10/10 Полювання на педофіла

Попередження: рецензія містить спойлери

Руйнування християнської цивілізації досягається не кровопролитними війнами, а наполегливою і масованою атакою супротивника на її базові цінності. Оскільки головною ідеєю у вченні Христа є Любов, зусилля "дітей диявола" спрямовані на те, щоб повністю дезорієнтувати людей щодо її найприродніших проявів. У їхньому кривому диявольському дзеркалі звичайна людина, обнявши або поцілувавши дитину, перетворюється на збоченця-педофіла, а зразком для вихваляння і наслідування стають гомосексуалісти, які дітей взагалі не можуть народжувати.
Навіть у маленькому датському містечку, де всі між собою знаються з малих років, вистачило одної підозри, заснованої на дитячій фантазії, для того, щоб порядного чоловіка його вчорашні друзі перетворили на ізгоя і почали закидати камінням в прямому і в переносному смислі. Ці люди в одну мить перекреслили все, що їх пов'язувало з Лукасом, який щиро любив як своїх сусідів, так і їхніх дітей.
Почалася ця вселенська вакханалія, вочевидь, з того розпрекрасного моменту, коли в багатьох європейських країнах знищили найцінніше, що у них було - свободу слова. Якщо людей запроторюють у в'язницю тільки за особисту незгоду з офіційною поточною версією трактування подій Другої світової війни, то цілком природно, що тепер мало хто з законослухняних громадян Західної Європи наважиться називати речі і явища своїми іменами, а не новоутвореними "політкоректними" евфемізмами. Суспільству нав'язуються нові, віртуальні шаблони для оцінки навколишнього світу, відмінною рисою яких став моральний релятивізм і табуювання публічного обговорення причин і суті хвороби, що вже переходить у загрозливу стадію.
Наш герой продовжує боротися: він начебто перемагає і повертає собі чесне ім'я, але у фінальній сцені з'ясовується, що справжнього хеппі енду не буде, бо абсурд триває...
Справа в тому, що для нової інквізиції не має ніякого значення, чи насправді Лукас є педофілом. Головне - щоб він постійно перебував під прицілом.

Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: