1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Bezvidkhodko
Було українською чи не пам'ятаєш?
Girlanda
7/10
Відповідаю-пояснюю:
По-перше, для Мене Він завжди був і буде УТ-1 — і всі розуміють який канал мається на увазі, і так зручніше, і майже всі так говорять! За своєю суттю, наповненням, охопленістю авдиторії та атмосферою він був однаковим у Моєму сприйнятті від 1987-го (коли іще був логотип УТ — хоча Вікіпедія пише, що з 1972-го року його називали УТ-1 і Ми в Селі завжди так його називали відколи пам'ятаю Себе п'ятирічним, від 1986-го) й по сьогодення 2025-го (коли його офіційна назва — Перший канал Суспільного мовлення);
По-друге, за Мого свідомого життя УТ-1 транслював стрічку «Марія, Мірабелла» («Maria, Mirabela» (1981)) у проміжку між 1988-м і Липнем 1994-го (тоді УТ-1 точно називався УТ-1 з логотипом-підтвердженням УТ-1);
По-третє, інколи або навіть дуже рідко Я для зручности створюю власну конкретику, яка не потребує додаткових пояснень. Якраз УТ-1 — це той випадок!
По-перше, для Мене Він завжди був і буде УТ-1 — і всі розуміють який канал мається на увазі, і так зручніше, і майже всі так говорять! За своєю суттю, наповненням, охопленістю авдиторії та атмосферою він був однаковим у Моєму сприйнятті від 1987-го (коли іще був логотип УТ — хоча Вікіпедія пише, що з 1972-го року його називали УТ-1 і Ми в Селі завжди так його називали відколи пам'ятаю Себе п'ятирічним, від 1986-го) й по сьогодення 2025-го (коли його офіційна назва — Перший канал Суспільного мовлення);
По-друге, за Мого свідомого життя УТ-1 транслював стрічку «Марія, Мірабелла» («Maria, Mirabela» (1981)) у проміжку між 1988-м і Липнем 1994-го (тоді УТ-1 точно називався УТ-1 з логотипом-підтвердженням УТ-1);
По-третє, інколи або навіть дуже рідко Я для зручности створюю власну конкретику, яка не потребує додаткових пояснень. Якраз УТ-1 — це той випадок!
Bezvidkhodko
Та йолі-квасолі, не узагальнюй. Усі говорять це з як: усі стрибатимуть з даху) це як зараз студія 1+1, до студії 1+1 року так 2008 вона має стосунок хіба що назвою. Саме тому варто і треба розрізняти, бо мінялись очільники, наповнення, тому не варто узагальнювати.
Girlanda
7/10
Стосовно УТ-1 ставлю остаточну крапку, твердо залишаючись на Моїй традиційній позиції!
Особисто для Мене Клясична Студія «1+1» закінчилася вночи 31-го Грудня 1999-го, коли відкрито лягла під якийсь московитський канал спільним Новорічним концертом і це стало поступовим офіційним перетворенням Студії «1+1» на філію московитського телебачення в Україні! Огида до Студії «1+1» розпочалася іще у 1996-му разом із засиллям радянсько-московитської і молодої московитської кінопродукції з цілими кінорубриками спеціяльно призначеними для популяризації московитської культури. Неґативне ставлення до Студії «1+1» хоча вкрапленнями, але невпинно зростала із появою усе нових москвоорієнтовних проєктів (музичних, гумористичних, розважальних...). Останньою краплиною Мого терпіння був уже згаданий Мною Новорічний концерт 31-го Грудня 1999-го. Хоча Я, за можливости, дивився на зарубіжні фільми й серіяли з чудовим Українським озвученням Студією «1+1», але це було виключно точкове захоплення. Остаточно Студія «1+1» для Мене закінчилася 2-го Лютого 2003-го і після цього розпочався Канал «1+1», увага до якого була радше випадком, ніж свідомою цікавістю. Тим паче, що життєві обставини з кінця Серпня 1998-го так склалися, що Телевізор бачив усе рідше і рідше. З Лютого 2003-го — десь тричі на рік, а з 2009-го завдяки Комп'ютеру й Інтернету (здебільшого сайтам «Гуртом» та Екс-Юей, потім і Ютубу) Я поволі повертав і відроджував Улюблене Українське телебачення 90-х!
1
Особисто для Мене Клясична Студія «1+1» закінчилася вночи 31-го Грудня 1999-го, коли відкрито лягла під якийсь московитський канал спільним Новорічним концертом і це стало поступовим офіційним перетворенням Студії «1+1» на філію московитського телебачення в Україні! Огида до Студії «1+1» розпочалася іще у 1996-му разом із засиллям радянсько-московитської і молодої московитської кінопродукції з цілими кінорубриками спеціяльно призначеними для популяризації московитської культури. Неґативне ставлення до Студії «1+1» хоча вкрапленнями, але невпинно зростала із появою усе нових москвоорієнтовних проєктів (музичних, гумористичних, розважальних...). Останньою краплиною Мого терпіння був уже згаданий Мною Новорічний концерт 31-го Грудня 1999-го. Хоча Я, за можливости, дивився на зарубіжні фільми й серіяли з чудовим Українським озвученням Студією «1+1», але це було виключно точкове захоплення. Остаточно Студія «1+1» для Мене закінчилася 2-го Лютого 2003-го і після цього розпочався Канал «1+1», увага до якого була радше випадком, ніж свідомою цікавістю. Тим паче, що життєві обставини з кінця Серпня 1998-го так склалися, що Телевізор бачив усе рідше і рідше. З Лютого 2003-го — десь тричі на рік, а з 2009-го завдяки Комп'ютеру й Інтернету (здебільшого сайтам «Гуртом» та Екс-Юей, потім і Ютубу) Я поволі повертав і відроджував Улюблене Українське телебачення 90-х!
Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати
Форум
Розділ: Українське закадрове озвучення
25 червня 2026, 12:47
Фільми, серіали, анімаційні серіали з перекладом Студії 1+1 до 2008/2009 року22 червня 2026, 17:52
Побажання щодо нотаток21 червня 2026, 11:14
Нагороди19 червня 2026, 23:56
Podillya Film Studio14 червня 2026, 0:44
"Стежу за серіалами"11 червня 2026, 9:14
Фільми, серіали, анімаційні серіали, які транслювали на телеканалі ICTV10 червня 2026, 18:28
Останні коментарі до фільмів
Приємна мело/драма в літніх кольорах, проблеми різ...
Ніч літнього сонцестояння (2024)
Сумна історія про те, що сталося під час війни, по...У шкірі моєї матері (2023)
«Брудні гроші» за брудні московські гроші
https:/...Брудні гроші (2026)
Солідарний! А цього користувача знаю, не раз бачив...Руде лисеня Пабло (1999)
Ні з ким з них мабуть. Блондин отримав від неї все...Суперники (2024)
Порожній спектакль... Таке враження що все на зеле...Мортал Комбат ІІ (2026)
Вказаний сценарист Добричєв, можливо кеґебіст http...Таємниці Святого Юра (1982)
Нещодавно переглянуті: