Erbe Österreich (2017—)
Erbe Österreich
1 |
|
Angelika Lang
Narrator (61 серій)
|
2 |
|
Karl Hohenlohe
Self - Presenter (26 серій)
|
3 |
|
Katrin Unterreiner
Self - Historikerin (16 серій)
|
4 |
|
Karin Steger
Narrator (15 серій)
|
5 |
|
Robert Reinagl
Narrator (15 серій)
|
6 |
|
Фрідріх фон Тун
Self - Presenter (13 серій)
|
7 |
|
Andrea Radakovits
Narrator (13 серій)
|
8 |
|
Werner Michael Schwarz
Self - Historiker, Wien Museum (13 серій)
|
9 |
|
Karl Vocelka
Self - Historiker (13 серій)
|
10 |
|
Franz Robert Wagner
Narrator (8 серій)
|
11 |
|
Alix de la Poëze d'Harambure
Self - Ur-Urenkelin von Franz Ferdinand (9 серій)
|
12 |
|
Michaela Lindinger
Self - Kuratorin Wien Museum (8 серій)
|
13 |
|
Margit Maurer
Narrator (7 серій)
|
14 |
|
Gabriele Praschl-Bichler
Self - Historikerin (7 серій)
|
15 |
|
Martin Mutschlechner
Self - Historiker (7 серій)
|
16 |
|
Martina Winkelhofer
Self - Historikerin (7 серій)
|
17 |
|
Miriam Steurer
Narrator (6 серій)
|
18 |
|
Roman Danksagmüller
Narrator (6 серій)
|
19 |
|
Barbara Wolflingseder
Self (6 серій)
|
20 |
|
Arik Brauer
Self (6 серій)
|
21 |
|
Lotte Tobisch
Self (6 серій)
|
22 |
|
Elisabeth Gürtler
Self (6 серій)
|
23 |
|
Karl Von Habsburg-Lothringen
Self (7 серій)
|
24 |
|
Hannes Etzlstorfer
Self - Kunst- & Kulturhistoriker (6 серій)
|
25 |
|
Monica Kurzel-Runtscheiner
Self - Direktorin Kaiserliche Wagenburg (5 серій)
|
26 |
|
Christian Ortner
Self - Direktor Heeresgeschichtliches Museum (5 серій)
|
27 |
|
Thomas Schäfer-Elmayer
Self (5 серій)
|
28 |
|
Andreas Nierhaus
Self - Historiker (5 серій)
|
29 |
|
Georg Markus
Self - Autor & Journalist (5 серій)
|
30 |
|
Valentin Habsburg-Lothringen
Self - Ur-Urenkel von Franz Joseph I. (5 серій)
|
31 |
|
Sigrid-Maria Größing
Self - Historikerin (5 серій)
|
32 |
|
Christian Papke
Narrator (4 серій)
|
33 |
|
Matthias Hofer
Reader Quotes (4 серій)
|
34 |
|
Nicole Weber
Narrator (4 серій)
|
35 |
|
Christoph Wagner-Trenkwitz
Self (4 серій)
|
36 |
|
Christoph Köchert
Self - Juwelier (4 серій)
|
37 |
|
Robert Kaldy-Karo
Self - Circus- & Clownmuseum Wien (4 серій)
|
38 |
|
Ulrich Goëss-Enzenberg
Self - Entrepreneur (4 серій)
|
39 |
|
Günter Fuhrmann
Self - Autor & Kurator (4 серій)
|
40 |
|
Monika Frenzel
Self - Kunsthistorikerin (3 серій)
|
41 |
|
Wolfgang Maderthaner
Self (3 серій)
|
42 |
|
Michael Häupl
Self (3 серій)
|
43 |
|
Eva Berger
Self - Gartenhistorikerin (3 серій)
|
44 |
|
Gerd Koch
Self - Bundesgärten Wien (3 серій)
|
45 |
|
Norbert Kainc
Self - Grätzlhistoriker (3 серій)
|
46 |
|
Georg Kaltenbrunner
Self - Hotelier (3 серій)
|
47 |
|
Ulrich Habsburg-Lothringen
Self - Enkel von Heinrich Habsburg-Lothringen (3 серій)
|
48 |
|
Brigitte Leithner
Self - Fremdenführerin (3 серій)
|
49 |
|
Manfried Rauchensteiner
Self - Historiker (3 серій)
|
50 |
|
Elfriede Iby
Self - Kunsthistorikerin (3 серій)
|
51 |
|
Michael Wohlfart
Self - Kurator Sisi-Museum (3 серій)
|
52 |
|
Erich Dimitz
Self - Bezirksmuseum Mariahilf (3 серій)
|
53 |
|
Thomas Winkler
Self - Kustos Technisches Museum Wien (3 серій)
|
54 |
|
Грегор Зеберг
Narrator (2 серій)
|
55 |
|
Daniela Spreitzhofer
Sisi (2 серій)
|
56 |
|
Caroline Fröhlich
Sisi (2 серій)
|
57 |
|
Katharina Farnleitner
Kaiserin Maria Theresia (2 серій)
|
58 |
|
Stephanie Lexer
Maria Karolina (2 серій)
|
59 |
|
Judith Trausenegger
Maria Theresia (2 серій)
|
60 |
|
Martin Loew-Cadonna
Reader Quotes (2 серій)
|
61 |
|
Christian Jeschko
(2 серій)
|
62 |
|
Julia Prock-Schauer
Leopoldine Hofmann (2 серій)
|
63 |
|
Matthias Prader
Gerard van Swieten (2 серій)
|
64 |
|
Кріс Піхлер
Narrator (2 серій)
|
65 |
|
Baris Alakus
Self - Ausstellungskoordinator Klimt Villa (2 серій)
|
66 |
|
Klaus Albrecht Schröder
Self - Direktor Albertina (2 серій)
|
67 |
|
Marcus Patka
Self - Historiker (2 серій)
|
68 |
|
Gery Keszler
Self (2 серій)
|
69 |
|
Eduard Winter
Self - Sammlungsleiter Narrenturm (2 серій)
|
70 |
|
Günter Hawelka
Self - Inhaber 'Cafe Hawelka' (2 серій)
|
71 |
|
Hugo Portisch
Self (2 серій)
|
72 |
|
Anneliese Figl
Self (2 серій)
|
73 |
|
Stefan Karner
Self - Historiker (2 серій)
|
74 |
|
Anita Hohenberg
Self - Urenkelin von Erzherzog Franz Ferdinand (3 серій)
|
75 |
|
Franz Fischmeister
Self - Inhaber Juwelier 'Rozet & Fischmeister' (2 серій)
|
76 |
|
Peter Friese
Self - Inhaber 'Zum schwarzen Kameel' (2 серій)
|
77 |
|
Johannes Sachslehner
Self - Historiker (2 серій)
|
78 |
|
Peter Marboe
Self (2 серій)
|
79 |
|
Christian Hlavac
Self - Gartenhistoriker (2 серій)
|
80 |
|
Martina Nußbaumer
Self - Kuratorin Wien Museum (2 серій)
|
81 |
|
Sándor Békési
Self - Historiker (2 серій)
|
82 |
|
Robert Eichert
Self - Lokalhistoriker (2 серій)
|
83 |
|
Rolf M. Urrisk-Obertynski
Self - Arsenal-Experte und Brigadier i.R. (2 серій)
|
84 |
|
Paul Rachler
Self - Historiker (2 серій)
|
85 |
|
Wolfgang Köchert
Self - Juwelier (2 серій)
|
86 |
|
Andreas Rath
Self - Geschäftsführer Finanzen Firma Lobmeyr (2 серій)
|
87 |
|
Ernst Polsterer-Kattus
Self - Sektfabrikant (2 серій)
|
88 |
|
Peter Uhler
Self - Neue Wiener Concert Schrammeln (2 серій)
|
89 |
|
Thomas Podsednik
Self - Landwirtschaftsbetriebe Stadt Wien (2 серій)
|
90 |
|
Gerhard J. Lobner
Self - Weingutsleiter (2 серій)
|
91 |
|
Johannes von Trapp
Self - Burgbesitzer (2 серій)
|
92 |
|
Norbert Ellmauer
Self - Geschäftsführer Badehospiz Bad Gastein (2 серій)
|
93 |
|
Renate Zedinger
Self - Historikerin (2 серій)
|
94 |
|
Hannes Heide
Self - Bürgermeister Bad Ischl (2 серій)
|
95 |
|
Andreas Frey
Self - Kurator ÖTK-Schau Schloss Artstetten (2 серій)
|
96 |
|
Isabella Gamsjäger
Self - Geschichtspädagogin (2 серій)
|
97 |
|
Michael Kurz
Self - Historiker (2 серій)
|
98 |
|
Veronika Sandbichler
Self - Direktorin Schloss Ambras (2 серій)
|
99 |
|
Michaela Blazek
Self - Hausherrin Schloss Wartholz (2 серій)
|
100 |
|
Roland Girtler
Self - Soziologe (2 серій)
|
101 |
|
Johann Hödl
Self - Wiener Linien (2 серій)
|
102 |
|
Thomas Just
Self - Direktor Haus-, Hof- und Staatsarchiv (2 серій)
|
103 |
|
Danielle Spera
Self (2 серій)
|
104 |
|
Angelika Kirchschlager
Self (2 серій)
|
105 |
|
Franz Kobermaier
Self - DI Architektur und Stadtgestaltung (2 серій)
|
106 |
|
Philline Goess-Enzenberg
Self - Studentin (2 серій)
|
107 |
|
Stephanie Clam-Martinic
Self - Mathematikerin (2 серій)
|
108 |
|
Liesbeth Bischoff
Self - Adelsexpertin (2 серій)
|
109 |
|
Katrin Goëss-Enzenberg
Self - Designerin (2 серій)
|
110 |
|
Eveline Strebinger
Self (2 серій)
|
111 |
|
Michaela Pfundner
Self - Historikerin (2 серій)
|
112 |
|
Alf Krauliz
Self - Kulturmanager und Musiker (2 серій)
|
113 |
|
Maria Welzig
Self - Architekturzentrum Wien (2 серій)
|
114 |
|
Alexander Puchberger
Self - Franziskaner (2 серій)
|
115 |
|
Maria Mustapic
Self - Autorin & Fremdenführerin (2 серій)
|
116 |
|
Thomas Madreiter
Self - Planungsdirektor der Stadt Wien (2 серій)
|
117 |
|
Carl Philip Clam-Martinic
Self - Burgherr (2 серій)
|
118 |
|
Maria Sams
Self - Direktorin Stadtmuseum Bad Ischl (2 серій)
|
119 |
|
Claudia Gröschel
Self - Kunsthistorikerin (2 серій)
|
120 |
|
Elisabeth Kuefstein
Self - Ur-Urenkelin von Kaiserin Elisabeth (2 серій)
|
121 |
|
Rainer Weisgram
Self - Direktor Stadtgartenamt Wien (2 серій)
|
122 |
|
Norman Schenz
Self - ADABEI Kronen Zeitung (2 серій)
|
123 |
|
Roland Neuwirth
Self (3 серій)
|
124 |
|
Rudolf Maurer
Self - Stadthistoriker Baden (2 серій)
|
125 |
|
Matthias Marschik
Self - Kulturwissenschaftler (2 серій)
|
126 |
|
Ingrid Wendl
Self (2 серій)
|
127 |
|
Susanne Grohma
(2 серій)
|
128 |
|
Monika Levay
Self (2 серій)
|
129 |
|
Erica Freeman
Self - Psychoanalytikerin (2 серій)
|
130 |
|
Susanne Winkler
Self - Kuratorin Wien Museum (2 серій)
|
131 |
|
Alexander Hengl
Self - Kurator Marktamtsmuseum Wien (2 серій)
|
132 |
|
Monika Lucia Müller
Narrator (2 серій)
|
133 |
|
Петер Сімонішек
Narrator (1 серій)
|
134 |
|
Рейнгард Новак
Karl Rebhandl (1 серій)
|
135 |
|
Stefan Fleming
Narrator (1 серій)
|
136 |
|
Фріц фон Фридль
Narrator (1 серій)
|
137 |
|
Markus Meyer
Friedrich Wilhelm Raiffeisen (1 серій)
|
138 |
|
Roland Slaby
Narrator (1 серій)
|
139 |
|
Wolfgang Dobrowsky
Victor Czerny (1 серій)
|
140 |
|
Nina Schneider
Self - Narrator (1 серій)
|
141 |
|
Eleonore Bürcher
Narrator (1 серій)
|
142 |
|
St. Florianer Sängerknaben
Themselves (1 серій)
|
143 |
|
Harald Reiweger
Narrator (1 серій)
|
144 |
|
Laura Hermann
Margarete (1 серій)
|
145 |
|
Ingeborg Gianni
Narrator (1 серій)
|
146 |
|
Simon Brader
Erzherzog Franz Ferdinand (1 серій)
|
147 |
|
Elisabeth Klokar
Kaiserin Elisabeth (1 серій)
|
148 |
|
Lena Knapp
Prinzessin Stephanie von Belgien (1 серій)
|
149 |
|
Rudolf Klingohr
Self (1 серій)
|
150 |
|
Андреа Екерт
Reader (1 серій)
|
151 |
|
Barbara Gassner
Narrator (1 серій)
|
152 |
|
Franz Kerschbaum
Self - Astronom (1 серій)
|
153 |
|
Helena Scheuba
Amalie Raiffeisen (1 серій)
|
154 |
|
Martin Buchgraber
Erzherzog Johann (1 серій)
|
155 |
|
Gregor Tischler
Kaiser Franz Joseph (1 серій)
|
156 |
|
Sandra Mauerhofer
Anna (1 серій)
|
157 |
|
Philipp Mosetter
Narrator (1 серій)
|
158 |
|
Patrick Pleisnitzer
Narrator (1 серій)
|
159 |
|
Daniela Fally
Self (1 серій)
|
160 |
|
Klaus Sonnleitner
Self - Stiftsorganist (1 серій)
|
161 |
|
Hans Kutscherauer
(1 серій)
|
162 |
|
Flora Divjak
Hausgehilfin (1 серій)
|
163 |
|
Georg Trenkwalder
(1 серій)
|
164 |
|
Felix Abrudan
Kronprinz Rudolf (1 серій)
|
165 |
|
Lisa Joy Augustin
Gisela, Kronprinzessin (1 серій)
|
166 |
|
Florentín Groll
Narrator (1 серій)
|
167 |
|
Josef Ellers
Reenactment Actor (1 серій)
|
168 |
|
Йоханнес Зильбершнайдер
Peter Rosegger (1 серій)
|
169 |
|
Gudrun Tielsch
Kaiserin Elisabeth (1 серій)
|
170 |
|
Valentin Gstöttenmayr
(1 серій)
|
171 |
|
Thomas Leitner
Kaiser Karl (1 серій)
|
172 |
|
Franziska Von Harsdorf
Marie Louise (1 серій)
|
173 |
|
Benedict Kobel
Self (1 серій)
|
174 |
|
Victoria Pfeil
Self - Saxophon (1 серій)
|
175 |
|
Filip Jan Zavolský
Alchemist (1 серій)
|
176 |
|
Arnold Meier
(1 серій)
|
177 |
|
Klaus Schaurhofer
Reenactment Actor (1 серій)
|
178 |
|
Крістіан Рейнер
(1 серій)
|
179 |
|
Ivo Gastberg
Strotter (1 серій)
|
180 |
|
Tom von der Isar
Ferdinand Karl (1 серій)
|
181 |
|
Stella Schäfer
Geliebte (1 серій)
|
182 |
|
Philipp Grander
(1 серій)
|
183 |
|
Гельмут Бергер
Alfred Czerny (1 серій)
|
184 |
|
Christine Kain
Reader Quotes (1 серій)
|
185 |
|
Maria Lohn
Reenactment Actress (1 серій)
|
186 |
|
Max Wallner
(1 серій)
|
187 |
|
Stefan McDonald
(1 серій)
|
188 |
|
Carla Dögl
Kaiserin Maria Theresia, alt (1 серій)
|
189 |
|
Teresa Toth
Zita (1 серій)
|
190 |
|
Joshua Bader
Reenactment Actor (1 серій)
|
191 |
|
Christian Reichhold
Self (1 серій)
|
192 |
|
Kay Schmitt
(1 серій)
|
193 |
|
Vít Levinský
Alchemist (1 серій)
|
194 |
|
Lentia Horns
Themselves (1 серій)
|
195 |
|
Rita Radinger
Berta Czuber (1 серій)
|
196 |
|
Günther Widmoser
(1 серій)
|
197 |
|
Andreas Kammerzelt
(1 серій)
|
198 |
|
Franz Trummer
(1 серій)
|
199 |
|
Hannes Lengauer
Hausherr (1 серій)
|
200 |
|
Henrietta Rauth
Margarethe Czerny jung (1 серій)
|
1 |
|
Isabel Gebhart
Isabel Gebhart
|
2 |
|
Christian Papke
Christian Papke
|
3 |
|
Alexander Frohner
Alexander Frohner
|
4 |
|
Marie-Thérèse Thiery
Marie-Thérèse Thiery
|
5 |
|
Burkhard Stanzer
Burkhard Stanzer
|
6 |
|
Susanne Pleisnitzer
Susanne Pleisnitzer
|
7 |
|
Gigga Neunteufel
Gigga Neunteufel
|
8 |
|
Patrick Pleisnitzer
Patrick Pleisnitzer
|
9 |
|
Norman Vaughan
Norman Vaughan
|
10 |
|
Patrice Fuchs
Patrice Fuchs
|
11 |
|
Harald Staudach
Harald Staudach
|
12 |
|
Judith Doppler
Judith Doppler
|
13 |
|
Stefan Wolner
Stefan Wolner
|
14 |
|
Ronald P. Vaughan
Ronald P. Vaughan
|
15 |
|
Martin Vogg
Martin Vogg
|
16 |
|
Bernhard Riener
Bernhard Riener
|
17 |
|
Valentin Badura
Valentin Badura
|
18 |
|
Gebhard Hölzl
Gebhard Hölzl
|
19 |
|
Stephanie Ninaus
Stephanie Ninaus
|
20 |
|
Jonathan Vaughan
Jonathan Vaughan
|
21 |
|
Pamela Milkowski
Pamela Milkowski
|
22 |
|
Wolfgang Winkler
Wolfgang Winkler
|
23 |
|
Kurt Mayer
Kurt Mayer
|
24 |
|
Stefan Gavac
Stefan Gavac
|
25 |
|
Günter Kaindlstorfer
Günter Kaindlstorfer
|
26 |
|
Roswitha Vaughan
Roswitha Vaughan
|
27 |
|
Anna Maria Sigmund
Anna Maria Sigmund
|
28 |
|
Fabian Burger
Fabian Burger
|
29 |
|
Tobias Gstaltner
Tobias Gstaltner
|
30 |
|
Florian Kröppel
Florian Kröppel
|
31 |
|
Doris Hochmayr
Doris Hochmayr
|
32 |
|
Rudolf Klingohr
Rudolf Klingohr
|
33 |
|
Alfred Ninaus
Alfred Ninaus
|
34 |
|
Gerhard Jelinek
Gerhard Jelinek
|
35 |
|
Birgit Mosser-Schuöcker
Birgit Mosser-Schuöcker
|
36 |
|
Georg Riha
Georg Riha
|
37 |
|
Dietmar Zahn
Dietmar Zahn
|
38 |
|
Ulrike Berger
Ulrike Berger
|
39 |
|
Markus Hört
Markus Hört
|
40 |
|
Курт Мюндл
Kurt Mündl
|
41 |
|
Harald Nestl
Harald Nestl
|
42 |
|
Franz Riess
Franz Riess
|
43 |
|
Mena Scheuba-Tempfer
Mena Scheuba-Tempfer
|
44 |
|
Günter Schilhan
Günter Schilhan
|
45 |
|
Karl Sigmund
Karl Sigmund
|
46 |
|
Harald Scherz
Harald Scherz
|
47 |
|
Manfred Corrine
Manfred Corrine
|
48 |
|
Burgl Czeitschner
Burgl Czeitschner
|
49 |
|
Alexandra Czernin-Morzin
Alexandra Czernin-Morzin
|
50 |
|
Martina Kathan
Martina Kathan
|
51 |
|
Udo Maurer
Udo Maurer
|
52 |
|
René Rusch
René Rusch
|
53 |
|
Gustav W. Trampitsch
Gustav W. Trampitsch
|
54 |
|
Fritz Aigner
Fritz Aigner
|
55 |
|
Jasmin Baumgartner
Jasmin Baumgartner
|
56 |
|
David Bruckner
David Bruckner
|
57 |
|
Michaela Rathbauer
Michaela Rathbauer
|
58 |
|
Wolfgang Scherz
Wolfgang Scherz
|
59 |
|
Nina Dallos
Nina Dallos
|
1 |
|
Fritz Aigner
Fritz Aigner
|
2 |
|
Andreas Augustin
Andreas Augustin
|
3 |
|
Carola Augustin
Carola Augustin
|
4 |
|
Ulrike Berger
Ulrike Berger
|
5 |
|
Fabian Burger
Fabian Burger
|
6 |
|
Burgl Czeitschner
Burgl Czeitschner
|
7 |
|
Nina Dallos
Nina Dallos
|
8 |
|
Judith Doppler
Judith Doppler
|
9 |
|
Thomas Christian Eichtinger
Thomas Christian Eichtinger
|
10 |
|
Alexander Frohner
Alexander Frohner
|
11 |
|
Patrice Fuchs
Patrice Fuchs
|
12 |
|
Stefan Gavac
Stefan Gavac
|
13 |
|
Isabel Gebhart
Isabel Gebhart
|
14 |
|
Tobias Gstaltner
Tobias Gstaltner
|
15 |
|
Theresia Hauenfels
Theresia Hauenfels
|
16 |
|
Doris Hochmayr
Doris Hochmayr
|
17 |
|
Werner Huemer
Werner Huemer
|
18 |
|
Gebhard Hölzl
Gebhard Hölzl
|
19 |
|
Judith E. Innerhofer
Judith E. Innerhofer
|
20 |
|
Günter Kaindlstorfer
Günter Kaindlstorfer
|
21 |
|
Martina Kathan
Martina Kathan
|
22 |
|
Florian Kröppel
Florian Kröppel
|
23 |
|
Katharina Liebert
Katharina Liebert
|
24 |
|
Udo Maurer
Udo Maurer
|
25 |
|
Kurt Mayer
Kurt Mayer
|
26 |
|
Pamela Milkowski
Pamela Milkowski
|
27 |
|
Markus Mörth
Markus Mörth
|
28 |
|
Курт Мюндл
Kurt Mündl
|
29 |
|
Harald Nestl
Harald Nestl
|
30 |
|
Gigga Neunteufel
Gigga Neunteufel
|
31 |
|
Alfred Ninaus
Alfred Ninaus
|
32 |
|
Stephanie Ninaus
Stephanie Ninaus
|
33 |
|
Giorgio Palma
Giorgio Palma
|
34 |
|
Christian Papke
Christian Papke
|
35 |
|
Theresa Pfahler
Theresa Pfahler
|
36 |
|
Susanne Pleisnitzer
Susanne Pleisnitzer
|
37 |
|
Michaela Rathbauer
Michaela Rathbauer
|
38 |
|
Bernhard Riener
Bernhard Riener
|
39 |
|
Franz Riess
Franz Riess
|
40 |
|
Tanja Rogaunig
Tanja Rogaunig
|
41 |
|
Harald Scherz
Harald Scherz
|
42 |
|
Mena Scheuba-Tempfer
Mena Scheuba-Tempfer
|
43 |
|
Anna Maria Sigmund
Anna Maria Sigmund
|
44 |
|
Karl Sigmund
Karl Sigmund
|
45 |
|
Burkhard Stanzer
Burkhard Stanzer
|
46 |
|
Marie-Thérèse Thiery
Marie-Thérèse Thiery
|
47 |
|
Manuela Tomic
Manuela Tomic
|
48 |
|
Katrin Unterreiner
Katrin Unterreiner
|
49 |
|
Jonathan Vaughan
Jonathan Vaughan
|
50 |
|
Norman Vaughan
Norman Vaughan
|
51 |
|
Ronald P. Vaughan
Ronald P. Vaughan
|
52 |
|
Roswitha Vaughan
Roswitha Vaughan
|
53 |
|
Martin Vogg
Martin Vogg
|
54 |
|
Wolfgang Winkler
Wolfgang Winkler
|
55 |
|
Stefan Wolner
Stefan Wolner
|
56 |
|
Dietmar Zahn
Dietmar Zahn
|
57 |
|
Georg Zalubil
Georg Zalubil
|
1 |
|
Victor Gangl
(18 episodes, 2019-2022)
|
2 |
|
Clemens Nowak
(14 episodes, 2017-2019)
|
3 |
|
Michael Hausmeister
(4 episodes, 2020-2021)
|
4 |
|
Герд Шуллер
(2 episodes, 2018-2021)
|
5 |
|
Aleksey Igudesman
(1 episode, 2017)
|
6 |
|
Майкл Пого Крейнер
(1 episode, 2018)
|
7 |
|
Franz Sommer
(1 episode, 2018)
|
8 |
|
Christoph Stock
(1 episode, 2018)
|
9 |
|
Flora Soft
(1 episode, 2019)
|
10 |
|
Michael Klement
(1 episode, 2020)
|
11 |
|
Martin Payr
(1 episode, 2021)
|
12 |
|
Andreas Radovan
(1 episode, 2021)
|
13 |
|
Julian Schuller
(1 episode, 2021)
|
1 |
|
Jasmin Schwendinger
(18 episodes, 2017-2021)
|
2 |
|
Florian Pollstätter
(14 episodes, 2017-2019)
|
3 |
|
Oliver Indra
(13 episodes, 2018-2020)
|
4 |
|
Jonathan Vaughan
(12 episodes, 2017-2021)
|
5 |
|
Bernd Sommer
(11 episodes, 2019-2021)
|
6 |
|
Franz Riess
(8 episodes, 2017-2020)
|
7 |
|
Bernhard Riener
(8 episodes, 2017-2019)
|
8 |
|
Jürgen Bauernfeind
(7 episodes, 2017-2020)
|
9 |
|
Michael Hausmeister
(7 episodes, 2018-2021)
|
10 |
|
Markus Schaufler
(7 episodes, 2020-2021)
|
11 |
|
Norman Vaughan
(6 episodes, 2017-2019)
|
12 |
|
Gerhard Zahalka
(6 episodes, 2018-2020)
|
13 |
|
Roman Chalupnik
(6 episodes, 2019-2021)
|
14 |
|
Richard Marx
(5 episodes, 2017-2020)
|
15 |
|
Gustl Gschwantner
(5 episodes, 2018-2021)
|
16 |
|
Gabriel Krajanek
(5 episodes, 2018-2020)
|
17 |
|
Christian Papke
(5 episodes, 2018-2020)
|
18 |
|
Jonathan Andel
(5 episodes, 2019-2020)
|
19 |
|
Harald Staudach
(5 episodes, 2021)
|
20 |
|
Reinhold Ogris
(4 episodes, 2017-2021)
|
21 |
|
Andreas Schinko
(4 episodes, 2017-2019)
|
22 |
|
David Moser
(4 episodes, 2017-2018)
|
23 |
|
Ferdinand Steininger
(4 episodes, 2018-2021)
|
24 |
|
Robert Angst
(4 episodes, 2019-2020)
|
25 |
|
Nicolas Moser
(4 episodes, 2019)
|
26 |
|
Lukas Roucka
(4 episodes, 2019)
|
27 |
|
Jakob Klingebiel
(4 episodes, 2021)
|
28 |
|
Matthias Meissl
(4 episodes, 2021)
|
29 |
|
Rosanna Stark
(4 episodes, 2021)
|
30 |
|
Matthias Ninaus
(3 episodes, 2017)
|
31 |
|
Marvin Gierlinger
(3 episodes, 2018-2019)
|
32 |
|
Michael Rottmann
(3 episodes, 2019-2021)
|
33 |
|
Michael Rottman
(3 episodes, 2020)
|
34 |
|
Peter Aigner
(2 episodes, 2017-2018)
|
35 |
|
Stefan Gessl
(2 episodes, 2017-2018)
|
36 |
|
Jakob Grasböck
(2 episodes, 2019)
|
37 |
|
Ronald P. Vaughan
(2 episodes, 2019)
|
38 |
|
Sade Charlie Jerabek
(2 episodes, 2020)
|
39 |
|
Udo Maurer
(2 episodes, 2020)
|
40 |
|
Viktor Schaider
(2 episodes, 2020)
|
41 |
|
Philipp Aschauer
(2 episodes, 2021)
|
42 |
|
Gregor Haushofer
(1 episode, 2017)
|
43 |
|
Thomas Kirschner
(1 episode, 2017)
|
44 |
|
Harald Mittermüller
(1 episode, 2017)
|
45 |
|
Bernhard Schmidt
(1 episode, 2017)
|
46 |
|
Daniel Brazda
(1 episode, 2018)
|
47 |
|
Franz Cee
(1 episode, 2018)
|
48 |
|
Hubert Doppler
(1 episode, 2018)
|
49 |
|
Carlo Hofmann
(1 episode, 2018)
|
50 |
|
Marius Mammerler
(1 episode, 2018)
|
51 |
|
Курт Мюндл
(1 episode, 2018)
|
52 |
|
René Rothkopf
(1 episode, 2018)
|
53 |
|
Erhard Seidl
(1 episode, 2018)
|
54 |
|
Lukas Swatek
(1 episode, 2018)
|
55 |
|
Katarina Tubonjic
(1 episode, 2018)
|
56 |
|
Marco Zimprich
(1 episode, 2018)
|
57 |
|
Mike Mayer
(1 episode, 2019)
|
58 |
|
Christian Schlicht
(1 episode, 2019)
|
59 |
|
Gusti Wiblinger
(1 episode, 2019)
|
60 |
|
Manfred Corrine
(1 episode, 2020)
|
61 |
|
Burgl Czeitschner
(1 episode, 2020)
|
62 |
|
Alexandra Czernin-Morzin
(1 episode, 2020)
|
63 |
|
Christian Haake
(1 episode, 2020)
|
64 |
|
Anna Hawliczek
(1 episode, 2020)
|
65 |
|
Florian Hrad
(1 episode, 2020)
|
66 |
|
Gerhard Kaiser
(1 episode, 2020)
|
67 |
|
Vedran Pilipovic
(1 episode, 2020)
|
68 |
|
Susanne Riegler
(1 episode, 2020)
|
69 |
|
Lukas Schöffel
(1 episode, 2020)
|
70 |
|
Gerhard Alexander
(1 episode, 2021)
|
71 |
|
Ferdinand Cibulka
(1 episode, 2021)
|
72 |
|
Matthias Jurkovicts
(1 episode, 2021)
|
73 |
|
Manuel Mellacher
(1 episode, 2021)
|
74 |
|
Michael Müllner
(1 episode, 2021)
|
75 |
|
João Santos
(1 episode, 2021)
|
76 |
|
Dominik Spritzendorfer
(1 episode, 2021)
|
77 |
|
Marcus Utner
(1 episode, 2021)
|
78 |
|
Patrick Wally
(1 episode, 2021)
|
79 |
|
Albin Wildner
(1 episode, 2021)
|
1 |
|
Otto Schwarz
program producer: ORF III / program producer / commissioning editor: ORF III (136 episodes, 2017-2022)
|
2 |
|
Peter Schöber
supervising producer: ORF III / supervising producer (133 episodes, 2017-2022)
|
3 |
|
Philipp Maiwald
commissioning editor: ORF III / commissioning editor / coordinating producer / program producer: ORF III (74 episodes, 2017-2021)
|
4 |
|
Patrick Pleisnitzer
producer: Clever Contents / producer (34 episodes, 2017-2022)
|
5 |
|
Bianca Braun
commissioning editor: ORF III / commissioning editor (33 episodes, 2017-2020)
|
6 |
|
Clemens Kopetzky
producer: Clever Contents / producer (32 episodes, 2017-2022)
|
7 |
|
Eva Schindlauer
producer: ORF III (22 episodes, 2017-2019)
|
8 |
|
Miriam Steurer
producer (14 episodes, 2017-2020)
|
9 |
|
Rainer Keplinger
commissioning editor / commissioning editor: ORF III (14 episodes, 2021-2022)
|
10 |
|
Alexandra Banitsch
producer (10 episodes, 2017-2019)
|
11 |
|
Daniel Lauks
producer (10 episodes, 2017-2019)
|
12 |
|
Kurt Mayer
producer (9 episodes, 2017-2022)
|
13 |
|
Andreas Bönte
supervising producer: ARD-alpha / supervising producer: BR (8 episodes, 2017-2019)
|
14 |
|
Eva Maria Steimle
commissioning editor: ARD-alpha / commissioning editor: BR (8 episodes, 2017-2019)
|
15 |
|
Stefan Wolner
producer (7 episodes, 2017-2020)
|
16 |
|
Sandra Thier
producer (7 episodes, 2020-2021)
|
17 |
|
Brigitte Margesin
supervising producer: RAI Südtirol / supervising producer: Rai Südtirol (6 episodes, 2019-2022)
|
18 |
|
Isabel Gebhart
producer (5 episodes, 2019-2021)
|
19 |
|
Juliane Beer
producer (5 episodes, 2021)
|
20 |
|
Wolfgang Winkler
producer (4 episodes, 2017-2020)
|
21 |
|
Daniel Dolinar
producer (4 episodes, 2018)
|
22 |
|
Matthias Ninaus
producer (4 episodes, 2020-2021)
|
23 |
|
Lukas Sturm
producer (4 episodes, 2020)
|
24 |
|
Raimund Carl
producer (4 episodes, 2021)
|
25 |
|
Lila Morgan
producer (4 episodes, 2021)
|
26 |
|
Alfred Ninaus
producer (3 episodes, 2017)
|
27 |
|
Matthias Widter
producer (3 episodes, 2018-2020)
|
28 |
|
Yvette Durrenberger
producer: Arte G.E.I.E. (3 episodes, 2018)
|
29 |
|
Heike Lettau
producer: Arte G.E.I.E. (3 episodes, 2018)
|
30 |
|
Olaf Rosenberg
commissioning editor: Arte G.E.I.E. (3 episodes, 2018)
|
31 |
|
Ana-Maria Kunz
commissioning editor: ORF III / producer (3 episodes, 2021)
|
32 |
|
Stephanie Ninaus
producer (3 episodes, 2021)
|
33 |
|
Philipp Aschauer
executive producer / producer (2 episodes, 2017-2021)
|
34 |
|
Bettina Beitl
executive producer (2 episodes, 2018-2020)
|
35 |
|
Theresa Pfahler
commissioning editor / commissioning editor: ORF III (2 episodes, 2020-2021)
|
36 |
|
Jonathan Vaughan
producer (2 episodes, 2020-2021)
|
37 |
|
Norman Vaughan
co-producer / producer (2 episodes, 2020-2021)
|
38 |
|
Udo Maurer
producer (2 episodes, 2020)
|
39 |
|
Jan Pressler
commissioning editor: Papkefilm (2 episodes, 2020)
|
40 |
|
Rudolf Klingohr
producer (2 episodes, 2021-2022)
|
41 |
|
Sharon Nuni
program producer: ORF 2 (1 episode, 2017)
|
42 |
|
Georg Riha
producer (1 episode, 2017)
|
43 |
|
Vera Schmidt
commissioning editor (1 episode, 2017)
|
44 |
|
Siegfried Steinlechner
commissioning editor: ORF 2 (1 episode, 2017)
|
45 |
|
Martin Traxl
supervising producer: ORF Kultur (1 episode, 2017)
|
46 |
|
Alessandra Bachl
producer (1 episode, 2018)
|
47 |
|
Gerhard Draxler
supervising producer (1 episode, 2018)
|
48 |
|
Iris Haschek
producer (1 episode, 2018)
|
49 |
|
Gerhard Koch
commissioning editor (1 episode, 2018)
|
50 |
|
Gigga Neunteufel
commissioning editor (1 episode, 2018)
|
51 |
|
Christian Oswald
producer (1 episode, 2018)
|
52 |
|
Markus Perwanger
commissioning editor: RAI Südtirol (1 episode, 2018)
|
53 |
|
Ronald P. Vaughan
producer (1 episode, 2018)
|
54 |
|
Georg Laich
commissioning editor (1 episode, 2019)
|
55 |
|
Heinrich Mayer
executive producer (1 episode, 2021)
|
56 |
|
Dieter Pochlatko
producer (1 episode, 2021)
|
57 |
|
Jakob Pochlatko
producer (1 episode, 2021)
|
58 |
|
Bernhard Riener
producer (1 episode, 2021)
|
59 |
|
Tanja Rogaunig
commissioning editor (1 episode, 2021)
|
Форум
Зміни в налаштуваннях
12 травня 2024, 12:58
Чи буде офіційний дубляж від Amazon Prime для "Покоління V"?7 травня 2024, 13:20
Поможіть знайти Фільм за описам7 травня 2024, 0:56
Українські субтитри6 травня 2024, 18:44
Сповіщення про Оновлення Функціоналу4 травня 2024, 10:51
Модери3 травня 2024, 16:42
Епізоди, сезони, specials30 квітня 2024, 9:55
Останні рецензії
Несправедливе заниження
Дітто (2022)
Символ, який ніколи не забудутьТемний лицар повертається (2012)
Від спротиву "У цьому клятому світі будь-яка втрата від нестачі сили, хоч щось проклинати проклинай власну слабкість!" До прийняття "Цей світ не зламаний він такий який є і якби ти не старався є речі тобі не підвладні."Токійський людожер (2014)
Космоопера, яку ніхто не чекавКовчег (2023)
Це могло бути більшим.Боб Марлі: One Love (2024)
Юний генійСекрет Робінзонів (2007)
Останні коментарі до фільмів
так нема що дивитись...
Молода ліга справедливості (2010) s03e01
Гра акторів гарна, але діалоги дуже примітивні, сц...Реальні спогади міжнародного вбивці (2016)
Той випадок коли прогноз не спрацював...Місце під соснами (2013)
Класний фільм...Як вбити собаку вашого сусіда (2000)
Ось такі фільми потрібно озвучувати, такі фільми в...Дівчина, яка вірить у чудеса (2021)
Один з найкращих фантастичних серіалів останніх 5 ...Фолаут (2024)
Непогана розвага на кілька вечорів. Мені серіал сп...Паразит: Сірі (2024)
Нещодавно переглянуті: