Serhii

Купився на позитивні коментарі та рецензії. З нетерпінням чекав останні дві серії на яких обіцяли щось таке, що обов'язково запам'ятається. Просто неймовірне видовище. Та й сам серіал до цього підштовхував обіцяючи справжнє диво.

Серіал максимально передбачуваний. Неймовірно затягнуті діалоги. Дратівливе цитування Біблії нон стоп (часто зустрічається в деяких американських фільмах, але тут зведено в абсолют). Біблійні піснеспіви (особливо доставило в кінці останньої серії - це просто сюр якийсь) зводять з розуму.

Що цікаво перед цим серіалом я переглянув хороші фільми по темі, як мінімум одним з яких точно надихалися автори (30 Днів ночі). Так ось, те, що пропонує цей серіал не йде ні в яке порівняння. Саспенса 0. Нагнітання атмосфери, почуття безвиході, атмосфера – все повз.

Окремо хочеться сказати про персонажів. Усі як на підбір слабохарактерні, пригнічені (ЛГБТ, "Терорист" із ближнього сходу). Персонажі скиглії. Просто ниють весь фільм) Безвільні ганчірки. Відповідно до порядку денного - "з яйцями" у нас лише два персонажі-жінки - Головна гад і Головна героїня (за сумісництвом дружина режисера). Інші, включаючи пастора і таємниче щось - скиглії.

З позитивного гра акторів справді гарна. Робота оператора – на висоті. Локація для зйомок чудова.

Нелогічна поведінка людей наприкінці останньої серії просто курям на сміх. Їм би повчитися грі у хованки у південнокорейського Королівства)
0 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
xD 8/10
Серіал повільний, але норм. Я дивився 1-2 серії в день.
Падіння дому Ашерів має кращий темп. Але там перші пару серій лютий треш. Після третьої уже спокійніше.
 
Serhii 2/10
Ви знаєте скоріше за все Майк Фленеґан - не мій режисер. Не повірите, але кілька днів тому почав дивитись Ашерів. Знову ж таки бачу чудові рейтинги і давно вже цікавився ним. Після перегляду другої серїї я відчув якийсь знайомий присмак) Серіал показався занадто Пафосним для мене. Так, звичайно він про дуже багату сімю і все таке. Але. Вже потім я дізнався хто режисер і все стало на свої місця) Градація "лютий треш" у всіх різна. Я дуже багато передивився фільмів жахів та і взагалі фільмів. І все що я побачив в перших двох серіях було передбачувано. Тож Ашери теж ідуть повз, а цей режисер - також)
  1
щось з чимось 10/10
Яким чином персонажі *нили*? Просто розповідаючи що їх неприймали і неприймають у суспільстві? Просто живучи своє життя? Певно простіше сказати *нили* аніж зазирнути фактам у вічі
 
Serhii 2/10
Так. Все вірно. Живуть своє життя, розповідаючи що їх не приймають у суспільстві. А чому мені має бути цікаво це дивитись?) Я висказав свою думку, ви маєте свою) Є і плюси про які я написав в рецензії - гра акторів справді гарна. Робота оператора – на висоті. Локація для зйомок чудова.
 
щось з чимось 10/10
Вам повинно бути цікаво тому що це те хто є ці персонажі, чим вони живуть і через що хвилюються, що люблять і т.д. Це ж просто те що відрізняє цих персонажів від інших а також робить іх більш наближенними до реальних людей) Ну і на що тоді щось дивитись якщо не хочеш дізнатися хто ці люди такі і чим вони живуть адже це частина серіалу?
 
Serhii 2/10
Занадто глибоке занурення в життя персонажів) Я помітив що є частина людей як от ви, яким дуже сподобався серіал (на 10/10) і діалоги (псевдо змістовні) довжиною в милю. А є й ті, кому він не дуже "зайшов". Тобто ми з вами по різні береги. Я прийшов його дивитися як розумний і красивий жахастик а ви як драму / мелодраму з легким відтінком фільму жахів. Різні погляди. Немає через що сперечатися.
 

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: