Doramyeon

Усе почалося у 2017 році з фільму "The Outlaws" відомого як "Кримінальне місто" з Ма Дон Соком у ролі детектива Ма Сок До в головній ролі. Ідея стрічки з'явилась за бесідою між Ма Дон Соком, який окрім головної ролі виступив співпродюсером та Кан Юн Соном режисером та сценаристом фільму.

Як для дебютної роботи Кан Юн Сона фільм вийшов доволі успішним та опинився на 5 місці серед найкасовіших за 2017 рік. Минуло п'ять років, перш ніж вийшов другий фільм "The Roundup" ("Кримінальне місто 2"), який став найкасовішим фільмом 2022 року в Південній Кореї. Сценаристи та режисер картини вже інші. Фільм відрізняється від першого додаючи більше комедійності, але на екшн складову це ніяк не вплинуло її стало навіть більше. Також цікавим фактом є те, що обидва фільми заснованні на реальних подіях.

Переходимо до третьої частини. Попри те, що фільм не дав нічого нового йому вдалось посісти 2 сходинку найкасовіших 2023-го з декількох факторів: весело провести час та Ма Дон Сок.

Це прикольний комедійний попкорн бойовик в якому інші злодії, інші злочини, який по структурі розповіді не відрізняється від другої частини, але він був менш жорстокий та кривавий. Хороший екшн, але, як на мене, трішки слабший за попередню частину.

24 квітня 2024 вийде четвертий фільм уже з іншим режисером, тому сподіваюсь, що фільм матиме якусь відмінність. Нещодавно Ма Дон Сок пояснив значну частину успіху цих фільмів їхнім відчуттям екшену. Якщо перші два фільми були гостросюжетними, а третій - технічно орієнтованим, то новий фільм буде важчим і лаконічнішим за своїми фізичними ударами.

Хтось скаже, що це конвеєр, але у франшизах немає нічого поганого. В Голлівуді франшизи про копів були звичним ділом навіть у минулому столітті, до прикладу, "Поліцейський з Беверлі Гіллз", до речі цього року вийде 4 фільм, який буде грати на нашій ностальгії, "Смертельна зброя", як виявилось після 26 років має вийти 5 остання частина, яка знаходилась на стадії розробки ще з 2007 року. Щодо азійських проєктів, то тут можна згадати франшизу Джекі Чана з 5 фільмів "Поліцейської історії".

Тому немає нічого поганого в тому, що Ма Дон Сок будує собі власну поліцейську екшн-франшизу.
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: