JackParry

До мультфільму я підходив спокійно. Я не пам'ятав його зміст і, можливо, колись миттю переглядав його, проте це особливо ролі не зіграло. Можу сказати за підсумком, що хоч особливо нічого і не чекав, але був дуже розчарований, нижче спробую пояснити чому.

Проблеми починаються із самого початку. Нехай на постері зображені Тімон і Пумба, але в назві стоїть король лев, що дуже слабо зважає на реальність. Якщо подивитися, то ця історія присвячена саме цій парочці, а решта десь на тлі. Я взагалі проти них не маю нічого поганого і в цілому мені ці персонажі імпонують, але є нюанси. По-перше, цим героєм присвячений окремий серіал, в якому з них вичавили всі соки. По-друге, раніше у першій та другій частині ці герої були другорядними й виконували свою роль, коли ж тут вони на першому плані. І вони не справляються від слова зовсім. Більшість часу ці герої просто базікають, жартують не смішні жарти та ламають четверту стіну. Останнє до речі непогано, але деякі моменти були не доречними й просто заповнювали хронометраж.

Але що важливіше і непробачно, це те, що картина глузує з оригіналу. Я був би ще згоден подивитися просто історію Тімона та Пумбу до або після подій першої частини, але тут вони йдуть паралельно. І що найжахливіше, вони змінюють зміст тих головних сцен, що ми полюбили. Десь вони глузують, а десь беруть надто багато на себе, коли це безглуздо. Та й загалом, мені нецікаво дивитися історію від імені цих персонажів, я вже бачив справжній мультфільм. На мій погляд, це просто якась халтура та наруга.

Зі світлих плям можу відзначити лише оригінальні саундтреки з перших стрічок, а також непогану картинку. У цих аспектах автори не облажалися. Але більше нічого доброго мені на думку не спадає до цієї роботи.

Підсумок. Цей продукт здатний розчарувати шанувальників оригінальної стрічки. Творці вирішили зробити головними героями тих, хто ними не був і перетворити все на комедію. Проте все це призвело до плачевного результату. Тому не можу рекомендувати стрічку для перегляду.  4/10
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: