Я якось дуже скучив за Доктором Хаусом і таким ось форматом лікарських історій.
Звісно що до Хауса він не дотягує і доволі багато, але на безриб'ї як говориться.
Було декілька дуже цікавих серій та й загалом перший сезон я просто проковтнув. Маю надію що другий буде не гіршим.
Для мене це один з кращих фільмів року.
Дуже емоційно напружений сюжет який тримає до остального. Форма подачі не є новою, я вже бачив схожу жахачку, але все одно це виглядає доволі свіжо.
Не хочеться спойлерити - подивіться обов'язково.
P.S. Але якщо туго із інглішем - то буде важкувато повністю проникнутись атмосферою. Не знаю чи показували у кіно локалізовану версію і чи можна буде її десь у мережі дістати, або дивіться локалізовану російську версію)
Кіану Рівз любить інколи знятись у якомусь лайні - це той самий випадок.
Нудна балаканина головних героїв триває весь фільм. Я навіть не додивився, якщо там у кінці вони не вирішили перерізати все весілля - то я нічого не втратив)
Доволі проста стрічка, дуже нагадала "Параною" із Шая Лабафом. Кінцівка може сильно здивувати. Але здивували дуже пізно, тому лише 6.
Звісно що сюжет - то дурня повна. Але як на мене вимагати від таких ось розважальних стрічок чогось глибокого та філософського - марна справа.
Був гарний і дуже насичений екшн (особливо фінальний з вертольотами і бійкою перед прірвою...)...мене вони купили ним. можливо просто у настрій потрапив.
Назва взагалі не підходить бо як такових злочинів Ґріндельвальда майже немає. Взагалі проблема із головним героєм - бо його теж немає. Дуже багато персонажів але жодного головного. Сподобався лише Джуд Лоу у ролі молодого Дамбелдора. Притягнута за вуха детективна історія не цікава. Кріденцій (з якого дива його так назвали у дубляжі) - також мало цікавий персонаж, я б сказав навіть що він бісить своїм отим - "Хто я такий?". Стрічку рятує лише гарна картинка і любов фанатів до всесвіту Гаррі Поттера.
Огидний фільм про те як українська дівчина продається якомусь "афро-французу". Нудить від таких кінострічок. Загострена толерантність, тупі хохли, виховані "європейці" в ролі афро-французів... Це поразка, а не фільм. А тепер давайте мінуси за цей мій допис.
Кінострічка варта уваги. Всі сцени взяті з реальних подій, котрі відбулися в регіоні упродовж останніх років, особливо в роках 2014/2015. Деякі сцени у фільмі занадто затягнуті, інші навіть шокують, від яких аж кров застигає. Не буду створювати засвіт (спойлер), але деякі сцени дуже атмосферні, котрі хочеться переглянути ще раз. Сподобалася гра акторів і загальне індустріальне оточення у кінострічці. Не сподобалась ось така річ: все-таки фільм навіть не натякає хто є головним ворогом України. Під час перегляду складається враження, що саме Україна винна у всіх тих злиднях та суспільній катастрофі.
Фільм також нагадує всім тим, хто вже призабув про війну, що вона далі триває, що всі ті шокуючі речі відбувалися і можуть навіть повторитися, можливо вже у іншій формі. Загалом - фільм вартий уваги!
P.S. Сподіваюся після перемоги Україна відправить у минуле огидне окреслення "Донбас" і поверне регіону історичну назву - Донщина, Сіверщина, Приазов'я та інші.
Так дратує прихована реклама, а в іншому фільм смішний. Ходили на нього з друзями в кінотеатр всім сподобалося)
Скільки вже раз перезнімали цей фільм?)))
На цей раз США)
Акторський склад звісно БОМБЕЗНИЙ, але це та сама історія)
Я не відношу себе до палких фанатів гурту Queen, але до їх музику, особливо деякі хіти, я обожнюю. Їх музика поєднує в собі непоєднуючі речі і при кінцевому результаті виглядає неймовірно сміливо і оригінально. Тому фільм я чекав і мої очікування справдилися!
Так у фільму є недоліки у вигляді стандартного для байопіка сюжету і поверхневого розкриття персонажів, але його плюси перекреслюють усі мінуси. Історія Фредді Меркьюрі чипляє, цікаво спостерігати за його життєвим шляхом і тими помилками які він робить і потім шкодує по це. Також цей образ був би не таким без актора Рамі Малека який був просто неймовірним в цьому образі, я був в захваті від того настільки точно були передані всі манери Фредді Меркьюрі, починаючи від зовнішнього вигляду і закінчуючи його витівками на концертах і в житті. Окрім Малека можна похвалити всіх акторів, які грали інших музикантів гурту, їх образи змальовані наче під копірку, неймовірна точність. І звичайно ж картинка фільму на висоті, все зроблено неймо ... вірно якісно, і в сумі з неперевершеними піснями гурту Queen викликає неймовірні емоції, особливо кінцівка з виступом на Вемблі в Лондоні, це було найкраще що я бачив в фільмах цього року!
І підводячи підсумок можу сказати що Богемна рапсодія є поки що найкращим фільмом 2018 року, завдяки шикарній акторській грі, немовірному аудіовізуальному ряду і чудовій історії. Дивитись всім а особливо прихильникам дійсно хорошої музики. Приємного перегляду.
Люди кажуть, що фільм зібрав велику касу в кінотеатрах, більше 40 млн. грн., то наче й непогано як для провалу.
Щойно повернувся з кінотеатру.
1) Зал був майже порожнім, і це шкода. Окремо хотілося б сказати, що дивна політика, коли українське кіно у Львові в прокаті всього 1 тиждень, 1 раз на добу, ще й не у всіх кінотеатрах. Так фільми точно не будуть відбивати витрачений на них бюджет.
2) По реакції глядачів бачив, що декого дивувало і насторожувало, а то й нервувало це кіно. Бо фільм не мав гострого сюжету, типового для ігрового кіно. АЛЕ це ж було видно ще з трейлерів. До того ж ви пішли на фільм Лозниці, і перш ніж піти в кіно, то можна було хоча б поцікавитися, що це за фільм і хто його автор.
3) Тепер ad rem. Фільм рівно такий, який нам обіцяє трейлер. Тобто бачимо набір сцен, де актори грають просто нереально якісно, як для нашого кіно. І в тих сценах показують сумні, страшні і жорстокі речі, але водночас відчувається якийсь абсурд усього, що робиться на Донбасі, і від цього абсурду іноді навіть сміятися хочеться. Хоч як можна сміятися, коли йде війна, сміятися з війни. От такі ось ... емоції.
4) Людям, відірваним від реальності, хто міфологізує війну, ідеалізує її, фільм може видатися несправжнім і не сподобатися, бо там не показують українців Донбасу, які хочуть повернутися в Україну, натомість показують малокультурний, бідний народ, яким промили мізки. І виникає питання, чи хочемо ми таких приймати і чи варта? Питання, на яке немає однозначної відповіді. І попри те, що моральна пустка, зображена у фільмі, характерна для всіх країн пост-радянського простору, та й для людств в цілому, все ж Донбас стає символом цього абсурду так само, як Чорнобиль став символом страшної катастрофи.
P.S. Сподіваюся, що цей фільм вистрілить на Оскарі і Україні отримає статуетку. Хоча, тут як повезе...
P.P.S. Цікаве обрамлення фільму - Лозниця показує акторів, що грають долі і долі акторів.
Прохідний фільм, навіть за мірками зоряних війн, які просто висмоктують гроші.
Перша частина фільму - треш з тупими, несмішними приколами від режисерів-комедіянтів.
В другій половині видно, що Рон Говард уже став у керма і почались старі-добрі зоряні війни.
Гарно сценарій написали, що Хан Соло обхитрив Бекета та як Кіра (подружка соло) залишилась для влади.
Але двійко режисерів так напаскудили, що вище 5 не можна поставити.
1 бал за першу частину фільму + 9 за другу / 2 = 5
Зоряні війни у гонитві за грошима їх значно знизили. Думаю їм це піде на користь, як і нам, глядачам.
Все описано в темі. Провал з претензією на комедію. Таке враження, що спочатку ідея полягала в тому, щоб просто зібрати гроші з Розетки. Тільки це і смішить.