Уцілілий (2000)
Survivor
1 |
Jeff Probst
Himself - Host (513 серій)
|
|
2 |
Rob Mariano
Himself - Chapera Tribe (61 серій)
|
|
3 |
Oscar Lusth
Himself (60 серій)
|
|
4 |
Rupert Boneham
Himself - Heroes Tribe (55 серій)
|
|
5 |
Cirie Fields
Herself (53 серій)
|
|
6 |
Джеррі Мантей
Herself - Villains Tribe (54 серій)
|
|
7 |
Колбі Дональдсон
Himself - Mogo Mogo Tribe (53 серій)
|
|
8 |
Tina Wesson
Herself - Saboga Tribe (52 серій)
|
|
9 |
Parvati Shallow
Herself - Rarotonga Tribe (48 серій)
|
|
10 |
Benjamin Wade
Himself - Villains Tribe (49 серій)
|
|
11 |
Аманда Кіммел
Herself - Heroes Tribe (44 серій)
|
|
12 |
Andrea Boehlke
Herself - Ometepe Tribe (43 серій)
|
|
13 |
Tyson Apostol
Himself - Timbira Tribe (39 серій)
|
|
14 |
Russell Hantz
Himself - Villains Tribe (40 серій)
|
|
15 |
Sandra Diaz-Twine
Herself - Villains Tribe (38 серій)
|
|
16 |
Джонатан Пеннер
Himself (39 серій)
|
|
17 |
Candice Woodcock
Herself - Heroes Tribe (38 серій)
|
|
18 |
Ембер Маріано
Herself - Chapera Tribe (38 серій)
|
|
19 |
James Clement
Himself (38 серій)
|
|
20 |
James Thomas Jr.
Himself - Heroes Tribe (36 серій)
|
|
21 |
Alicia Calaway
Herself - Chapera Tribe (38 серій)
|
|
22 |
Ethan Zohn
Himself - Saboga Tribe (37 серій)
|
|
23 |
John Cochran
Himself - Bikal Tribe (36 серій)
|
|
24 |
Stephenie LaGrossa
Herself - Ulong Tribe (35 серій)
|
|
25 |
Tom Buchanan
Himself - Chapera Tribe (35 серій)
|
|
26 |
Lex van den Berghe
Himself - Mogo Mogo Tribe (35 серій)
|
|
27 |
Rudy Boesch
Himself - Saboga Tribe (38 серій)
|
|
28 |
Richard Hatch
Himself - Mogo Mogo Tribe (39 серій)
|
|
29 |
Malcolm Freberg
Himself - Dangrayne Tribe (34 серій)
|
|
30 |
Дженна Льюїс
Herself - Pagong Tribe (35 серій)
|
|
31 |
Kathy Vavrick-O'Brien
Herself - Mogo Mogo Tribe (34 серій)
|
|
32 |
Michael Skupin
Himself - Kucha Tribe (37 серій)
|
|
33 |
Jenna Morasca
Herself - Mogo Mogo Tribe (34 серій)
|
|
34 |
Kimmi Kappenberg
Herself - Kucha Tribe (35 серій)
|
|
35 |
Ciera Eastin
Herself - Tadhana Tribe (33 серій)
|
|
36 |
Сьюзен Хоук
Herself - Chapera Tribe (35 серій)
|
|
37 |
Danielle DiLorenzo
Herself - Villains Tribe (33 серій)
|
|
38 |
Shii Ann Huang
Herself - Sook Jai Tribe (33 серій)
|
|
39 |
Rob Cesternino
Himself - Chapera Tribe (33 серій)
|
|
40 |
Aras Baskauskas
Himself - Gitanos Tribe (32 серій)
|
|
41 |
Джервейс Петерсон
Himself - Kasama Tribe (33 серій)
|
|
42 |
Laura Morett
Herself - Galu Tribe (31 серій)
|
|
43 |
Джефф Варнер
Himself - Kucha Tribe (33 серій)
|
|
44 |
Dawn Meehan
Herself - Bikal Tribe (31 серій)
|
|
45 |
Brenda Lowe
Herself - La Flor Tribe (31 серій)
|
|
46 |
Kelly Wiglesworth
Herself - Rattana Tribe (33 серій)
|
|
47 |
Courtney Yates
Herself - Villains Tribe (31 серій)
|
|
48 |
Stephen Fishbach
Himself - Jalapao Tribe (30 серій)
|
|
49 |
Abi-Maria Gomes
Herself - Dangrayne Tribe (30 серій)
|
|
50 |
Tai Trang
Himself - Dara Tribe (30 серій)
|
|
51 |
Phillip Sheppard
Himself - Ometepe Tribe (30 серій)
|
|
52 |
Eliza Orlins
Herself - Yasur Tribe (32 серій)
|
|
53 |
Erik Reichenbach
Himself (31 серій)
|
|
54 |
Spencer Bledsoe
Himself - Solarrion Tribe (29 серій)
|
|
55 |
Jeremy Collins
Himself - Bayon Tribe (29 серій)
|
|
56 |
Bobby Jon Drinkard
Himself - Ulong Tribe (30 серій)
|
|
57 |
Andrew Savage
Himself - Morgan Tribe (31 серій)
|
|
58 |
Debbie Wanner
Herself - The Jury (29 серій)
|
|
59 |
Latasha Fox
Herself - Orkun Tribe (29 серій)
|
|
60 |
Keith Nale
Himself - Huyopa Tribe (29 серій)
|
|
61 |
Kassandra McQuillen
Herself - Solarrion Tribe (29 серій)
|
|
62 |
Troy Robertson
Himself - Maku Maku Tribe (29 серій)
|
|
63 |
Zeke Smith
Himself - Vanua Tribe (28 серій)
|
|
64 |
Joe Anglim
Himself - The Jury (28 серій)
|
|
65 |
Aubry Bracco
Herself - Dara Tribe (28 серій)
|
|
66 |
Sarah Lacina
Herself - The Jury (27 серій)
|
|
67 |
Hali Ford
Herself - The Jury (27 серій)
|
|
68 |
Sierra Dawn Thomas
Herself - Merica Tribe (27 серій)
|
|
69 |
Brandon Hantz
Himself - Bikal Tribe (25 серій)
|
|
70 |
Terry Deitz
Himself - La Mina Tribe (25 серій)
|
|
71 |
Ami Cusack
Herself - Yasur Tribe (25 серій)
|
|
72 |
Corinne Kaplan
Herself - Bikal Tribe (24 серій)
|
|
73 |
Tom Westman
Himself - Koror Tribe (23 серій)
|
|
74 |
Kat Edorsson
Herself - Galang Tribe (23 серій)
|
|
75 |
Monica Padilla
Herself - Galu Tribe (23 серій)
|
|
76 |
Monica Culpepper
Herself - Galang Tribe (23 серій)
|
|
77 |
Yung Woo Hwang
Himself - Solarrion Tribe (22 серій)
|
|
78 |
Michaela Bradshaw
Herself - Maku Maku Tribe (21 серій)
|
|
79 |
Kelley Wentworth
Herself - Orkun Tribe (21 серій)
|
|
80 |
Brad Culpepper
Himself - Maku Maku Tribe (21 серій)
|
|
81 |
Randy Bailey
Himself - Fang (20 серій)
|
|
82 |
Jon Dalton
Himself - Drake Tribe (21 серій)
|
|
83 |
Yau-Man Chan
Himself - Ravu Tribe (20 серій)
|
|
84 |
Джессіка Кайпер
Herself - Nobag Tribe (18 серій)
|
|
85 |
Rodger Bingham
Himself - Kucha Tribe (20 серій)
|
|
86 |
Teresa Cooper
Herself - Moto Maji Tribe (18 серій)
|
|
87 |
Elisabeth Hasselbeck
Herself - Barramundi Tribe (20 серій)
|
|
88 |
Vytas Baskauskas
Himself - Tadhana Tribe (18 серій)
|
|
89 |
Maralyn Hershey
Herself - Ogakor Tribe (19 серій)
|
|
90 |
Keith Famie
Himself - Barramundi Tribe (19 серій)
|
|
91 |
Mitchell Olson
Himself - Ogakor Tribe (19 серій)
|
|
92 |
Kel Gleason
Himself - Ogakor Tribe (18 серій)
|
|
93 |
Shane Powers
Himself - Gitanos Tribe (18 серій)
|
|
94 |
Jim Rice
Himself - Savaii Tribe (17 серій)
|
|
95 |
Kim Johnson
Herself - Boran Tribe (18 серій)
|
|
96 |
Кім Пауерс
Herself - Samburu Tribe (17 серій)
|
|
97 |
Frank Garrison
Himself - Samburu Tribe (17 серій)
|
|
98 |
Shirin Oskooi
Herself - Merica Tribe (17 серій)
|
|
99 |
Brandon Quinton
Himself - Samburu Tribe (17 серій)
|
|
100 |
Nick Brown
Himself - Kucha Tribe (20 серій)
|
|
101 |
Kelly Goldsmith
Herself - First Juror (18 серій)
|
|
102 |
Debb Eaton
Herself - Kucha Tribe (18 серій)
|
|
103 |
Tony Vlachos
Himself - Solarrion Tribe (17 серій)
|
|
104 |
Peih-Gee Law
Herself - Fei Long Tribe (17 серій)
|
|
105 |
Yul Kwon
Himself - Aitutaki Tribe (16 серій)
|
|
106 |
Natalie White
Herself - Foa Foa Tribe (17 серій)
|
|
107 |
Becky Lee
Herself - Aitutaki Tribe (16 серій)
|
|
108 |
Mick Trimming
Himself - Foa Foa Tribe (16 серій)
|
|
109 |
Сундра Оуклі
Herself - Aitutaki Tribe (16 серій)
|
|
110 |
Brett Clouser
Himself - Galu Tribe (16 серій)
|
|
111 |
Jaison Robinson
Himself - Foa Foa Tribe (16 серій)
|
|
112 |
Adam Gentry
Himself - Rarotonga Tribe (16 серій)
|
|
113 |
Courtney Marit
Herself - Casaya Tribe (17 серій)
|
|
114 |
Sabrina Thompson
Herself - Tikiano Tribe (16 серій)
|
|
115 |
Shannon Waters
Herself - Galu Tribe (17 серій)
|
|
116 |
Ben Henry
Himself - La Flor Tribe (16 серій)
|
|
117 |
Chase Rice
Himself - Libertad Tribe (16 серій)
|
|
118 |
Jane Bright
Herself - Espada Tribe (16 серій)
|
|
119 |
Bruce Kanegai
Himself - Casaya Tribe (17 серій)
|
|
120 |
Matthew Lenahan
Himself - La Flor Tribe (16 серій)
|
|
121 |
Sophie Clarke
Herself - Te Tuna Tribe (16 серій)
|
|
122 |
Scot Pollard
Himself - Brawn Tribe (16 серій)
|
|
123 |
Alina Wilson
Herself - The Jury (16 серій)
|
|
124 |
Sally Schumann
Herself - Second Juror (17 серій)
|
|
125 |
Clay Jordan
Himself - Chuay Gahn Tribe (17 серій)
|
|
126 |
David Ball
Himself - Galu Tribe (16 серій)
|
|
127 |
Na Onka Mixon
Herself - La Flor Tribe (16 серій)
|
|
128 |
Dan Lembo
Himself - Espada Tribe (16 серій)
|
|
129 |
Kelly Shinn
Herself - La Flor Tribe (16 серій)
|
|
130 |
Edna Ma
Herself - Upolu Tribe (16 серій)
|
|
131 |
Albert Destrade
Himself - Te Tuna Tribe (16 серій)
|
|
132 |
Austin Carty
Himself - First Juror (17 серій)
|
|
133 |
Nate Gonzalez
Himself - Rarotonga Tribe (16 серій)
|
|
134 |
John Fincher
Himself - Galu Tribe (16 серій)
|
|
135 |
Jud Birza
Himself - La Flor Tribe (16 серій)
|
|
136 |
Marty Piombo
Himself - Espada Tribe (16 серій)
|
|
137 |
Natalie Tenerelli
Herself - Ometepe Tribe (16 серій)
|
|
138 |
Holly Hoffman
Herself - Espada Tribe (16 серій)
|
|
139 |
Keith Tollefson
Himself - Savaii Tribe (16 серій)
|
|
140 |
Jenny Guzon-Bae
Herself - Rarotonga Tribe (16 серій)
|
|
141 |
Rebecca Borman
Herself - Rarotonga Tribe (16 серій)
|
|
142 |
Jake Billingsley
Himself - Sook Jai Tribe (16 серій)
|
|
143 |
Brad Virata
Himself - First Juror (16 серій)
|
|
144 |
Russell Swan
Himself - Galu Tribe (16 серій)
|
|
145 |
Penny Ramsey
Herself - Sook Jai Tribe (16 серій)
|
|
146 |
Cydney Gillon
Herself - Dara Tribe (16 серій)
|
|
147 |
Ryan Opray
Himself - Morgan Tribe (17 серій)
|
|
148 |
Whitney Duncan
Herself - Savaii Tribe (16 серій)
|
|
149 |
Clarence Black
Himself - Boran Tribe (17 серій)
|
|
150 |
Rick Nelson
Himself - Te Tuna Tribe (16 серій)
|
|
151 |
Lindsey Richter
Herself - Samburu Tribe (17 серій)
|
|
152 |
Silas Gaither
Himself - Samburu Tribe (17 серій)
|
|
153 |
Linda Spencer
Herself - Samburu Tribe (17 серій)
|
|
154 |
Carl Bilancione
Himself - Samburu Tribe (17 серій)
|
|
155 |
Джесі Камачо
Herself - Boran Tribe (17 серій)
|
|
156 |
Diane Ogden
Herself - Boran Tribe (17 серій)
|
|
157 |
B.B. Andersen
Himself - Pagong Tribe (15 серій)
|
|
158 |
Брайан Хейдик
Himself - Chuay Gahn Tribe (16 серій)
|
|
159 |
Vecepia Towery
Herself - Soliantu Tribe (15 серій)
|
|
160 |
Chris Daugherty
Himself - Lopevi Tribe (15 серій)
|
|
161 |
Danni Boatwright
Herself - Xhakúm Tribe (15 серій)
|
|
162 |
Earl Cole
Himself - Bula Bula Tribe (15 серій)
|
|
163 |
Neleh Dennis
Herself - Soliantu Tribe (15 серій)
|
|
164 |
Lillian Morris
Herself - Balboa Tribe (17 серій)
|
|
165 |
Matthew von Ertfelda
Himself - Jacaré Tribe (16 серій)
|
|
166 |
Twila Tanner
Herself - Alinta Tribe (15 серій)
|
|
167 |
Katie Gallagher
Herself - Koror Tribe (15 серій)
|
|
168 |
Cassandra Franklin
Herself - Moto Tribe (15 серій)
|
|
169 |
Jan Gentry
Herself - Chuay Gahn Tribe (15 серій)
|
|
170 |
Scout Cloud Lee
Herself - Yasur Tribe (15 серій)
|
|
171 |
Rafe Judkins
Himself - Xhakúm Tribe (15 серій)
|
|
172 |
Ian Rosenberger
Himself - Koror Tribe (15 серій)
|
|
173 |
Andria Herd
Himself - Bula Bula Tribe (15 серій)
|
|
174 |
Erinn Lobdell
Herself - Timbira Tribe (15 серій)
|
|
175 |
Lisa Whelchel
Herself - Dangrayne Tribe (15 серій)
|
|
176 |
Paschal English
Himself - Soliantu Tribe (15 серій)
|
|
177 |
Хелен Гловер
Herself - Chuay Gahn Tribe (15 серій)
|
|
178 |
Darrah Johnson
Herself - Morgan Tribe (16 серій)
|
|
179 |
Butch Lockley
Himself - Tambaqui Tribe (16 серій)
|
|
180 |
Jennifer Lyon
Herself - Koror Tribe (15 серій)
|
|
181 |
Lydia Morales
Herself - Xhakúm Tribe (15 серій)
|
|
182 |
Tamara Johnson
Herself - Forza Tribe (15 серій)
|
|
183 |
Gretchen Cordy
Herself - Pagong Tribe (15 серій)
|
|
184 |
Matt Elrod
Himself - Redemption Island (15 серій)
|
|
185 |
Шон Ректор
Himself - Soliantu Tribe (16 серій)
|
|
186 |
Ted Rogers Jr.
Himself - Chuay Gahn Tribe (16 серій)
|
|
187 |
Burton Roberts
Himself - Drake Tribe (16 серій)
|
|
188 |
Heidi Strobel
Herself - Jacaré Tribe (17 серій)
|
|
189 |
Julie Berry
Herself - Alinta Tribe (15 серій)
|
|
190 |
Caryn Groedel
Herself - Koror Tribe (15 серій)
|
|
191 |
Cindy Hall
Herself - Nakúm Tribe (15 серій)
|
|
192 |
Kenward Bernis
Himself - Moto Tribe (15 серій)
|
|
193 |
Kim Spradlin Wolfe
Herself - Tikiano Tribe (15 серій)
|
|
194 |
Kyle Jason
Himself - Dara Tribe (15 серій)
|
|
195 |
Robert DeCanio
Himself - Rotu Tribe (16 серій)
|
|
196 |
Christa Hastie
Herself - Drake Tribe (16 серій)
|
|
197 |
Christy Smith
Herself - Jaburu Tribe (16 серій)
|
|
198 |
Gregg Carey
Himself - Koror Tribe (15 серій)
|
|
199 |
Judd Sergeant
Himself - Nakúm Tribe (15 серій)
|
|
200 |
Stacy Kimball
Herself - Moto Tribe (15 серій)
|
1 |
Michael Simon
Michael Simon
|
|
2 |
Don Roy King
Don Roy King
|
|
3 |
Glenn Weiss
Glenn Weiss
|
|
4 |
Bill Brady
Bill Brady
|
|
5 |
Майкл Димич
Michael Dimich
|
|
6 |
Joe DeMaio
Joe DeMaio
|
|
7 |
Rob Klug
Rob Klug
|
1 |
Charlie Parsons
Charlie Parsons
|
|
2 |
Hal Gessner
Hal Gessner
|
|
3 |
Doc Jarden
Doc Jarden
|
|
4 |
Gordon Rothman
Gordon Rothman
|
|
5 |
Michael Strobl
Michael Strobl
|
|
6 |
Moira McCann
Moira McCann
|
1 |
Charlie Parsons
Charlie Parsons
|
1 |
Девід Ванакор
(475 episodes, 2000-2017)
|
|
2 |
Расс Ландау
(130 episodes, 2000-2013)
|
|
3 |
Zachariah Jensen
(1 episode, 2009)
|
1 |
Scott Duncan
(300 episodes, 2001-2022)
|
|
2 |
Mark 'Ninja' Lynch
(286 episodes, 2001-2011)
|
|
3 |
Pawel Szkotak
(144 episodes, 2003-2011)
|
|
4 |
Mark Hryma
(118 episodes, 2002-2010)
|
|
5 |
Michael Murray
(98 episodes, 2003-2006)
|
|
6 |
Меттью Сон
(45 episodes, 2001-2002)
|
|
7 |
Richard Dallett
(47 episodes, 2001-2003)
|
|
8 |
Peter Wery
(46 episodes, 2011-2012)
|
|
9 |
Derek Lovie
(15 episodes, 2003-2004)
|
|
10 |
Chris Chanda
(15 episodes, 2005)
|
|
11 |
Lance Milbrand
(12 episodes, 2005)
|
|
12 |
R.W. Cranston
(6 episodes, 2003-2004)
|
|
13 |
Bob Cranston
(3 episodes, 2004)
|
|
14 |
Haydn Denman
(3 episodes, 2009)
|
|
15 |
Grant Bieman
(unknown episodes)
|
|
16 |
Douglas S. Holgate
(uncredited) (1 episode, 2006)
|
1 |
Charlie Parsons
executive producer / executive producer / post producer (623 episodes, 2000-2022)
|
|
2 |
Mark Burnett
executive producer / segment producer / executive producer: Finale & Reunion / producer (610 episodes, 2000-2022)
|
|
3 |
John Kirhoffer
producer / supervising producer / challenge producer / challenges producer / co-executive producer (548 episodes, 2000-2022)
|
|
4 |
Jeff Probst
executive producer / producer / assistant field producer / challenge producer / executive producer: Finale & Reunion / segment producer (519 episodes, 2003-2022)
|
|
5 |
David Dryden
senior producer / associate producer / co-executive producer (514 episodes, 2001-2022)
|
|
6 |
Джессі Дженсен
producer / co-executive producer / executive producer / executive producer: Finale & Reunion / supervising producer (467 episodes, 2005-2022)
|
|
7 |
Conrad Riggs
co-executive producer / co-producer / coordinating field producer (435 episodes, 2000-2022)
|
|
8 |
Matt Van Wagenen
producer / executive producer / co-executive producer / supervising producer / associate field producer / coordinating producer / executive producer: Finale & Reunion (404 episodes, 2007-2022)
|
|
9 |
Clark Bernstein
producer / field producer / supervising producer / co-executive producer (392 episodes, 2005-2022)
|
|
10 |
Robyn Lane
line producer / co-executive producer / supervising producer / field producer / producer (318 episodes, 2008-2022)
|
|
11 |
Ryan Balthazor
producer / challenge producer / segment producer / co-executive producer / supervising producer (284 episodes, 2008-2022)
|
|
12 |
Riley Munday
coordinating field producer / assistant coordinating field producer / segment producer / assistant field producer / senior producer / field producer / producer (278 episodes, 2004-2019)
|
|
13 |
Kyle Grossinger
segment producer / challenge producer / producer / senior producer (277 episodes, 2010-2020)
|
|
14 |
Drina Maruna
producer / supervising producer / coordinating producer (274 episodes, 2006-2017)
|
|
15 |
Джо Лія
producer / supervising producer / co-executive producer / challenge producer (247 episodes, 2011-2022)
|
|
16 |
Дуг МакКелли
co-executive producer / producer / executive producer (211 episodes, 2001-2008)
|
|
17 |
Daniel Munday
producer (211 episodes, 2003-2010)
|
|
18 |
Девід Буррис
co-executive producer / executive producer / supervising producer (211 episodes, 2004-2013)
|
|
19 |
Tom Shelly
executive producer / supervising producer / senior producer (202 episodes, 2000-2008)
|
|
20 |
Johnny Petillo
producer / associate producer / supervising producer / consulting producer (201 episodes, 2001-2013)
|
|
21 |
Zachary Sundelius
segment producer / producer / story producer (195 episodes, 2013-2022)
|
|
22 |
Jimmy Quigley
producer / field producer / segment producer / supervising producer / co-executive producer (191 episodes, 2012-2022)
|
|
23 |
Leisa Francis
co-executive producer (190 episodes, 2007-2014)
|
|
24 |
Christopher Campbell
co-producer / producer (180 episodes, 2003-2009)
|
|
25 |
John Heard
supervising producer / producer / co-executive producer / associate producer (179 episodes, 2008-2022)
|
|
26 |
David Pritikin
supervising producer / field producer / associate producer / producer (169 episodes, 2000-2007)
|
|
27 |
Daren Woolsey
producer / associate producer / co-producer / supervising producer / segment producer: Cook Islands (166 episodes, 2002-2014)
|
|
28 |
Jessica Kaonohi
field producer (163 episodes, 2005-2011)
|
|
29 |
Kahaia Pearson
supervising producer / executive producer / co-executive producer / executive producer: Finale & Reunion (158 episodes, 2015-2022)
|
|
30 |
Kevin Greene
co-executive producer / line producer / coordinating producer / segment producer (150 episodes, 2000-2008)
|
|
31 |
Ronald Hysten
field producer / segment producer / producer (146 episodes, 2009-2014)
|
|
32 |
Joseph Lia
producer / segment producer / associate field producer (145 episodes, 2006-2011)
|
|
33 |
Christopher Marchand
producer / challenge producer / challenge co-producer / senior producer / supervising producer (142 episodes, 2014-2022)
|
|
34 |
Teri Kennedy
supervising producer / producer / co-executive producer (136 episodes, 2001-2008)
|
|
35 |
Zachariah Jensen
producer / supervising producer (135 episodes, 2014-2022)
|
|
36 |
Samantha Day
challenge co-producer / co-producer / assistant coordinating field producer (130 episodes, 2010-2015)
|
|
37 |
Kecia Garcia Ferreira
segment producer (128 episodes, 2011-2015)
|
|
38 |
Laurie Pekich
co-producer (122 episodes, 2003-2007)
|
|
39 |
Bryan Riches
segment producer (120 episodes, 2010-2014)
|
|
40 |
Benjamin Beatie
associate producer / supervising producer / producer (118 episodes, 2001-2007)
|
|
41 |
Maria Karakashian
segment producer / supervising producer / producer / challenge co-producer / senior producer (118 episodes, 2006-2013)
|
|
42 |
Luke Pavey
assistant coordinating field producer / associate field producer / assistant field producer / segment producer (112 episodes, 2009-2017)
|
|
43 |
Brittany Burgess
segment producer / producer / supervising producer (111 episodes, 2013-2022)
|
|
44 |
Maria Baltazzi
producer / supervising producer (109 episodes, 2000-2006)
|
|
45 |
Eric Woods
segment producer / producer (106 episodes, 2014-2018)
|
|
46 |
Jeff Ackerstein
segment producer (104 episodes, 2014-2018)
|
|
47 |
Nathaniel Walters
segment producer / overnight segment producer / segment producer / segment producer: Exile Island (101 episodes, 2007-2011)
|
|
48 |
W. Jay Moore
segment producer / producer (96 episodes, 2012-2016)
|
|
49 |
Viki Cacciatore
supervising producer / co-executive producer: Palau / co-executive producer: Vanuatu / line producer: Thailand / supervising producer: Pearl Islands / line producer / line producer: The Amazon (93 episodes, 2002-2005)
|
|
50 |
Dana Buning
segment producer / supervising producer (91 episodes, 2005-2012)
|
|
51 |
Chad Fraser
segment producer / producer (91 episodes, 2008-2012)
|
|
52 |
Junko Takeya
associate producer: challenges / challenges associate producer / associate producer (87 episodes, 2000-2003)
|
|
53 |
Cathrine Irgens Nilsen
producer / segment producer (86 episodes, 2002-2006)
|
|
54 |
Олександра Лонг
segment producer / producer (81 episodes, 2008-2015)
|
|
55 |
Keith Sayres
segment producer / story producer / producer (80 episodes, 2012-2018)
|
|
56 |
Talia Sawyer
segment producer (79 episodes, 2016-2020)
|
|
57 |
Jerry Whitworth
associate producer / supervising producer / field producer / post producer (78 episodes, 2001-2012)
|
|
58 |
Jessica Munday
producer / supervising producer / segment producer / senior producer (78 episodes, 2011-2017)
|
|
59 |
Cynthia Goitia
associate field producer (78 episodes, 2015-2018)
|
|
60 |
Erin Dean
segment producer / associate field producer / producer (77 episodes, 2010-2013)
|
|
61 |
Jason S. Edwards
coordinating producer / coordinating field producer / field producer (77 episodes, 2010-2012)
|
|
62 |
Jay Bienstock
producer / supervising producer (75 episodes, 2000-2003)
|
|
63 |
Tucker Smith
segment producer / associate producer (74 episodes, 2003-2006)
|
|
64 |
Tyler Furstman
segment producer (73 episodes, 2011-2014)
|
|
65 |
John Clabburn
field producer / coordinating field producer (71 episodes, 2008-2013)
|
|
66 |
Ariel Blandford
associate producer / segment producer (70 episodes, 2018-2022)
|
|
67 |
Rachelle Bowen
segment producer / associate producer (67 episodes, 2017-2022)
|
|
68 |
Dawn Haber
producer / co-executive producer / supervising producer (67 episodes, 2017-2022)
|
|
69 |
Ziggy Coolahan
assistant coordinating field producer (65 episodes, 2016-2018)
|
|
70 |
Bill Bowden
segment producer / supervising producer (62 episodes, 2011-2022)
|
|
71 |
Alan l Bishop
challenge producer (61 episodes, 2004-2006)
|
|
72 |
Adam Briles
producer (60 episodes, 2001-2004)
|
|
73 |
Craig Armstrong
co-executive producer (60 episodes, 2002-2003)
|
|
74 |
Holly Wofford
co-executive producer / supervising producer (60 episodes, 2003-2005)
|
|
75 |
Cord Keller
producer: tribal council / senior producer (59 episodes, 2001-2002)
|
|
76 |
Michael Matsumoto
segment producer / producer (59 episodes, 2006-2009)
|
|
77 |
Gavin McCrary
associate producer (58 episodes, 2000-2002)
|
|
78 |
Lope V. Juban Jr.
executive producer: Philippine Film Studios / executive producer: Philippine Film Studios & Reality TV Asia / executive producer: Philippine Film Studios & Reality TV Asis (58 episodes, 2012-2014)
|
|
79 |
Peter Goetz
associate producer: All Stars / segment producer: Guatemala / segment producer: Vanuatu / segment producer: Cook Islands / segment producer / producer (57 episodes, 2002-2006)
|
|
80 |
Zachary Green
associate producer / segment producer (57 episodes, 2003-2005)
|
|
81 |
Джон Фейст
producer (56 episodes, 2000-2003)
|
|
82 |
Jacob Teixeira
segment producer (56 episodes, 2008-2010)
|
|
83 |
Tahirih Kennedy
co-executive producer (55 episodes, 2006-2008)
|
|
84 |
Ryan Browning
segment producer (54 episodes, 2017-2020)
|
|
85 |
Dax Pointon
producer / supervising producer (54 episodes, 2017-2020)
|
|
86 |
Dave Ranftle
segment producer (54 episodes, 2017-2020)
|
|
87 |
Jackson Cusick
associate field producer (53 episodes, 2014-2016)
|
|
88 |
Andrea Joynt
segment producer / field producer (53 episodes, 2018-2022)
|
|
89 |
William Durland
segment producer (52 episodes, 2015-2017)
|
|
90 |
Courtney Clark
segment producer / story producer (52 episodes, 2017-2019)
|
|
91 |
Scott Hartley
field producer (51 episodes, 2004-2008)
|
|
92 |
Bruce Beresford-Redman
supervising producer / producer (48 episodes, 2002-2004)
|
|
93 |
Скотт Путман
line producer / producer (47 episodes, 2005-2006)
|
|
94 |
Michael Hundgen
segment producer (47 episodes, 2006-2007)
|
|
95 |
Adam Reider
segment producer / producer (46 episodes, 2006-2014)
|
|
96 |
Nick Fager
segment producer (46 episodes, 2007-2011)
|
|
97 |
Крейг Пилиджиан
co-executive producer (44 episodes, 2000-2002)
|
|
98 |
Kevin McManus
segment producer (44 episodes, 2005-2006)
|
|
99 |
Amanda Franzese
associate field producer (44 episodes, 2011-2012)
|
|
100 |
Jordan Ferrer
producer (44 episodes, 2014-2016)
|
|
101 |
Stephen Van Dis
segment producer (43 episodes, 2004-2005)
|
|
102 |
Jennifer Bennett
segment producer (41 episodes, 2009-2010)
|
|
103 |
Andrea Rehrig
segment producer / producer (41 episodes, 2014-2016)
|
|
104 |
Kenny Browder
segment producer (40 episodes, 2014-2016)
|
|
105 |
Katy Echols
coordinating field producer / assistant coordinating field producer (39 episodes, 2018-2022)
|
|
106 |
Jayden O'Shea
associate field producer (39 episodes, 2018-2022)
|
|
107 |
Ana Overgaard
associate field producer (39 episodes, 2018-2022)
|
|
108 |
Peter Geist
segment producer / co-producer / producer (37 episodes, 2009-2015)
|
|
109 |
Matt McUsic
segment producer / producer / supervising producer (34 episodes, 2011-2019)
|
|
110 |
Michael O'Sullivan
challenge producer (32 episodes, 2001-2002)
|
|
111 |
Wolfgang Delgado
associate field producer (31 episodes, 2012-2013)
|
|
112 |
Kevin Hodder
segment producer (30 episodes, 2005-2006)
|
|
113 |
Chris Fennimore
field producer (30 episodes, 2006-2007)
|
|
114 |
Julian Richards
challenge co-producer (30 episodes, 2015-2016)
|
|
115 |
Patrick Costello
associate producer (29 episodes, 2002-2003)
|
|
116 |
Tyler Ramsey
associate producer (29 episodes, 2002-2003)
|
|
117 |
Eden Gaha
producer (29 episodes, 2004-2005)
|
|
118 |
Kate Adler
supervising producer (29 episodes, 2005)
|
|
119 |
Nicole Henriksson
segment producer (29 episodes, 2019-2020)
|
|
120 |
Jamie Schutz
coordinating field producer (28 episodes, 2000-2001)
|
|
121 |
Meredith Fisher
producer / supervising producer (28 episodes, 2008-2010)
|
|
122 |
Ariel Drew
segment producer (28 episodes, 2019-2022)
|
|
123 |
Liam Doyle
assistant field producer / producer (27 episodes, 2008-2010)
|
|
124 |
Kulali C. Epwell
associate field producer (27 episodes, 2013-2014)
|
|
125 |
Greg Tynan
associate field producer (27 episodes, 2013-2014)
|
|
126 |
Stephen Baker
associate field producer (26 episodes, 2014-2015)
|
|
127 |
Michael Landecker
associate field producer (26 episodes, 2017-2018)
|
|
128 |
Stu Schreiberg
executive producer / segment producer / coordinating field producer (25 episodes, 2004-2012)
|
|
129 |
Marilyn Seabury
segment producer / executive producer (25 episodes, 2004-2012)
|
|
130 |
Lara Frolchenko
assistant field producer / field producer (25 episodes, 2008-2010)
|
|
131 |
Beto Mello
segment producer / producer (25 episodes, 2009-2010)
|
|
132 |
Kyra Thompson
supervising producer / segment producer (25 episodes, 2010-2011)
|
|
133 |
Connor Schmitt
segment producer (25 episodes, 2014-2017)
|
|
134 |
Kyle Andrews
segment producer (25 episodes, 2016-2017)
|
|
135 |
Leo Harrington
associate field producer (25 episodes, 2016-2017)
|
|
136 |
Marcus Hebbelmann
segment producer (25 episodes, 2016-2017)
|
|
137 |
Ian Blankenship
associate field producer (24 episodes, 2011)
|
|
138 |
Tom Ward
line producer / associate producer (23 episodes, 2004-2020)
|
|
139 |
Jen McClure-Metz
producer / post producer (21 episodes, 2005-2007)
|
|
140 |
Brian Heller
segment producer / challenge co-producer (18 episodes, 2008-2010)
|
|
141 |
Jeff Winn
segment producer / producer (19 episodes, 2006)
|
|
142 |
Melysa Lovell Garratt
segment producer (19 episodes, 2011)
|
|
143 |
Hudson Smith
co-executive producer (19 episodes, 2021-2022)
|
|
144 |
Tom Boles
co-executive producer / producer (18 episodes, 2004-2020)
|
|
145 |
Matthew Bartley
field producer / coordinating field producer (17 episodes, 2001-2002)
|
|
146 |
Hannah Hartley
field producer (17 episodes, 2006-2007)
|
|
147 |
Colleen Miller
overnight segment producer / producer: tribal council / associate producer (16 episodes, 2001-2007)
|
|
148 |
Jeff Purcell
associate producer (16 episodes, 2004)
|
|
149 |
Joseph F. Quigley
associate producer (16 episodes, 2004)
|
|
150 |
Роб Меллоу
assistant field producer (16 episodes, 2005-2006)
|
|
151 |
Aaron Massey
segment producer (16 episodes, 2011)
|
|
152 |
Patrick Garbutt
segment producer (16 episodes, 2012)
|
|
153 |
Jenny Dubin
associate producer (15 episodes, 2001)
|
|
154 |
Luciana Brafman
producer (15 episodes, 2003)
|
|
155 |
Джеймс Брюс
producer (15 episodes, 2003)
|
|
156 |
Brett Buckalew
associate producer (15 episodes, 2005)
|
|
157 |
Ian Mallahan
segment producer (15 episodes, 2006)
|
|
158 |
Carol Donovan
executive producer / executive producer / executive producer: Reunion (15 episodes, 2013-2020)
|
|
159 |
Christopher Turner
associate field producer (15 episodes, 2013)
|
|
160 |
Nora Cromwell
segment producer (15 episodes, 2015)
|
|
161 |
Trevor Migliorino
segment producer (15 episodes, 2019-2022)
|
|
162 |
Josh Bishop
segment producer (15 episodes, 2019-2020)
|
|
163 |
Al Berman
executive producer (14 episodes, 2000-2005)
|
|
164 |
David C. Brown
associate producer (14 episodes, 2002)
|
|
165 |
Dennis Lofgren
producer (14 episodes, 2002)
|
|
166 |
Josh Bartel
segment producer / producer (14 episodes, 2008)
|
|
167 |
Frank Sun
segment producer (14 episodes, 2008)
|
|
168 |
Tim Atzinger
segment producer (14 episodes, 2013)
|
|
169 |
Eva Grimmer
segment producer (14 episodes, 2018-2019)
|
|
170 |
Sarah Grooters
segment producer (14 episodes, 2018-2019)
|
|
171 |
Anthony Britten
challenge producer (14 episodes, 2019-2022)
|
|
172 |
Brady Connell
senior producer (13 episodes, 2000)
|
|
173 |
Christopher Damon
associate producer (13 episodes, 2000)
|
|
174 |
Beth Holmes
line producer (13 episodes, 2000)
|
|
175 |
Scott Messick
supervising producer (13 episodes, 2000)
|
|
176 |
Lucretia Miller
associate producer (13 episodes, 2000)
|
|
177 |
Fernando Mills
challenges segment producer (13 episodes, 2000)
|
|
178 |
Kimberly Schaffer
post producer (13 episodes, 2000)
|
|
179 |
Sara Tekula
associate producer (13 episodes, 2000)
|
|
180 |
Royce Toni
associate producer (13 episodes, 2000)
|
|
181 |
Seth Wellisch
associate producer (13 episodes, 2000)
|
|
182 |
Джуді Венґ
associate producer (13 episodes, 2000)
|
|
183 |
Elizabeth Leilani
assistant coordinating field producer (13 episodes, 2015)
|
|
184 |
Jeffrey Lubin
segment producer (13 episodes, 2017)
|
|
185 |
Jesse Tannenbaum
senior producer (13 episodes, 2019-2022)
|
|
186 |
Reis Armstrong
segment producer (13 episodes, 2021-2022)
|
|
187 |
Keoni Smith
segment producer (13 episodes, 2021-2022)
|
|
188 |
Charles Malik Speed
segment producer (13 episodes, 2021-2022)
|
|
189 |
Tricia Rodrigo
segment producer (12 episodes, 2010)
|
|
190 |
Jimmy Chriss
senior producer (12 episodes, 2022)
|
|
191 |
Monica Ramone
producer (12 episodes, 2022)
|
|
192 |
William Smith Yelton
associate producer (12 episodes, 2022)
|
|
193 |
David Katzenberg
segment producer (11 episodes, 2006)
|
|
194 |
Stetson Hungden
segment producer / producer (11 episodes, 2008)
|
|
195 |
Hannah Browne
assistant field producer / field producer (10 episodes, 2004-2008)
|
|
196 |
Joshua Watkins
assistant field producer (10 episodes, 2009)
|
|
197 |
Lance Dunn
segment producer (10 episodes, 2010)
|
|
198 |
Andrew Pante
assistant field producer (9 episodes, 2006-2008)
|
|
199 |
Matt Grossman
field associate producer (7 episodes, 2006)
|
|
200 |
Colin Whitman
segment producer (6 episodes, 2015-2017)
|
Останні коментарі до фільмів
В фільмі більше показують прагнення виготовити кру...
Lamborghini: Людина, що стоїть за легендою (2022)
Супер! Раджу до перегляду...Любов, брехня та кровопролиття (2024)
Мені здається, цей міні-серіал недооцінений. Я люб...Monstrous (2022)
Черговий проєкт, на який було багато сподівань. І ...Небувалі спадкоємці (2024)
Коли тільки почав виходити цей серіал, через доста...Вийди заміж за мого чоловіка (2024)
Не погано.
Але для повного розуміння того, що від...Фолаут (2024)
Це добре, що дивились в оригіналі на праймі. Питал...Фолаут (2024)
Нещодавно переглянуті: