JackParry

Це друга частина парку Юрського періоду. Після величезного успіху продовження не могло, не відбудуться. Цей фільм буде трохи слабшим за оригінал, але все ж таки я можу назвати його хорошим.

Сюжет є продовженням першої стрічки і як з моменту виходу, так і з подій фільму минуло чотири роки. За цей час влада зробила все, щоб приховати те, що трапилося на острові. Проте наші герої хочуть довести існування динозаврів і мають запасний план. Існує ще один острів, де особи, що залишилися, живуть вільним життям і процвітають. Туди ж відправляється група, щоб зробити документальні знімки. Хочу трохи відступити від сценарію та позначити, що майже всі основні персонажі з першої картини не беруть участі у продовженні. Єдиним знайомим нам персонажем, який має значну роль, є професор Малькольм. Особисто мене це трохи засмутило, проте я не можу сказати, що нові герої мені не сподобалися. Вони цілком непогані, і за ними було цікаво спостерігати. Та й крім них на острів приїжджає група, яка хоче захопити динозаврів заради наживи. На цьому й будується основний конфлікт.

Головною перевагою фільму я знову можу назвати екшен та візуальні ефекти. У цьому плані я можу провести багато паралелей з оригіналом. Тут також багато чудових сцен із Тиранозавром, багато епізодів, де відчувається трепет. Ще, як мені здалося, тут більше часу приділено безпосередньо цим істотам. Правда, як і раніше, все ще не присутні підводні та летючі види, хоча тут вже є варіанти, як би їх можна було грамотно додати. Щодо якості промальовування, то глобальної різниці між картинами немає. Що тоді, що зараз динозаври мають добрий вигляд і я не маю претензій до їхнього зображення, або ж рухів.

Щодо гумору та звукових ефектів стрічка також не падає у бруд обличчям. У перервах між тривожними моментами нас часом розбавляють непоганими жартами чи кумедними моментами. Їх звичайно не так багато через жанр, але там де присутнє це доречно. Єдине, що засмутило, що не було головної музичної композиції із першої частини. Але в іншому звук добре формує атмосферу і задає тон розповіді. Тож у цьому плані робота також якісна.

Підсумок. Це хороше, хоч і не без вад продовження першої частини про доісторичних істот. Картина здатна розважити й змусити понервувати глядача. Я готовий її порекомендувати її до перегляду всім небайдужим до цієї тематики та тим, хто любить епічні екшен фільми. 7/10
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: