Серіали червня-2021. Доміна (2021—)

Попередження: рецензія містить спойлери

Ярослав Підгора-Гвяздовський:
Це не аналог "Риму" від НВО, як очікувалося, тум мінімум сексу, насильства і нема епічності. Утім, ми отримали історичну версію "Карткового будинку".
Усе ж таки дотична до "Риму", його 2-го сезону, "Доміна" говорить про імперію після вбивства Ґая Юлія Цезаря – війни за владу і панування прийомного сина Цезаря, Октавіана Авґуста.
Але не Авґуст є головний у цій історії, а його дружина, Лівія Друзілла. Розумна, вродлива і метка (польська красуня Кася Смутняк), вона проходить між крапельок, які б небезпеки і чвари не траплялися, натомість навколо неї вмирають інші – чи перший некоханий чоловік, чи полководець, що хотів забрати трон у чоловіка і вбити її, чи можливий спадкоємець, ворог для Лівії. Її життя мудрої жінки так само оповите славою, як її дорога до величі встелена трупами.
Вісім 50-хвилинних серій зняті на знаменитій студії "Чінечітта" і оприявнюють художньо багату, хоч і не масштабну картину того часу, але драматургія – політичні шахові комбінації – ось що тримає у тонусі до фіналу, коли напруга, здається, досягає ланцюгової реакції.
Джерело: https://life.pravda.com.ua/culture/2021/06/5/245101/

Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: