в планах (ще немає в прокаті)

26.10.2023 21:22     Dash     Публічний

Знайдено 5 результатів

Agatha All Along (2024) #15 20 грудня 2023 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) Set after the events of "WandaVision," Agatha Harkness recruits some unlikely allies on her quest to regain her former powers.
Трейлер

Agatha All Along (2024) #15

Agatha All Along

Серіал 1 сезон, 9 епізодів Мінісеріал У виробництві
США
Читати опис (англ.) Set after the events of "WandaVision," Agatha Harkness recruits some unlikely allies on her quest to regain her former powers.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Смерчі
Смерчі (2024) #24 11 липня 2024 7.2 imdb 7.1
Сюжет Кейт Купер (Дейзі Едґар-Джонс) – колишня мисливиця за смерчами. Її переслідують спогади з минулого про катастрофічну зустріч з торнадо під час навчання в коледжі. Зараз Кейт живе у Нью-Йорку в цілковитій безпеці і вивчає моделі торнадо лише на моніторах компʼютерів. Якось її друг Хаві (Ентоні Рамос) заманює дівчину назад на відкриті рівнини, щоб випробувати нову революційну систему стеження за торнадо. Там Кейт знайомиться з Тайлером Овенсом (Ґвен Павелл), чарівною і безрозсудною суперзіркою соціальних мереж. Разом зі своєю невгамовною командою Тайлер показує підписникам пригоди мисливців за смерчами. І що небезпечніші погоні, то краще.
Коли сезон смерчів посилюється, зʼявляються жахливі явища, небачені раніше. Опинившись на шляху кількох штормових систем, що насуваються на центральну Оклахому, Кейт, Тайлер та їхні команди змушені боротися за власні життя.
Смерчі Трейлер

Смерчі (2024) #24

Twisters

16+
США   2 год 2 хв
Читати опис Кейт Купер (Дейзі Едґар-Джонс) – колишня мисливиця за смерчами. Її переслідують спогади з минулого про катастрофічну зустріч з торнадо під час навчання в коледжі. Зараз Кейт живе у Нью-Йорку в цілковитій безпеці і вивчає моделі торнадо лише на моніторах компʼютерів. Якось її друг Хаві (Ентоні Рамос) заманює дівчину назад на відкриті рівнини, щоб випробувати нову революційну систему стеження за торнадо. Там Кейт знайомиться з Тайлером Овенсом (Ґвен Павелл), чарівною і безрозсудною суперзіркою соціальних мереж. Разом зі своєю невгамовною командою Тайлер показує підписникам пригоди мисливців за смерчами. І що небезпечніші погоні, то краще.
Коли сезон смерчів посилюється, зʼявляються жахливі явища, небачені раніше. Опинившись на шляху кількох штормових систем, що насуваються на центральну Оклахому, Кейт, Тайлер та їхні команди змушені боротися за власні життя.
КіноБаза: 7.2 (4)  IMDb: 7.1 (25476)
Моя оцінка:
/10
Капітан Америка: Чудесний новий світ
Капітан Америка: Чудесний новий світ (2025) #25 13 лютого 2025 0.0 imdb 0.0
Сюжет Після зустрічі з новообраним президентом США Таддеусом Россом (Гаррісон Форд), Сем (Ентоні Макі) опиняється в епіцентрі міжнародного скандалу. Він має з'ясувати мету підступної глобальної змови до того як її справжній лідер змусить весь світ червоніти від люті.
Капітан Америка: Чудесний новий світ Трейлер

Капітан Америка: Чудесний новий світ (2025) #25

Captain America: Brave New World

Пост-продакшн
США
Читати опис Після зустрічі з новообраним президентом США Таддеусом Россом (Гаррісон Форд), Сем (Ентоні Макі) опиняється в епіцентрі міжнародного скандалу. Він має з'ясувати мету підступної глобальної змови до того як її справжній лідер змусить весь світ червоніти від люті.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)

Голосування буде доступне після релізу

Блейд
Блейд () #29 6 вересня 2024 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) Plot is unknown at this time.
Блейд

Блейд () #29

Blade

Запланований
США
Читати опис (англ.) Plot is unknown at this time.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)

Голосування буде доступне після релізу

Веном: Останній танець
Веном: Останній танець (2024) #30 24 жовтня 2024 0.0 imdb 0.0
Сюжет Том Гарді в образі Венома – одного з найяскравіших персонажів Marvel – повертається на великі екрани в останньому фільмі трилогії! Після подій попередньої частини Едді та Веном змушені тікати, адже тепер їх переслідує два світи, які закручують усе в одну павутину. Тож вони повинні прийняти доленосне рішення, яке стане їхнім останнім танцем.
Веном: Останній танець Трейлер

Веном: Останній танець (2024) #30

Venom: The Last Dance

У виробництві
США
Читати опис Том Гарді в образі Венома – одного з найяскравіших персонажів Marvel – повертається на великі екрани в останньому фільмі трилогії! Після подій попередньої частини Едді та Веном змушені тікати, адже тепер їх переслідує два світи, які закручують усе в одну павутину. Тож вони повинні прийняти доленосне рішення, яке стане їхнім останнім танцем.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)

Голосування буде доступне після релізу

Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: