та завоювати місце в чоловічому ворожому світі, займаючись скейтбордингом.
КіноБаза: 2.6 (3)  IMDb: 7.1 (2852)
Моя оцінка:
/10
Гарлі Квінн
Гарлі Квінн (2019—) актор у ролі Music Meister  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 8.4
Сюжет Слідкуйте за пригодами Гарлі Квінн, після того як вона розлучилася з Джокером, і з допомогою Отруйного плюща та інших, прагне стати членом Легіону Дума.
Гарлі Квінн Трейлер

Гарлі Квінн (2019—)

Harley Quinn

18+
Серіал 4 сезони, 47 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Music Meister
США   23 хв
Читати опис Слідкуйте за пригодами Гарлі Квінн, після того як вона розлучилася з Джокером, і з допомогою Отруйного плюща та інших, прагне стати членом Легіону Дума.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (25)  IMDb: 8.4 (37107)
Моя оцінка:
/10
Помічники
Помічники (2019—) актор у ролі Billy Bug 0.0 imdb 6.7
Сюжет Коді і Помічники — це команда монстриків, які полюбляють вирішувати проблеми. Чи то планування вечірки чи освоєння чарівного трюку, Помічники допоможуть зрозуміти будь-що — адже усе починається з плану.
Помічники Трейлер

Помічники (2019—)

Helpsters

Серіал 3 сезони, 34 епізоди Поновлений серіал
актор у ролі Billy Bug
США   25 хв
Читати опис Коді і Помічники — це команда монстриків, які полюбляють вирішувати проблеми. Чи то планування вечірки чи освоєння чарівного трюку, Помічники допоможуть зрозуміти будь-що — адже усе починається з плану.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (225)
Моя оцінка:
/10
Last Ferry (2019) актор у ролі Shane 8.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) When a young gay lawyer arrives on Fire Island to explore his sexuality, he becomes witness to a murder after being drugged. A stranger helps him to safety, but he soon discovers his savior is friends with the killer.
Трейлер

Last Ferry (2019)

Last Ferry

актор у ролі Shane
США   1 год 26 хв
Читати опис (англ.) When a young gay lawyer arrives on Fire Island to explore his sexuality, he becomes witness to a murder after being drugged. A stranger helps him to safety, but he soon discovers his savior is friends with the killer.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 5.0 (1993)
Моя оцінка:
/10
Сучасне кохання
Сучасне кохання (2019—2021) актор у ролі Toby Dooley  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.9
Сюжет Романтична комедія, телесеріал-антологія, заснований на реальних історіях, опублікованих в колонці «The New York Times».
Сучасне кохання Трейлер

Сучасне кохання (2019—2021)

Modern Love

Серіал 2 сезони, 16 епізодів Завершений
актор у ролі Toby Dooley
США   32 хв
Читати опис Романтична комедія, телесеріал-антологія, заснований на реальних історіях, опублікованих в колонці «The New York Times».
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (20)  IMDb: 7.9 (36120)
Моя оцінка:
/10
У порох
У порох (2018) актор у ролі Stanley  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.0
Сюжет Шмуль, хасидський кантор з північної частини штату Нью-Йорк, що втратив розум від передчасної смерті дружини, намагається знайти втіху в релігії, але таємно переживає про те, як розкладатиметься її тіло. Уклавши секретну угоду з Альбертом, професором біології місцевого коледжу, він починає буквальну і повну чорного гумору подорож до потойбічного світу.
У порох Трейлер

У порох (2018)

To Dust

актор у ролі Stanley
США   1 год 45 хв
Читати опис Шмуль, хасидський кантор з північної частини штату Нью-Йорк, що втратив розум від передчасної смерті дружини, намагається знайти втіху в релігії, але таємно переживає про те, як розкладатиметься її тіло. Уклавши секретну угоду з Альбертом, професором біології місцевого коледжу, він починає буквальну і повну чорного гумору подорож до потойбічного світу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (4)  IMDb: 6.0 (1149)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Dating My Mother (2017) актор у ролі Finder Date 0.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) Dating My Mother explores the intimate and sometimes tumultuous relationship between a single mother and her gay son as they navigate the dizzying world of online dating.

Dating My Mother (2017)

Dating My Mother

актор у ролі Finder Date
США   1 год 28 хв
Читати опис (англ.) Dating My Mother explores the intimate and sometimes tumultuous relationship between a single mother and her gay son as they navigate the dizzying world of online dating.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (459)
Моя оцінка:
/10
The Pit Stop (2016—) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) An after show for RuPaul's Drag Race to recap events of the recent episode.

The Pit Stop (2016—)

The Pit Stop

Серіал 16 сезонів, 177 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   20 хв
Читати опис (англ.) An after show for RuPaul's Drag Race to recap events of the recent episode.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (81)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: