3
3

Дев'ятаєв (2021)

V2. Escape from Hell

Девятаев

No Image
1 год 58 хв  • 
Країни: Росія
Жанр: воєнний екшн драма
Прем'єра в світі:
Режисер: Тімур Бєкмамбєтов
КіноБаза: 3.0 (3)  IMDb: 5.6 (516)
Моя оцінка:
/10
Сюжет:

Історія подвигу радянського льотчика Михайла Дев'ятаєва, який потрапив до німецького полону. 8 лютого 1945 року Дев'ятаєв очолює втечу з концтабору на острові Узедом, захопивши ворожий бомбардувальник.

Молодий льотчик-винищувач Михайло Дев'ятаєв бився з перших днів війни. У перші місяці війни він обороняв Білорусію і Україну. У липні 1944-го він зазнає аварії під час повітряного бою, опинившись на зайнятої німцями території. Так починається страшна, напружена і неймовірна історія його полону. Після першої невдалої спроби втечі Дев'ятаєв потрапляє на острів Узедом у Балтійському морі. Але перед тим він несподівано зустрічає свого бойового товариша Миколу Ларіна, який пішов на угоду з ворогом. Німці якраз проводять випробування новітніх балістичних ракет «Фау-2», в яких бачать грізну «зброю відплати». У Дев'ятаєва є вибір - загинути в таборі, більше ніколи не піднявшись у небо, або ж взяти приклад Ларіна, адже клеймо «зрадник Батьківщини» йому і так майже забезпечено. Однак Дев'ятаєв йде третім шляхом. Разом з невеликою групою соратників він захоплює німецький літак «Хейнкель», щоб за всяку ціну повернутися додому і доставити вкрай важливі відомості.

Код для перегляду рейтингу кінобази Ключові слова:

російська Літак Політ СРСР Диво Чоловічий головний герой Примирення Народний Комісаріат внутрішніх справ Прощення постріл комунізм political repression good luck шкіряний жилет комуністичні злочини

Виробничі компанії:

Bazelevs Production, MTS Media, VoenFilm

Актори: (Всі 15)


Режисер:
Композитор: Юрій Потієнко

Обговорення (форум)
Нещодавно переглянуті: