Ярослав Нелин

Це фільм має подивитися кожен.Але при перегляді витримати те що відбуваеться у фільмі тяжко.При перегляді коли росія напала на мирне населення та почала там все розтрілювати то одразу буде видно яка росія бридка країна.Мстислав Чернов не дарма отримав оскара.Сподіваюсь що всі його наступні фільми будуть також суперовими і отримають Оскар.
1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: