"Геракл. Початок легенди" рецензія

Попередження: рецензія містить спойлери

Міфи, легенди, перекази - усе це стало основою для кінофільмів та серіалів. На сьогоднішній день існує безліч фільмів із античною тематикою. Фільм "Геракл. Початок легенди", мої враження від перегляду цієї стрічки нейтральні, фільм має як позитивні, так і негативні сторони. До речі, він отримав достатньо негативних відгуків, на мою думку на це є декілька причин.
По – перше, фільм повинен був би бути на основі міфу про Геракла, мабуть про його 12 подвигів, але режисер вирішив інакше. Зміст міфу у кінострічці не достовірний, а точніше викривлений, прикрашений і доповняє літературне першоджерело. У фільмі не розкривається історія про Геракла, тільки те, що він син Зевса, якого у фільмі не побачити. Хоча історія з міфу і викривлена, але він цього не стає гіршою. На мою думку, фільм є осучасненою версією міфу, де вдало переплівся античний сюжет і більш свіжий погляд на те, що відбувається. Можна побачити передісторію до міфу про Геракла, те чого не було написано в давніх джерелах, а що доповнило їх.
По – друге, спецефекти та графіка не є довершеними. Мою увагу привернув лев у сцені, коли Геракл та його брат на конях повертались додому, чесно кажучи, він на вигляд був смішний, ніби намальований. Крім того, у сцені, коли герой отримує силу і починає розмахувати камінням на ланцюгах або чи тоді коли йому в меч б’є блискавка, всі ефекти виглядали дуже дешево та неякісно. Тим більше режисер тільки декілька разів використав графіку щодо героя, а в решті Геракл був звичайною людиною.
Незважаючи на це все, фільм показав історію Греції не сирою, а захопливою та ефектною. Сцени боїв виявились неймовірно пристрасними, особливо мені сподобався ближній бій, коли загін з Гераклом попав у засідку в печері. Герої сміло оборонялись, хоч і їх була меншість, в мене склалось враження довгих тренувань та впертої праці, так все було добре злагоджено. Також мою уваги привернули яскраві стрибки з мечем – це виглядало більш ніж красиво.
Щодо акторів, то їхня гра цілком мені сподобалась, я б не сказала, що щось було награно чи не по-справжньому. Виконавець головної чоловічої ролі – актор Келлан Латз вже став трішки відомим через свої численні ролі у серіалах та фільмах, а от акторка Гайя Вайс, яка грає кохану Геракла, є доволі юною у кіно, але це не псує її гри, вона вміло показала весь характер своєї героїні та перетворила фільм в деякій мірі на казку про любов. Інші актори теж грали правдоподібно та емоційно, в їхню гру можна повірити.
І на кінець хочу сказати про саундтреки, я думаю всі вони було добре підібрані та чудово вписувались в картину, додавали емоцій, також певну роль зіграло світло та світлові ефекти, які використовували творці: картина справді стала схожа на міф.
Загалом перегляд приніс мені задоволення, незважаючи на всі недоліки фільму, цікава ідея все ж таки зробила свою справу. Цей Геракл змінив уявлення про класичного міфічного героя, думаю ще не одній людині ця кінострічка так само сподобається, як мені.

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: