Олеся Островська

Olesia Ostrovska

Всього фільмів (на сайті): 17

Ролі: актриса (12), актриса дублювання (5)

Біографія
Фільмографія

Знайдено 17 результатів

Перевізниця
Перевізниця (2024) актриса у ролі Tamara unknown episodes  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 7.2
Сюжет Сюжет розповідає історію української психологині Лідії, яка після повномасштабного російського вторгнення вирішує залишитися в Україні та рятувати людей, які опинились у складних ситуаціях. Кожна серія — це нові герої та окрема драматична історія, яка розгортається на очах у жінки.
Перевізниця Трейлер

Перевізниця (2024)

In her car

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Мінісеріал Завершений
актриса у ролі Tamara unknown episodes
Україна, Франція, Німеччина, Швейцарія, Ісландія, Швеція, Норвегія, Фінляндія, Данія
Читати опис Сюжет розповідає історію української психологині Лідії, яка після повномасштабного російського вторгнення вирішує залишитися в Україні та рятувати людей, які опинились у складних ситуаціях. Кожна серія — це нові герої та окрема драматична історія, яка розгортається на очах у жінки.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (6)  IMDb: 7.2 (124)
Моя оцінка:
/10
Марвели
Марвели (2023) актриса дублювання  ✓ укр. аудіо 5.9 imdb 5.5
Сюжет Стрічка «Марвели» від Marvel Studios розказує про Керол Денверс, а.к.а Капітан Марвел. Їй вдалось віднайти себе, перемігши тиранів Крі та помстившись Абсолютному Інтелекту. Але через непередбачувані наслідки Керол доводиться взяти на себе тягар дестабілізованого всесвіту.
Одного разу обов’язок кличе її в аномальну червоточину, пов’язану з Крі. Там сили Керол набувають неочікуваного зв’язку із силами її супер-фанатки Камали Хан, відомої як Міз Марвел, і названої племінниці Моніки Рамбо, астронавтки космічної станції Т.Е.С.А.К. Колись близькі, Моніка та Керол останнім часом трохи втратили зв’язок.
І ось таке незвичне тріо має об’єднатися та навчитися працювати злагоджено, щоб врятувати всесвіт. А називатимуть їх Марвели.
Марвели Трейлер

Марвели (2023)

The Marvels

12+
актриса дублювання
США   1 год 45 хв
Читати опис Стрічка «Марвели» від Marvel Studios розказує про Керол Денверс, а.к.а Капітан Марвел. Їй вдалось віднайти себе, перемігши тиранів Крі та помстившись Абсолютному Інтелекту. Але через непередбачувані наслідки Керол доводиться взяти на себе тягар дестабілізованого всесвіту.
Одного разу обов’язок кличе її в аномальну червоточину, пов’язану з Крі. Там сили Керол набувають неочікуваного зв’язку із силами її супер-фанатки Камали Хан, відомої як Міз Марвел, і названої племінниці Моніки Рамбо, астронавтки космічної станції Т.Е.С.А.К. Колись близькі, Моніка та Керол останнім часом трохи втратили зв’язок.
І ось таке незвичне тріо має об’єднатися та навчитися працювати злагоджено, щоб врятувати всесвіт. А називатимуть їх Марвели.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.9 (125)  IMDb: 5.5 (131733)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $5.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 299 грн
Доктор Стрендж у Мультивсесвіті божевілля
Доктор Стрендж у Мультивсесвіті божевілля (2022) актриса дублювання  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.9
Сюжет Новий фільм «Доктор Стрендж у Мультивсесвіті божевілля» від Marvel Studios відкриває Мультивсесвіт та розширює його межі, як ніколи раніше. Глядач порине у незвідане разом із Доктором Стренджем. З допомогою уже знайомих і нових містичних союзників він перетне дивовижні та небезпечні альтернативні реальності, щоб протистояти таємничому супротивнику.
Доктор Стрендж у Мультивсесвіті божевілля Трейлер

Доктор Стрендж у Мультивсесвіті божевілля (2022)

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

16+
актриса дублювання
США   2 год 6 хв
Читати опис Новий фільм «Доктор Стрендж у Мультивсесвіті божевілля» від Marvel Studios відкриває Мультивсесвіт та розширює його межі, як ніколи раніше. Глядач порине у незвідане разом із Доктором Стренджем. З допомогою уже знайомих і нових містичних союзників він перетне дивовижні та небезпечні альтернативні реальності, щоб протистояти таємничому супротивнику.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (348)  IMDb: 6.9 (485589)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 89 грн
007: Не час помирати
007: Не час помирати (2021) актриса дублювання  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.3
Сюжет Короткочасний спокій Бонда перериває нове термінове завдання, де ставки знову надто високі. Суперагент кидає виклик найвпливовішим гравцям злочинного світу, проливає світло на хитросплетені інтриги і викриває підступні змови.
007: Не час помирати Трейлер

007: Не час помирати (2021)

No Time to Die

12+
актриса дублювання
Велика Британія, США   2 год 43 хв
Читати опис Короткочасний спокій Бонда перериває нове термінове завдання, де ставки знову надто високі. Суперагент кидає виклик найвпливовішим гравцям злочинного світу, проливає світло на хитросплетені інтриги і викриває підступні змови.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (258)  IMDb: 7.3 (449004)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $10.99
Стоп-Земля
Стоп-Земля (2021) актриса у ролі мама Саші  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 7.2
Сюжет 16-річна Маша вчиться у звичайній київській школі в 11-А класі. Не почуватися дивно та відсторонено у колективі їй допомагають близькі друзі Яна та Сєня, які по-своєму переживають напружену шкільну буденність. Окрім майбутніх екзаменів вийти з зони комфорту Машу змушує закоханість в однокласника Сашка. Вона розуміє: якщо не наважишся — ніколи не знатимеш, чи є щось у відповідь.
Стоп-Земля Трейлер

Стоп-Земля (2021)

Stop-Zemlia

16+
актриса у ролі мама Саші
Україна   2 год 2 хв
Читати опис 16-річна Маша вчиться у звичайній київській школі в 11-А класі. Не почуватися дивно та відсторонено у колективі їй допомагають близькі друзі Яна та Сєня, які по-своєму переживають напружену шкільну буденність. Окрім майбутніх екзаменів вийти з зони комфорту Машу змушує закоханість в однокласника Сашка. Вона розуміє: якщо не наважишся — ніколи не знатимеш, чи є щось у відповідь.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (80)  IMDb: 7.2 (1683)
Моя оцінка:
/10
Ми є Ми поруч
Ми є Ми поруч (2020) актриса  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 6.3
Сюжет Раптова зустріч хірурга та загадкової дівчини перевертає їхні життя та наповнює їх глибокими почуттями. Вони стають важливими одне для одного та готові боротися за своє щастя проти усього світу.
Ми є Ми поруч Трейлер

Ми є Ми поруч (2020)

We Are Here. We Are Close

12+
актриса
Україна   1 год 30 хв
Читати опис Раптова зустріч хірурга та загадкової дівчини перевертає їхні життя та наповнює їх глибокими почуттями. Вони стають важливими одне для одного та готові боротися за своє щастя проти усього світу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (6)  IMDb: 6.3 (59)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $4.99 / купівля від $10.99
Koroleva dorog (2021) актриса у ролі Lyubasha (2021) 0.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) After the accident, truck driver Senya is forced to quit his job. To deal with debts and feed the family, his wife-housewife Slava has no choice but to get behind the wheel of the truck herself.

Koroleva dorog (2021)

Koroleva dorog

актриса у ролі Lyubasha (2021)
Україна
Читати опис (англ.) After the accident, truck driver Senya is forced to quit his job. To deal with debts and feed the family, his wife-housewife Slava has no choice but to get behind the wheel of the truck herself.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (7)
Моя оцінка:
/10
Душа
Душа (2020) актриса дублювання  ✓ укр. аудіо 8.4 imdb 8.0
Сюжет Шкільний учитель музики Джо Ґарднер марить джазом і найбільше мріє про сцену. Наближається день, коли це станеться, і він зможе проявити свій талант. Але трапляється нещасний випадок. Душа Джо відділяється від тіла і потрапляє у дивне місце.
Душа Трейлер

Душа (2020)

Soul

2+
Топ #54 фільм
актриса дублювання
США   1 год 40 хв
Читати опис Шкільний учитель музики Джо Ґарднер марить джазом і найбільше мріє про сцену. Наближається день, коли це станеться, і він зможе проявити свій талант. Але трапляється нещасний випадок. Душа Джо відділяється від тіла і потрапляє у дивне місце.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.4 (404)  IMDb: 8.0 (386248)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 429 грн
Vybor materi (2019) актриса 0.0 imdb 7.6

Vybor materi (2019)

Vybor materi

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів Завершений
актриса
Україна
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (5)
Моя оцінка:
/10
Капітан Марвел
Капітан Марвел (2019) актриса дублювання  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.8
Сюжет Коли світ за крок від хаосу – час відкрити нове ім’я у кіновсесвіті Marvel. Відважна льотчиця Керол Денверс стає однією з найпотужніших супергероїнь і усвідомлює своє справжнє призначення. З невеликою групою союзників Керол опиняється у самому епіцентрі міжгалактичної війни – тепер вона Капітан Марвел, і від неї залежить доля людства.
Капітан Марвел Трейлер

Капітан Марвел (2019)

Captain Marvel

12+
актриса дублювання
США, Австралія   2 год 3 хв
Читати опис Коли світ за крок від хаосу – час відкрити нове ім’я у кіновсесвіті Marvel. Відважна льотчиця Керол Денверс стає однією з найпотужніших супергероїнь і усвідомлює своє справжнє призначення. З невеликою групою союзників Керол опиняється у самому епіцентрі міжгалактичної війни – тепер вона Капітан Марвел, і від неї залежить доля людства.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (420)  IMDb: 6.8 (615995)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Ver mne (2018) актриса 0.0 imdb 0.0

Ver mne (2018)

Ver mne

актриса
Україна
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Zamknutyy krug (2018) актриса 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) Elena Veter is a director of a municipal music school. Having started a struggle against the demolition of the school, she could not have imagined that she would have to face not only the unscrupulousness of the local building fir...

Zamknutyy krug (2018)

Zamknutyy krug

актриса
Україна   45 хв
Читати опис (англ.) Elena Veter is a director of a municipal music school. Having started a struggle against the demolition of the school, she could not have imagined that she would have to face not only the unscrupulousness of the local building fir...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Обручка з рубіном
Обручка з рубіном (2018) актриса у ролі Люба 0.0 imdb 8.0
Сюжет Дві сестри Аня та Яна планували поїхати з Черкас до Києва, але їхні плани зірвала трагічна автокатастрофа. Обидві дівчини впали в кому, їхні обличчя були так пошкодженні, що розрізнити хто з них хто не можуть навіть рідні. Тепер дівчата мають повернути своє звичне життя та самих себе.

знятий студією «Front Cinema Production» на замовлення телеканалу «Україна». Адаптація однойменного корейського телесеріалу «루비 반지». Прем'єра першого сезону серіалу що складався з 95 епізодів відбулась 2 січня 2018 року на телеканалі «Україна», показ тривав до 25 травня 2018 року.
Обручка з рубіном

Обручка з рубіном (2018)

Obruchka z rubinom

Завершений
актриса у ролі Люба
Україна   45 хв
Читати опис Дві сестри Аня та Яна планували поїхати з Черкас до Києва, але їхні плани зірвала трагічна автокатастрофа. Обидві дівчини впали в кому, їхні обличчя були так пошкодженні, що розрізнити хто з них хто не можуть навіть рідні. Тепер дівчата мають повернути своє звичне життя та самих себе.

знятий студією «Front Cinema Production» на замовлення телеканалу «Україна». Адаптація однойменного корейського телесеріалу «루비 반지». Прем'єра першого сезону серіалу що складався з 95 епізодів відбулась 2 січня 2018 року на телеканалі «Україна», показ тривав до 25 травня 2018 року.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.0 (50)
Моя оцінка:
/10
Випуск'97
Випуск'97 (2017) актриса 8.0 imdb 7.9
Сюжет Телемайстер Роман заробляє собі на життя ремонтом телевізорів та продажем польських антен на ринку, але одного разу його самотність порушує приїзд до провінційного містечка однокласниці Люди. У шкільні роки Роман кохав її, але після випуску ніхто про неї не чув уже понад двадцять років. Роман запрошує її до себе, щоб пригостити вином та згадати старі часи, адже за цей час багато що змінилось. Вони постарішали, їхні мрії так і не збулися в реальному житті, а майбутнє нічого доброго не несе. Впродовж одного вечора двоє самотніх стають ближчими, і Роман зробить все, щоб хоча б зараз вони були разом.
Випуск'97 Трейлер

Випуск'97 (2017)

Graduation '97

актриса
Україна   19 хв
Читати опис Телемайстер Роман заробляє собі на життя ремонтом телевізорів та продажем польських антен на ринку, але одного разу його самотність порушує приїзд до провінційного містечка однокласниці Люди. У шкільні роки Роман кохав її, але після випуску ніхто про неї не чув уже понад двадцять років. Роман запрошує її до себе, щоб пригостити вином та згадати старі часи, адже за цей час багато що змінилось. Вони постарішали, їхні мрії так і не збулися в реальному житті, а майбутнє нічого доброго не несе. Впродовж одного вечора двоє самотніх стають ближчими, і Роман зробить все, щоб хоча б зараз вони були разом.
КіноБаза: 8.0 (3)  IMDb: 7.9 (55)
Моя оцінка:
/10
Vedma (2016) актриса у ролі Zhenya 3.0 imdb 3.8

Vedma (2016)

Vedma

актриса у ролі Zhenya
Україна, Росія
КіноБаза: 3.0 (2)  IMDb: 3.8 (11)
Моя оцінка:
/10
Параджанов
Параджанов (2013) актриса у ролі Tetyana  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.7
Сюжет Картина розповідає про кінорежисера Сергія Параджанова. Він створює великі фільми, які приносять йому міжнародне визнання. Його зухвала поведінка призводить до конфлікту з радянським тоталітарним режимом. За сфабрикованим звинуваченням Параджанова кидають до в'язниці. Але незламна любов до краси дає сили творити, незважаючи на роки ув'язнення і заборону на роботу в кіно.

знімали російською, для кінопрокату дублювали
Параджанов Трейлер

Параджанов (2013)

Paradjanov

актриса у ролі Tetyana
Україна, Франція, Грузія, Вірменія   1 год 35 хв
Читати опис Картина розповідає про кінорежисера Сергія Параджанова. Він створює великі фільми, які приносять йому міжнародне визнання. Його зухвала поведінка призводить до конфлікту з радянським тоталітарним режимом. За сфабрикованим звинуваченням Параджанова кидають до в'язниці. Але незламна любов до краси дає сили творити, незважаючи на роки ув'язнення і заборону на роботу в кіно.

знімали російською, для кінопрокату дублювали
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (15)  IMDb: 6.7 (333)
Моя оцінка:
/10
No Hesitation (2019) актриса 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) Dina alone raises her son, a student named Tosik, who is sick from birth - his heart is too big. If the mother does not find the money for a surgery for him, he will die. Suddenly, Dina's rich neighbor, Tamara, gives her the neede...

No Hesitation (2019)

No Hesitation

актриса
Україна
Читати опис (англ.) Dina alone raises her son, a student named Tosik, who is sick from birth - his heart is too big. If the mother does not find the money for a surgery for him, he will die. Suddenly, Dina's rich neighbor, Tamara, gives her the neede...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (7)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: