Серіали червня-2021. Крімері (2021)

Попередження: рецензія містить спойлери

Ярослав Підгора-Гвяздовський:
Цей 6-серійний міні-серіал є влучною і злою іронією над ідеологією повсюдно розквітлого фемінізму, дотепно розвінчаного режисеркою і сценаристкою Роузенн Лянґ.

Комедія на злобу дня, – а точніше орвелівський постапокаліпсис, – "Крімері" – про вимирання чоловіків і створення через 8 років потому ідеалістичного жіночого суспільства, в якому, тим не менше, за посмішками ховається розчарування життям, а за жіночим єднанням – ностальгія за родиною, хлопчиками і чоловіками.
І коли виникає представник вимерлої статі, троє подруг, кожна по своєму, відчуває розлади і зміни у тілі та голові: одна з сумом згадує своє минуле до вимирання, інша гадає, що з цим треба щось робити, а третя злиться на своє виникле бажання, називаючи себе "нікчемною дитиною патріархату". Водночас слідами чоловіка іде мисливиця за головами, яка вже вбила його друга...
Хоч і фантастичний, серіал повний нагальними темами, а психологічний стан героїнь з уявного майбутнього мало чим відрізняється стану теперішніх жінок, що й робить серіал зрозумілим для всіх.
https://life.pravda.com.ua/culture/2021/06/5/245101/

Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: