Dickson Obahor

Зріст: 178 см

Всього фільмів (на сайті): 15

Ролі: актор

Фільмографія

Знайдено 15 результатів

Поліцейський із Беверлі-Гіллз: Аксель Ф.
Поліцейський із Беверлі-Гіллз: Аксель Ф. (2024) актор у ролі Plow Driver  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.5
Сюжет Через сорок років після першої справи в Беверлі-Гіллз детектив із Детройта Аксель Фоулі знову береться розкривати злочини й сіяти хаос, адже це в нього чудово виходить.
Поліцейський із Беверлі-Гіллз: Аксель Ф. Трейлер

Поліцейський із Беверлі-Гіллз: Аксель Ф. (2024)

Beverly Hills Cop: Axel F

актор у ролі Plow Driver
США   1 год 58 хв
Читати опис Через сорок років після першої справи в Беверлі-Гіллз детектив із Детройта Аксель Фоулі знову береться розкривати злочини й сіяти хаос, адже це в нього чудово виходить.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (33)  IMDb: 6.5 (49345)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

57 секунд
57 секунд (2023) актор у ролі Louie  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 5.4
Сюжет Блогер знаходить таємничий перстень, який повертає його на 57 секунд у минуле.
57 секунд Трейлер

57 секунд (2023)

57 Seconds

актор у ролі Louie
США   1 год 39 хв
Читати опис Блогер знаходить таємничий перстень, який повертає його на 57 секунд у минуле.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (23)  IMDb: 5.4 (9094)
Моя оцінка:
/10
The Bricks (2022) актор у ролі JoJo 0.0 imdb 4.8
Сюжет (англ.) A detective goes deep cover in an attempt to find anything that can bring down Houston's most notorious drug kingpins but what he finds might be more than he bargained for.

The Bricks (2022)

The Bricks

актор у ролі JoJo
США   1 хв
Читати опис (англ.) A detective goes deep cover in an attempt to find anything that can bring down Houston's most notorious drug kingpins but what he finds might be more than he bargained for.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.8 (51)
Моя оцінка:
/10
The Thing About Pam (2022) актор у ролі Sean Walker 6.3 imdb 7.2
Сюжет (англ.) Based on the 2011 murder of Betsy Faria that resulted in her husband, Russ' conviction, but he insisted he did not kill her. This brutal crime set off a chain of events that would expose a diabolical scheme deeply involving Pam Hupp.
Трейлер

The Thing About Pam (2022)

The Thing About Pam

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
актор у ролі Sean Walker
США   54 хв
Читати опис (англ.) Based on the 2011 murder of Betsy Faria that resulted in her husband, Russ' conviction, but he insisted he did not kill her. This brutal crime set off a chain of events that would expose a diabolical scheme deeply involving Pam Hupp.
КіноБаза: 6.3 (3)  IMDb: 7.2 (11243)
Моя оцінка:
/10
Шпак
Шпак (2021) актор у ролі Hank  ✓ укр. субтитри 6.6 imdb 6.4
Сюжет У житті подружжя Мейнард трапилася трагедія. Поки чоловік вирушає на зустріч для тих хто пережив втрату, дружина влаштовує на задньому дворі квітковий сад. Її спокій порушує гігантський шпак, який влаштував гніздо неподалік. Вона звертається за допомогою до ветеринара, який в підсумку допомагає їй знайти сили жити далі.
Шпак Трейлер

Шпак (2021)

The Starling

актор у ролі Hank
США   1 год 42 хв
Читати опис У житті подружжя Мейнард трапилася трагедія. Поки чоловік вирушає на зустріч для тих хто пережив втрату, дружина влаштовує на задньому дворі квітковий сад. Її спокій порушує гігантський шпак, який влаштував гніздо неподалік. Вона звертається за допомогою до ветеринара, який в підсумку допомагає їй знайти сили жити далі.
Є українські субтитри
КіноБаза: 6.6 (5)  IMDb: 6.4 (15435)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Таємниці Сульфур-Спрінгс
Таємниці Сульфур-Спрінгс (2021—) актор у ролі Officer Derrick 6.7 imdb 7.6
Сюжет (англ.) It is about a boy and his family moving into a supposedly haunted hotel on the edge of a small town.
Таємниці Сульфур-Спрінгс Трейлер

Таємниці Сульфур-Спрінгс (2021—)

Secrets of Sulphur Springs

Серіал 3 сезони, 27 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Officer Derrick
США   24 хв
Читати опис (англ.) It is about a boy and his family moving into a supposedly haunted hotel on the edge of a small town.
КіноБаза: 6.7 (4)  IMDb: 7.6 (4181)
Моя оцінка:
/10
Квін і Слім
Квін і Слім (2019) актор у ролі Large Black Man  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 7.1
Сюжет Під час нічим не прикметного першого побачення в Огайо, чорного чоловіка та чорну жінку зупиняє поліція за незначне порушення на дорозі. Ситуація виходить з-під контролю з несподіваними та трагічними наслідками, коли чоловік убиває офіцера поліції через самозахист. Відчуваючи страх і загрозу втратити життя, чоловік, що працює продавцем, та жінка – кримінальна юристка – змушені тікати. Але інцидент потрапив на відео і розлетівся по інтернету, тож пара, сама того не знаючи, перетворюється на символ травм, терору, скорботи та болю різних людей по всій країні.
Квін і Слім Трейлер

Квін і Слім (2019)

Queen & Slim

16+
актор у ролі Large Black Man
Канада, США   2 год 12 хв
Читати опис Під час нічим не прикметного першого побачення в Огайо, чорного чоловіка та чорну жінку зупиняє поліція за незначне порушення на дорозі. Ситуація виходить з-під контролю з несподіваними та трагічними наслідками, коли чоловік убиває офіцера поліції через самозахист. Відчуваючи страх і загрозу втратити життя, чоловік, що працює продавцем, та жінка – кримінальна юристка – змушені тікати. Але інцидент потрапив на відео і розлетівся по інтернету, тож пара, сама того не знаючи, перетворюється на символ травм, терору, скорботи та болю різних людей по всій країні.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (6)  IMDb: 7.1 (34862)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Кігті
Кігті (2017—2022) актор у ролі Carl Hargrove 7.0 imdb 7.5
Сюжет Сюжет розповідає про декілька робітниць манікюрного салону в Південній Флориді, які вирішили потіснити представників протилежної статі в традиційно чоловічому світі організованої злочинності.
Кігті Трейлер

Кігті (2017—2022)

Claws

Серіал 4 сезони, 40 епізодів Завершений
актор у ролі Carl Hargrove
США   45 хв
Читати опис Сюжет розповідає про декілька робітниць манікюрного салону в Південній Флориді, які вирішили потіснити представників протилежної статі в традиційно чоловічому світі організованої злочинності.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 7.5 (7128)
Моя оцінка:
/10
Дуже погані матусі
Дуже погані матусі (2016) актор у ролі Moviegoer  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.2
Сюжет Хороша домогосподарка і прекрасна дружина, ідеальна мати та успішна працівниця ... Але варто трохи розслабитися, як тобі одразу нагадують про твої обов'язки. Чому тільки чоловіки мають право розважатися? Скільки ж можна це терпіти?! Пора команді відчайдушних матусь пуститься берегу.
Дуже погані матусі Трейлер

Дуже погані матусі (2016)

Bad Moms

18+
актор у ролі Moviegoer
США   1 год 40 хв
Читати опис Хороша домогосподарка і прекрасна дружина, ідеальна мати та успішна працівниця ... Але варто трохи розслабитися, як тобі одразу нагадують про твої обов'язки. Чому тільки чоловіки мають право розважатися? Скільки ж можна це терпіти?! Пора команді відчайдушних матусь пуститься берегу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (134)  IMDb: 6.2 (135188)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $1.99 / купівля від $2.99
Вигнанець
Вигнанець (2016—2017) актор у ролі M.E. Tech 6.2 imdb 7.3
Сюжет Серіал розповідає про молоду людину, яка намагається зрозуміти, чому все його життя з ним відбуваються різні надприродні речі
Вигнанець Трейлер

Вигнанець (2016—2017)

Outcast

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Скасований
актор у ролі M.E. Tech
США   60 хв
Читати опис Серіал розповідає про молоду людину, яка намагається зрозуміти, чому все його життя з ним відбуваються різні надприродні речі
КіноБаза: 6.2 (15)  IMDb: 7.3 (19082)
Моя оцінка:
/10
Коріння
Коріння (2016) актор у ролі Slave Recruit #2 7.4 imdb 7.9
Сюжет Події міні-серіалу беруть свій початок у XVIII столітті і оповідають про повну драматизму історію кількох поколінь родини американського письменника Алекса Хейлі, на долю яких випало безліч випробувань. Пізнавши рабство, позбавлення та несправедливість, предки Хейлі являють собою справжній портрет американської історії..
Коріння Трейлер

Коріння (2016)

Roots

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
актор у ролі Slave Recruit #2
США   1 год 30 хв
Читати опис Події міні-серіалу беруть свій початок у XVIII столітті і оповідають про повну драматизму історію кількох поколінь родини американського письменника Алекса Хейлі, на долю яких випало безліч випробувань. Пізнавши рабство, позбавлення та несправедливість, предки Хейлі являють собою справжній портрет американської історії..
КіноБаза: 7.4 (5)  IMDb: 7.9 (8552)
Моя оцінка:
/10
Ми — Міллери
Ми — Міллери (2013) актор у ролі Parking Cop  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.0
Сюжет Кожен заробляє гроші як може. Комусь вони даються легко, комусь навпаки, хтось отримує гроші чесним шляхом, хтось ні. Ось Девід Берк якраз з останніх, хоча тут теж є свої нюанси. Він дрібний наркодилер, якому доручили перевезти з Мексики до Колорадо близько двох тонн марихуани, а от як він це зробить - його босів абсолютно не хвилює. Винахідливий Девід вирішує провернути цю справу таким чином - він створює собі фальшиву сім'ю, що складається зі знайомої стриптизерки, вуличної хуліганки і бездомного хлопчика. Разом вони їдуть назустріч пригодам у сімейному фургоні, повному травички, на яку має власні плани банда гангстерів.
Ми — Міллери Трейлер

Ми — Міллери (2013)

We're the Millers

16+
актор у ролі Parking Cop
США   1 год 50 хв
Читати опис Кожен заробляє гроші як може. Комусь вони даються легко, комусь навпаки, хтось отримує гроші чесним шляхом, хтось ні. Ось Девід Берк якраз з останніх, хоча тут теж є свої нюанси. Він дрібний наркодилер, якому доручили перевезти з Мексики до Колорадо близько двох тонн марихуани, а от як він це зробить - його босів абсолютно не хвилює. Винахідливий Девід вирішує провернути цю справу таким чином - він створює собі фальшиву сім'ю, що складається зі знайомої стриптизерки, вуличної хуліганки і бездомного хлопчика. Разом вони їдуть назустріч пригодам у сімейному фургоні, повному травички, на яку має власні плани банда гангстерів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (372)  IMDb: 7.0 (490570)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 89 грн
TMI Hollywood (2012) актор у ролі Various 0.0 imdb 8.2
Сюжет (англ.) The world is obsessed with celebrity culture: who's hooking up, who's hanging it up, and--most importantly--what they were wearing when they did it. Websites like TMZ, PerezHilton, Hollywood Life, and Gawker have some of the most ...

TMI Hollywood (2012)

TMI Hollywood

Серіал 10 сезонів, 0 епізодів
актор у ролі Various
США
Читати опис (англ.) The world is obsessed with celebrity culture: who's hooking up, who's hanging it up, and--most importantly--what they were wearing when they did it. Websites like TMZ, PerezHilton, Hollywood Life, and Gawker have some of the most ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.2 (143)
Моя оцінка:
/10
Погоня
Погоня (2010—2011) актор у ролі Tom Churchill  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.9
Сюжет Події серіалу відбуваються в Сполучених Штатах Америки. Глядачі стають учасниками гри в кішки-мишки між судовими приставами і небезпечними втікачами.
Головна героїня серіалу - дуже мудра і досвідчена жінка, без якої не може обійтися Америка, так як вона допомагає зловити небезпечних злочинців.
Погоня

Погоня (2010—2011)

Chase

Серіал 1 сезон, 18 епізодів Завершений
актор у ролі Tom Churchill
США   60 хв
Читати опис Події серіалу відбуваються в Сполучених Штатах Америки. Глядачі стають учасниками гри в кішки-мишки між судовими приставами і небезпечними втікачами.
Головна героїня серіалу - дуже мудра і досвідчена жінка, без якої не може обійтися Америка, так як вона допомагає зловити небезпечних злочинців.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (5)  IMDb: 6.9 (7439)
Моя оцінка:
/10
Tribute to Fluffy (2015) актор у ролі Don 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) With his relationship on the brink of collapse, Vegas based stand-up comedian Jackson Gilbert faces the painful decision to fight for his girlfriend, or pursue his emerging comedy career.

Tribute to Fluffy (2015)

Tribute to Fluffy

актор у ролі Don
США   1 год 29 хв
Читати опис (англ.) With his relationship on the brink of collapse, Vegas based stand-up comedian Jackson Gilbert faces the painful decision to fight for his girlfriend, or pursue his emerging comedy career.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: