Крути 1918
Крути 1918 (2019)
Winter of The Braves
4/10 Чому ми знімаємо треш?

Попередження: рецензія містить спойлери

Перш за все, хочу сказати, що я радий, що в Україні нарешті почали знімати історичні фільми про схожі події. Але все ж, чому ми переходимо цю не дуже і тонку грань, яка відмежовує суто історичні факти і здоровий глузд від якогось дикого трешу і лютої награної театральності?

Я розумію, є моменти, де режисери можуть виплеснути свій "творчий потенціал". Але історичний фільм та ще й на таку серйозну тематику - не доречна площадка для цього. Маючи на увазі лютий треш - я говорю про кіберпанкового генерала Муравйова, і його надто ексцентричний образ як на цей фільм.

Окрім цього - затягнутість і деяка нудність і передбачуваність кінцівки теж розчарувала. І кажучи "передбачуваність" я не маю на увазі історичний аспект.

Шпигунська лінія сюжету - як на мене занадто замудрована, не сильно зрозуміло хто є хто і хто на чиєму боці, можливо це конкретно я не в'їхав в дані епізоди, але все ж...

Також не може не провести паралель з тими ж Кіборгами - чомусь там нема надлишньої драматургії і антагоністи теж показані якось нормально, не латентними гомо-наркоманами.

4/10

Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: