1/10 Прихована пропаганда

Попередження: рецензія містить спойлери

Так сталось, що друзі затягнули мене переглянути цей твір. Що ж, кінострічка сповнена огидною пропагандною та прихованим змістом. "Доблесні" м'ясники з КҐБ борються лише зі злодіями і за мир у всьому світі, натомість американські спецслужби підступні, Московія сповнена талановитими красунями, котрі розмовляють багатьма іноземними мовами, цитують на пам'ять класиків та голими руками здатні розправитись з багатьма поганими хлопцями. І взагалі, протистояння спецслужб чомусь відбувається на території Франції... Вам це нічого не нагадує? КҐБ також наділяється багатьма позитивними рисами, всесильністю та взагалі інтегрованістю у цивілізований світ. Москва 80-их років показана як звичайний сучасний мегаполіс із супермаркетами, банкоматами, комп'ютерами та стільниковими телефонами... А головна героїня - звичайна російська дівчинка, скромна, вихована, але холоднокровно жорстока.

І як взагалі цю стрічку дозволили в прокат в Україні, коли там на кожній сцені демонстративно показуються серп і молот, лєнін і дзержинський?

От так подивляться наївні французи, американці і наші малороси цю стрічку і подумають - "а КҐБ це не так і погано, з ними навіть можна домовлятись"...

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: