Я якось дуже скучив за Доктором Хаусом і таким ось форматом лікарських історій.
Звісно що до Хауса він не дотягує і доволі багато, але на безриб'ї як говориться.
Було декілька дуже цікавих серій та й загалом перший сезон я просто проковтнув. Маю надію що другий буде не гіршим.

Коментувати

Для мене це один з кращих фільмів року.
Дуже емоційно напружений сюжет який тримає до остального. Форма подачі не є новою, я вже бачив схожу жахачку, але все одно це виглядає доволі свіжо.
Не хочеться спойлерити - подивіться обов'язково.
P.S. Але якщо туго із інглішем - то буде важкувато повністю проникнутись атмосферою. Не знаю чи показували у кіно локалізовану версію і чи можна буде її десь у мережі дістати, або дивіться локалізовану російську версію)

1 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Кіану Рівз любить інколи знятись у якомусь лайні - це той самий випадок.
Нудна балаканина головних героїв триває весь фільм. Я навіть не додивився, якщо там у кінці вони не вирішили перерізати все весілля - то я нічого не втратив)

1 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати
Літо 84
Літо 84 (2018)
Summer of 84

Доволі проста стрічка, дуже нагадала "Параною" із Шая Лабафом. Кінцівка може сильно здивувати. Але здивували дуже пізно, тому лише 6.

Коментувати

Звісно що сюжет - то дурня повна. Але як на мене вимагати від таких ось розважальних стрічок чогось глибокого та філософського - марна справа.
Був гарний і дуже насичений екшн (особливо фінальний з вертольотами і бійкою перед прірвою...)...мене вони купили ним. можливо просто у настрій потрапив.

3 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Назва взагалі не підходить бо як такових злочинів Ґріндельвальда майже немає. Взагалі проблема із головним героєм - бо його теж немає. Дуже багато персонажів але жодного головного. Сподобався лише Джуд Лоу у ролі молодого Дамбелдора. Притягнута за вуха детективна історія не цікава. Кріденцій (з якого дива його так назвали у дубляжі) - також мало цікавий персонаж, я б сказав навіть що він бісить своїм отим - "Хто я такий?". Стрічку рятує лише гарна картинка і любов фанатів до всесвіту Гаррі Поттера.

4 з 4 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Огидний фільм про те як українська дівчина продається якомусь "афро-французу". Нудить від таких кінострічок. Загострена толерантність, тупі хохли, виховані "європейці" в ролі афро-французів... Це поразка, а не фільм. А тепер давайте мінуси за цей мій допис.

3 з 6 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Кінострічка варта уваги. Всі сцени взяті з реальних подій, котрі відбулися в регіоні упродовж останніх років, особливо в роках 2014/2015. Деякі сцени у фільмі занадто затягнуті, інші навіть шокують, від яких аж кров застигає. Не буду створювати засвіт (спойлер), але деякі сцени дуже атмосферні, котрі хочеться переглянути ще раз. Сподобалася гра акторів і загальне індустріальне оточення у кінострічці. Не сподобалась ось така річ: все-таки фільм навіть не натякає хто є головним ворогом України. Під час перегляду складається враження, що саме Україна винна у всіх тих злиднях та суспільній катастрофі.

Фільм також нагадує всім тим, хто вже призабув про війну, що вона далі триває, що всі ті шокуючі речі відбувалися і можуть навіть повторитися, можливо вже у іншій формі. Загалом - фільм вартий уваги!

P.S. Сподіваюся після перемоги Україна відправить у минуле огидне окреслення "Донбас" і поверне регіону історичну назву - Донщина, Сіверщина, Приазов'я та інші.

4 з 4 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Так дратує прихована реклама, а в іншому фільм смішний. Ходили на нього з друзями в кінотеатр всім сподобалося)

3 з 5 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати (1)

Скільки вже раз перезнімали цей фільм?)))
На цей раз США)
Акторський склад звісно БОМБЕЗНИЙ, але це та сама історія)

Коментувати

Я не відношу себе до палких фанатів гурту Queen, але до їх музику, особливо деякі хіти, я обожнюю. Їх музика поєднує в собі непоєднуючі речі і при кінцевому результаті виглядає неймовірно сміливо і оригінально. Тому фільм я чекав і мої очікування справдилися!
Так у фільму є недоліки у вигляді стандартного для байопіка сюжету і поверхневого розкриття персонажів, але його плюси перекреслюють усі мінуси. Історія Фредді Меркьюрі чипляє, цікаво спостерігати за його життєвим шляхом і тими помилками які він робить і потім шкодує по це. Також цей образ був би не таким без актора Рамі Малека який був просто неймовірним в цьому образі, я був в захваті від того настільки точно були передані всі манери Фредді Меркьюрі, починаючи від зовнішнього вигляду і закінчуючи його витівками на концертах і в житті. Окрім Малека можна похвалити всіх акторів, які грали інших музикантів гурту, їх образи змальовані наче під копірку, неймовірна точність. І звичайно ж картинка фільму на висоті, все зроблено неймо ... вірно якісно, і в сумі з неперевершеними піснями гурту Queen викликає неймовірні емоції, особливо кінцівка з виступом на Вемблі в Лондоні, це було найкраще що я бачив в фільмах цього року!
І підводячи підсумок можу сказати що Богемна рапсодія є поки що найкращим фільмом 2018 року, завдяки шикарній акторській грі, немовірному аудіовізуальному ряду і чудовій історії. Дивитись всім а особливо прихильникам дійсно хорошої музики. Приємного перегляду.

3 з 4 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Люди кажуть, що фільм зібрав велику касу в кінотеатрах, більше 40 млн. грн., то наче й непогано як для провалу.

3 з 4 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Щойно повернувся з кінотеатру.
1) Зал був майже порожнім, і це шкода. Окремо хотілося б сказати, що дивна політика, коли українське кіно у Львові в прокаті всього 1 тиждень, 1 раз на добу, ще й не у всіх кінотеатрах. Так фільми точно не будуть відбивати витрачений на них бюджет.
2) По реакції глядачів бачив, що декого дивувало і насторожувало, а то й нервувало це кіно. Бо фільм не мав гострого сюжету, типового для ігрового кіно. АЛЕ це ж було видно ще з трейлерів. До того ж ви пішли на фільм Лозниці, і перш ніж піти в кіно, то можна було хоча б поцікавитися, що це за фільм і хто його автор.
3) Тепер ad rem. Фільм рівно такий, який нам обіцяє трейлер. Тобто бачимо набір сцен, де актори грають просто нереально якісно, як для нашого кіно. І в тих сценах показують сумні, страшні і жорстокі речі, але водночас відчувається якийсь абсурд усього, що робиться на Донбасі, і від цього абсурду іноді навіть сміятися хочеться. Хоч як можна сміятися, коли йде війна, сміятися з війни. От такі ось ... емоції.
4) Людям, відірваним від реальності, хто міфологізує війну, ідеалізує її, фільм може видатися несправжнім і не сподобатися, бо там не показують українців Донбасу, які хочуть повернутися в Україну, натомість показують малокультурний, бідний народ, яким промили мізки. І виникає питання, чи хочемо ми таких приймати і чи варта? Питання, на яке немає однозначної відповіді. І попри те, що моральна пустка, зображена у фільмі, характерна для всіх країн пост-радянського простору, та й для людств в цілому, все ж Донбас стає символом цього абсурду так само, як Чорнобиль став символом страшної катастрофи.

P.S. Сподіваюся, що цей фільм вистрілить на Оскарі і Україні отримає статуетку. Хоча, тут як повезе...
P.P.S. Цікаве обрамлення фільму - Лозниця показує акторів, що грають долі і долі акторів.

6 з 8 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Прохідний фільм, навіть за мірками зоряних війн, які просто висмоктують гроші.
Перша частина фільму - треш з тупими, несмішними приколами від режисерів-комедіянтів.
В другій половині видно, що Рон Говард уже став у керма і почались старі-добрі зоряні війни.

Гарно сценарій написали, що Хан Соло обхитрив Бекета та як Кіра (подружка соло) залишилась для влади.

Але двійко режисерів так напаскудили, що вище 5 не можна поставити.

1 бал за першу частину фільму + 9 за другу / 2 = 5

Зоряні війни у гонитві за грошима їх значно знизили. Думаю їм це піде на користь, як і нам, глядачам.

4 з 4 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Все описано в темі. Провал з претензією на комедію. Таке враження, що спочатку ідея полягала в тому, щоб просто зібрати гроші з Розетки. Тільки це і смішить.

4 з 5 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати
Нещодавно переглянуті: