Моторошний фільм. Не дивно, що в дитинстві я його не переглядав і всіляко уникав. Тим більше це категорія, яку показували після 23:00 або ж після півночі. Сучасному глядачеві, котрий звик до неймовірної компʼютерної графіки, буде трохи смішно дивитись на недолугих потвор із середини 80-х років минулого століття. Але ідея фільму цікава.

0 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати
Нещодавно переглянуті: