Злочинці, які з'являться в фільмі трішки пізніше після зав'язки схоже безголові і глухі і сліпі. Коли в буквально в кількох метрах від них людина ховається в снігу а вони її не бачать, або бігає кругами то з будинку то в будинок то в гараж і так кілька разів а вони це не чують і не бачать. А також у вищезгаданому снігу, на морозі без взуття в спідньому вона бігає, лежить, повзає в ньому як Термінатор і навіть нічого не відморозила собі. Що ж. Є питання до сценаристів.

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Один з небагатьох фільмів, які несподівно виявились надзвичйно красивими.
Так сюжет можливо і простий, але як же красиво знято.

Деякі стоп кадри цілком заслуговують бути картинами. Особливо момент на льоду - неймовірна краса.

2 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати
Нещодавно переглянуті: