Фільмографія

Знайдено 19 результатів

Засновано на реальних подіях
Засновано на реальних подіях (2023) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.2
Сюжет Ріелтор, колишня зірка тенісу та сантехнік користуються унікальною можливістю отримати вигоду з одержимості Америки справжніми злочинами.
Засновано на реальних подіях Трейлер

Засновано на реальних подіях (2023)

Based on a True Story

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Поновлений серіал
режисер, продюсер
США   30 хв
Читати опис Ріелтор, колишня зірка тенісу та сантехнік користуються унікальною можливістю отримати вигоду з одержимості Америки справжніми злочинами.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (15)  IMDb: 7.2 (14778)
Моя оцінка:
/10
Christmas Always Finds Its Way (2022) режисер 0.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) Three thrilling tales about Christmas, togetherness, and discovering the magic that's all around us.

Christmas Always Finds Its Way (2022)

Christmas Always Finds Its Way

Серіал 1 сезон, 3 епізоди Мінісеріал Поновлений серіал
режисер
США
Читати опис (англ.) Three thrilling tales about Christmas, togetherness, and discovering the magic that's all around us.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (64)
Моя оцінка:
/10
Матрьошка
Матрьошка (2019—) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.7
Сюжет У свій 36-ий день народження Надя вмирає й знову прокидається живою. Вона застрягла в неможливій часовій петлі та намагається вибратися з нескінченного циклу смертей.
Матрьошка Трейлер

Матрьошка (2019—)

Russian Doll

Серіал 2 сезони, 15 епізодів Поновлений серіал
режисер, продюсер
США   30 хв
Читати опис У свій 36-ий день народження Надя вмирає й знову прокидається живою. Вона застрягла в неможливій часовій петлі та намагається вибратися з нескінченного циклу смертей.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (64)  IMDb: 7.7 (108078)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Людина майбутнього
Людина майбутнього (2017—2020) режисер  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 7.6
Сюжет Головний герой все ще живе з батьками і підробляє в дослідницькому центрі «Девлін», що спеціалізується на сексуальних дисфункціях. Через хворобливий період статевого дозрівання у Джоша низька самооцінка і погано розвинені комунікативні навички, тому юнак часто губиться в спілкуванні з жінками. Єдине, в чому процвітає герой, - це відеогра Cybergeddon, дія якої відбувається в похмурому майбутньому, де його персонаж, Людина з майбутнього, займає високу соціальну позицію. Коли Джош проходить останній рівень, до нього навідуються персонажі Cybergeddon, які стверджують, що гра була всього лише тренінгом і що тепер герой обраний для того, щоб здійснити подорож в минуле і допомогти їм врятувати світ. Чи готовий Джош до цього? Звичайно, ні.
Людина майбутнього

Людина майбутнього (2017—2020)

Future Man

Серіал 3 сезони, 34 епізоди Завершений
режисер
США   30 хв
Читати опис Головний герой все ще живе з батьками і підробляє в дослідницькому центрі «Девлін», що спеціалізується на сексуальних дисфункціях. Через хворобливий період статевого дозрівання у Джоша низька самооцінка і погано розвинені комунікативні навички, тому юнак часто губиться в спілкуванні з жінками. Єдине, в чому процвітає герой, - це відеогра Cybergeddon, дія якої відбувається в похмурому майбутньому, де його персонаж, Людина з майбутнього, займає високу соціальну позицію. Коли Джош проходить останній рівень, до нього навідуються персонажі Cybergeddon, які стверджують, що гра була всього лише тренінгом і що тепер герой обраний для того, щоб здійснити подорож в минуле і допомогти їм врятувати світ. Чи готовий Джош до цього? Звичайно, ні.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (36)  IMDb: 7.6 (28920)
Моя оцінка:
/10
Детройтці
Детройтці (2017—2018) режисер 2.0 imdb 8.2
Сюжет Усе життя друзі Сем і Тім працюють у сфері реклами й разом переживають усі труднощі цієї справи. Вони створюють недорогі ролики, бо мають скромний бюджет. Щоправда, їхню роботу можна назвати стабільною, тому що в них немає хороших і довгострокових замовлень. У такій ситуації їм залишається тільки шукати нових клієнтів, веселитися й жити одним днем.
Детройтці

Детройтці (2017—2018)

Detroiters

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Скасований
режисер
США   30 хв
Читати опис Усе життя друзі Сем і Тім працюють у сфері реклами й разом переживають усі труднощі цієї справи. Вони створюють недорогі ролики, бо мають скромний бюджет. Щоправда, їхню роботу можна назвати стабільною, тому що в них немає хороших і довгострокових замовлень. У такій ситуації їм залишається тільки шукати нових клієнтів, веселитися й жити одним днем.
КіноБаза: 2.0 (1)  IMDb: 8.2 (4775)
Моя оцінка:
/10
Няня для ідіотки
Няня для ідіотки (2014—2017) режисер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 6.4
Сюжет Гарна молода жінка наймається нянькою для багатої дівчини, яка знаходиться під домашнім арештом в особняку свого тата.
Няня для ідіотки Трейлер

Няня для ідіотки (2014—2017)

Idiotsitter

Серіал 2 сезони, 17 епізодів Завершений
режисер
США   30 хв
Читати опис Гарна молода жінка наймається нянькою для багатої дівчини, яка знаходиться під домашнім арештом в особняку свого тата.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 6.4 (1514)
Моя оцінка:
/10
Документалістика сьогодні!
Документалістика сьогодні! (2015—) режисер, кінематографіст, продюсер  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.1
Сюжет Телесеріал "Документалістика сьогодні!" - це не зовсім документальне кіно. Це пародія, поєднана із хуліганським шоу. Це якесь знущання з серйозних документальних фільмів. Причому кожна серія висміює новий документальний фільм.
Документалістика сьогодні! Трейлер

Документалістика сьогодні! (2015—)

Documentary Now!

Серіал 4 сезони, 27 епізодів Поновлений серіал
режисер, кінематографіст, продюсер
США   23 хв
Читати опис Телесеріал "Документалістика сьогодні!" - це не зовсім документальне кіно. Це пародія, поєднана із хуліганським шоу. Це якесь знущання з серйозних документальних фільмів. Причому кожна серія висміює новий документальний фільм.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 8.1 (8062)
Моя оцінка:
/10
Mayne Street (2008—2010) кінематографіст 0.0 imdb 8.4
Сюжет (англ.) An original web comedy series starring ESPN personality Kenny Mayne as a thinly-veiled version of himself, a dry, surreal sportscaster singularly determined to do anything besides what is ...

Mayne Street (2008—2010)

Mayne Street

Серіал 5 сезонів, 40 епізодів Завершений
кінематографіст
США
Читати опис (англ.) An original web comedy series starring ESPN personality Kenny Mayne as a thinly-veiled version of himself, a dry, surreal sportscaster singularly determined to do anything besides what is ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.4 (116)
Моя оцінка:
/10
Більше, сильніше, швидше
Більше, сильніше, швидше (2008) кінематографіст, сценарист, продюсер  ✓ укр. субтитри 6.0 imdb 7.5
Сюжет Документальна стрічка "Більше, сильніше, швидше" досліджує тему вживання стероїдів на власному досвіді режисера Крістофера Белла і його двох братів, які виховувалися на прикладах Арнольда Шварценеггера, Халка Хогана і Сильвестра Сталлоне. У фільмі також задіяні професійні атлети, медичні експерти, члени фітнес-центрів і американський конгресмен - всі вони говорять на тему анаболічних стероїдів.
Крім питання про анаболіки, фільм "Більше, сильніше, швидше" зачіпає тему про те, що громадська думка в питаннях вживання наркотиків та допінгу (з метою досягнення успіху), вкрай не постійна. Сюди включені такі проблеми, як лазерна корекція зору 20/15, яку зробив собі Тайгер Вудс (професійний гравець у гольф), використання професійними музикантами ліків, які зменшують тривогу або залежність атлетів від уколів кортизону, який є легальним стероїдом.
Також фільм досить скептично розглядає заяви про те, що стероїди шкодять здоров'ю і вкрай критично налаштований по відношенню до виробників так званого здорового харчування.
Більше, сильніше, швидше Трейлер

Більше, сильніше, швидше (2008)

Bigger Stronger Faster*

18+
кінематографіст, сценарист, продюсер
США   1 год 45 хв
Читати опис Документальна стрічка "Більше, сильніше, швидше" досліджує тему вживання стероїдів на власному досвіді режисера Крістофера Белла і його двох братів, які виховувалися на прикладах Арнольда Шварценеггера, Халка Хогана і Сильвестра Сталлоне. У фільмі також задіяні професійні атлети, медичні експерти, члени фітнес-центрів і американський конгресмен - всі вони говорять на тему анаболічних стероїдів.
Крім питання про анаболіки, фільм "Більше, сильніше, швидше" зачіпає тему про те, що громадська думка в питаннях вживання наркотиків та допінгу (з метою досягнення успіху), вкрай не постійна. Сюди включені такі проблеми, як лазерна корекція зору 20/15, яку зробив собі Тайгер Вудс (професійний гравець у гольф), використання професійними музикантами ліків, які зменшують тривогу або залежність атлетів від уколів кортизону, який є легальним стероїдом.
Також фільм досить скептично розглядає заяви про те, що стероїди шкодять здоров'ю і вкрай критично налаштований по відношенню до виробників так званого здорового харчування.
Є українські субтитри
КіноБаза: 6.0 (3)  IMDb: 7.5 (13846)
Моя оцінка:
/10
Шанхайський поцілунок
Шанхайський поцілунок (2007) кінематографіст 6.0 imdb 6.6
Сюжет Відчайдушний китайсько-американський актор, який випадково захопився ученицею старших класів, дізнається, що отримав в спадок будинок своєї бабусі в Шанхаї. Вихований в Америці, герой їде до Китаю, щоб наблизитися до своїх предків, залишаючи позаду можливо єдину дівчину, яка по-справжньому кохала його.
Шанхайський поцілунок Трейлер

Шанхайський поцілунок (2007)

Shanghai Kiss

16+
кінематографіст
США, Китай, Гонконг   1 год 46 хв
Читати опис Відчайдушний китайсько-американський актор, який випадково захопився ученицею старших класів, дізнається, що отримав в спадок будинок своєї бабусі в Шанхаї. Вихований в Америці, герой їде до Китаю, щоб наблизитися до своїх предків, залишаючи позаду можливо єдину дівчину, яка по-справжньому кохала його.
КіноБаза: 6.0 (4)  IMDb: 6.6 (5443)
Моя оцінка:
/10
Хулігани Зеленої вулиці
Хулігани Зеленої вулиці (2005) кінематографіст, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.4
Сюжет Студент факультету журналістики Метт Бакнер (Елайджа Вуд) відрахований з Гарварду за злочин, якого він не скоював. Його багатообіцяюча кар'єра пішла коту під хвіст, його майбутнє виглядає суворим, і він у пошуках притулку біжить до Лондона до своєї заміжньої сестри Шеннон. Її чоловік Стів знайомить Метта з своїм молодшим братом Пітом. Здружившися з Пітом, Метт відкриває для себе світ футбольного фанатизму, а також взнає таємниці і інтриги футбольної фірми.
Хулігани Зеленої вулиці Трейлер

Хулігани Зеленої вулиці (2005)

Green Street Hooligans

16+
кінематографіст, продюсер
США, Велика Британія   1 год 49 хв
Читати опис Студент факультету журналістики Метт Бакнер (Елайджа Вуд) відрахований з Гарварду за злочин, якого він не скоював. Його багатообіцяюча кар'єра пішла коту під хвіст, його майбутнє виглядає суворим, і він у пошуках притулку біжить до Лондона до своєї заміжньої сестри Шеннон. Її чоловік Стів знайомить Метта з своїм молодшим братом Пітом. Здружившися з Пітом, Метт відкриває для себе світ футбольного фанатизму, а також взнає таємниці і інтриги футбольної фірми.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (178)  IMDb: 7.4 (162482)
Моя оцінка:
/10
Глухий кут
Глухий кут (2003) кінематографіст 6.3 imdb 6.5
Сюжет Ця ніч напередодні різдва буде страшніша за всі хеллоуїни! Ніч... вірніше вечір перед різдвом. Цілком зовні благополучна сім'я їде до своїх родичів на різдвяну вечерю, везе подарунки, виспівують пісні в машині. Але дорога дальня і батько сімейства вирішує зрізати дорогу, щоб не задрімати на жвавій трасі. Але бог морфей не дрімає, і тато починає клювати носом... хто ж знав, до чого все це приведе...
Глухий кут Трейлер

Глухий кут (2003)

Dead End

18+
кінематографіст
Франція   1 год 25 хв
Читати опис Ця ніч напередодні різдва буде страшніша за всі хеллоуїни! Ніч... вірніше вечір перед різдвом. Цілком зовні благополучна сім'я їде до своїх родичів на різдвяну вечерю, везе подарунки, виспівують пісні в машині. Але дорога дальня і батько сімейства вирішує зрізати дорогу, щоб не задрімати на жвавій трасі. Але бог морфей не дрімає, і тато починає клювати носом... хто ж знав, до чого все це приведе...
КіноБаза: 6.3 (32)  IMDb: 6.5 (32451)
Моя оцінка:
/10
Johnny Flynton (2002) кінематографіст 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Johnny Flynton is good at one thing: boxing. He's not too bright, and there's clearly some issues in his past, but what's worse, when he's boxing, his temper flares up. His wife, Samantha, ...

Johnny Flynton (2002)

Johnny Flynton

кінематографіст
США   37 хв
Читати опис (англ.) Johnny Flynton is good at one thing: boxing. He's not too bright, and there's clearly some issues in his past, but what's worse, when he's boxing, his temper flares up. His wife, Samantha, ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (172)
Моя оцінка:
/10
Fool Proof (2002) кінематографіст 0.0 imdb 5.7

Fool Proof (2002)

Fool Proof

кінематографіст
США
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.7 (82)
Моя оцінка:
/10
Snipes (2001) кінематографіст 0.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) The Music Business Can Be Murder

Snipes (2001)

Snipes

кінематографіст
США   1 год 53 хв
Читати опис (англ.) The Music Business Can Be Murder
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.4 (473)
Моя оцінка:
/10
Hollywood Palms (2001) кінематографіст 0.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) Set entirely in the Hollywood Palms apartment building and its yard, this movie shows how people there live and interact with each other.

Hollywood Palms (2001)

Hollywood Palms

кінематографіст
США   1 год 26 хв
Читати опис (англ.) Set entirely in the Hollywood Palms apartment building and its yard, this movie shows how people there live and interact with each other.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (178)
Моя оцінка:
/10
The Others (1997) кінематографіст 0.0 imdb 4.8

The Others (1997)

The Others

кінематографіст
США   1 год 30 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.8 (122)
Моя оцінка:
/10
Remembrances (1995) кінематографіст 6.0 imdb 6.6

Remembrances (1995)

Remembrances

кінематографіст
США, Канада   15 хв
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 6.6 (6)
Моя оцінка:
/10
Суботнього вечора у прямому ефірі
Суботнього вечора у прямому ефірі (1975) кінематографіст 6.7 imdb 8.0
Сюжет (англ.) A famous guest host stars in parodies and sketches created by the cast of this witty show.
Суботнього вечора у прямому ефірі Трейлер

Суботнього вечора у прямому ефірі (1975)

Saturday Night Live

Серіал 49 сезонів, 1051 епізод Поновлений серіал
кінематографіст
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) A famous guest host stars in parodies and sketches created by the cast of this witty show.
КіноБаза: 6.7 (7)  IMDb: 8.0 (53010)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: