Doramyeon

Відгук писався ще при першому перегляді.

Чудовий фільм в якому поєднується романтика, детектив та нуар. Гарний, атмосферний, вишуканий, невимушений, шедевр.
Стрічка створена під впливом класики, якою надихався режисер, але з власним підходом та почерком. Це як полотно з олівцями пензликами та правилами малювання якогось жанру, які були винайдені до вас, але картину ви створюєте самі.

Детектива Хе Чжуна викликають на розслідування загадкової смерті. Найочевидніший варіант – це самогубство. Загиблий сам стрибнув зі скелі униз. Однак обставини вимагають детальніше вивчити ситуацію. Підозра падає на Со Ре, вдову покійного чоловіка. Вона китаянка, тож корейською володіє недосконало, іноді користуючись перекладачем. Чим більше Хе Чжун спілкується із цією жінкою, тим більше найрізноманітніших думок поєднуються у його голові. Те саме і з почуттями. Нав’язливий потяг до загадкової іноземки не дає йому не те що нормально працювати, а просто спокійно жити.

Як на мене, це один з найкращих проєктів за 2022 рік. Він не для тих, хто полюбляє виключно атракціони. Це класичний, кінематографічний фільм з красивою операторською роботою та блискучою хімією акторів, про бажання, жаль і кохання. Любов тут зображено красиво без вульгарностей.

У першій половині фільму головна героїня це жінка загадка, яка у власних інтересах вміло приваблює нашого детектива своєю таємничістю, що є дійсно круто, а не відвертими нарядами, щоб спокусити й надалі шантажувати. Попри те, що у Хе Чжуна, здається, ідеальне життя і дружина, все-таки чогось не вистачало у їхніх стосунках. Чогось того, що давало йому змогу позбутись безсоння, відчувати себе живим після спілкування з Со Ре. Хоча, можливо, також роль відігравав їхній спосіб життя з дружиною, коли вони бачились лиш на вихідних через роботу в різних містах.

Безумовно Со Ре приваблива жінка, але це більше ніж сексуальний потяг, адже дружина у нього також гарна і в цьому плані у них все було стабільно ок. Натяк на їхню спорідненість, на мою думку, можна спостерігати, коли Со Ре за допомогою цитати Конфуція говорить, що їй подобається море, як і Хе Чжуну. Натомість дружина не розділяє його одержимість морем. Це всього дві цитати, але можливо саме ними хотіли щось підкреслити.

З середини фільму Со Ре зрозуміла, що її гра переросла в кохання, а в другій частині відверто зізналась сама собі, що тільки з цим чоловіком вона відчувала себе захищеною та в безпеці. Також її дії та фінальна цитата, яку ви зможете спостерігати під час перегляду остаточно все розставила по місцях.
Можна сказати, що це історія про людей, які зустрілись не в тому місці, не в той час, не при тих обставинах.
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: