Lilia Omelianenko

У кожного своя місія на землі

Золотий глобус - 1988, "Найкращий фільм - драма", номінант

Основна сюжетна лінія являє собою по суті протиставлення двох братів. Головний герой - хлопець майже ідеальний, мрія будь-якої мами, тоді як його брат - мрія кожної недалекої дівчини, яка ведеться на зовнішні атрибути крутості. У рамках цього протиставлення виникає ідея про те, що “как вы яхту назовете, так она и поплывет”, адже той із братів, якому казали, що з нього будуть люди, і справді вибивається в люди, на відміну від другого брата.

І так вже виходить, що спостерігати за братом головного героя цікавіше, аніж за ним самим. Він виглядає живішим і правдоподібнішим, і в той же час переживає певну трансформацію, тоді як головний герой - ідеальний від початку і до кінця, і це трохи нудно, як на мене.

Не дивлячись на рок-н-рольні ритми звідусіль, фільм вийшов якимось до болю стереотипним. Ще один байопік, у якому правдива історія відомої особистості, але сама ця історія захоплює мало. Так, змушує співпереживати, але не змушує стежити за сюжетними конфліктами, не відводячи очей.

Цікавим виявився лиш фаталізм головного героя. Отут якраз відкривається величезний простір для роздумів, особливо любителям пофантазувати на тему того, що ми самі своїм мисленням притягуємо все, що з нами стається, або що у кожного є своя місія на цій землі. Особисто я до них не належу, тому моя оцінка фільму не вийшла аж надто високою.

Резюмую: фанатам рок-н-роллу 50-х і персонажа зокрема - можна глянути, усім іншим у принципі теж, але не варто очікувати чогось неймовірного.

Оцінка: 5


Коментарі:

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Ми в соціальних мережах:Касові Збори, грн
(Вересень 13–16)

Сьогодні в кіно

Скоро в кіно

Форум

Останні рецензії