Енді Теннант

Andy Tennant

Дата народження: 15 червня 1955 (68 років)

Знак зодіаку: Близнята

Місце народження: Чікаґо, Іллінойс, США

Всього фільмів (на сайті): 40

Ролі: режисер ★ 7.27 (26), актор (11), сценарист ★ 6.89 (7), продюсер (6)

Фільмографія

Знайдено 40 результатів

Букмекер
Букмекер (2023) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.4
Сюжет Ветеран букмекерської справи намагається вижити в умовах легалізації спортивних азартних ігор, що наближається, дедалі більш нестабільних клієнтів, сім'ї, колег і стилю життя, який кидає його на кожному розі Лос-Анджелеса, як вгору, так і вниз.
Букмекер Трейлер

Букмекер (2023)

Bookie

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Поновлений серіал
режисер, продюсер
США
Читати опис Ветеран букмекерської справи намагається вижити в умовах легалізації спортивних азартних ігор, що наближається, дедалі більш нестабільних клієнтів, сім'ї, колег і стилю життя, який кидає його на кожному розі Лос-Анджелеса, як вгору, так і вниз.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (4)  IMDb: 7.4 (3833)
Моя оцінка:
/10
Секрет
Секрет (2020) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.5
Сюжет Міранда Веллс втратила чоловіка і залишилась один на один з проблемами і трьома дітьми. Одного разу потужний шторм пошкоджує їхній будинок. Коли здається, що кінця проблемам немає, на допомогу приходить таємничий Брей Джонсон, який вирішує допомогти Міранді із ліквідацією наслідків негоди. Присутність Брея і його віра в силу позитивного мислення відроджує дух сім’ї, і все починає налагоджуватись. Проте секрет, який приховує Брей, може змінити усе.
Секрет Трейлер

Секрет (2020)

The Secret: Dare to Dream

12+
режисер, сценарист
США   1 год 47 хв
Читати опис Міранда Веллс втратила чоловіка і залишилась один на один з проблемами і трьома дітьми. Одного разу потужний шторм пошкоджує їхній будинок. Коли здається, що кінця проблемам немає, на допомогу приходить таємничий Брей Джонсон, який вирішує допомогти Міранді із ліквідацією наслідків негоди. Присутність Брея і його віра в силу позитивного мислення відроджує дух сім’ї, і все починає налагоджуватись. Проте секрет, який приховує Брей, може змінити усе.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (17)  IMDb: 6.5 (17577)
Моя оцінка:
/10
Метод Комінскі
Метод Комінскі (2018—2021) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 8.2
Сюжет Колись давно Сенді Комінскі був доволі успішним актором. Але тепер, згадуючи минулу славу, він розуміє, що прожив життя не так, як хотів. Зараз старенького викладача акторського мистецтва навіть на вулиці не впізнають. А тут ще й друг частенько підколює його, нагадуючи йому про той світ. Відчайдушно намагаючись впоратись зі своїм старечим тілом, вирішити проблеми з податковою, підтримати друга Нормана, який впав у депресію і допомогти йому налагодити стосунки з проблемною донькою, Сенді думає тільки про одне – у чому ж, власне, полягає його метод, метод Комінскі?
Метод Комінскі Трейлер

Метод Комінскі (2018—2021)

The Kominsky Method

Серіал 3 сезони, 22 епізоди Завершений
режисер, продюсер
США   30 хв
Читати опис Колись давно Сенді Комінскі був доволі успішним актором. Але тепер, згадуючи минулу славу, він розуміє, що прожив життя не так, як хотів. Зараз старенького викладача акторського мистецтва навіть на вулиці не впізнають. А тут ще й друг частенько підколює його, нагадуючи йому про той світ. Відчайдушно намагаючись впоратись зі своїм старечим тілом, вирішити проблеми з податковою, підтримати друга Нормана, який впав у депресію і допомогти йому налагодити стосунки з проблемною донькою, Сенді думає тільки про одне – у чому ж, власне, полягає його метод, метод Комінскі?
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (32)  IMDb: 8.2 (44033)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Pink Elephants (2018) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) The dynamics of a cult? Fragile actors are deconstructed by their mentor. Forbidden from discussing it with the outside, instructed to rid their lives of anyone who questions the method.

Pink Elephants (2018)

Pink Elephants

зіграв самого себе
Німеччина   1 год 32 хв
Читати опис (англ.) The dynamics of a cult? Fragile actors are deconstructed by their mentor. Forbidden from discussing it with the outside, instructed to rid their lives of anyone who questions the method.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (19)
Моя оцінка:
/10
Молодість за страховкою
Молодість за страховкою (2016) режисер  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 5.7
Сюжет Головна героїня картини, недавно овдовіла шкільна вчителька - пенсіонерка, якій доля несподівано підкинула золоту жилу. Від своєї страхової компанії вона отримує чек, випадково виписаний на 5 мільйонів доларів. До належної виплати в 50 тисяч доларів помилково приписали кілька нулів. Разом з найкращою подругою вони вирішують, що до свого поважного віку можуть дозволити собі наплювати на всі правила і хоч раз пожити заради себе. Залишивши колишнє життя і дорослу дочку, Єва відправляється з подругою в розкішну подорож на іспанський острів Гран - Канарія. Відразу втікачки стають зірками американських ЗМІ, переслідувані страховим агентом, який повинен розібратися в цьому грандіозному фінансовому непорозумінні ....
Молодість за страховкою Трейлер

Молодість за страховкою (2016)

Wild Oats

режисер
США   1 год 26 хв
Читати опис Головна героїня картини, недавно овдовіла шкільна вчителька - пенсіонерка, якій доля несподівано підкинула золоту жилу. Від своєї страхової компанії вона отримує чек, випадково виписаний на 5 мільйонів доларів. До належної виплати в 50 тисяч доларів помилково приписали кілька нулів. Разом з найкращою подругою вони вирішують, що до свого поважного віку можуть дозволити собі наплювати на всі правила і хоч раз пожити заради себе. Залишивши колишнє життя і дорослу дочку, Єва відправляється з подругою в розкішну подорож на іспанський острів Гран - Канарія. Відразу втікачки стають зірками американських ЗМІ, переслідувані страховим агентом, який повинен розібратися в цьому грандіозному фінансовому непорозумінні ....
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (7)  IMDb: 5.7 (4654)
Моя оцінка:
/10
Betas (2013—2014) режисер 5.6 imdb 6.9
Сюжет (англ.) In Silicon Valley, the right algorithm can make you a king. And these four friends think they've finally cracked the code.
Трейлер

Betas (2013—2014)

Betas

Серіал 1 сезон, 11 епізод Скасований
режисер
США   27 хв
Читати опис (англ.) In Silicon Valley, the right algorithm can make you a king. And these four friends think they've finally cracked the code.
КіноБаза: 5.6 (3)  IMDb: 6.9 (2990)
Моя оцінка:
/10
Полювання на колишню
Полювання на колишню (2010) режисер  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 5.5
Сюжет Головний герой Майло - колишній поліцейський, а тепер мисливець за головами, який розшукує злочинців-утікачів. Він отримує завдання знайти і посадити за грати журналістку Ніколь, яка втекла з-під застави. Але журналістка - добра штучка і крім того, Майло, який тепер на неї полює, її колишній чоловік.
Полювання на колишню Трейлер

Полювання на колишню (2010)

The Bounty Hunter

14+
режисер
США   1 год 50 хв
Читати опис Головний герой Майло - колишній поліцейський, а тепер мисливець за головами, який розшукує злочинців-утікачів. Він отримує завдання знайти і посадити за грати журналістку Ніколь, яка втекла з-під застави. Але журналістка - добра штучка і крім того, Майло, який тепер на неї полює, її колишній чоловік.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (132)  IMDb: 5.5 (134290)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Золото дурнів
Золото дурнів (2008) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 5.7
Сюжет Цікава пригодницька комедія про двох шукачів скарбів, що розлучилися, розчарувавшись у своїх стосунках. Але коли вони знаходять довгоочікувану підказку, об'єднують свої зусилля у прагненні відшукати легендарний скарб, що ніби-то затонув у 1715 році десь у Карибському морі. Але не лише вони полюють на ці скарби...
Золото дурнів Трейлер

Золото дурнів (2008)

Fool's Gold

14+
режисер, сценарист
США   1 год 52 хв
Читати опис Цікава пригодницька комедія про двох шукачів скарбів, що розлучилися, розчарувавшись у своїх стосунках. Але коли вони знаходять довгоочікувану підказку, об'єднують свої зусилля у прагненні відшукати легендарний скарб, що ніби-то затонув у 1715 році десь у Карибському морі. Але не лише вони полюють на ці скарби...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (80)  IMDb: 5.7 (84410)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
E:60 (2007—) продюсер 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) ESPN's award-winning news magazine show featuring sports profiles and innovative stories.

E:60 (2007—)

E:60

Серіал 4 сезони, 25 епізодів Новини Поновлений серіал
продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) ESPN's award-winning news magazine show featuring sports profiles and innovative stories.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (340)
Моя оцінка:
/10
Метод Хітча
Метод Хітча (2005) режисер  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 6.6
Сюжет Згідно з рекламними оголошеннями, головний герой фільму, звідник і шарлатан, ґарантує тим, хто довіриться йому, марш Мендельсона вже після трьох побачень. Проте вся його справа опиняється під загрозою провалу, коли йому в помічниці дістається симпатична латиноамериканка. Він навіть не підозрює, що під маскою студентки-практиканточки криється амбітна журналістка, яка хоче зробити собі ім'я. Тим більше, що у спритного звідника є свої професійні секрети, яких він не хотів би афішувати...
Метод Хітча Трейлер

Метод Хітча (2005)

Hitch

18+
режисер
США   1 год 58 хв
Читати опис Згідно з рекламними оголошеннями, головний герой фільму, звідник і шарлатан, ґарантує тим, хто довіриться йому, марш Мендельсона вже після трьох побачень. Проте вся його справа опиняється під загрозою провалу, коли йому в помічниці дістається симпатична латиноамериканка. Він навіть не підозрює, що під маскою студентки-практиканточки криється амбітна журналістка, яка хоче зробити собі ім'я. Тим більше, що у спритного звідника є свої професійні секрети, яких він не хотів би афішувати...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (285)  IMDb: 6.6 (335096)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Стильна штучка
Стильна штучка (2002) режисер 6.5 imdb 6.2
Сюжет Життя Мелані складається дуже вдало: вона успішний дизайнер одягу в Нью-Йорку, її наречений – найзнаменитіший і найбагатший холостяк міста, але... Є одна проблема – вона не розлучена. Її чоловік бовдур і невдаха, веселун і гуляка – відмовляється розлучатися. Вона їде додому, в рідний штат Алабама, щоб звільнитися від минулого, та ба...
Стильна штучка Трейлер

Стильна штучка (2002)

Sweet Home Alabama

12+
режисер
США   1 год 48 хв
Читати опис Життя Мелані складається дуже вдало: вона успішний дизайнер одягу в Нью-Йорку, її наречений – найзнаменитіший і найбагатший холостяк міста, але... Є одна проблема – вона не розлучена. Її чоловік бовдур і невдаха, веселун і гуляка – відмовляється розлучатися. Вона їде додому, в рідний штат Алабама, щоб звільнитися від минулого, та ба...
КіноБаза: 6.5 (40)  IMDb: 6.2 (123430)
Моя оцінка:
/10
The American Embassy (2002) режисер, продюсер 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) Emma Brody is a young, single all-American woman who leaves behind her dysfunctional family in Toledo, Ohio to take a job as the vice consul at the U.S. Embassy in London, England where she squares off against her no-nonsense boss, E

The American Embassy (2002)

The American Embassy

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Emma Brody is a young, single all-American woman who leaves behind her dysfunctional family in Toledo, Ohio to take a job as the vice consul at the U.S. Embassy in London, England where she squares off against her no-nonsense boss, E
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (151)
Моя оцінка:
/10
Анна та Король
Анна та Король (1999) режисер  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 6.7
Сюжет Шкільна вчителька з Англії Анна Леоноуенс приїхала в экзотичний Сіам навчити дітей короля Монгкута. Неочікувано західна чутливість зустрічається з психологією східного володаря. Напруга зростає в міру того, як Монгкут дізнається про заколот. що готується проти нього та його режиму. Коли політична ситуація готова вибухнути, для Анни і Короля залишається єдиний вихід — стати союзниками у відважній боротьбі за спасіння Сіаму від могутніх ворогів, що прагнуть його знищити… Чудовий рімейк фільму 1946 року "Анна і король Сіаму", знятого Джоном Кромуеллом за книгою англійської письменниці Маргарет Лендона.
Анна та Король Трейлер

Анна та Король (1999)

Anna and the King

12+
режисер
США   2 год 28 хв
Читати опис Шкільна вчителька з Англії Анна Леоноуенс приїхала в экзотичний Сіам навчити дітей короля Монгкута. Неочікувано західна чутливість зустрічається з психологією східного володаря. Напруга зростає в міру того, як Монгкут дізнається про заколот. що готується проти нього та його режиму. Коли політична ситуація готова вибухнути, для Анни і Короля залишається єдиний вихід — стати союзниками у відважній боротьбі за спасіння Сіаму від могутніх ворогів, що прагнуть його знищити… Чудовий рімейк фільму 1946 року "Анна і король Сіаму", знятого Джоном Кромуеллом за книгою англійської письменниці Маргарет Лендона.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (22)  IMDb: 6.7 (38950)
Моя оцінка:
/10
Режисери
Режисери (1997—2004) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) A documentary series focusing on some of cinema's greatest film directors.
Режисери

Режисери (1997—2004)

The Directors

Серіал 2 сезони, 50 епізодів Документальний Завершений
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) A documentary series focusing on some of cinema's greatest film directors.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (240)
Моя оцінка:
/10
Історія вічного кохання, або Попелюшка
Історія вічного кохання, або Попелюшка (1998) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.1
Сюжет Ще одна версія старої, доброї казки про Попелюшку, в якій дівчину, яка мріє про принца звати Даніеллою, а в якості феї виступає Леонардо да Вінчі. Несподівано? Ще й як. Тим більше, що у фільмі немає жодної магії, а усі дива рукотворні і тим цінніше.
Історія вічного кохання, або Попелюшка Трейлер

Історія вічного кохання, або Попелюшка (1998)

Ever After: A Cinderella Story

режисер, сценарист
США   2 год 1 хв
Читати опис Ще одна версія старої, доброї казки про Попелюшку, в якій дівчину, яка мріє про принца звати Даніеллою, а в якості феї виступає Леонардо да Вінчі. Несподівано? Ще й як. Тим більше, що у фільмі немає жодної магії, а усі дива рукотворні і тим цінніше.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (23)  IMDb: 7.1 (81631)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / прокат від 40 грн / купівля від 79 грн
Поспішиш — людей насмішиш
Поспішиш — людей насмішиш (1997) режисер  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.1
Сюжет Познайомившись з чарівною Ізабель, Алекс Вітман і не підозрював, що ніч пристрасті не мине безслідно, а стане початком кохання. І коли Ізабель повідомляє, що чекає від нього дитину, Алек ухвалює рішення — одружитися на дівчині. Він не знає свою кохану — але це не має для нього великого значення, адже він упевнений, що кохання — це те відчуття, яке приходить лише раз у житті.
Поспішиш — людей насмішиш Трейлер

Поспішиш — людей насмішиш (1997)

Fools Rush In

16+
режисер
США   1 год 49 хв
Читати опис Познайомившись з чарівною Ізабель, Алекс Вітман і не підозрював, що ніч пристрасті не мине безслідно, а стане початком кохання. І коли Ізабель повідомляє, що чекає від нього дитину, Алек ухвалює рішення — одружитися на дівчині. Він не знає свою кохану — але це не має для нього великого значення, адже він упевнений, що кохання — це те відчуття, яке приходить лише раз у житті.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (25)  IMDb: 6.1 (39563)
Моя оцінка:
/10
Я та моя тінь
Я та моя тінь (1995) режисер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 5.9
Сюжет У різних родинах у той самий час народжуються дві зовсім однакові дівчинки Аманда й Аліса. Одна живе в розкоші, інша - ні. У багачки немає мами, у бідної - без кінця міняються "папи". Один раз дівчиська випадково зустрічаються, починають дружити, і вирішують помінятися родинами, щоб звести разом два самотніх серця - опікунки Аманди й батька Аліси. Для здійснення своїх планів дівчата на час міняються місцями...
Я та моя тінь Трейлер

Я та моя тінь (1995)

It Takes Two

16+
режисер
США   1 год 41 хв
Читати опис У різних родинах у той самий час народжуються дві зовсім однакові дівчинки Аманда й Аліса. Одна живе в розкоші, інша - ні. У багачки немає мами, у бідної - без кінця міняються "папи". Один раз дівчиська випадково зустрічаються, починають дружити, і вирішують помінятися родинами, щоб звести разом два самотніх серця - опікунки Аманди й батька Аліси. Для здійснення своїх планів дівчата на час міняються місцями...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (70)  IMDb: 5.9 (24826)
Моя оцінка:
/10
Вир світів
Вир світів (1995—2000) режисер  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.4
Сюжет Молодий студент-фізик Квіна Мелорі, ґрунтуючись на теорії Енштейна-Роузена-Подальського, провів багато досліджень з гравітації. У результаті він замість гравітаційної машини одержав машину-портал що дозволяє ковзати по паралельних світах. Квін разом зі своїм вчителем професором Артуро і подружкою Вейд відправляється ковзати у паралельний світ. Випадково вони захоплюють з собою у паралельний світ нервового афроамериканця Рембрандта Брауна...
Вир світів Трейлер

Вир світів (1995—2000)

Sliders

Серіал 5 сезонів, 88 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис Молодий студент-фізик Квіна Мелорі, ґрунтуючись на теорії Енштейна-Роузена-Подальського, провів багато досліджень з гравітації. У результаті він замість гравітаційної машини одержав машину-портал що дозволяє ковзати по паралельних світах. Квін разом зі своїм вчителем професором Артуро і подружкою Вейд відправляється ковзати у паралельний світ. Випадково вони захоплюють з собою у паралельний світ нервового афроамериканця Рембрандта Брауна...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (30)  IMDb: 7.4 (20361)
Моя оцінка:
/10
The Byrds of Paradise (1994) режисер 0.0 imdb 7.8
Сюжет (англ.) Sam Byrd, a teacher and his family take up residence in Hawaii after his wife dies. Harry, Zeke and Franny each have their own problems accepting the new arrangement and coming to terms ...

The Byrds of Paradise (1994)

The Byrds of Paradise

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Sam Byrd, a teacher and his family take up residence in Hawaii after his wife dies. Harry, Zeke and Franny each have their own problems accepting the new arrangement and coming to terms ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.8 (228)
Моя оцінка:
/10
South of Sunset (1993) режисер 0.0 imdb 8.0
Сюжет (англ.) Cody McMahon, a Paramount studio security chief, starts The Beverly Hills Detective Agency.

South of Sunset (1993)

South of Sunset

Серіал 1 сезон, 7 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Cody McMahon, a Paramount studio security chief, starts The Beverly Hills Detective Agency.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.0 (81)
Моя оцінка:
/10
Пригоди Бріско Каунті молодшого
Пригоди Бріско Каунті молодшого (1993—1994) режисер 6.0 imdb 8.3
Сюжет Спекотні прерії й запорошені міста Дикого Заходу, світ диліжансів, розбійників і чесного випускника Гарвардського інституту права Бріско Каунті молодшого.
Пригоди Бріско Каунті молодшого Трейлер

Пригоди Бріско Каунті молодшого (1993—1994)

The Adventures of Brisco County Jr.

Серіал 1 сезон, 27 епізодів Завершений
режисер
США   45 хв
Читати опис Спекотні прерії й запорошені міста Дикого Заходу, світ диліжансів, розбійників і чесного випускника Гарвардського інституту права Бріско Каунті молодшого.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 8.3 (9222)
Моя оцінка:
/10
The Amy Fisher Story (1993) режисер 0.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) The true story of the Long Island teen who shoots and wounds the wife of a man she called her lover.

The Amy Fisher Story (1993)

The Amy Fisher Story

режисер
США   1 год 36 хв
Читати опис (англ.) The true story of the Long Island teen who shoots and wounds the wife of a man she called her lover.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (1589)
Моя оцінка:
/10
Desperate Choices: To Save My Child (1992) режисер 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) When a young girl is diagnosed with leukemia, her father and stepmother must decide if they should risk their son's life by exploring his potentiality as a bone marrow donor.

Desperate Choices: To Save My Child (1992)

Desperate Choices: To Save My Child

режисер
США   1 год 40 хв
Читати опис (англ.) When a young girl is diagnosed with leukemia, her father and stepmother must decide if they should risk their son's life by exploring his potentiality as a bone marrow donor.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (302)
Моя оцінка:
/10
Bill & Ted's Excellent Adventures (1992) режисер 2.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) The time traveling misadventures of two seemingly dumb teen metalheads destined to save the world with their music.

Bill & Ted's Excellent Adventures (1992)

Bill & Ted's Excellent Adventures

Серіал 1 сезон, 7 епізодів Завершений
режисер
США   30 хв
Читати опис (англ.) The time traveling misadventures of two seemingly dumb teen metalheads destined to save the world with their music.
КіноБаза: 2.0 (1)  IMDb: 5.3 (266)
Моя оцінка:
/10
HBO First Look (1992—) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Behind-the-scenes look at upcoming feature films, featuring interview commentary with their casts and crews.

HBO First Look (1992—)

HBO First Look

Серіал 9 сезонів, 80 епізодів Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   13 хв
Читати опис (англ.) Behind-the-scenes look at upcoming feature films, featuring interview commentary with their casts and crews.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (479)
Моя оцінка:
/10
Keep the Change (1992) режисер 0.0 imdb 5.7
Сюжет (англ.) Joe Starling,a failed artist,returns to his hometown in search of life's meaning and finds himself caught up in a number of predicaments not of his making. Along the way, Joe encounters ...

Keep the Change (1992)

Keep the Change

режисер
США   1 год 35 хв
Читати опис (англ.) Joe Starling,a failed artist,returns to his hometown in search of life's meaning and finds himself caught up in a number of predicaments not of his making. Along the way, Joe encounters ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.7 (100)
Моя оцінка:
/10
What She Doesn't Know (1992) сценарист 0.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) A new attorney in the D.A.'s office parlays a childhood friendship with a protected witness into a huge career leap and, in doing so, discovers more than she bargained for.

What She Doesn't Know (1992)

What She Doesn't Know

сценарист
США   1 год 33 хв
Читати опис (англ.) A new attorney in the D.A.'s office parlays a childhood friendship with a protected witness into a huge career leap and, in doing so, discovers more than she bargained for.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (125)
Моя оцінка:
/10
Parker Lewis Can't Lose (1990—1993) режисер 0.0 imdb 7.8
Сюжет (англ.) For a cool high school kid and his friends, thwarting authority figures and other enemies is not a problem.

Parker Lewis Can't Lose (1990—1993)

Parker Lewis Can't Lose

Серіал 3 сезони, 73 епізоди Завершений
режисер
США   30 хв
Читати опис (англ.) For a cool high school kid and his friends, thwarting authority figures and other enemies is not a problem.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.8 (6223)
Моя оцінка:
/10
Ferris Bueller (1990—1991) режисер, сценарист 0.0 imdb 5.1
Сюжет (англ.) Based on the popular feature film "Ferris Bueller's Day Off," this half hour situation comedy followed the high school adventures of Ferris Bueller and his friends.

Ferris Bueller (1990—1991)

Ferris Bueller

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
режисер, сценарист
США   30 хв
Читати опис (англ.) Based on the popular feature film "Ferris Bueller's Day Off," this half hour situation comedy followed the high school adventures of Ferris Bueller and his friends.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.1 (744)
Моя оцінка:
/10
Moving Target (1988) сценарист, продюсер 0.0 imdb 5.7
Сюжет (англ.) Toby Kellogg is an aspiring musician, who's sent off to music school over the summer. Not wishing to stay away from his band and potential girlfriend, he slips away late one night, where soon after police storm his sleeping dorm in looking for him. He returns home, expecting further grief from his folks and disappointment from his kid brother David, only to find his family is nowhere to be found, in fact house is completely devoid of all it's contents...in-short abandoned. He isn't aware that his father stumbled across a mafia conspiracy and has been spirited away along with his wife and son, by witness protection program. But none of that matters know since an ace assassin has just gunned down his closest friend in mistaken identity and is now back to correct his goof.
Трейлер

Moving Target (1988)

Moving Target

сценарист, продюсер
США   1 год 40 хв
Читати опис (англ.) Toby Kellogg is an aspiring musician, who's sent off to music school over the summer. Not wishing to stay away from his band and potential girlfriend, he slips away late one night, where soon after police storm his sleeping dorm in looking for him. He returns home, expecting further grief from his folks and disappointment from his kid brother David, only to find his family is nowhere to be found, in fact house is completely devoid of all it's contents...in-short abandoned. He isn't aware that his father stumbled across a mafia conspiracy and has been spirited away along with his wife and son, by witness protection program. But none of that matters know since an ace assassin has just gunned down his closest friend in mistaken identity and is now back to correct his goof.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.7 (726)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: