S.T.A.L.K.E.R. Тінь Зони
S.T.A.L.K.E.R. Тінь Зони (2024)
S.T.A.L.K.E.R. Shadow of the Zone

tarex

Провідним мотивом ігор серії S.T.A.L.K.E.R. завжди була їхня АТМОСФЕРА. По більму рахунку сюжет ігор є дірявим як друшляк, це і недивно бо кожну нову серію робили інші люди і це ставалося з різницею в декілька місяців. Ці ігри тримались весь цей час ,на плаву, лише через ту таку рідку і одночасно страшку атмосферу, тих пустих локацій. Коли я почав перегляд фільму я надіявся побачити таку саму атмосферу пустоти, відчаю і безвиході, почути гавкіт сліпих псів і завивання псевдособах десь вдалі за кадром чи почути звуки пострілів і крики, що за ними послідкують, але фільм трохи недокрутив її. Він не є поганим і в ньому є багато годних моментів. Це достойний фанацький проєкт з шикарними візуальними ефектами, хорошими костюмами, але поганеньким сюжетом, де храмає атмосфера. Як фанат ігор мені фільм попри всі недоліки сподобався (це все ж краще того трешу, що кліпали моск*лі в 2015-2018рр.) сподобалось ше то, що під час бет трипів головного героя він розмовляє саме українською як і голос з ноосфери. І головною фішкою цього фан-фільму є постійний ефекти радіаційного випромінення на камері, під час перегляду можна помітити такі білі цяточки, що мерехтять на екрані і додають атмосфери цій картині. В загальному хочу подякувати нашим друзям-американцям, вони реально молодці і я маю надію, що в подальшому вони знімуть ще кращий фільм де нам покажуть і мутантів, і непрохідні аномальні поля, і невідомі науці артефакти, котрі контрабандою потрапляють за периметр. Вдалого полювання, сталкере!
4 з 4 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: