EMP

Типовий фільм свого часу (не"космоопери" у треді), але з «намацуванням» теми дискримінації (і не тої що зараз), «сильною» жінкою, незрозумілими військовими, слабкою обороною «головної» планети (що взагалі нонсенс), але в цілому непоганим розвитком ГГ, його визнанням самого себе. Один раз можна переглянути.
1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: