Дес МакАлір

Des McAleer

Дата народження: 25 травня 1952 (71 рік)

Знак зодіаку: Близнята

Місце народження: Белфаст, Північна Ірландія, Великобританія

Всього фільмів (на сайті): 47

Ролі: актор

Фільмографія

Знайдено 47 результатів

Hope Street (2021—) актор у ролі Barry Pettigrew 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) The arrival of DC Leila Hussain sets tongues wagging - what brings this big city girl to a sleepy Northern Irish seaside town?
Трейлер

Hope Street (2021—)

Hope Street

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Barry Pettigrew
Велика Британія   44 хв
Читати опис (англ.) The arrival of DC Leila Hussain sets tongues wagging - what brings this big city girl to a sleepy Northern Irish seaside town?
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (2358)
Моя оцінка:
/10
Out of Innocence (2016) актор у ролі Father O'Reilly 0.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) Fiona Shaw (Aunt Petunia in the HARRY POTTER films) stars in this crime drama, based on real events. After a police investigation, a young mother, confused and scared, confesses to a crime she did not commit and is charged with murder.

Out of Innocence (2016)

Out of Innocence

актор у ролі Father O'Reilly
Велика Британія, Ірландія   2 хв
Читати опис (англ.) Fiona Shaw (Aunt Petunia in the HARRY POTTER films) stars in this crime drama, based on real events. After a police investigation, a young mother, confused and scared, confesses to a crime she did not commit and is charged with murder.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (89)
Моя оцінка:
/10
Death and Nightingales (2018) актор у ролі Jim Rutledge 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) An epic tale of love, betrayal, deception, and revenge set in the Irish countryside in 1885.
Трейлер

Death and Nightingales (2018)

Death and Nightingales

Серіал 1 сезон, 3 епізоди Мінісеріал Завершений
актор у ролі Jim Rutledge
Велика Британія   58 хв
Читати опис (англ.) An epic tale of love, betrayal, deception, and revenge set in the Irish countryside in 1885.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (1999)
Моя оцінка:
/10
Закон про дітей
Закон про дітей (2017) актор у ролі Jim The Porter  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.7
Сюжет Фіона Майє - видатний суддя Верховного суду, яка з мудрістю і співчуттям підходить до всіх своїх справах. На цей раз вона змушена взяти участь в житті Адама, який хворіє на рак і відмовляється від лікування через релігійні переконання своєї сім'ї. Чи зможе Фіона вплинути на хлопчика і переконати його продовжити лікування?
Закон про дітей Трейлер

Закон про дітей (2017)

The Children Act

актор у ролі Jim The Porter
Велика Британія   1 год 45 хв
Читати опис Фіона Майє - видатний суддя Верховного суду, яка з мудрістю і співчуттям підходить до всіх своїх справах. На цей раз вона змушена взяти участь в житті Адама, який хворіє на рак і відмовляється від лікування через релігійні переконання своєї сім'ї. Чи зможе Фіона вплинути на хлопчика і переконати його продовжити лікування?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (4)  IMDb: 6.7 (14732)
Моя оцінка:
/10
Корона
Корона (2016—2023) актор у ролі Philip Kinghorn Burbidge  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.6
Сюжет Драматичний телесеріал, створений Пітером Морганом для Netflix. Шоу розповідає історію британської королівської сім'ї в середині XX століття.
Корона Трейлер

Корона (2016—2023)

The Crown

Серіал 6 сезонів, 60 епізодів Завершений
актор у ролі Philip Kinghorn Burbidge
Велика Британія   58 хв
Читати опис Драматичний телесеріал, створений Пітером Морганом для Netflix. Шоу розповідає історію британської королівської сім'ї в середині XX століття.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (93)  IMDb: 8.6 (256222)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

North (2014) актор у ролі Richard 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Isolated on a farm and fighting against his family's decision, Aaron struggles to be heard as he watches his mother willingly die.

North (2014)

North

актор у ролі Richard
Велика Британія   22 хв
Читати опис (англ.) Isolated on a farm and fighting against his family's decision, Aaron struggles to be heard as he watches his mother willingly die.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (62)
Моя оцінка:
/10
Як я тепер живу
Як я тепер живу (2013) актор у ролі Major McEvoy  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.4
Сюжет Дія розгортається в недалекому майбутньому. П'ятнадцятирічна Дейзі приїжджає з Нью-Йорка до Лондона до тітки з дядьком. І закохується без пам'яті в свого кузена Едмонда. Але на шляху першого кохання постає раптово розгортається Третя Світова Війна.
Як я тепер живу Трейлер

Як я тепер живу (2013)

How I Live Now

16+
актор у ролі Major McEvoy
Велика Британія   1 год 41 хв
Читати опис Дія розгортається в недалекому майбутньому. П'ятнадцятирічна Дейзі приїжджає з Нью-Йорка до Лондона до тітки з дядьком. І закохується без пам'яті в свого кузена Едмонда. Але на шляху першого кохання постає раптово розгортається Третя Світова Війна.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (27)  IMDb: 6.4 (31944)
Моя оцінка:
/10
7 днів і ночей з Мерилін
7 днів і ночей з Мерилін (2011) актор у ролі Senior Policeman  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 6.9
Сюжет Неперевершена, сексуальна і легендарна Мерилін Монро відправляється до Англії на зйомки нового фільму. Вона зачаровує і полонить усіх навколо, в тому числі - юного асистента режисера Коліна. Але що відчуває сама Мерилін? Чи може вона закохатися в недосвідченого юнака? 40 років потому Колін напише свої знамениті щоденники, які лягли в основу картини про неймовірний тиждень кохання. Фільм заснований на реальних подіях, висвітлює деякі достовірні факти, а також чутки, що кружляли навколо тих подій.
7 днів і ночей з Мерилін Трейлер

7 днів і ночей з Мерилін (2011)

My Week with Marilyn

16+
актор у ролі Senior Policeman
Велика Британія, США   1 год 39 хв
Читати опис Неперевершена, сексуальна і легендарна Мерилін Монро відправляється до Англії на зйомки нового фільму. Вона зачаровує і полонить усіх навколо, в тому числі - юного асистента режисера Коліна. Але що відчуває сама Мерилін? Чи може вона закохатися в недосвідченого юнака? 40 років потому Колін напише свої знамениті щоденники, які лягли в основу картини про неймовірний тиждень кохання. Фільм заснований на реальних подіях, висвітлює деякі достовірні факти, а також чутки, що кружляли навколо тих подій.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (52)  IMDb: 6.9 (89570)
Моя оцінка:
/10
The Field of Blood (2011—2013) актор у ролі Paul Neilson 6.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) Set in Glasgow in 1982, Paddy Meehan is a young girl in a world of men; a feisty copy boy in the sexist, hard-boozing, cutthroat world of journalism. Paddy dreams of being an investigative reporter, and she grabs the opportunity when a young boy, Brian Wilcox, is kidnapped and found murdered. Paddy sees connections to a year-old crime that nobody else sees and she is determined to make it her story. But when Paddy crosses the line, she becomes outcast from her devoutly Catholic family and puts the lives of her colleagues, as well as her own, at risk. The closer she gets to the murderer, the closer she gets to murder; and the price of achieving her dream will prove greater than she can ever imagine.
Трейлер

The Field of Blood (2011—2013)

The Field of Blood

Серіал 2 сезони, 4 епізоди Завершений
актор у ролі Paul Neilson
Велика Британія   59 хв
Читати опис (англ.) Set in Glasgow in 1982, Paddy Meehan is a young girl in a world of men; a feisty copy boy in the sexist, hard-boozing, cutthroat world of journalism. Paddy dreams of being an investigative reporter, and she grabs the opportunity when a young boy, Brian Wilcox, is kidnapped and found murdered. Paddy sees connections to a year-old crime that nobody else sees and she is determined to make it her story. But when Paddy crosses the line, she becomes outcast from her devoutly Catholic family and puts the lives of her colleagues, as well as her own, at risk. The closer she gets to the murderer, the closer she gets to murder; and the price of achieving her dream will prove greater than she can ever imagine.
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 7.2 (1478)
Моя оцінка:
/10
Буремний Перевал
Буремний Перевал (2009) актор у ролі Joseph  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.5
Сюжет Ця готична драма, яка неодноразово втілювалася на екрані, розповідає історію двох поколінь сімейних кланів Ерншоу і Лінтон, про фатальне прокляття двох коханих - Гіткліффа і Кеті.
Новітня двосерійна екранізація унікального роману-загадки, роману, який перевернув свого часу уявлення про романтичну прозу.
Буремний Перевал

Буремний Перевал (2009)

Wuthering Heights

Серіал 1 сезон, 2 епізоди Поновлений серіал
актор у ролі Joseph
Велика Британія   2 год 22 хв
Читати опис Ця готична драма, яка неодноразово втілювалася на екрані, розповідає історію двох поколінь сімейних кланів Ерншоу і Лінтон, про фатальне прокляття двох коханих - Гіткліффа і Кеті.
Новітня двосерійна екранізація унікального роману-загадки, роману, який перевернув свого часу уявлення про романтичну прозу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (20)  IMDb: 7.5 (9823)
Моя оцінка:
/10
Голод
Голод (2008) актор у ролі Mr. Sands  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.5
Сюжет Один з лідерів екстремістської організації північноірландських сепаратистів IRA Бобі Сендс оголошує голодування, протестуючи проти умов тюремного утримання і вимагаючи, аби йому і його товаришам дали статус політичних ув'язнених. У фільмі відтворюються реальні події, що відбувалися у в'язниці Мейз в Північній Ірландії в 1981р.
Голод Трейлер

Голод (2008)

Hunger

16+
актор у ролі Mr. Sands
Велика Британія, Ірландія   1 год 36 хв
Читати опис Один з лідерів екстремістської організації північноірландських сепаратистів IRA Бобі Сендс оголошує голодування, протестуючи проти умов тюремного утримання і вимагаючи, аби йому і його товаришам дали статус політичних ув'язнених. У фільмі відтворюються реальні події, що відбувалися у в'язниці Мейз в Північній Ірландії в 1981р.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (35)  IMDb: 7.5 (73508)
Моя оцінка:
/10
Kings (2007) актор у ролі Fr. Maguire 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) A group of men reunite for a friend's funeral.

Kings (2007)

Kings

актор у ролі Fr. Maguire
Ірландія, Велика Британія   1 год 28 хв
Читати опис (англ.) A group of men reunite for a friend's funeral.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (655)
Моя оцінка:
/10
Nuremberg: Goering's Last Stand (2006) актор у ролі Col. Burton C. Andrus 0.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) The Nuremberg trials, 1946 Goering and the Nazi high command stand trial. Within the prison a dangerous mind game is being conducted by Goering and the prison guards who stand watch over the perpetrators of the Holocaust.

Nuremberg: Goering's Last Stand (2006)

Nuremberg: Goering's Last Stand

актор у ролі Col. Burton C. Andrus
Велика Британія   1 год 39 хв
Читати опис (англ.) The Nuremberg trials, 1946 Goering and the Nazi high command stand trial. Within the prison a dangerous mind game is being conducted by Goering and the prison guards who stand watch over the perpetrators of the Holocaust.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (171)
Моя оцінка:
/10
Deadlines (2004) актор у ролі Jim Prager 0.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) Alex Randal (Stephen Moyer), a young reporter on the make, decides, without knowing anything about the situation, to go to Beirut on October 23, 1983, when he hears a radio report about suicide trucks exploding on both an American...

Deadlines (2004)

Deadlines

актор у ролі Jim Prager
Франція, Туніс, Велика Британія   1 год 43 хв
Читати опис (англ.) Alex Randal (Stephen Moyer), a young reporter on the make, decides, without knowing anything about the situation, to go to Beirut on October 23, 1983, when he hears a radio report about suicide trucks exploding on both an American...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (80)
Моя оцінка:
/10
Rough Diamond (2005—) актор у ролі Martins 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) A former thief uses his skills for Scotland Yard.

Rough Diamond (2005—)

Rough Diamond

Серіал 1 сезон, 0 епізодів Завершений
актор у ролі Martins
Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) A former thief uses his skills for Scotland Yard.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (264)
Моя оцінка:
/10
Coming Up (2003) актор у ролі Charlie 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) Coming Up is a British Channel 4 television series of films made for television by new directors and writers.

Coming Up (2003)

Coming Up

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів Завершений
актор у ролі Charlie
Велика Британія
Читати опис (англ.) Coming Up is a British Channel 4 television series of films made for television by new directors and writers.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (192)
Моя оцінка:
/10
Нескінченна історія
Нескінченна історія (2000) актор у ролі Mr. Black  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 6.2
Сюжет Белфаст - зовсім не курортне місто. Там, знаєте, іноді й стріляють. На цьому тлі дружба, а тим більш загальні справи між католиком і протестантом здаються неможливими. Однак Колм і Джордж примудрилися організувати спільний бізнес з продажу перук в рідному місті. Почесні жителі Белфаста в шоці і не зовсім визначилися, чи вважати героїв зрадниками, чи просто ідіотами. «Парикове питання» повільно, але вірно переростає рамки курйозу, набуваючи неабияке політичне значення, породжуючи не одну абсурдно-комічну ситуацію.
Нескінченна історія Трейлер

Нескінченна історія (2000)

An Everlasting Piece

актор у ролі Mr. Black
США   1 год 43 хв
Читати опис Белфаст - зовсім не курортне місто. Там, знаєте, іноді й стріляють. На цьому тлі дружба, а тим більш загальні справи між католиком і протестантом здаються неможливими. Однак Колм і Джордж примудрилися організувати спільний бізнес з продажу перук в рідному місті. Почесні жителі Белфаста в шоці і не зовсім визначилися, чи вважати героїв зрадниками, чи просто ідіотами. «Парикове питання» повільно, але вірно переростає рамки курйозу, набуваючи неабияке політичне значення, породжуючи не одну абсурдно-комічну ситуацію.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (1744)
Моя оцінка:
/10
When the Sky Falls (2000) актор у ролі Jimmy Keaveney 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Irish crime-investigating reporter Sinead Hamilton invades the Irish underworld and attempts to expose the illegitimate activities that she has found. Hampered by the system, a police consort is ineffectual at aiding her despite t...

When the Sky Falls (2000)

When the Sky Falls

актор у ролі Jimmy Keaveney
Велика Британія, Ірландія, США   1 год 47 хв
Читати опис (англ.) Irish crime-investigating reporter Sinead Hamilton invades the Irish underworld and attempts to expose the illegitimate activities that she has found. Hampered by the system, a police consort is ineffectual at aiding her despite t...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (781)
Моя оцінка:
/10
Rebus (2000—2007) актор у ролі DI Frances Grey 8.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) DI John Rebus is a hard drinking, unkempt, womanizing police officer whose job is his whole life. He is the most senior and most experienced DI at his station. He has a mysterious past that his partner DS Siobhan Clarke learns about from time to time through various comments Rebus makes. She is a young woman who wants to succeed, but does not have much of a personal life. She feels being paired with Rebus jeopardizes her career because of his unorthodox methods, but she is also fascinated by the man and is extremely loyal. DI Rebus' boss is Chief Superintendent Templar, a woman who was one of Rebus' lovers in a distant past. Their relationship is now one where they barely tolerate each other.

Rebus (2000—2007)

Rebus

Серіал 4 сезони, 14 епізодів Завершений
актор у ролі DI Frances Grey
Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) DI John Rebus is a hard drinking, unkempt, womanizing police officer whose job is his whole life. He is the most senior and most experienced DI at his station. He has a mysterious past that his partner DS Siobhan Clarke learns about from time to time through various comments Rebus makes. She is a young woman who wants to succeed, but does not have much of a personal life. She feels being paired with Rebus jeopardizes her career because of his unorthodox methods, but she is also fascinated by the man and is extremely loyal. DI Rebus' boss is Chief Superintendent Templar, a woman who was one of Rebus' lovers in a distant past. Their relationship is now one where they barely tolerate each other.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 7.5 (2237)
Моя оцінка:
/10
Monsignor Renard (2000) актор у ролі Yves Renard 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) The story of the German occupation of France during World War II told through the eyes and experiences of a humble and extraordinary priest.

Monsignor Renard (2000)

Monsignor Renard

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
актор у ролі Yves Renard
Велика Британія   4 год 55 хв
Читати опис (англ.) The story of the German occupation of France during World War II told through the eyes and experiences of a humble and extraordinary priest.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (208)
Моя оцінка:
/10
Прах Анджели
Прах Анджели (1999) актор у ролі Mr. Benson  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 7.3
Сюжет Бруклін, 1935 рік. У сім'ї емігрантів МакКуртів народилася дівчинка після чотирьох хлопчиків. Назвали Маргарет, але прожила вона лише кілька днів. Її брати, старший Френсіс, Олівер, Юджин, Маллох, їх батько Маллох МакКурт (Карлайл) і мати Анджела (Уотсон) живуть в страшних злиднях. Сусідка місіс Лейбовіц жила поверхом вище і зрідка виручала дітей тарілкою супу. Тітоньки зібрали гроші і відправили всіх назад до Ірландії, де не було роботи, а люди вмирали від голоду і злиднів. Хлопчику Френку, від імені якого ведеться розповідь, було тоді шість років. Іноді глядач чує його закадровий голос, що розповідає, як пройшло його дитинство до 16 років, коли йому вдалося накопичити грошей, щоб виїхати в Америку. Тема його дорослішання є основною темою картини. Немає сенсу переказувати її зміст - тоді б анотація зайняла цілий том...
Прах Анджели Трейлер

Прах Анджели (1999)

Angela's Ashes

16+
актор у ролі Mr. Benson
США, Ірландія   2 год 25 хв
Читати опис Бруклін, 1935 рік. У сім'ї емігрантів МакКуртів народилася дівчинка після чотирьох хлопчиків. Назвали Маргарет, але прожила вона лише кілька днів. Її брати, старший Френсіс, Олівер, Юджин, Маллох, їх батько Маллох МакКурт (Карлайл) і мати Анджела (Уотсон) живуть в страшних злиднях. Сусідка місіс Лейбовіц жила поверхом вище і зрідка виручала дітей тарілкою супу. Тітоньки зібрали гроші і відправили всіх назад до Ірландії, де не було роботи, а люди вмирали від голоду і злиднів. Хлопчику Френку, від імені якого ведеться розповідь, було тоді шість років. Іноді глядач чує його закадровий голос, що розповідає, як пройшло його дитинство до 16 років, коли йому вдалося накопичити грошей, щоб виїхати в Америку. Тема його дорослішання є основною темою картини. Немає сенсу переказувати її зміст - тоді б анотація зайняла цілий том...
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (12)  IMDb: 7.3 (23222)
Моя оцінка:
/10
Eureka Street (1999) актор у ролі Hally 0.0 imdb 8.1
Сюжет (англ.) The story of a group of people from Northern Ireland, trying to make their way in life in the face of sectarian and political polarization. Chucky is an overweight 30-year-old who has yet to find a purpose for his life, but when h...

Eureka Street (1999)

Eureka Street

Серіал 1 сезон, 0 епізодів Завершений
актор у ролі Hally
Велика Британія   4 год 0 хв
Читати опис (англ.) The story of a group of people from Northern Ireland, trying to make their way in life in the face of sectarian and political polarization. Chucky is an overweight 30-year-old who has yet to find a purpose for his life, but when h...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.1 (167)
Моя оцінка:
/10
Holby City (1999—2022) актор у ролі Patrick Murphy 0.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) The everyday lives, professional and personal, of the doctors, nurses and patients who find themselves, for various reasons, in the wards of the frenetic cardiac unit of Holby City General Hospital.
Трейлер

Holby City (1999—2022)

Holby City

Серіал 23 сезони, 909 епізодів Завершений
актор у ролі Patrick Murphy
Велика Британія   50 хв
Читати опис (англ.) The everyday lives, professional and personal, of the doctors, nurses and patients who find themselves, for various reasons, in the wards of the frenetic cardiac unit of Holby City General Hospital.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (2615)
Моя оцінка:
/10
Titanic Town (1998) актор у ролі Finnbar 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) A Belfast, Northern Ireland housewife takes up the peace cause, which causes her family trouble with I.R.A. sympathizers.

Titanic Town (1998)

Titanic Town

актор у ролі Finnbar
Велика Британія   1 год 40 хв
Читати опис (англ.) A Belfast, Northern Ireland housewife takes up the peace cause, which causes her family trouble with I.R.A. sympathizers.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (459)
Моя оцінка:
/10
I Want You (1998) актор у ролі Flowers Salesman 7.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) A young boy and his sister are drawn into one man's obsessive pursuit of his former lover.
Трейлер

I Want You (1998)

I Want You

актор у ролі Flowers Salesman
Велика Британія   1 год 27 хв
Читати опис (англ.) A young boy and his sister are drawn into one man's obsessive pursuit of his former lover.
КіноБаза: 7.0 (2)  IMDb: 6.1 (3149)
Моя оцінка:
/10
This Is the Sea (1997) актор у ролі Inspector Wilson 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) Hazel is a Protestant and Malachy a Catholic. Romance between them is threatened by Rohan who wants Malachy to be recruited and fight for the cause and by Hazel's brother Jef, who spies on her meetings.
Трейлер

This Is the Sea (1997)

This Is the Sea

актор у ролі Inspector Wilson
Ірландія   1 год 40 хв
Читати опис (англ.) Hazel is a Protestant and Malachy a Catholic. Romance between them is threatened by Rohan who wants Malachy to be recruited and fight for the cause and by Hazel's brother Jef, who spies on her meetings.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (386)
Моя оцінка:
/10
Touching Evil (1997—1999) актор у ролі DCI Frank Dolland 7.0 imdb 7.8
Сюжет (англ.) Touching Evil is a crime drama following the exploits of a crack squad on the Organised & Serial Crime Unit, a rapid response police force that serves the entire county.

Touching Evil (1997—1999)

Touching Evil

Серіал 3 сезони, 23 епізоди Завершений
актор у ролі DCI Frank Dolland
Велика Британія, США   50 хв
Читати опис (англ.) Touching Evil is a crime drama following the exploits of a crack squad on the Organised & Serial Crime Unit, a rapid response police force that serves the entire county.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 7.8 (2181)
Моя оцінка:
/10
Мовчазний свідок
Мовчазний свідок (1996—) актор у ролі George Nevin  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 7.9
Сюжет Англійським полісменам не завжди щастить. Злочинці залишають мізерну кількість слідів та зачіпок. Нерідко, щоб краще розібратися в деталях справи, поліцейські звертаються по допомогу до судмедекспертів. Їхня робота допомагає розкривати справи, які вважалися зовсім безнадійними.
Мовчазний свідок Трейлер

Мовчазний свідок (1996—)

Silent Witness

Серіал 26 сезонів, 238 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі George Nevin
Велика Британія   60 хв
Читати опис Англійським полісменам не завжди щастить. Злочинці залишають мізерну кількість слідів та зачіпок. Нерідко, щоб краще розібратися в деталях справи, поліцейські звертаються по допомогу до судмедекспертів. Їхня робота допомагає розкривати справи, які вважалися зовсім безнадійними.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (4)  IMDb: 7.9 (12678)
Моя оцінка:
/10
Butterfly Kiss (1995) актор у ролі Eric McDermott 4.5 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Eunice is walking along the highways of northern England from one filling station to another. She is searching for Judith, the woman, she says to be in love with. It's bad luck for the women at the cash desk not to be Judith, because Eunice is eccentric, angry and extreme dangerous. One day she meets Miriam, hard of hearing and a little ingenuous, who feels sympathy for Eunice and takes her home. Miriam is very impressed by Eunice's fierceness and willfulness and follows her on the search for Judith. Shocked by Eunice's cruelty she tries to make her a better person, but she looses ground herself.

Butterfly Kiss (1995)

Butterfly Kiss

актор у ролі Eric McDermott
Велика Британія   1 год 28 хв
Читати опис (англ.) Eunice is walking along the highways of northern England from one filling station to another. She is searching for Judith, the woman, she says to be in love with. It's bad luck for the women at the cash desk not to be Judith, because Eunice is eccentric, angry and extreme dangerous. One day she meets Miriam, hard of hearing and a little ingenuous, who feels sympathy for Eunice and takes her home. Miriam is very impressed by Eunice's fierceness and willfulness and follows her on the search for Judith. Shocked by Eunice's cruelty she tries to make her a better person, but she looses ground herself.
КіноБаза: 4.5 (2)  IMDb: 6.3 (2070)
Моя оцінка:
/10
Кавано Королівський Правник
Кавано Королівський Правник (1995—1999) актор у ролі Trevor Samuels 0.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) A crusty barrister oversees difficult criminal cases while dealing with the demands of his family life.
Кавано Королівський Правник Трейлер

Кавано Королівський Правник (1995—1999)

Kavanagh QC

Серіал 5 сезонів, 29 епізодів Завершений
актор у ролі Trevor Samuels
Велика Британія   1 год 15 хв
Читати опис (англ.) A crusty barrister oversees difficult criminal cases while dealing with the demands of his family life.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (1083)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: